Защо повечето българи в Монреал са расисти

Конкретни въпроси и проблеми от житието-битието в провинцията.
Заключено
Joy
Мнения: 4013
Регистриран на: Съб Юли 26, 2003 11:30 pm

Мнение от Joy »

Marginal39 написа:
canat написа:Ima edno mnogo lesno lekarstvo protiv rasisma - da pozhiveesh v strana, kadeto tretirat tebe kato ziganin! (primer - v EU)
Евала канат ...
:beer: :beer: :beer:
Не му прави евала защото тук с нищо не е по-различно отношението.
Marginal39

Мнение от Marginal39 »

canat написа:Krimon, :dent: :dent: :mrgreen:
ami as kakvo da napravia, haresva mi mesoto, mozhe da e griah , ama to kakvo ne e griah? :nenam:
Кой па каза че тва е грях?
:beer: :beer: :beer:
miteto
Модератор
Мнения: 11161
Регистриран на: Пон Юли 28, 2003 3:26 am
Местоположение: Toronto

Мнение от miteto »

Marginal39 написа:
canat написа:Ima edno mnogo lesno lekarstvo protiv rasisma - da pozhiveesh v strana, kadeto tretirat tebe kato ziganin! (primer - v EU)
Евала канат ...
:beer: :beer: :beer:
В таа връзка да попитам - във въпросното EU излекувани ли са от расизъм при това положение или не :wink:
miteto
Модератор
Мнения: 11161
Регистриран на: Пон Юли 28, 2003 3:26 am
Местоположение: Toronto

Мнение от miteto »

Marginal39 написа:
canat написа:Krimon, :dent: :dent: :mrgreen:
ami as kakvo da napravia, haresva mi mesoto, mozhe da e griah , ama to kakvo ne e griah? :nenam:
Кой па каза че тва е грях?
:beer: :beer: :beer:
Ако не се лъжа, една част от тези дето пеят мантри като тази дето е на аватара ти :wink:
Marginal39

Мнение от Marginal39 »

Арк, ше забравиш, Кебек може да е ж Канада, Канада мойе да е в Северна Америка и т.н., в Кебек официалния език е САМО френския а от там нататак кои касиерки кво трябва да говорят според тебе е друг въпрос.
:beer: :beer: :beer:
Аватар
Ivet
Мнения: 3362
Регистриран на: Нед Мар 13, 2005 10:15 pm
Местоположение: Нангилима
Обратна връзка:

Мнение от Ivet »

Kan_Tangra написа: Работата е същата, като с темата на Ивет. Българи, обичайте се, помагайте си, а в същото време автора е лицемер.
Автора никога не е бил, не е и никога няма да бъде лицемер. И това, че е на принципа "убий простака с мълчание", вместо да отговаря също не го прави лицемер.
Това, че една статия е попаднала на олигофрени не я променя с нищо. :wink: Карай... криво разбана цивилизация. :)

А относно расизма, Кърт Вонегът го е казал: "Нелепо е да се мразят толкова хора наведнъж". Защото расизма си е точно омраза. На който му се мрази - да мрази. На мен лично не ми пречат. Но и избягвам да се мешам много-много с други раси поради простата причина, че не ги разбирам. Култури, религии, нрави и обичаи, неам нерви да им навлизам в душевността.

И стига се дърляхте за глупости, бре! Че бихме вестник Шок по пикантерии. :lol:
Последно промяна от Ivet на Сря Дек 13, 2006 8:22 pm, променено общо 1 път.
Let it go...
Marginal39

Мнение от Marginal39 »

Темата ме кефи -:)
Аз съм расист но в обратния смисъл, кефят ме повече другите раси и народности отколкото наща ( съжалявам че го казвам но е така ) което не ми пречи да имам приятели, познати, гаджета и т.н. българи, напротив, кефи ме, само че давам предимство на другите народности & раси, въпрос на вкус.
А тва че българите са расисти е верно но съвсем не че само или предимно българите в Кебек или Монреал са такива, а сички българи, що? Мисля щото са ограничени ( не щото са българи а щото са расисти ).
:beer: :beer: :beer:
Marginal39

