Какво очаква българският емигрант в/от Канада?!

За това какъв е живота в Канада и какъв e смисъла да се имигрира.
Публикувай отговор
Аватар
troll
Мнения: 2056
Регистриран на: Вто Яну 30, 2007 10:26 pm
Местоположение: MTL, QC, CA

Мнение от troll »

Бе тя сал кат прочете на какви жертви си готов заради нея и смятай , че те извиси. То въпроса е да си готов да го направиш, а иначе нема нужда, щото взима много енергия. Тя ако те харесва, ще те хареса , сякак, а ако не те харесва се тая. Само дето после ще чакаш да ти никнат мустаки. :lol:
Емигрант! Терминатор! Губернатор !
Sugarplum

Мнение от Sugarplum »

troll написа:Бе тя сал кат прочете на какви жертви си готов заради нея и смятай , че те извиси. То въпроса е да си готов да го направиш, а иначе нема нужда, щото взима много енергия. Тя ако те харесва, ще те хареса , сякак, а ако не те харесва се тая. Само дето после ще чакаш да ти никнат мустаки. :lol:
Все се каня да те питам гн Тролл: Tи този "Tролл" ли си дето е интернет Сланг или някакъв друг Тролл?????????????????????????? :D
Аватар
troll
Мнения: 2056
Регистриран на: Вто Яну 30, 2007 10:26 pm
Местоположение: MTL, QC, CA

Мнение от troll »

От страх, че комисията по досиетата в тролската гора ще ми го публикува изопъчено, аз тутакси си публикувах CV-то.
http://www.bgcanada.com/pforum/viewtopic.php?p=278712
Емигрант! Терминатор! Губернатор !
Sugarplum

Мнение от Sugarplum »

troll написа:От страх, че комисията по досиетата в тролската гора ще ми го публикува изопъчено, аз тутакси си публикувах CV-то.
http://www.bgcanada.com/pforum/viewtopic.php?p=278712
Значи си шмекер :D
Аватар
troll
Мнения: 2056
Регистриран на: Вто Яну 30, 2007 10:26 pm
Местоположение: MTL, QC, CA

Мнение от troll »

Ега ти логиката!
Ти обичаш ли рибки? :lol:
Емигрант! Терминатор! Губернатор !
Kleopatra VII
Мнения: 36
Регистриран на: Сря Ное 08, 2006 1:18 am

Мнение от Kleopatra VII »

Хубаво е, че ни информираш навреме! :lol:
Kleopatra VII
Мнения: 36
Регистриран на: Сря Ное 08, 2006 1:18 am

Мнение от Kleopatra VII »

troll написа:От страх, че комисията по досиетата в тролската гора ще ми го публикува изопъчено, аз тутакси си публикувах CV-то.
http://www.bgcanada.com/pforum/viewtopic.php?p=278712
Казаното отлита, написаното остава! :lol:
Kleopatra VII
Мнения: 36
Регистриран на: Сря Ное 08, 2006 1:18 am

Мнение от Kleopatra VII »

Кво стана? :lol:
Дай още инфо.
Кажи на всеослушание по каква причина ще ме убиваш - мен и семейството ми?
Кажи, да се чуе тука, що съм сторила? :beer:
Kleopatra VII
Мнения: 36
Регистриран на: Сря Ное 08, 2006 1:18 am

Мнение от Kleopatra VII »

Айде де! Нали си много мощен! И от нищо не те е страх!
Кажи причините!
Кажи причината, за да ме заплашвате две години и да искаш да избиеш цялото ми семейство!
Що се криеш сега?
На органите на реда ще им бъде интересно!

:beer:
Kleopatra VII
Мнения: 36
Регистриран на: Сря Ное 08, 2006 1:18 am

Мнение от Kleopatra VII »

Sugarplum написа:
troll написа:Бе тя сал кат прочете на какви жертви си готов заради нея и смятай , че те извиси. То въпроса е да си готов да го направиш, а иначе нема нужда, щото взима много енергия. Тя ако те харесва, ще те хареса , сякак, а ако не те харесва се тая. Само дето после ще чакаш да ти никнат мустаки. :lol:
Все се каня да те питам гн Тролл: Tи този "Tролл" ли си дето е интернет Сланг или някакъв друг Тролл?????????????????????????? :D
:beer:
Kleopatra VII
Мнения: 36
Регистриран на: Сря Ное 08, 2006 1:18 am

Мнение от Kleopatra VII »

Sugarplum написа:
troll написа:От страх, че комисията по досиетата в тролската гора ще ми го публикува изопъчено, аз тутакси си публикувах CV-то.
http://www.bgcanada.com/pforum/viewtopic.php?p=278712
Значи си шмекер :D
:beer:
Kleopatra VII
Мнения: 36
Регистриран на: Сря Ное 08, 2006 1:18 am

Мнение от Kleopatra VII »

Длъжна съм да ви уведомя, че освен всички други необходими действия, изпратих и писмо до Първия министър на Кебек Monsieur Jean Charest - лично, с което го уведомих, че лице, представящо се за работещо в Полицията и Федералните служби, ми отправя публични заплахи за посегателство върху живота ми - моят и на моите близки в България по лични подбуди.
Последно промяна от Kleopatra VII на Нед Фев 24, 2008 10:34 am, променено общо 1 път.
Аватар
paparazzo
Мнения: 371
Регистриран на: Чет Юни 28, 2007 3:01 pm
Местоположение: Софето

Мнение от paparazzo »

Kleopatra VII написа:Длъжна съм да ви уведомя, че освен всички други необходими действия, изпратих и писмо до Първия министър на Кебек Monsieur Jean Charest - лично, с което го уведомих, че служител на Правителствените служби, представящ се за работещ в Полицията и Федералните служби, ми отправя публични заплахи за посегателство върху живота ми - моят и на моите близки в България по лични подбуди.
-то това хубаво-ама като дойдат ония чичковци с белите престилки-ша има да се тръшкаш-яко...
:D :D :D
-АЗ СЪМ ЗА КЮЧЕКА....
Kleopatra VII
Мнения: 36
Регистриран на: Сря Ное 08, 2006 1:18 am

Мнение от Kleopatra VII »

Ти се грижи за себе си. Грижата за моята персона я остави на мене.
Kleopatra VII
Мнения: 36
Регистриран на: Сря Ное 08, 2006 1:18 am

Мнение от Kleopatra VII »

Нали знаеш, че ще направят проучването кой оперира с тяхното име.
Ще направят също проучването кой работи на черно, докато получава шомаж. :beer:
Публикувай отговор