Какво Ви е мнението за фирма "Жана"?

Това е форум посветен на процедурата по имиграция в провинция Квебек - документи, интервюта, визи, пътуване.
tina
Мнения: 1
Регистриран на: Сря Авг 06, 2003 3:57 pm

Мнение от tina »

Аз не съм доволна от Жана Е. Свалиха ми звездите от небето да ми обясняват, че малкият проблем, който имам, не е проблем,попълниха ми документите , взеха ми парите и ........... до тук.Оттогава правих няколко запитвания по какви ли не сайтове за безплатна оценка на случая и всички ми отговарят, че мога да кандидатствам за Квебек, но от Жана Е - повече нищо.
Не мога да кажа, че ме излъгаха. Не ! Аз сама се излъгах.Притеснявах се, че няма да се справя с езика при попълване на документите / учила съм го 4 години в училище/ и си платих.
Трябва сами да прецените какво да направите, но като така или иначе ще учите език, мисля че можете да се справите и сами.

Никой не може да ти направи това, което сам ще си направиш ! :D
Plamen

Мнение от Plamen »

Марк, не се заяждай с човека. Галин е в Канада и за това ти гарантирам и аз...що не вземете малко да се поуспокоите и двамата...голяма работа стана. войната в Ирак е като пионерска манифестация в сравнение с вашите емоции...споко.
Знам, че Галин е кандидат дето спокойно е можел и сам да се справи...много от нас биха се радвали да имат и половината от квалификациите му. И знам че е искрен за това което казв аза Жана Е. Странното е че той е първия и единствен за който знам да е доволен от тях. Но в никъкъв случай не вярвам да преувеличава. Обаче една птичка пролет не прави. А аз си мисля, Галине, че ако в началото беше написал нещо по-подробно по тази болна тема може би щеше да си спестиш доста от постингите. И ако хората реагират емоционално /слагам и себе си в това число/ то е поради същността на проблема. Не отричам че фирмата е измежду най-евтините в бранша, но такива писма съм получавал от хора изпатили си че направо не е за вярване. А и те бяха основните ми вдъхновители /заедно с една друга адвокатска фирма, доста известна дето взимат по 3000 американски за същото/ да започна "информационна" борба с тях...
Аз предлагам мир по темата и довечера да пием по една :beer: и да забравим и за Жана, и за Е и за 2...
А забрави да допълня. Галине юзери не трием /освен по изрична молба на анонимен го изтрих/. Така не става, но адреси и телефони на агенцийки ще ги трия май...още си мисля по въпроса. Особено като се логне някой терикат дето първия му и последен постинг е колко велика е еди-коя си фирма със следния адрес.... :idea:
Аватар
gerchev
Мнения: 88
Регистриран на: Нед Юли 27, 2003 6:17 am
Местоположение: Vancouver
Обратна връзка:

Мнение от gerchev »

Аз запалвам лулата на мира.

Второто мнение на Галин трябваше да е първо. Голяма част от недоразумението нямаше да съществува.
Имам личен опит от фирма подобна като Жана.
Не за Канада за друга страна.
Изгорях като факла. Затова бях остър.


Успех на Всички и тук в България и на тези В КАНАДА.
Аватар
IvHaydu
Хайдутин на годината
Хайдутин на годината
Мнения: 4829
Регистриран на: Нед Юли 27, 2003 4:52 pm
Местоположение: Montreal, QC

Мнение от IvHaydu »

За Лебедар :
Ето ти координатите на моята учителка по френски - Жана Николова (няма нищо общо с Жана Е :D ) :
дом. тел. : 51-04-77; мобилен тел. : 088-....не го помня...ще ти го пусна утре...че мобилния ми е в спалмята...а да не будя жена си, че ще си изкарам боя... :D
Всъщност, търси я на домашния, оттам може да ти дадат и мобилния, ако ти трябва.
Успех! :D
:beer: :beer: :beer:
Репутацията е онова, което хората знаят за теб. Честта е онова, което сам знаеш за себе си. Пази честта си. И майната и на репутацията...
По-добре временни неуспехи, отколкото временни успехи!
Galin STOEV
Мнения: 12
Регистриран на: Чет Юли 31, 2003 7:32 pm

Мнение от Galin STOEV »

Plamene kakto vinagi si to4en i korekten !
No na4alota na temata e - kakvo Vi e mnenieto za Zana-E .
E az si go kazax i sazaliavam 4e , niakoi e izgorial. Za tova ne sam vinoven. Znaex si 4e , kato si kaza mnenieto koeto mnogo dobre znam 4e , e protiv mnenieto na mnogo xora shte stane govorilnia.

