Работа

Купувам-Продавам.Обяви за работа. Квартири.
Публикувай отговор
Аватар
myhata II
Мнения: 15705
Регистриран на: Чет Яну 18, 2007 5:16 pm
Местоположение: Toronto Ontario

Re: Работа

Мнение от myhata II »

scoubidou написа:Като работех с тази агенция, един ден пращат един българин да работи с мене на камионите (разтоварване). Пристигаме там и пича ме пита къде са струговете, отначало си мислех че се майтапи, ама той говореше сериозно. Десипет му казала че поста е за оператор на машина. Голям майтап беше. Тегли и майните и си тръгна. Аз изкарах още малко и се чупих и аз. :rofl:
Ако беше останал , щеше да станеш "Аргатин на труда " ! :rock: :D
„Робите лъжат, свободният човек казва истината.“
"Ако двама души мислят еднакво - единият е излишен."
Стефан Цанев
Аватар
ablood
Мнения: 10496
Регистриран на: Нед Авг 28, 2005 2:51 pm
Местоположение: Montreal
Обратна връзка:

Re: Работа

Мнение от ablood »

ivalin написа:За заплащането не съм писал, че е ОК, а, че няма да го коментирам.
Ако не беше ОК щеше да го коментираш и още как. Ти какви ли не измишльотини написа, та за това ще си затраеш. Мислиш, че не си ни ясен ли? Или да кажа "повече от ясен"?

ivalin написа:И не, че само моя човек не знаеше за каква работа става въпрос, ами и твоятата фирма посредник, за която дереш земята.
Това е най забавното - нито една от заинтересованите страни не е наясно какво се иска/очаква отсреща, ама ти все пак тръбиш, че е "100% измама". :lol:
Да ходя да се оправдавам, че намам сестра и че не получавам процент от шемета Скот?!? Нема начин.

ivalin написа:Повече от сигурен източник е без кавички, разбирай го както искаш, но като казвам сигурен значи сигурен и нищо повече или по-малко, ясно...?!
Напълно "ясно" ми е, просто не ти вярвам. Ясно?


Тази агенция наистина е доста долнопробна, а и Скот хич не ми е симпатичен, но много българи си изиграха правилно картите и се възползваха от нея за стъпване на килимчето. Други "недооценени таланти" си останаха на ниво последна резерва хамалин и раздуват басни за да оправдаят собствената си неспособност.
Ако нямате аргументи срещу мнението ми, моля не подхващайте личността ми.
Аватар
myhata II
Мнения: 15705
Регистриран на: Чет Яну 18, 2007 5:16 pm
Местоположение: Toronto Ontario

Re: Работа

Мнение от myhata II »

Ама това на Мимюн жена му ли била ? :o :rofl: :rofl: :rofl:
Ясно защо изора форума ! :rofl: :lol:
„Робите лъжат, свободният човек казва истината.“
"Ако двама души мислят еднакво - единият е излишен."
Стефан Цанев
Аватар
ivalin
Мнения: 914
Регистриран на: Сря Авг 27, 2008 6:40 am
Местоположение: Monreal

Re: Работа

Мнение от ivalin »

ablood написа:Да ходя да се оправдавам, че намам сестра и че не получавам процент от шемета Скот?!? Нема начин.
Тази агенция наистина е доста долнопробна, а и Скот хич не ми е симпатичен.
Това, че вземаш нещо, било то процент или някакви други облаги е от ясно по-ясно за това толкова се напъваш. А, че агенцията е долнопробна, ти го казваш, аз не посмях да направя такива глобални заключения от няколкото срещи на моите хора с този скот.
Аз съм това, което ти ще бъдеш, а ти си това, което аз бях.
IFF
Мнения: 2495
Регистриран на: Чет Юни 22, 2006 9:30 am
Местоположение: Montreal

Re: Работа

Мнение от IFF »

ablood написа:

Тази агенция наистина е доста долнопробна, а и Скот хич не ми е симпатичен, но много българи си изиграха правилно картите и се възползваха от нея за стъпване на килимчето. Други "недооценени таланти" си останаха на ниво последна резерва хамалин и раздуват басни за да оправдаят собствената си неспособност.
Кои карти са си изиграли, взели са си препоръки за чистачи и са се издигнали до консиержи ли :rofl: Никоя сериозна фирма няма да ти обърне внимание на стажа ако не ти е по специалността. Иначе агенцията си е като повечето подобни, които предлагат общи работници на фирми.
Аватар
ablood
Мнения: 10496
Регистриран на: Нед Авг 28, 2005 2:51 pm
Местоположение: Montreal
Обратна връзка:

Re: Работа

Мнение от ablood »

:y:
Ако нямате аргументи срещу мнението ми, моля не подхващайте личността ми.
grozdan
Мнения: 1324
Регистриран на: Пон Авг 01, 2011 10:58 am
Местоположение: Монреал

Re: Работа

Мнение от grozdan »

Много интересна и поучителна тема. Лицето Х пуска обява, че предлага работа. Оттам му скачат няколко човека на бой, кръв и слюнки.
После лицето У, което обмисля да пусне подобна обява си казва "'бал съм го, да се обяснявам по форуми" и обява нема.
Идва лицето Z, което е в нужда и търси работа под дърво и камък. Уви, такава вече не се предлага в иначе полезен форум. Побойниците получават душевен оргазъм, че са "спасили" някой от "работа с черните".
ХвалА на таквизи майстори!
Танграта рече и отсече: Един влог за 1% лихва вади повече дивиденти от префърцунените им инвестиции.
IFF
Мнения: 2495
Регистриран на: Чет Юни 22, 2006 9:30 am
Местоположение: Montreal

