Дата и час: Съб Май 26, 2018 5:20 pm

Часовете са според зоната UTC - 5 часа [ DST ]

Напиши нова тема Темата е заключена, не можете да променяте мнения.  [ 16 мнения ]  Отиди на страница 1, 2  Следваща
Автор Съобщение
 Заглавие: Otnosno Speedy
МнениеПубликувано на: Пон Фев 21, 2005 4:32 am 

Някой питаше преди седмица за Спиди.
Сега вече мога да отговоря със сигурност.
ЗАСЛУЖАВА СИ. Причините са следните: първо - свършиха си работата перфектно; второ - цената е без конкуренция (не знам друг куриер да занесе до Румъния и обратно 4 бр. паспорти за 2х12 EURO).
Не съм проверявал всички куриери, но цените им се движеха в диапазона 170-210 лв. А Спиди свършиха това за 47 лв. РАЗЛИКА!!!!!!!!!!!
Успех на всички!!!!

Върнете се в началото
 Профил  

Заглавие:
МнениеПубликувано на: Пон Фев 21, 2005 6:12 am 
Аватар

И ние сме доволни от Спиди :)
Въпреки негативните мнения във форума, ниската цена която предлагаха повлия на решението ни, т.е. решихме да рискуваме. Единственото ни притеснение беше, че паспортите малко бавно стигнаха до Румъния, но след това всичко беше ОК. Имаме доста познати, които са доволни. Имаме и такива, които са се опарили. Въпрос на късмет може би :roll:
Така че аз ви желая късмет :wink:

Върнете се в началото
 Профил  

Заглавие: Hi
МнениеПубликувано на: Пон Фев 21, 2005 7:46 am 
Аватар

I nie izpratihme pasportite sas Speedy-ochakvam gi vseki moment !!!!

Върнете се в началото
 Профил  

Заглавие:
МнениеПубликувано на: Пон Фев 21, 2005 8:57 am 
Модератор
Аватар

И ние сме доволни от Спиди. Определено са корегирали положително политиката си относно оплакванията, които бяха писани за тях. Виждам в сайта им на явно място е поставено следенето на пратката. Има фиксирани цени. За времето на доставката - вместо да ни кажат кратък срок, си ни казаха, че за резерва си остават 1-2 седмици, че сега студ, сняг и т.н. Обясниха ни, че около 2 седмици канадското посолство задържа паспортите докато постави визи в тях, но краен срок, ако има забавяне по пътя - до месец. Тъй като визите са поставени по-бързо от предполагаемият от нас срок, на 12-тия ден ни ги доставиха. При изпращане на паспортите се плаща само в една посока, а като доставят пратката, тогава още 12 евро /до 0,5 кг/.
http://www.speedybg.com/ - сайта им. Като го отворите, горе в ляво можете да кликнете върху български.
А като клинете върху международни услуги, след това - тарифа - има обявени цени - за различните тежини.

Върнете се в началото
 Профил  

Заглавие:
МнениеПубликувано на: Пон Фев 21, 2005 1:55 pm 
Аватар

Е явно сте имали късмет. За мен Спиди са мизерници. Донесоха ми потвържденията за постоянно пребиваване, които вървят с паспортите много намачкани и скъсани. На всичко от горе служителят имаше наглостта да ми обясни, че важни били паспортите. Сега още с влизането си в Канада ще се излагам заради СПИДИ. За цената сте прави - добра е.

Върнете се в началото
 Профил  

Заглавие:
МнениеПубликувано на: Пон Фев 21, 2005 4:42 pm 

Ние също сме изпращали със Спиди- първия път беше когато си изпратихме документите за Букурещ а втория е сега с паспортите. От първия път всичко беше наред бяха стигнали за два дена въпреки,че куриера се чудеше как да попълни бланката на английски :shock: , а сега незнам :nenam: дай боже всичко да е наред. Дано не пристигнат и нашите потвърждения смачкани като на Татяна. Ужас

Върнете се в началото
 Профил  

Заглавие:
МнениеПубликувано на: Пон Фев 21, 2005 5:12 pm 
Аватар

Evtinoto izliza skapo!
Sledeneto na pratkata e palen vazduh, statusa vaobshte ne mradna a nie veche si behme poluchili otgovora.
Otnosno cenata spor niama, naj evtini sa.
Chestno kazano obache pasport ne bih im doveril.

