Разведен, ама инат.....

Конкретни въпроси и проблеми от житието-битието в останалите провинции (без Квебек)
Аватар
velko
Мнения: 37
Регистриран на: Съб Окт 09, 2004 4:51 pm
Местоположение: Rousse / Bulgaria
Обратна връзка:

Мнение от velko »

Е как що бре, в БГ двубрачието забранено, па аз взех че се ожених и за работата :lol: Пусти тенекета (ПЦ-та), ама ми увря главата ....

:beer: :beer: :beer:

"По-добре късно отколкото никога...." :wink:
Despite of the high cost of living, it remains popular!
Аватар
Kuma Lisa
Мнения: 4545
Регистриран на: Чет Ное 13, 2003 5:02 pm
Местоположение: BC

Мнение от Kuma Lisa »

velko, избери по-малкото зло :roll:
Нали знаете как в САЩ се избира президент:
минават целия му род под лупа, и се гледа какво е направил за благополучието на страната си и какво е учил и какви титли е защитил.

powered by Botzo
sub0

Мнение от sub0 »

Пази жълъдчето остави бараките с вентилатори - те само прах въртят!
Joy
Мнения: 4013
Регистриран на: Съб Юли 26, 2003 11:30 pm

Мнение от Joy »

Не се притеснявай, моя бивш шеф е женен 3 пъти и познай! Все за една и съща. :shock:
Смело напред! Я гледай Бритни Спиърс кат се жени на седмица по 2 пъти и за по един ден... :lol:
Аватар
IvHaydu
Хайдутин на годината
Хайдутин на годината
Мнения: 4829
Регистриран на: Нед Юли 27, 2003 4:52 pm
Местоположение: Montreal, QC

Мнение от IvHaydu »

Интересно ми е, ако си сключил църковен брак, можеш ли, ако се разведеш и се ожениш втори път (на принципа че който не знае - повтаря :D ), пак да сключиш и църковен брак?
Нещо не го формулирах като хората въпроса, ама се разбира какво питам...
От любопитство питам, не смятам да правя "трампи" :D :D
:D :D :D
Репутацията е онова, което хората знаят за теб. Честта е онова, което сам знаеш за себе си. Пази честта си. И майната и на репутацията...
По-добре временни неуспехи, отколкото временни успехи!
Аватар
velko
Мнения: 37
Регистриран на: Съб Окт 09, 2004 4:51 pm
Местоположение: Rousse / Bulgaria
Обратна връзка:

Мнение от velko »

Относно църковния брак - става да се разтрогне май, но с триста зора. От гледна точка на църквата все още съм си женен.....
Напоследък го правят използвайки, че не могат да ги проследят по документи. Просто сменят църквата и готово. Лично аз не го приемам като правилно но.....
Despite of the high cost of living, it remains popular!
Аватар
yaiuat
Мнения: 612
Регистриран на: Нед Юли 27, 2003 6:29 am
Местоположение: Wall street
Обратна връзка:

Мнение от yaiuat »

velko написа:Е как що бре, в БГ двубрачието забранено, па аз взех че се ожених и за работата :lol: Пусти тенекета (ПЦ-та), ама ми увря главата ....
:beer: :beer: :beer:
"По-добре късно отколкото никога...." :wink:
Dа бе тия женкуря не схващат че трябва пачка да пада отнякъде. Сърдят се като деца :D
Гост

Мнение от Гост »

velko написа:Относно църковния брак - става да се разтрогне май, но с триста зора. От гледна точка на църквата все още съм си женен.....
Напоследък го правят използвайки, че не могат да ги проследят по документи. Просто сменят църквата и готово. Лично аз не го приемам като правилно но.....
Аз пък знам, че не е нужно да търсиш разтрогване на църковния брак. Православната църква разрешава тайнството венчание до 5 пъти :wink: Предполагам, че после се появяват проблеми.
Joy
Мнения: 4013
Регистриран на: Съб Юли 26, 2003 11:30 pm

Мнение от Joy »

И какво? На небето ще сме със сума ти мъже и ще си правим групов секс? :shock: :lol:

Боже, прости ми богохулството! :roll:
Аватар
KolioBalkanski
Marquis de Suhindol
Мнения: 9069
Регистриран на: Пет Авг 29, 2003 8:40 am
Местоположение: j-cowboyland, Toronto
Обратна връзка:

Мнение от KolioBalkanski »

JOY написа:И какво? На небето ще сме със сума ти мъже и ще си правим групов секс? :shock: :lol:

Боже, прости ми богохулството! :roll:
pravilno,
samo deto shte ste v ada :-)
Помогнаха на бай Ганя да смъкне от плещите си агарянския ямурлук, наметна си той една белгийска мантия - и всички рекоха, че бай Ганьо е вече цял европеец.
Аватар
Kuma Lisa
Мнения: 4545
Регистриран на: Чет Ное 13, 2003 5:02 pm
Местоположение: BC

Мнение от Kuma Lisa »

Ombudsman написа: Православната църква разрешава тайнството венчание до 5 пъти :wink: Предполагам, че после се появяват проблеми.
Aха, на мъжа най-после му просветва за какво иде реч :roll: :lol:
Нали знаете как в САЩ се избира президент:
минават целия му род под лупа, и се гледа какво е направил за благополучието на страната си и какво е учил и какви титли е защитил.

powered by Botzo
Аватар
velko
Мнения: 37
Регистриран на: Съб Окт 09, 2004 4:51 pm
Местоположение: Rousse / Bulgaria
Обратна връзка:

Мнение от velko »

Бреее, аз бая съм разлаял кучетата с моя прецедент :lol: :lol: :lol:
Ама съм си свикнал, преди 3 години, когато теглих първия си кредит в БГ отново бях прецедент, после започна да ми се случва все по-често... :wink:



:beer: :beer:
Despite of the high cost of living, it remains popular!
Заключено