Намерили България

За всичко, което се случва и ни интересува за Родината
Публикувай отговор
Аватар
Люта чушка ®
Мнения: 208
Регистриран на: Съб Юни 23, 2012 11:18 pm
Местоположение: под лилията

Re: Намерили България

Мнение от Люта чушка ® »

Подозирам че "Дингила-та" вече си има огледало по мерак. Това на Злата мащеха, дето знае да повтаря само:"Ти си най-красива (умна, добра, начетена и пр.)" :D
Хайде наште! Яжте люти чушки!
Стига сме си правили оглушки...
apple
Мнения: 1460
Регистриран на: Чет Юни 28, 2007 2:41 pm

Re: Намерили България

Мнение от apple »

Много ви бива по празните приказки. Отново е видно... Цонке, много си ми под класата душко та да си хабя приказките в твоя чест повече. И изобщо присъствието ти в тема, която не одобряваш е излишно освен ако нямаш някакви съществени доводи против това, което казват чужденците предпочели България. В темата за големия срам, от това че си българин ти е мястото и на останалите професионални критици срещу България също... Поздрав за Цонка... http://www.youtube.com/watch?v=qgPqLAF8 ... re=related"
Планинска китко, а това е за тебе...http://www.youtube.com/watch?v=iFCNITYVm20" ;) Само дето не живееш на Карибите, а в Канада ама това са подробности... Пък и нали почиваш там.
За останалите фенове на свободната любов и криворазбраната демокрация...http://www.youtube.com/watch?v=Y4f-8hpinoA" Този изпълнител ви пасва точно по мярка! :lol:
Аблъде, като си видя невежеството и взе да биеш отбой нещо! Градивна критика, а? Да ти е за урок за друг път - като не знаеш значението на някоя дума не я използвай, че се излагаш... ;)
Аватар
Люта чушка ®
Мнения: 208
Регистриран на: Съб Юни 23, 2012 11:18 pm
Местоположение: под лилията

Re: Намерили България

Мнение от Люта чушка ® »

Ей, како Огризке, вземи се освести не ми размахвай пръстче какво да правя и къде, видите ли, ми било мястото :hai: Вече отдавна не сме в детската градина, въпреки че теб все те тегли да го израеш злата лелка-възпитателка :D
Хайде наште! Яжте люти чушки!
Стига сме си правили оглушки...
Аватар
OILERS
Мнения: 319
Регистриран на: Вто Май 15, 2007 3:26 am
Местоположение: slightly south of the Arctic Circle, Canada

Re: Намерили България

Мнение от OILERS »

Люта чушка ® написа::D
За 11 дена - 46 мнения във форума!!!Добро постижение!Започвам да си мисля,че ти липсва нещо-може би секс - може би работа.Ако искаш пробвай едно от двете - може и да помогне.
apple
Мнения: 1460
Регистриран на: Чет Юни 28, 2007 2:41 pm

Re: Намерили България

Мнение от apple »

OILERS написа:
Люта чушка ® написа::D
За 11 дена - 46 мнения във форума!!!Добро постижение!Започвам да си мисля,че ти липсва нещо-може би секс - може би работа.Ако искаш пробвай едно от двете - може и да помогне.
Спокойно не бия рекорда има много по-големи ударници тук... така да се каже имам си учители. По второто нещо предлагаш ли, защото да уточня не съм заинтересована... Пробвай да се "ебаваш" /сорри за звучния български термин/ с някоя друга, объркал си се... ;)
apple
Мнения: 1460
Регистриран на: Чет Юни 28, 2007 2:41 pm

Re: Намерили България

Мнение от apple »

