ОБЯВА ЗА РАБОТА В ville de Quеbec

Конкретни въпроси и проблеми от житието-битието в провинцията.
Заключено
Аватар
maria29
Мнения: 676
Регистриран на: Нед Сеп 28, 2003 6:46 pm

ОБЯВА ЗА РАБОТА В ville de Quеbec

Мнение от maria29 »

Visualisation de l’offre d’emploi :
plongeur/plongeuse - services alimentaires
Nombre de poste(s) à combler : 1
N° de l'offre : 0612867
Appellation d'emploi à l'interne (si différente) : Plongeur
DOMAINE DU CHÂTEAU DE BORDEAUX INC.


Lieu de travail
2140. chemin St-Louis
Sillery (Québec)
G1T1P8


Principales fonctions
Laver la vaisselle et autres tâches connexes à la demande du chef


Exigences et conditions de travailScolarité : universitaire terminé
Années d'expérience reliées à l'emploi : 1 à 6 mois d'expérience
Description des compétences : Aimer travailler en équipe, vaillant, honnête , ponctuel et bon caratère.
Langue(s) demandée(s) : français : aucune connaissance

Salaire offert : 8,76$ - de l'heure
Nombre d'heures par semaine : 40,00
Conditions diverses : Bon repas pour 2.00 $
Statut d'emploi : permanent
temps plein
jour

Date prévue d'entrée en fonction : 23-Mai-2005
CommunicationNom de la personne à contacter : Guylaine Gagné (Chef-cuisinière)
Moyen(s) de communication : télécopieur : 418-527-0009
poste : 2140, CHEMIN SAINT-LOUIS, SILLERY (QUÉBEC), Québec, G1T 1P8
courriel (courrier électronique) : monatremblay@oricom.ca
"If you don't know jewelry, know the jeweller." (Warren E. Buffett)
Аватар
bis
Мнения: 530
Регистриран на: Вто Авг 05, 2003 3:55 am
Местоположение: ville de Quebec
Обратна връзка:

Re: ОБЯВА ЗА РАБОТА В ville de Québec

Мнение от bis »

maria29 написа: plongeur/plongeuse - services alimentaires
[/b]

Exigences et conditions de travailScolarité : universitaire terminé

Langue(s) demandée(s) : français : aucune connaissance

Salaire offert : 8,76$ - de l'heure
Nombre d'heures par semaine : 40,00
Conditions diverses : Bon repas pour 2.00 $
Aми по всичко личи че работата е за имигрант. :))) Само имигрант с университе термине ще мие чинии, освен ако това не е грешка, но по-нататък виждам и акюн франсе, което потвърждава че работата е за имигрант.
Оф кой ли ще се вреди? Жалко че само един ще вземат.

Айде народе, пък и заплатата за мияч е добра като гледам.
Само човек, който рабира нещо изцяло, може да го обясни така, че друг да не може да го разбере.
/Нобелов принцип на Рудини/
Аватар
maria29
Мнения: 676
Регистриран на: Нед Сеп 28, 2003 6:46 pm

Мнение от maria29 »

Bih iskala samo da dobavia 4e tazi obiava e suvsem istinska a ne e plod na moiata bolna fantazia. Moje da ia vidi vseki v saita na CLE-to.
Ne iskam da ia komentiram ... no 6te se radvam ako ia vidiat i pro4etat kandidat-imigrantite...Za nas e kusno....
"If you don't know jewelry, know the jeweller." (Warren E. Buffett)
simon
Мнения: 63
Регистриран на: Нед Юни 27, 2004 9:46 am
Местоположение: Quebec
Обратна връзка:

Мнение от simon »

Za nikoi nikoga ne e kusno,vsiako na4alo e trudno taka 4e davaite .Neka ne zabraviame 4e v severna Amerika tazi " profesia" e na4aloto za vseki .a tazi obiava ne e edinstvenata.Sezona tepurva zapo4va taka 4e tursene ima mnogo.A i za ezika e dosta polezno zashtoto po tezi kursove si e 4isto gubene na vreme.kusmet na vsi4ki
Ako spazvash vsi4ki pravila,gubish zialoto udovolstvie.
miteto
Модератор
Мнения: 11161
Регистриран на: Пон Юли 28, 2003 3:26 am
Местоположение: Toronto

