Po kakyv na4in izvestyavat za vizata i prashtaneto na passp

Това е форум посветен на процедурата по имиграция в провинция Квебек - документи, интервюта, визи, пътуване.
Заключено
Аватар
balbi
Мнения: 2847
Регистриран на: Чет Авг 28, 2003 6:32 am
Местоположение: Sibir

Po kakyv na4in izvestyavat za vizata i prashtaneto na passp

Мнение от balbi »

Po kakyv na4in izvestyavat 4e tryabva da si pratish passporta v Bucharest za visa?
S telefon, s pismo, s mail ili vikat prez Dunav most?
Ne mi e yasno neshto./..
:lol:
:beer:
:shock:
pumpy
Мнения: 10244
Регистриран на: Съб Юли 26, 2003 2:47 pm

Мнение от pumpy »

ох, готов съм да викат и през дунав мост само и само да почнат да го правят :D :D :D
Аватар
titi
Мнения: 467
Регистриран на: Нед Авг 03, 2003 2:15 pm
Обратна връзка:

re

Мнение от titi »

Виж във форума. Има постинги по този въпрос. Мисля, че те известяват с писмо от Букурещ,с което те уведомяват, че трябва да си изпратиш паспорта за виза.Това е. :lol: :lol: :lol:
Аватар
balbi
Мнения: 2847
Регистриран на: Чет Авг 28, 2003 6:32 am
Местоположение: Sibir

?

Мнение от balbi »

Ammmm a ima li veroyatnost da se obadyat po telefona ili s pismo stava samo?
Drugiya mi vypros e: ako jena mi otide da si zanese passporta dali shte i slojat vizata syshtiya den ili tya nqma da moje da vleze v posolstvoto?
Wella
Мнения: 73
Регистриран на: Съб Окт 25, 2003 2:57 am
Местоположение: Mtl

Мнение от Wella »

Ot posolstvoto v Bukuresht shte poluchish pismo s koeto shte te uvedomiat za vizite. Informirat te che triabva da izpolvash kurierska firma kato DHL naprimer. Osven pasportite se izprashtat i snimki . Sroka za izgotviane na vizite e 15 rabotni dni kato izrichno e podchertano da ne gi bezpokoite za tova vreme. Kurierskite firmi predlagat usluga predplashtane za poluchavane na gotovite vizi. Tova oznachava, che kato ti e gotova vizita posolstvoto uvedomiiava direktno kurierskata firma i na sledvashtia den paketa s dylgoochakvana viza e u vas :)
Ako sa minali 3-4 meseca ot medicinskite mojesh da se obadish do posolstvoto i da popitash koga eventualno shte poluchish viza . Losho niama .
uspeh!
ZouZou
Мнения: 182
Регистриран на: Пон Юли 28, 2003 2:20 am
Местоположение: Montreal

Мнение от ZouZou »

Известието получаваш по пощата.....След това вземаш и четеш внимателно писмото, там има всички отговори.
Например, в горния отговор пише, че освен паспортите се изпращат и снимки....ама това не винаги е така(както при нас например), но в известието точно е описано какво трябва да пратите.
В писмото е описан и случая, при които лично може да занесете паспорта си.
За да не преразказвам, ще кажа с две думи, че това е невъзможен вариянт за нас българите, ако разбира се човек не иска да изчака 15 работни дни, разглеждайки Букурещ. :wink:
Аватар
balbi
Мнения: 2847
Регистриран на: Чет Авг 28, 2003 6:32 am
Местоположение: Sibir

:)

Мнение от balbi »

Mmmmm yasno yasno...
Zna4i tryabva da se polzvat kuyrieri pri vsi4ki polojeniya.
Nqma losho.
Otnosno snimkite ne znam dlai shte ni iskat zashtoto az kato prashtah na jena mi dokz im dadoh sto kila snimki i bi tryabvalo da imat pone edna za vizata:)
Ina4e jena mi az ya sponsoriram i prosto procedurata e po-razli4na ot standartnoto kandidatstvane za imm. Tya mina medicinski predi da podam dokumentite i direktno prilojih medicinskite kym tyah...
Заключено