Мнение от Marginal39 »

miteto написа:
Marginal39 написа:
canat написа:Krimon, :dent: :dent: :mrgreen:
ami as kakvo da napravia, haresva mi mesoto, mozhe da e griah , ama to kakvo ne e griah? :nenam:
Кой па каза че тва е грях?
:beer: :beer: :beer:
Ако не се лъжа, една част от тези дето пеят мантри като тази дето е на аватара ти :wink:
Мите ЧАСТ да, както има част хомо-сексуалисти сред пилотите на самолети, както има лежичари сред професорите по астро-физика, както има пушачи сред шофиорите на автобуси и така на татака.
А тия дето пеят мантрите и ядат и не ядат месо, въпрос на вкус, има и от двата жида, ако не можеш да намериш информация щи пратя, например будистите ( дето са най-многобройните певци на мантри щото будизма има най=много привърженици по света ) не са вегетарианци, има някои които се правят но са ги жидели да ядат месо, Буда не е бил вегетарианец.
:beer: :beer: :beer:
Аватар
galiamtrl
Мнения: 39
Регистриран на: Сря Дек 13, 2006 7:08 pm

Мнение от galiamtrl »

aide,oshte edin balgaromrazec!?!
vsichki balgari sa ogranicheni?!i samo balgarite sa rassisti?!ti da ne si sapruga,na gospojata?ili si boco? :wink:
Marginal39

Мнение от Marginal39 »

galiamtrl написа:aide,oshte edin balgaromrazec!?!
vsichki balgari sa ogranicheni?!i samo balgarite sa rassisti?!ti da ne si sapruga,na gospojata?ili si boco? :wink:
Гал, нещо не си прочела като хората мойто дете ...
:beer: :beer: :beer:
miteto
Модератор
Мнения: 11161
Регистриран на: Пон Юли 28, 2003 3:26 am
Местоположение: Toronto

Мнение от miteto »

Marginal39 написа:А тва че българите са расисти е верно но съвсем не че само или предимно българите в Кебек или Монреал са такива, а сички българи, що? Мисля щото са ограничени ( не щото са българи а щото са расисти ).
Да бе. А скандинавците са по-големи расисти. А японците са още по-големи расисти. И т.н. и т.н. Иначе арабите не са расисти. Просто убиват с камъни жени които са изневерили на съпрузите си и пребиват с тояги жени които не са "подходящо" облечени. Обаче ние сме по-ограничени от тях ако им кажем "чаршафи" да речем :?
Аватар
krimon
гугуле
Мнения: 7159
Регистриран на: Вто Юли 29, 2003 9:56 am
Местоположение: GMA

Мнение от krimon »

Marginal39 написа:Буда не е бил вегетарианец.
:beer: :beer: :beer:
haha :lol: :lol: :lol:
Това Сидхарта ли или некой друг ?
beckythomas9
Мнения: 527
Регистриран на: Чет Фев 17, 2005 10:06 pm
Местоположение: ottawa

Мнение от beckythomas9 »

miteto написа: Добре де Марто, аз не съм живял в Англия, но от разкази на приятели не съм останал с впечатление да са много толерантна нация :shock: .......
Между другото, имам приятел който живя известно време във Финландия, та ако искаш да разбереш кво е расизъм (изразен не само в цветисти епитети в прителски разговори и по форуми), другия път заведи тъмната булка там или в Швеция, да видим колко весели ше са впечатленията :D

Аз пък съм живяла дълго време на всички гореизброени места. Свестните хора не са расисти. За сведение, точно финландци ме научиха на времето да приемам хората такива, каквито са, независимо от това дали са бели, черни, кафяви или розови. И досега най-близките ми приятели са финландци и англичани (включително и такива, живеещи понастоящем в Монреал). Ако си качествен човек, качествените хора те оценяват без да им прави впечатление дали си бял или черен. А мен лично другите не ме интересуват........
Marginal39

Мнение от Marginal39 »

miteto написа:
Marginal39 написа:А тва че българите са расисти е верно но съвсем не че само или предимно българите в Кебек или Монреал са такива, а сички българи, що? Мисля щото са ограничени ( не щото са българи а щото са расисти ).
Да бе. А скандинавците са по-големи расисти. А японците са още по-големи расисти. И т.н. и т.н. Иначе арабите не са расисти. Просто убиват с камъни жени които са изневерили на съпрузите си и пребиват с тояги жени които не са "подходящо" облечени. Обаче ние сме по-ограничени от тях ако им кажем "чаршафи" да речем :?
Па убиването на вена с камък не виждам кво му е расисткото, ти виждаш ли?
А що не споменеш по тоя повод табарначките които свиткат мъжете си щото така им е скимнало и никои не ги съди за тва?
Щото не знаеш за тва или щото не ти стиска?
:beer: :beer: :beer:
Marginal39

Мнение от Marginal39 »

krimon написа:
Marginal39 написа:Буда не е бил вегетарианец.
:beer: :beer: :beer:
haha :lol: :lol: :lol:
Това Сидхарта ли или некой друг ?
Да, това Сидхарта ( кво е смешното не разбрах ... ).
:beer: :beer: :beer:
Заключено