Re: Работа

Мнение от IFF »

grozdan написа:Много интересна и поучителна тема. Лицето Х пуска обява, че предлага работа. Оттам му скачат няколко човека на бой, кръв и слюнки.
После лицето У, което обмисля да пусне подобна обява си казва "'бал съм го, да се обяснявам по форуми" и обява нема.
Идва лицето Z, което е в нужда и търси работа под дърво и камък. Уви, такава вече не се предлага в иначе полезен форум. Побойниците получават душевен оргазъм, че са "спасили" някой от "работа с черните".
ХвалА на таквизи майстори!
Лицето Х пуска обяви от доста време и редовно, не се бой за него.
Аватар
Bistra
Напуснал форума
Мнения: 8801
Регистриран на: Сря Яну 19, 2011 12:19 pm
Местоположение: Rive-Sud de Montréal

Re: Работа

Мнение от Bistra »

Хм, аз и не искам да чуя някой българин да ми стане колега. Така че даже и да имам информация за работа в нашата фирма, никога няма да я предоставя в този форум дори срещу заплащане. Нямам зъб на форума, но имам зъб на някои елементи в него, така че...
Покрай елементите страдат може би и свестните хора, но...
C'est la vie! :$
Всеки да се оправя сам, както може!
Животът е сурав и курав! 8)
Аз не съм странен, шантав, откачен или луд. Просто моята реалност е различна от твоята. ("Алиса в Страната на чудесата") :)
Аватар
ablood
Мнения: 10496
Регистриран на: Нед Авг 28, 2005 2:51 pm
Местоположение: Montreal
Обратна връзка:

Re: Работа

Мнение от ablood »

Всъщност аз намерих от форума момиче за мои клиенти. Всичко изглеждаше наред, докато не усетих че я възприемат като мое протеже, понеже ми е сънародничка. Въпреки, че им напомних, че съм я виждал само веднъж а те са я интервюирали/одобрили продължиха да я обявяват за "твоята приятелка". Макар, че момичето беше много точно и никога не ме злепостави си отдъхнах когато след време напусна.

От тогава който и да ми поиска човек, отказвам.
Ако нямате аргументи срещу мнението ми, моля не подхващайте личността ми.
pumpy
Мнения: 10244
Регистриран на: Съб Юли 26, 2003 2:47 pm

Re: Работа

Мнение от pumpy »

IFF написа:
grozdan написа:Много интересна и поучителна тема. Лицето Х пуска обява, че предлага работа. Оттам му скачат няколко човека на бой, кръв и слюнки.
После лицето У, което обмисля да пусне подобна обява си казва "'бал съм го, да се обяснявам по форуми" и обява нема.
Идва лицето Z, което е в нужда и търси работа под дърво и камък. Уви, такава вече не се предлага в иначе полезен форум. Побойниците получават душевен оргазъм, че са "спасили" някой от "работа с черните".
ХвалА на таквизи майстори!
Лицето Х пуска обяви от доста време и редовно, не се бой за него.
Мнението беше за лицето Z, което има нужда от помощ, но за да "натрием носа" на лицето Х, ние ще направим всичко възможно лицето Z да не получи помощ.
Евала......
Аватар
ivalin
Мнения: 914
Регистриран на: Сря Авг 27, 2008 6:40 am
Местоположение: Monreal

Re: Работа

Мнение от ivalin »

ablood написа:Всъщност аз намерих от форума момиче за мои клиенти... ...От тогава който и да ми поиска човек, отказвам.
Интересно какви са тези твоите клиенти дето им намираш момичета...?! Но иначе като ти поискат човек и направо отказваш.... Много хубаво правиш, ти както си започнал да раздаваш хора наляво и надяно... Значи доста си напреднал с материала и си вземал нещата в ръце, а ние се кахарим и си мислим, че помагаш на жена си. :lol:
Аз съм това, което ти ще бъдеш, а ти си това, което аз бях.
IFF
Мнения: 2495
Регистриран на: Чет Юни 22, 2006 9:30 am
Местоположение: Montreal

Re: Работа

Мнение от IFF »

pumpy написа:
IFF написа:
grozdan написа:Много интересна и поучителна тема. Лицето Х пуска обява, че предлага работа. Оттам му скачат няколко човека на бой, кръв и слюнки.
После лицето У, което обмисля да пусне подобна обява си казва "'бал съм го, да се обяснявам по форуми" и обява нема.
Идва лицето Z, което е в нужда и търси работа под дърво и камък. Уви, такава вече не се предлага в иначе полезен форум. Побойниците получават душевен оргазъм, че са "спасили" някой от "работа с черните".
ХвалА на таквизи майстори!
Лицето Х пуска обяви от доста време и редовно, не се бой за него.
Мнението беше за лицето Z, което има нужда от помощ, но за да "натрием носа" на лицето Х, ние ще направим всичко възможно лицето Z да не получи помощ.
Евала......
Че кой ги спира да ходят в агенцията, имаше положителни мнения, както и отрицателни. Всеки си има глава на раменете, да си преценява сам. А пък обявите няма да спрат, сещай се защо :lol:
pumpy
Мнения: 10244
Регистриран на: Съб Юли 26, 2003 2:47 pm

Re: Работа

Мнение от pumpy »

IFF написа:......А пък обявите няма да спрат, сещай се защо :lol:
Заради 20 кинта ?
Просто не е истина.....
IFF
Мнения: 2495
Регистриран на: Чет Юни 22, 2006 9:30 am
Местоположение: Montreal

Re: Работа

Мнение от IFF »

pumpy написа:
IFF написа:......А пък обявите няма да спрат, сещай се защо :lol:
Заради 20 кинта ?
Просто не е истина.....
На моята работа дават по $250 за препоръчан човек.
Публикувай отговор