Молба за съдействие

За това какъв е живота в Канада и какъв e смисъла да се имигрира.
mama mia
Мнения: 616
Регистриран на: Пон Ное 29, 2004 5:03 pm
Местоположение: Montreal

Re: Молба за съдействие

Мнение от mama mia »

Здравейте отново! Само не искам да се карате,никого не съм задължила,просто ви помолих.Има достатачно информация за всички претендентки и снимки дори са им сложили ,за да си изберете за кого да гласувате,а ако искате и не гласувайте.Просто ми дойде на ум да го пусна във форума,защото знам, че много хора го посещават и ако преценят ще гласуват за нея.Момичето наистина е красиво(не защото е наше момиче) и мисля че трябва да й се даде шанс.Ако някой се чувства използван - извинявам че съм му отнела от времето.
Съединението прави силата!
Linko
Напуснал форума
Мнения: 4846
Регистриран на: Вто Яну 13, 2004 3:36 pm
Местоположение: Montreal
Обратна връзка:

Re: Молба за съдействие

Мнение от Linko »

Несъгласие и спор по даден въпрос има винаги, когато всеки от изказалите различно мнение е прав за себе си и е напълно убеден в това. :)
Та и аз съм напълно убеден, че нещата трябва да стават както казват Аблъд и Джон, ама също толкова съм убеден и че реално стават както казват останалите. ;)
Нито един конкурс чрез такова масово гласуване не се е провел само на принципна основа и обективен поглед върху нещата. Няма и да се проведе в скоро време.
Така че "айде наш'те!" си остава основен девиз засега. ;)
Il vaut mieux vivre avec des remords qu'avec des regrets!!
pavelyankov
Напуснал форума
Мнения: 903
Регистриран на: Пет Авг 14, 2009 8:29 am
Местоположение: varna

Re: Молба за съдействие

Мнение от pavelyankov »

Бат' Линко, форума ви е пълен с вируси дет' само спамят :D
Айде поразчисти малко, и да си се кефим на спокойствие на нашто девойче :D
Изхарчих много пари по жени. Изхарчих много пари за алкохол. Изхарчих много пари за хазарт. Но изхарчих много пари и за глупости.
Вини Джоунс
Аватар
ablood
Мнения: 10496
Регистриран на: Нед Авг 28, 2005 2:51 pm
Местоположение: Montreal
Обратна връзка:

Re: Молба за съдействие

Мнение от ablood »

blaster написа:...и да си се кефим на спокойствие на нашто девойче :D
:x

След предложението за цензура изтипосваш такова недвусмислено откровение?!?
Ако нямате аргументи срещу мнението ми, моля не подхващайте личността ми.
pavelyankov
Напуснал форума
Мнения: 903
Регистриран на: Пет Авг 14, 2009 8:29 am
Местоположение: varna

Re: Молба за съдействие

Мнение от pavelyankov »

Ами темата се казва "Молба за съдействие". Който иска - съдейства, който не иска - необходимо ли е да умува излишно? ;)
Изхарчих много пари по жени. Изхарчих много пари за алкохол. Изхарчих много пари за хазарт. Но изхарчих много пари и за глупости.
Вини Джоунс
Аватар
ablood
Мнения: 10496
Регистриран на: Нед Авг 28, 2005 2:51 pm
Местоположение: Montreal
Обратна връзка:

Re: Молба за съдействие

Мнение от ablood »

blaster написа:Ами темата се казва "Молба за съдействие". Който иска - съдейства, който не иска - необходимо ли е да умува излишно? ;)
Прав си.

Извинявам се за невъздържаността.
Ако нямате аргументи срещу мнението ми, моля не подхващайте личността ми.
pavelyankov
Напуснал форума
Мнения: 903
Регистриран на: Пет Авг 14, 2009 8:29 am
Местоположение: varna

Re: Молба за съдействие

Мнение от pavelyankov »

:handshake:
Изхарчих много пари по жени. Изхарчих много пари за алкохол. Изхарчих много пари за хазарт. Но изхарчих много пари и за глупости.
Вини Джоунс
cocose
Има 1 предупр. за БАН
Мнения: 1054
Регистриран на: Чет Авг 27, 2009 9:58 am

Re: Молба за съдействие

Мнение от cocose »

ablood написа:
Vaseto написа:...но нека все пак не забравяме, че в момента става въпрос за конкурс за красота, а не за "Пулицър","Нобел" и пр...
Тоест в конкурсите за красота.... какво искаше всъщност да кажеш?
Че ако трябваше да гласуваш да пулицър щеше да си обективен и да гласуваш за българин, единствено, ако си убеден в превъзходството му над другите участници? А тук красотата на опонентките не е от значение.
Всъщност тя си го каза, широко и обстойно че и с картинка :)
Въпроса е всъщност, ТИ КАКВО ИСКАШ ДА КАЖЕШ!!!!!
Нито ти знаеме физиономията, нито миналото, нито образованието.....аве въобще ние нищо не знаеме за тебе, но въпреки всичко, ето ти и моят глас :n:
Аватар
John Smith
Мнения: 911
Регистриран на: Съб Окт 16, 2010 9:19 am
Местоположение: GTA