Пътен дневник: „С чужденци из България” – автор Облачето
След моите обяснения за Батак чужденец Д казва: Историята винаги има две страни и е обект на лични чуства! Всеки си я представя така както му е изгодно.
Аз, леко обидена: Все пак за някои неща има документи от независими източници, не можеш да твърдиш, че всичко е само в главите на хората!
чужденец Д: Напротив! Винаги е така! Ето, ние в Канада имаме различни учебници по история - във френската част едни, в английската други. Едни и същи събития се представят по различен начин - в едните учебници англичаните са героите, в другата ние, французите!
Аз: Е как така??? Все пак, това сега е една страна, от много години живеете заедно, историята ви е една, независимо от това кой кога и от къде е дошъл!
чужденец Д: Ми нормално е! И в Швейцария е така - всяка част на страната си има свой учебник по история!
Аз гледам тъпо и мигам. Нали западняците до скоро идваха да ни учат, че ние, тъпите балканци, трябва да забравим различните тълкувания на историческите събития и да имаме общи учебници по история!
чужденец Д: Ето например, ние учим, че Аляска е била канадска! Според нашите учебници не руснаците са я продали на американците, а ние сме я купили от тях, задържали сме си едно малко парченце и останалото сме го пре-продали на САЩ!
http://goran.blog.bg/lichni-dnevnici/20 ... eto.214688"
Аватар
OILERS
Мнения: 319
Регистриран на: Вто Май 15, 2007 3:26 am
Местоположение: slightly south of the Arctic Circle, Canada

Re: Намерили България

Мнение от OILERS »

apple написа:
OILERS написа:
Люта чушка ® написа::D
За 11 дена - 46 мнения във форума!!!Добро постижение!Започвам да си мисля,че ти липсва нещо-може би секс - може би работа.Ако искаш пробвай едно от двете - може и да помогне.
Спокойно не бия рекорда има много по-големи ударници тук... така да се каже имам си учители. По второто нещо предлагаш ли, защото да уточня не съм заинтересована... Пробвай да се "ебаваш" /сорри за звучния български термин/ с някоя друга, объркал си се... ;)
Не бе аз имах предвид второто , ама ти явно много си загоряла, че само първото ти е в главата.А ако си толкова на зор не се притеснявай,кажи си-хора сме ,ще помагаме.
Аватар
optics
Модератор
Мнения: 11762
Регистриран на: Пет Юли 23, 2004 6:39 am
Местоположение: Victoria, BC

Re: Намерили България

Мнение от optics »

Разправял ли съм как водя канадски професор в БАН, той отива до тоалетната, след малко излиза сконфузен и вика - ъъъ, нещо не мога да намеря тоалетната хартия. Аз потъвам в земята и му викам - чакай малко, ще намерим... и се завтичам при един колега дето знам, че има скътана в бюрото си.

Или за мексиканеца, дето го набиха скинари както си пътувал в автобуса. Заприличал им на циганин.
Аз нямам нищо против да има научно технически прогрес, но той да е рзумен.
Този матреиализъм не може да продължи, защото планетата е с крайни размери и не може да увеличава размера си и повърхността си.

2 юни 2012, budtel
haimana
Мнения: 896
Регистриран на: Вто Дек 13, 2005 6:45 am
Местоположение: BC

Re: Намерили България

Мнение от haimana »

OILERS написа:
apple написа:
OILERS написа:
Люта чушка ® написа::D
За 11 дена - 46 мнения във форума!!!Добро постижение!Започвам да си мисля,че ти липсва нещо-може би секс - може би работа.Ако искаш пробвай едно от двете - може и да помогне.
Спокойно не бия рекорда има много по-големи ударници тук... така да се каже имам си учители. По второто нещо предлагаш ли, защото да уточня не съм заинтересована... Пробвай да се "ебаваш" /сорри за звучния български термин/ с някоя друга, объркал си се... ;)
Не бе аз имах предвид второто , ама ти явно много си загоряла, че само първото ти е в главата.А ако си толкова на зор не се притеснявай,кажи си-хора сме ,ще помагаме.
Изглежда базата данни на форума се сбъгна. OILERS пише на/за Люта чушка ® по случай 46-тото мнение за 11 дена, а получава отговор от Ябълката. Според мен форумът се сбъгва и преплита мнения. Не може да е нещо друго :^) :rofl:
apple
Мнения: 1460
Регистриран на: Чет Юни 28, 2007 2:41 pm

