Zdravna kasa i NOI - dalgove

Конкретни въпроси и проблеми от житието-битието в останалите провинции (без Квебек)
bateto
Мнения: 4226
Регистриран на: Пет Мар 02, 2018 3:48 pm

Мнение от bateto »

А мерси както тука се изразяваме.лошата новина е ,че няма да е скоро,може да ми вземе 2-3г. докато приключа с кайметата.
Аватар
goliama mechka
Син на Великата Мечка
Мнения: 2082
Регистриран на: Нед Окт 05, 2003 4:20 am

Мнение от goliama mechka »

bateto написа:А мерси както тука се изразяваме.лошата новина е ,че няма да е скоро,може да ми вземе 2-3г. докато приключа с кайметата.
ti si знаеш,Бате,ние сме тук няма къде да мърдаме,ще чакаме,само се прибери,плати си здравните осигуровки за минали години,ии започни на чисто :lol: Ние от тук ще ти ръкопляскаме,ти ще си ни първия личен приятел-милионер :lol: :lol: :lol:
bateto
Мнения: 4226
Регистриран на: Пет Мар 02, 2018 3:48 pm

Мнение от bateto »

Милионер неща да ставам искам само да живея на нормално место с нормални хора и да съм си вързал гащите с един приличен и постоянен доход и да си обикалям по Европата и по света,а не да опъвам каиша тук.
Аватар
goliama mechka
Син на Великата Мечка
Мнения: 2082
Регистриран на: Нед Окт 05, 2003 4:20 am

Мнение от goliama mechka »

bateto написа:Милионер неща да ставам искам само да живея на нормално место с нормални хора и да съм си вързал гащите с един приличен и постоянен доход и да си обикалям по Европата и по света,а не да опъвам каиша тук.
Bg e правилното място,успех :wave2: :wave2: :wave2: така ще ти махаме ние оттук. :lol: :lol: :lol:
bateto
Мнения: 4226
Регистриран на: Пет Мар 02, 2018 3:48 pm

Мнение от bateto »

Абе при вас е 6 сутринта ,не спите ли по това време.
Аватар
goliama mechka
Син на Великата Мечка
Мнения: 2082
Регистриран на: Нед Окт 05, 2003 4:20 am

Мнение от goliama mechka »

bateto написа:Абе при вас е 6 сутринта ,не спите ли по това време.
не спим,не спим,спoрим си тук с мечтатели като теб :lol: :lol: :lol:
Аватар
Mark
Мнения: 1258
Регистриран на: Нед Юли 27, 2003 12:25 am

Мнение от Mark »

JOY написа:... лично от мен и една стотинка няма да видят! :evil:...
:beer: :beer: :beer: :lol: i ot men :lol: :beer: :beer: :beer:

ЗАВИСТTА "УБИВА" ТОЗИ КОЙТО Я ИЗПИТВА.
ЖИВОТЪТ Е ХУБАВ, НЕ СИ ГУБЕТЕ ВРЕМЕТО И НЕРВИТЕ А ПОТЪРСЕТЕ ХУБАВОТО И ЗА ВАС.
Аватар
kerkelov
Мнения: 517
Регистриран на: Нед Юли 27, 2003 1:00 pm
Местоположение: WEST COAST

Мнение от kerkelov »

ety написа:Керкелов ти не знаеш още колко неуредици има по отношение на децата, да не говорим, че за да приемат детето ти в д.градина специално в нашият квартал трябва да станеш дарител и т.н., въпреки че градината ти е срещу прозореца. А за здравната каса просто ми е жал. Дъщеря ми беше болна от грип преди дестина дена и от бърза помощ отказаха да дойдат независимо че детето беше с 40 градуса и направи гърчове - абе аз да не сам доктор - мъжа ми им тегли едни, добре че имаме пари та може да си позволим частен лекар. А за лекарствата - безбожно скъпи. Не ми се говори просто с годините картината започва да става все по-черна, дано по-скоро вземем визи.
Истината е ,4е на БГ не и пука за за младите хора.Не е само за детски въпроса а за бъдъщето на една млада нация .Все още по върховете са едни стари комунисти4ески вълци които винаги ще нагаждат законите за да могат да правят пове4е и пове4е пари.Мъките запо4ват още от детската градина като продължават после 4ак докато 4овек се осъзнае и замине в Канада /хахахаххах/като мен.Зная ,4е има маса хора които вярват на лъжи и си мислят ,4е живеят прекрасно /както аз вярвах и бях убеден в националните идеи/Но света е разли4ен и 4овек може да направи избор.Да здравната идея в БГ е ПЪЛНА ГЛУПОСТ --лошото е ,4е Българите отново повярваха и отново се редиха на опашки за да си платят дълговете към НАЙ НОВАТА ПИРАМИДА
A long time ago
in a galaxy far ,far away
toncho
Мнения: 86
Регистриран на: Вто Окт 26, 2004 1:54 pm
Местоположение: toronto

Акция против задължителното здравно осигуряване

Мнение от toncho »

Вие сте от дълго време в чужбина и се осигурявате здравно там, където живеете. Вие не сте плащали здравни осигуровки в България за периода, когато не сте живели там. Според закона за здравно осигуряване вие се явявате длъжник на здравната каса от 2000 до 2005 година. Това са около 800 лв, а от края на месец януари 2005 се начисляват лихви и глоби. Ако вашият случай е такъв, приканваме ви да се включите в настоящата акция. Здравното осигуряване не трябва да е задължително за българите в чужбина, които притежават редовна здравна осигуровка по местоживеене.

http://www.parisvesti.com/?u_s=5&u_a=165&sid=
Заключено