Pomosht - uchebnik po matematika

Конкретни въпроси и проблеми от житието-битието в провинцията.
Заключено
Аватар
Леля Екимка
Диване
Мнения: 3297
Регистриран на: Пон Юли 28, 2003 12:38 pm
Местоположение: град Кралски хълм
Обратна връзка:

Pomosht - uchebnik po matematika

Мнение от Леля Екимка »

Ima li niakoi tuk, koito da znae otkude da si nabavia uchebnik po matematika za 3ti secondaire? Ako niakoi razpolaga s takuv i ne mu triabva - molia, dai mi go za malko, che imam izpit po matematika, a az takova chudo ne sum vijdala ot 10 godini nasam...
Blagodaria
Представителна извадка тип "паплач"
Изображение
limon4eto
Мнения: 17
Регистриран на: Съб Юли 10, 2004 4:53 am
Местоположение: Montreal
Обратна връзка:

Hey

Мнение от limon4eto »

Predi nqkolko emseca kato se qvqvah za izpit po math za da re6at v koi acceuil da me slojat..i durjah izpit po math na vsi4ko vurhy sec 4 ...nqmam u4enik no moga da ti kaja kakvo to4no vkliou4va6e izpita....Ako iskash info...pi6i..
Аватар
Леля Екимка
Диване
Мнения: 3297
Регистриран на: Пон Юли 28, 2003 12:38 pm
Местоположение: град Кралски хълм
Обратна връзка:

Мнение от Леля Екимка »

Zdravei! tova, koeto pishesh mnogo me valnuva. za po-lesno - prati mi, molia te LS - ne vijdam butoncheto pri teb, ta pisha tuk.
Представителна извадка тип "паплач"
Изображение
huba
Мнения: 925
Регистриран на: Вто Дек 07, 2004 1:54 pm

Re: Pomosht - uchebnik po matematika

Мнение от huba »

Elia написа:Ima li niakoi tuk, koito da znae otkude da si nabavia uchebnik po matematika za 3ti secondaire? Ako niakoi razpolaga s takuv i ne mu triabva - molia, dai mi go za malko, che imam izpit po matematika, a az takova chudo ne sum vijdala ot 10 godini nasam...
Blagodaria
a shte cherpish li? :D :D


TUK
"Проблемът на света е, че глупавите са самоуверени, а умните винаги се колебаят."
Аватар
Леля Екимка
Диване
Мнения: 3297
Регистриран на: Пон Юли 28, 2003 12:38 pm
Местоположение: град Кралски хълм
Обратна връзка:

Мнение от Леля Екимка »

Ei, Huba! Jiva i zdrava da si! Az biah ostavila bibliotekata kato kraen variant - drazniat me s tezi srokove ot po 2-3- sedmici, ama taman shte moga da go porazgledam pone!
Ne stiga tova, ami si mi podala nalichnostite v kvartala! Bravo, bravo! Sega trebva i da poznaesh dali shte se izloja na tazi smeshka (za niakoi), ili ne..:-)
Mnogo blagodaria oshte vednuj!
Shte cherpia kato mu doide vremeto! :beer:
Представителна извадка тип "паплач"
Изображение
Аватар
naskoflex
Мнения: 1104
Регистриран на: Вто Окт 05, 2004 6:10 am
Местоположение: лудницата в Лом

Мнение от naskoflex »

Елия това за 3 клас ли е,на събиране ли сте още на числата до 10 :)
huba
Мнения: 925
Регистриран на: Вто Дек 07, 2004 1:54 pm

Мнение от huba »

Elia написа:Ei, Huba! Jiva i zdrava da si! Az biah ostavila bibliotekata kato kraen variant - drazniat me s tezi srokove ot po 2-3- sedmici, ama taman shte moga da go porazgledam pone!
Ne stiga tova, ami si mi podala nalichnostite v kvartala! Bravo, bravo! Sega trebva i da poznaesh dali shte se izloja na tazi smeshka (za niakoi), ili ne..:-)
Mnogo blagodaria oshte vednuj!
Shte cherpia kato mu doide vremeto! :beer:
E Elia, az prochetoh niakade che jiveesh v Cote des Neiges :lol:
Inache ne beri grija.Imash pravo na 2 pati po 20 dni za knigite.Posle gi prezapisvash na imeto na polovinkata za oshte tolkova , posle pak na teb i taka dokato ti svarshat rabota.
Заключено