Колко пъти почивахте на Карибите откакто сте в Канада?

За това какъв е живота в Канада и какъв e смисъла да се имигрира.
Публикувай отговор
Аватар
mortigur
Мнения: 1050
Регистриран на: Чет Апр 07, 2011 11:32 am
Местоположение: Jazan, Jazan Governorate, Saudi Arabia
Обратна връзка:

Re: Колко пъти почивахте на Карибите откакто сте в Канада?

Мнение от mortigur »

roumensp написа:
mortigur написа:
Мерси за линка! Но това едва ли ще ме откаже от екскурзията до Норвегия :D
Taxation is theft.
Аватар
mufc
Мнения: 1322
Регистриран на: Пон Яну 05, 2009 3:56 pm
Местоположение: Stretford End

Re: Колко пъти почивахте на Карибите откакто сте в Канада?

Мнение от mufc »

mortigur написа:Мерси за линка! Но това едва ли ще ме откаже от екскурзията до Норвегия :D
Дано да си осъществиш идеята, Норвегия е невероятна страна... Много са малко държавите, които уважавам и Норвегия е една от тях :y:
Manchester United Football Club
mwanza
Мнения: 1008
Регистриран на: Пон Апр 24, 2006 12:17 pm
Местоположение: Montreal
Обратна връзка:

Re: Колко пъти почивахте на Карибите откакто сте в Канада?

Мнение от mwanza »

Mortugur е прав и аз искам да видя фиордите на Норвегия. Освен всичко на Слартибарт Фаст му бяха дали награда за дето ги е проектирал :)
mwanza
Мнения: 1008
Регистриран на: Пон Апр 24, 2006 12:17 pm
Местоположение: Montreal
Обратна връзка:

Re: Колко пъти почивахте на Карибите откакто сте в Канада?

Мнение от mwanza »

Въобще кат се замисля Скандинавия много ме привлича.
Аватар
ablood
Мнения: 10496
Регистриран на: Нед Авг 28, 2005 2:51 pm
Местоположение: Montreal
Обратна връзка:

Re: Колко пъти почивахте на Карибите откакто сте в Канада?

Мнение от ablood »

mwanza написа:Mortugur е прав и аз искам да видя фиордите на Норвегия. Освен всичко на Слартибарт Фаст му бяха дали награда за дето ги е проектирал :)
:rofl:
Ако нямате аргументи срещу мнението ми, моля не подхващайте личността ми.
Аватар
optics
Модератор
Мнения: 11762
Регистриран на: Пет Юли 23, 2004 6:39 am
Местоположение: Victoria, BC

Re: Колко пъти почивахте на Карибите откакто сте в Канада?

Мнение от optics »

:y:
Аз нямам нищо против да има научно технически прогрес, но той да е рзумен.
Този матреиализъм не може да продължи, защото планетата е с крайни размери и не може да увеличава размера си и повърхността си.

2 юни 2012, budtel
Аватар
Marto
Мнения: 4042
Регистриран на: Вто Юни 28, 2005 5:24 am
Местоположение: Edmonton, AB

Re: Колко пъти почивахте на Карибите откакто сте в Канада?

Мнение от Marto »

pavelyankov написа:Не били четири месеца, ами три :D
Майна, това значи ли, че три месеца няма да пляскаш постове тук ? Форума ще изгуби колорит ;)
Не позна. Цяла година е - от 1 Април до 1 Април :D
Аватар
Marto
Мнения: 4042
Регистриран на: Вто Юни 28, 2005 5:24 am
Местоположение: Edmonton, AB

Re: Колко пъти почивахте на Карибите откакто сте в Канада?

Мнение от Marto »

apple написа:
thehellgirl написа:Значи за теб означава че си "Успял и преуспял" ако си ходил на Карибите .... просто не можах да се сдържа ... СРАМ
Не знам какво точно си разбрал/а обаче заглавието на темата е напълно иронично и е в отговор на една изцепка на един съфорумец... Който сгрял, сгрял...останалите да негодуват щом имат хъс за това! ;)
Заглавието на темата ти беше всичко друго, но не и иронично. Ама като се оказа, че куцо и сакато е ходило да Карибите запя друга песен ;)
Аватар
myhata II
Мнения: 15705
Регистриран на: Чет Яну 18, 2007 5:16 pm
Местоположение: Toronto Ontario

Re: Колко пъти почивахте на Карибите откакто сте в Канада?

Мнение от myhata II »

За да може Мухата и други съфорумци да ходим по дълги и скъпи почивки ,трябва някой да остане и да работи,ей такива като Марто са най добре ,ти му кажи за 1 ден и той да е щастлив, да пей и да бачка като вол :D
„Робите лъжат, свободният човек казва истината.“
"Ако двама души мислят еднакво - единият е излишен."
Стефан Цанев
Аватар
UnHoly
Напуснал форума
Мнения: 410
Регистриран на: Сря Ное 30, 2011 2:37 pm
Местоположение: East of Eden

Re: Колко пъти почивахте на Карибите откакто сте в Канада?