Re: Молба за съдействие

Мнение от John Smith »

cocose написа:...аве въобще ние нищо не знаеме...
Като видя някой да говори на "ве/аве", да "мека" където не трябва и да се опитва да изразява обществено мнение в 1 ред, добивам представа за образованието му. Когато някой пусне тема за нещо, е нормално да очаква както положителни, така и отрицателни отзиви. Никой тук не е адвокат на никого и всеки има право да изрази мнението си. Ако някой има проблем с това, да свиква. Ако държи да допълни картината за културата си, може да се пробва да раздава определения на другите. :!:
Wise men don't need advice. Fools won't take it.
cocose
Има 1 предупр. за БАН
Мнения: 1054
Регистриран на: Чет Авг 27, 2009 9:58 am

Re: Молба за съдействие

Мнение от cocose »

Аз съм от Варна, и ние си говориме меко, ако имаш нещо против, иди в морската градина, и извикай със силен глас ВАШТА ....МЕКА....... И ела после да кажеш как е миналa срещата от трети вид :lol:
Само като коментар, аз, разлика от някои некултурници от прованса, не казвам АБЕ, БЕЕЕЕЕ, сякаш съм офца :lol:
Също така, ако случайно не си забелязал, аз освен това изразявам мнение.....та кво викаш за правото на всеки да изразява мнение, несъвпадащо с партийната линия!!!!
Аватар
ivanko13
Модератор
Мнения: 3602
Регистриран на: Сря Юни 29, 2005 5:02 pm
Местоположение: Toronto

Re: Молба за съдействие

Мнение от ivanko13 »

Успокойте се момчета... Тези хубави девойчета са ви дигнали нещо нивата на тестостерона... Аз лично обещавам ,че ако на Ablood и John Smith жените се явят на конкурс за красота ще гласувам за тях... После кой квото иска да разправя... ;)
"Нищо велико на този свят не е постигнато без страст"
Георг Вилхелм Фридрих Хегел
Аватар
John Smith
Мнения: 911
Регистриран на: Съб Окт 16, 2010 9:19 am
Местоположение: GTA

Re: Молба за съдействие

Мнение от John Smith »

cocose написа:Аз съм от Варна... сякаш съм офца...
Едно е да говориш меко, съвсем друго е да напишеш 3 реда текст, от които нито един правилно. Това имам предвид, че показва образованието. Относно овцата - казват ти "Цъкни тук!" и ти цъкаш, без да се замислиш правилно ли е, така ли трябва да става или дали такава е идеята въобще. За това говорим, но явно на различни езици.
ivanko13 написа:...ако на Ablood и John Smith жените се явят на конкурс за красота ще гласувам за тях...
Напълно е възможно, но не очаквай от мен да ти пускам молби да го правиш. Това ще е един вид обида за съпругата ми, т.е. "събрах тук няколко приятели да гласуват за теб" с подтекст "че без тази помощ едва ли ще се класираш". Затова, мисля да я оставя сама да се класира, ако има желание да участва в конкурси, каквито и да било.
Wise men don't need advice. Fools won't take it.
Аватар
optics
Модератор
Мнения: 11764
Регистриран на: Пет Юли 23, 2004 6:39 am
Местоположение: Victoria, BC

Re: Молба за съдействие

Мнение от optics »

Ся !
Едно уточнение:
Повечето девойчета са хубави, НО... само ако отвориш голямата снимка.
На тъмбнейлите се получава някакво (неправилно) кофти впечатление за мнозина.
Пробвайте !
Някои са заснети твърде зле. Една мургава, къдрава например, не й запомних името.

Тия дни излезе някава класация - най-сексапилният мъж... там да гледаш галфони.
А тоя дето е първи - просто най обикновен, тръгни по улицата - на всяка крачка такива.
Аз нямам нищо против да има научно технически прогрес, но той да е рзумен.
Този матреиализъм не може да продължи, защото планетата е с крайни размери и не може да увеличава размера си и повърхността си.

2 юни 2012, budtel
cocose
Има 1 предупр. за БАН
Мнения: 1054
Регистриран на: Чет Авг 27, 2009 9:58 am

Re: Молба за съдействие

Мнение от cocose »

Я да пробваме да цитираме в свободен стил, наречен джончо смитчо :)
John Smith написа:
Едно е да говориш ..... 3 реда текст......Относно овцата ..... на различни езици.
Пич, съжалявам, ама такава безмислица току що каза че просто се чудя ти патагонски умееш ли :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl:
Аватар
John Smith
Мнения: 911
Регистриран на: Съб Окт 16, 2010 9:19 am
Местоположение: GTA

Re: Молба за съдействие

Мнение от John Smith »

cocose написа:Я да пробваме да цитираме...
Добих представа вече за образованието, достатъчно. Когато съумееш да напишеш поне един ред без грешки на родния си език, може да ти обърна пак внимание. И се раздели с идеята да изразяваш обществено мнение (знаеме, пробваме, цитираме и т.н.), мисля споменах. Ограничи се само в твоето.
optics написа:А тоя дето е първи - просто най обикновен, тръгни по улицата - на всяка крачка такива.
Същото се отнася и за момичетата от този конкурс. Аз работя в даунтаун и всеки ден мога да видя поне няколко, които са по-хубави от много от кандидатките. Тези конкурси се организират най-често с цел някой да раздаде част от средствата на спонсорите, които пък си правят добра реклама, а друга голяма част да запази за себе си.
Wise men don't need advice. Fools won't take it.
Публикувай отговор