No xora mili , vseki si ima mnenie , i vseki si go kazva!! Prosto i iasno e za razbirane!!. E ako niakoi go e zabolialo ot tazi firma , razlikata mezdu firmata i men e ne samo v imenata no i sme savsem razli4ni xora. Imam saita na zana i ako niakoi iska da i kaze mnenieto si s udovolstvie shte go dam Mnogo smesvate neshtata . Tova ne e xubavo !
Badete zdravi no ne zabraviate 4e , vseki si ima mnenie !!!!!!!!
Mark , ne se pali tolkova , ne si samo ti v Canada. Preglatni si obidata 4e ima i drugi!
Xaide ostani si sas zdrave i ne se pravi na otvoren!!!!!!!!!1











Galin
Galin STOEV
Мнения: 12
Регистриран на: Чет Юли 31, 2003 7:32 pm

Мнение от Galin STOEV »

Mark . ne me zanimavai pove4e sas sebe si! Kakto i foruma.
Xaide sas zdrave.
Аватар
Mark
Мнения: 1258
Регистриран на: Нед Юли 27, 2003 12:25 am

Мнение от Mark »

Galin STOEV написа:Mark . ne me zanimavai pove4e sas sebe si! Kakto i foruma.
Xaide sas zdrave.
Ами не влизай във форума :lol:

"Интелигентен" - форум -включва различни мнения, но ти явно ...

ЗАВИСТTА "УБИВА" ТОЗИ КОЙТО Я ИЗПИТВА.
ЖИВОТЪТ Е ХУБАВ, НЕ СИ ГУБЕТЕ ВРЕМЕТО И НЕРВИТЕ А ПОТЪРСЕТЕ ХУБАВОТО И ЗА ВАС.
Аватар
Mark
Мнения: 1258
Регистриран на: Нед Юли 27, 2003 12:25 am

Re: Zdraveite !

Мнение от Mark »

Plamen написа:... Галин е кандидат дето спокойно е можел и сам да се справи...много от нас биха се радвали да имат и половината от квалификациите му.
...
Galin STOEV написа:Shte Vi kaza samo edno - Blagodarenie na Zana-E, sam v Canada!
Явно нещо не му е стигнало в квалификацията :roll:

Дано да открият тук клон на фирмата, че да му съдействат на човека :lol:

ЗАВИСТTА "УБИВА" ТОЗИ КОЙТО Я ИЗПИТВА.
ЖИВОТЪТ Е ХУБАВ, НЕ СИ ГУБЕТЕ ВРЕМЕТО И НЕРВИТЕ А ПОТЪРСЕТЕ ХУБАВОТО И ЗА ВАС.
Plamen

Мнение от Plamen »

Нещо не схванах какво общо има интелигентността с възпитанието, ако това е което се опитваш да ме провокираш, Марк. Просто споделих мнението си за Галин...и продължавам да мисля така...а че вие двама упорито се опитвате да ме убедите че греша и за двама е друг въпрос. Помолих ви най-УЧТИВО да престанете, но май нещо не ме разбирате правилно...а иначе знам как да се изразявам ясно...
Аватар
Mark
Мнения: 1258
Регистриран на: Нед Юли 27, 2003 12:25 am

Мнение от Mark »

[quote="Plamen"]... ако това е което се опитваш да ме провокираш, Марк...[/quote]

Няма такова нещо :beer:

Ако има с нещо да помогна - знаеш координатите ми (а аз не знам твоите).

Занапред ми се отваря малко ангажимент, затова много рядко ще се включвам.
Последно промяна от Mark на Чет Авг 07, 2003 10:09 pm, променено общо 1 път.
Plamen

Мнение от Plamen »

Еееее това вече е друго нещо...знам си аз че ще пием бира всички от форума някой ден...някой ден...знам ли кога...ама ще стане...и ако не всички то поне 10%....Марк, не ми се сърди, но за пръв път си позволих да изтрия тема...понеже съм твърдо убеден че и ти би го направил, но понеже има и други писали, та нямаше да можеш... :wink: :beer: :beer: :beer:
Аватар
Mark
Мнения: 1258
Регистриран на: Нед Юли 27, 2003 12:25 am

Мнение от Mark »

nai-mnogo 99 % ot foruma :lol:
Аватар
vladi
Мнения: 952
Регистриран на: Съб Юли 26, 2003 2:15 pm

Мнение от vladi »

Mark написа:nai-mnogo 99 % ot foruma :lol:
Изображение
Аватар
Mark
Мнения: 1258
Регистриран на: Нед Юли 27, 2003 12:25 am

Мнение от Mark »

vladi написа:
Mark написа:nai-mnogo 99 % ot foruma :lol:
Изображение
Da ne ostana nerazbran - da obiasnia - pone edin nqma da moje da dojde, towa imah wpredwid.

4ao zasega ot men !

ЗАВИСТTА "УБИВА" ТОЗИ КОЙТО Я ИЗПИТВА.
ЖИВОТЪТ Е ХУБАВ, НЕ СИ ГУБЕТЕ ВРЕМЕТО И НЕРВИТЕ А ПОТЪРСЕТЕ ХУБАВОТО И ЗА ВАС.
ivan
Мнения: 1
Регистриран на: Съб Юли 26, 2003 3:45 pm
Местоположение: София

Мнение от ivan »

Моят съвет е в НИКАКЪВ СЛУЧАЙ не използвайте тази фирма.
Ще ви вземат парите и ще напишат такива неща в документите, че след това ще се чудите как да ги докажете.
Съветът ми е от личен опит.
Заключено