Re: Намерили България

Мнение от apple »

haimana написа:
OILERS написа:
apple написа:
OILERS написа:
Люта чушка ® написа::D
За 11 дена - 46 мнения във форума!!!Добро постижение!Започвам да си мисля,че ти липсва нещо-може би секс - може би работа.Ако искаш пробвай едно от двете - може и да помогне.
Спокойно не бия рекорда има много по-големи ударници тук... така да се каже имам си учители. По второто нещо предлагаш ли, защото да уточня не съм заинтересована... Пробвай да се "ебаваш" /сорри за звучния български термин/ с някоя друга, объркал си се... ;)
Не бе аз имах предвид второто , ама ти явно много си загоряла, че само първото ти е в главата.А ако си толкова на зор не се притеснявай,кажи си-хора сме ,ще помагаме.
Изглежда базата данни на форума се сбъгна. OILERS пише на/за Люта чушка ® по случай 46-тото мнение за 11 дена, а получава отговор от Ябълката. Според мен форумът се сбъгва и преплита мнения. Не може да е нещо друго :^) :rofl:
Верно, прав си като се загледах, ама то от толкова нападки вече от вси страни и на мене нещо ми падна пердето както казва Аблъда /ли беше?/, та минавам на режим самоотбрана чела, недочела явно. Сорри, OILERS виновата! А иначе за офертата ти отговора си остава същия - не съм заинтересована! ;) За Цонка не знам, тя да си каже...
Аватар
Люта чушка ®
Мнения: 208
Регистриран на: Съб Юни 23, 2012 11:18 pm
Местоположение: под лилията

Re: Намерили България

Мнение от Люта чушка ® »

И кат' ви напече 'сички жегатаааа... Човек да седи и да ви гледа сеира отстрани - берекет версин :D :D :D
Хайде наште! Яжте люти чушки!
Стига сме си правили оглушки...
Аватар
Bistra
Напуснал форума
Мнения: 8801
Регистриран на: Сря Яну 19, 2011 12:19 pm
Местоположение: Rive-Sud de Montréal

Re: Намерили България

Мнение от Bistra »

Каква жега? В Монреал е приятно хладно. Освен това с тези климатици навсякъде можеш ли да я почувствуваш? :)
...
За какво е темата? Няколко чужденеца открили, че България съществува. :o
Ама то никой не е казал, че е лошо там. На моите деца, например много им харесва. Водят ги насам-натам, обръщат им внимание, абе въобще голям купон...Само дето накрая почват да подпитват: Кога ще се приберем в къщи, защото приятелите ни липсват?! :lol:
Аз не съм странен, шантав, откачен или луд. Просто моята реалност е различна от твоята. ("Алиса в Страната на чудесата") :)
Аватар
Bistra
Напуснал форума
Мнения: 8801
Регистриран на: Сря Яну 19, 2011 12:19 pm
Местоположение: Rive-Sud de Montréal

Re: Намерили България

Мнение от Bistra »

Я, виж ти! Тук едни други самодейци също са намерили България. ;)
Негър на палма рекламира България
Снимка :party:
Аз не съм странен, шантав, откачен или луд. Просто моята реалност е различна от твоята. ("Алиса в Страната на чудесата") :)
Аватар
ablood
Мнения: 10496
Регистриран на: Нед Авг 28, 2005 2:51 pm
Местоположение: Montreal
Обратна връзка:

Re: Намерили България

Мнение от ablood »

apple написа:Аблъде, като си видя невежеството и взе да биеш отбой нещо! Градивна критика, а? Да ти е за урок за друг път - като не знаеш значението на някоя дума не я използвай, че се излагаш... ;)
Ако бях тръгнал да те образовам щях да създам парадокс: Давайки ти примери за "излишна градивна критика" и обяснявайки грешката ти, аз всъщност щях да ти пробутвам именно "излишна градивна критика".

Имайки впредвид, че ти вярваш, че твоята "градивна критика" е винаги полезна и желана, то тогава моята критика би била не само излишна, но и далеч от градивна. Тоест, чисто заяждане.

Да. Бих отбой. Подбирам си битките.
Ако нямате аргументи срещу мнението ми, моля не подхващайте личността ми.
Аватар
optics
Модератор
Мнения: 11762
Регистриран на: Пет Юли 23, 2004 6:39 am
Местоположение: Victoria, BC

Re: Намерили България

Мнение от optics »

Bistra написа:Я, виж ти! Тук едни други самодейци също са намерили България. ;)
Негър на палма рекламира България
Снимка :party:
Този НЕ Е негър !?
Аз нямам нищо против да има научно технически прогрес, но той да е рзумен.
Този матреиализъм не може да продължи, защото планетата е с крайни размери и не може да увеличава размера си и повърхността си.

2 юни 2012, budtel
Публикувай отговор