Нещо интересно от седмичния бюлетин

Конкретни въпроси и проблеми от житието-битието в останалите провинции (без Квебек)
Stoni

Мнение от Stoni »

Аз не се гордея, че съм неграмотен но и не се срамувам, за чужди грешки. :D
Как така се получава, че по основи на БГ-език в унито, пръв си взех изпита ?:shock:
Всички колежки (грозните си платиха, хубавите на кафе с райбер с доцента), минаха на 2-ра или 3-та а най добрите хем красивите, хем знаещите, хем моралните го влачиха докато не паднаха морално :shock:
Ха сега ти ми кажи, къде е моята неграмотност по скалата на срама в КРАКОЗИСТАН и ще разбереш, квот там неразбираш :idea:
Последно промяна от Stoni на Сря Окт 11, 2006 11:12 am, променено общо 1 път.
Аватар
filipne
Изгонен от форума
Мнения: 3360
Регистриран на: Съб Яну 31, 2004 12:10 am
Местоположение: Montreal
Обратна връзка:

Мнение от filipne »

:lol: :lol: :lol: :haplio: :haplio: :haplio:
Stoni

Мнение от Stoni »

Да, запетайките наистина са важни но в контекста на един свободен форум, в темите и целите му да ми говориш, за цветята и боите при положението на пожара в горите, може да ми говори само едно, пълна дезоориентация на личноста поставен в естествена свободна среда, извадено опитно свинче от клетката на Франк :beer:
Аватар
Lub0
Мнения: 6899
Регистриран на: Вто Авг 26, 2003 11:42 am
Местоположение: Sunnyvale Trailer Park, Nova Scotia
Обратна връзка:

Мнение от Lub0 »

filipne написа:
Lub0 написа:Ами ко да праим ся, аз не съм като тебе специалист по всичко...
Ам'чи не знам г'син старши ... То на това (правописа ) му викат част от общата култура, не специалност, ама нищо .. Все пак не всеки е длъжен да го знае ..

Дано английския ти правопис да е по-читав .. :wink:
Много жалко, щом познанията ти по правопис на български и английски се базират само на обща култура...
Lub0 for President!
###############
"Геврек, геврек", викаха децата, без да знаят, че питката е смъртно ранена...
Аватар
filipne
Изгонен от форума
Мнения: 3360
Регистриран на: Съб Яну 31, 2004 12:10 am
Местоположение: Montreal
Обратна връзка:

Мнение от filipne »

Lub0 написа:
filipne написа:
Lub0 написа:Ами ко да праим ся, аз не съм като тебе специалист по всичко...
Ам'чи не знам г'син старши ... То на това (правописа ) му викат част от общата култура, не специалност, ама нищо .. Все пак не всеки е длъжен да го знае ..

Дано английския ти правопис да е по-читав .. :wink:
Много жалко, щом познанията ти по правопис на български и английски се базират само на обща култура...
Кой го казва само ...

Да не знаеш да пишеш правилно е много "cool" , нали ?

Към Стони : Запетайките не са толкова фрапиращи.

Какво може да се каже за човек, който не си е дал труда да научи коя дума се пише с "О', коя с "У" и т.н. ? Ами че е бил немарлив или просто мързелив !

Разсъждението, което хората правят е горе-долу такова : " Този човек не си е дал труда и не се е постарал да научи нещо толкова елементарно като правописа, та какво остава за нещо по-сложно "

Така че правописа говори много за всеки един от нас !
Аватар
Lub0
Мнения: 6899
Регистриран на: Вто Авг 26, 2003 11:42 am
Местоположение: Sunnyvale Trailer Park, Nova Scotia
Обратна връзка:

Мнение от Lub0 »

Очителко любима...

:)
Lub0 for President!
###############
"Геврек, геврек", викаха децата, без да знаят, че питката е смъртно ранена...
bateto
Мнения: 4226
Регистриран на: Пет Мар 02, 2018 3:48 pm

Мнение от bateto »

Браво Велико за точното описание само с няколко изречения.Аз мога да добавя ,че същото се отнася и за южната ни съседка.Скапан,грозен и скучен континент,имам чувството ,че са го съчинявали и творили не нормални хора ,а неадерталци. :D
Stoni

Мнение от Stoni »

bateto написа:Браво Велико за точното описание само с няколко изречения.Аз мога да добавя ,че същото се отнася и за южната ни съседка.Скапан,грозен и скучен континент,имам чувството ,че са го съчинявали и творили не нормални хора ,а неадерталци. :D
Бтка, рано си се напил днеска :D
monny
Мнения: 582
Регистриран на: Пон Юли 28, 2003 6:15 am
Местоположение: toronto

Мнение от monny »

Lub0 написа:Абе какво да ви обяснявам, за пореден път се обеждавам, че живея в различна от вас Канада и честно казано, това много ме радва :)
estestveno nali za tova si si slojil tamni ochila za da ne vijdash mangalite i mizeriata :D :beer:
Заключено