Върнете се в началото
 Профил  

Заглавие:
МнениеПубликувано на: Пон Фев 21, 2005 8:08 pm 
Аватар

По отношение на цената - най-евтино е със Спиди /защото пътуват със собствен транспорт/.
Като качество - въпрос на късмет, може всичко да е наред, а може и да сговнят работата. Аз реших да не рискувам толкова нерви, пари и време по процедурата, заради 10,20 или 30 лв./на нас всичко ни струваше няколко хиляди: такси, визи, медицински и т.н/. Затова се доверих на абсолютните професионалисти /според мен/ от UPS. В резултат никакви притеснения, все едно, че лично си ги занесох!
Късмет на всички!

Върнете се в началото
 Профил  

Заглавие:
МнениеПубликувано на: Пон Фев 21, 2005 11:31 pm 

I az polzwah uslugite na Speedy. Wsichko beshe OK. Qwno e wypros na kysmet. Ako na men mi se beshe padnal nqkakyw naglec da mi obqsnqwa ot kakwo imam nujda i ot kakwo-ne, sys sigurnost shtqh da "blagoslawqm" majka mu dosta dylgo wreme. Wse pak, pri cenite na drugite firmi za kurierski uslugi Speedy nqmat konkurenciq. Razlika w pyti, naprawo sym potresen! Pri towa kakwato i da e firmata, nikoj ne moje da ti garantira 100%... Mislq, che imashe postingi za nekydyrni proqwi i na renomirani 'kurieri'. Wseki si reshawa spored joba.

Върнете се в началото
 Профил  

Заглавие:
МнениеПубликувано на: Вто Фев 22, 2005 7:13 am 
Аватар

Татяна написа:
Е явно сте имали късмет. За мен Спиди са мизерници.

Да не забравяме,че Спийди бачкат с румънци и може те да са осрали работата( не ,че искам да ги защитавам за нещо ама аз съм ги ползвал за Бг. и съм мнооооого доволен,много коректни и найстина са спийди).

Върнете се в началото
 Профил  

Заглавие:
МнениеПубликувано на: Вто Фев 22, 2005 4:32 pm 
Аватар

ignat dikovsky написа:
Татяна написа:
Е явно сте имали късмет. За мен Спиди са мизерници.

Да не забравяме,че Спийди бачкат с румънци и може те да са осрали работата( не ,че искам да ги защитавам за нещо ама аз съм ги ползвал за Бг. и съм мнооооого доволен,много коректни и найстина са спийди).

Това няма никакво значение дали са румънци или не. Те са техни служители или партньори, но щом аз съм се доверила и разчитам на Спиди значи отговорността е тяхна.

Върнете се в началото
 Профил  

Заглавие:
МнениеПубликувано на: Пет Фев 25, 2005 5:36 am 

Ne si struva riska za da se spestiat 30-40 lv. Az pusnah s UPS - garancia Francia. Evtinoto izliza vinagi po-skypo.

N.

Върнете се в началото
 Профил  

Заглавие: къде е офиса?
МнениеПубликувано на: Пон Фев 28, 2005 4:10 am 

Искам да попитам къде е офиса на Speedy в София?
Никой не отговаря на дадения в "справки" телефон.
Благодаря

Върнете се в началото
 Профил  

Заглавие: hi
МнениеПубликувано на: Пон Фев 28, 2005 5:58 am 
Аватар

Centralnijat ofis e na " Slivnica " predi lavov most (ne znam nomera), no se obadi na njakoi ot tezi telefoni :
9317855
9317856
9175511
9788025
Uspeh !!!!!

Върнете се в началото
 Профил  

Заглавие:
МнениеПубликувано на: Пон Фев 28, 2005 6:23 am 
Аватар

imat ofice i v biznes parka v mladost 4 (blok 2 otdiasno na glavnia vhod na bloka) i vav boila do SOMAT, ako si niakade okolo iztochnite rayoni na Sofia.

Върнете се в началото
 Профил  

Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Темата е заключена, не можете да променяте мнения.  [ 16 мнения ]  Отиди на страница 1, 2  Следваща

Часовете са според зоната UTC - 5 часа [ DST ]