Мнение от miteto »

maria29 написа:Ne iskam da ia komentiram ... no 6te se radvam ako ia vidiat i pro4etat kandidat-imigrantite...Za nas e kusno....
Що, ти от България не знаеше кои са сайтовете с работни обяви в Канада ли ?
Извинения мария29, ама на евтина пропаганда ми прилича твоя постинг - 99% съм сигурен че е направена грешка при попълването на обявата, най-вече на тази мисъл ме навежда факта че искат до 6 месеца опит и никакъв френски. А някой все пак трябва да измие чиниите след като се напапаме в ресторанта, нали :wink:

П.С. Колко от българите в Квебек-сити работят като миячи на чинии ?
Аватар
maria29
Мнения: 676
Регистриран на: Нед Сеп 28, 2003 6:46 pm

Мнение от maria29 »

miteto написа:Що, ти от България не знаеше кои са сайтовете с работни обяви в Канада ли ??

Znaeh Mitko, samo 4e ne znaeh 4e za mia4 na 4inii 6te tursiat s yniversitetsko obrazovanie...
Извинения мария29, ама на евтина пропаганда ми прилича твоя постинг - 99% съм сигурен че е направена грешка при попълването на обявата, най-вече на тази мисъл ме навежда факта че искат до 6 месеца опит и никакъв френски. ?

Neee e gre6ka, i az taka si pomislih v purvia moment no kogato vidiah vuznagrajdenieto (koeto e dosta po-visoko ot normalnoto za tazi profesia) razbrah 4e niama gre6ka.
А някой все пак трябва да измие чиниите след като се напапаме в ресторанта, нали :wink:?

Razbira se 4e triabva da se izmiat samo 4e za6to iskat imigranti s vis6e obrazovanie. Za tazi rabota ne e neobhodimo da re6ava6 zada4i s integrali za da moje6 da ia vu6i6... Stranno mi e kakvo e obrazovanieto na GRH v sly4aia ...
П.С. Колко от българите в Квебек-сити работят като миячи на чинии ?

Pove4e ot kolkoto ti si misli6...
Izvini me za latinitzata. Pozdravi!
"If you don't know jewelry, know the jeweller." (Warren E. Buffett)
bateto
Мнения: 4226
Регистриран на: Пет Мар 02, 2018 3:48 pm

Мнение от bateto »

Направо се чудя понякога с какъв акъл сте се забили във виль Кебек.Те в подчертано имигрантски градове като Мтл. и Торонто,където е по лесно сред себеподобни не ни бръснат за свирки,а вие сте се набили точно в гнездото на осите.Преди да се насочите натам не ви ли мина през ума ,че тези ;атрактивни; дестинации ако наистина бяха атрактивни нямаше да имат население от няколко стотин хиляди,а от няколко милиона ,както в частност и Канада ,ако имаше климата на Калифорния нямаше да е 30 ,а щеше да е 300 милиона.
rr123
Мнения: 59
Регистриран на: Пет Юли 02, 2004 12:45 pm
Местоположение: "в рая"

Мнение от rr123 »

Не сте ли разбрали вече, че това генно изменено общество с примески от боклуджииницата на света просто има комплекси за избиване. Ето- правилно е казал кмета на Кебешко, когато беше в БГ- елате, имаме нужда от вас, само където не се е изразил пълно- за какво да си използваме дипломите.
Как ми се иска да мина отново интервюто при мосю Петроф. Мисля че ще му кажа доста истини за тук. Той , естествено ще ме скъса и аз ще си остана с "несбъднатите" мечти.
Аз ако трябва да мия чинии, ще отида в Ирландия, например, и ще ги жуля за 6 паунда на час.
Аватар
yahoo
Мнения: 2330
Регистриран на: Чет Авг 28, 2003 7:47 am
Местоположение: Montreal

Мнение от yahoo »

rr123 написа:Аз ако трябва да мия чинии, ще отида в Ирландия, например, и ще ги жуля за 6 паунда на час.
С такива доходи там ще се наложи 2 семейства да живеят в един
апартамент за да отцелеят :wink:
Аватар
nibis
Мнения: 314
Регистриран на: Пон Апр 19, 2004 5:58 pm
Местоположение: v polite na montroyalskata butsa

Мнение от nibis »

Горките кебекари , не могат да си пуснат една обява за работа без да бьдат зверски критикувани . Де се е 4уло и видяло на мия4 на 4инии да му трябва френски или английски . Ааааааа я по спокойно . Оставете кебекарите да си правят кво си щат в тяхната си дьржава .
Заключено