Мнение от UnHoly »

myhata II написа:За да може Мухата и други съфорумци да ходим по дълги и скъпи почивки ,трябва някой да остане и да работи...
И да забравите разните му там традиционни (български уж) добродетели като трудолюбие и скромност трябва, ама това е бял кахър, викаш?
Всеки може да умре, но не всеки може да роди. Най-добрите остават неродени.
Аватар
MrGeek
Путлер Капут
Мнения: 16506
Регистриран на: Вто Мар 01, 2005 4:20 am
Местоположение: The Red Square

Re: Колко пъти почивахте на Карибите откакто сте в Канада?

Мнение от MrGeek »

myhata II написа:За да може Мухата и други съфорумци да ходим по дълги и скъпи почивки ,трябва някой да остане и да работи,ей такива като Марто са най добре ,ти му кажи за 1 ден и той да е щастлив, да пей и да бачка като вол :D
А за да може всъщност мухЪтЪ спокойно да пише фантасмагории и глупости наляво и надясно, какво е необходимо? Здрави нерви на форумната администрация. :rofl:
Теллъс -единственния доставчик на нет в Канада.
Казармата дава много и взима много,същото като имиграцията
богатите хора използват КЕШ или Дебит ,кредитните карти са за цървули

__ Powered by мухЪтЪ.
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Колкото до науката, ми вярвам и даже прекалено и вярвам, но не вярвам толкова на хората.
__ Powered by Kpetrov
apple
Мнения: 1460
Регистриран на: Чет Юни 28, 2007 2:41 pm

Re: Колко пъти почивахте на Карибите откакто сте в Канада?

Мнение от apple »

Marto написа:
apple написа:
thehellgirl написа:Значи за теб означава че си "Успял и преуспял" ако си ходил на Карибите .... просто не можах да се сдържа ... СРАМ
Не знам какво точно си разбрал/а обаче заглавието на темата е напълно иронично и е в отговор на една изцепка на един съфорумец... Който сгрял, сгрял...останалите да негодуват щом имат хъс за това! ;)
Заглавието на темата ти беше всичко друго, но не и иронично. Ама като се оказа, че куцо и сакато е ходило да Карибите запя друга песен ;)
Заглавието си беше напълно иронично като не си чел в другата тема не си и разбрал... Хич не ми дреме... А куцо, кьораво и сакато баш не е ходило ама нейсе. Проблема ви е, че правите обобщения няколко човека активисти тук на базата само на вашия опит и гледна точка. Сам осмисли колко хиляди българи има в Канада и колко се обозначиха в темата и изобщо във форума колко пишат. И си пея същата песен...иронично ;)!
Аватар
yahoo
Мнения: 2330
Регистриран на: Чет Авг 28, 2003 7:47 am
Местоположение: Montreal

Re: Колко пъти почивахте на Карибите откакто сте в Канада?

Мнение от yahoo »

Точно защото не ти изнася да научиш почти истинския резултат не го пусна като анкета. В анонимна анкета повечето са склонни да напишат истината защото няма как да изпъкнат че точно те са правили нещо което не са след като е анонимно. От всичките ми познати българи в Монреал единици са тези които не са ходили на Карибите, но тяхния приоритет е бил ходене до България и поради малкото отпуска нямат време и за друга почивка, а не че нямат средства за това.
Аватар
ivandaman
Мнения: 5245
Регистриран на: Съб Яну 30, 2010 9:09 pm
Местоположение: NOT in 'The Mental Institution Formerly Known as Canada', but in a perfect multiCULTural UTOPIA

Re: Колко пъти почивахте на Карибите откакто сте в Канада?

Мнение от ivandaman »

Форума е много относителен показател относно стандарта на живот на БГ емигрантите..
В този форум пишат по малко от 0.00000000001 % от емигрантите в Канада..
От лични наблюдения повечето хора които са в Канада са доволни и удовлетворени, поне до такава степен за да не обмислят завръщане в БГ..

Пък и аз си имам хипотеза (която съм споделял няколко пъти тук) че ако поживееш 5-7 години извън БГ, за добро или зло човек доста се променя и едно евентуално завръщане в БГ не би било елементарно..
_________________________________________________
Pro-OPEN BORDERS
Proud GLOBALIST & proponent of DIVERSITY - OUR GREATEST STRENGTH
UNCONDITIONAL support for & ZIONISM
Justin Trudeau's BIGGEST FAN
Аватар
Marto
Мнения: 4042
Регистриран на: Вто Юни 28, 2005 5:24 am
Местоположение: Edmonton, AB

Re: Колко пъти почивахте на Карибите откакто сте в Канада?

Мнение от Marto »

ivandaman написа:Форума е много относителен показател относно стандарта на живот на БГ емигрантите..
В този форум пишат по малко от 0.00000000001 % от емигрантите в Канада..
От лични наблюдения повечето хора които са в Канада са доволни и удовлетворени, поне до такава степен за да не обмислят завръщане в БГ..

Пък и аз си имам хипотеза (която съм споделял няколко пъти тук) че ако поживееш 5-7 години извън БГ, за добро или зло човек доста се променя и едно евентуално завръщане в БГ не би било елементарно..
Иване, само аз съм повече от "0.00000000001 %" от населението на света ;)

Иначе съм съгласен с хипотезата ти за завръщането, особено ако човекът е напуснал България сравнително млад.
Публикувай отговор