АЗ не вярвам в правосъдието в БГ

За всичко, което се случва и ни интересува за Родината
Аватар
Aribu
Изгонен от форума
Мнения: 1276
Регистриран на: Нед Юни 28, 2009 10:39 pm

Re: АЗ не вярвам в правосъдието в БГ

Мнение от Aribu »

На Яне Янев майка му е от съседното ми село. Запазвам си правото да знам в повече за него и от още повече от много други места и знам, че целта на това им действие е точно това. Те предвиждат рано нещата и създават паралелни движения, които взимат връх, защото медиите ги обслужват.
Ама за вас това са празни приказки.
:"Комунистът е семе от дявола.Трудно ще бъде изкоренено".

http://maps.google.ca/maps/ms?hl=en&ie= ... bee5e7dfbb
Аватар
ablood
Мнения: 10496
Регистриран на: Нед Авг 28, 2005 2:51 pm
Местоположение: Montreal
Обратна връзка:

Re: АЗ не вярвам в правосъдието в БГ

Мнение от ablood »

Aribu написа:Ама за вас това са празни приказки.
Абсолютно!
Дай по-скоро да се разберем как ще разпределим властта, когато спечелим!
Ако нямате аргументи срещу мнението ми, моля не подхващайте личността ми.
Ottawa boy
Мнения: 230
Регистриран на: Нед Яну 17, 2010 11:56 am

Re: АЗ не вярвам в правосъдието в БГ

Мнение от Ottawa boy »

Aribu написа:На Яне Янев майка му е от съседното ми село. Запазвам си правото да знам в повече за него и от още повече от много други места и знам, че целта на това им действие е точно това. Те предвиждат рано нещата и създават паралелни движения, които взимат връх, защото медиите ги обслужват.
Ама за вас това са празни приказки.
я кажи тогава , верно ли е хомосексуалис ???? аз мислия че одговария на хомо но знам ли ...
gt_2006
Мнения: 333
Регистриран на: Пон Мар 27, 2006 2:34 pm

Дайте Людмил Стойков и Марио Николов на германците

Мнение от gt_2006 »

Германските съдии само изглеждат добродушни
Снимка: wildeshauser-schuetzen




Дайте Людмил Стойков и Марио Николов на германците. Те ще се оправят с тях

В началото на септември 2009 година Коце Маца, както е по-известен президентът на футболен клуб “Беласица” Костадин Хаджиииванов, беше арестуван в Гърция по европейска заповед за арест. Той прекара няколко дни в гръцки арест, след което беше екстрадиран в Германия. Там той беше съден за контрабанда на цигари и на 9 декември същата година получи двегодишна условна http://www.ekipnews.com/?p=30155
Ottawa boy
Мнения: 230
Регистриран на: Нед Яну 17, 2010 11:56 am

Re: АЗ не вярвам в правосъдието в БГ

Мнение от Ottawa boy »

Две трети от хората очакват, че операциите на МВР от последните месеци ще възстановят доверието към България от страна на международните институции.

Мнозинството от интервюираните – 71%, не се съмняват в твърдата воля на правителството да продължи да се бори с престъпността. Това отличава масовите оценки за акциите на кабинета „Борисов” срещу престъпността от тези за предходните правителства.

Наред с това в момента повечето от интервюираните не са оптимисти за изхода от борбата с престъпността – 46% допускат, че дори МВР и прокуратурата да съберат необходимите доказателства, това няма да е гаранция за издаването на справедливи присъди.

Думите на вътрешния министър Цветанов: „Този път държавата ще победи мафията”, се приемат като възможна развръзка от 29% от интервюираните, но 45% засега остават скептици.
gt_2006
Мнения: 333
Регистриран на: Пон Мар 27, 2006 2:34 pm

Re: АЗ не вярвам в правосъдието в БГ

Мнение от gt_2006 »

Председателят на ВКС "обиден" на МВР,стискал зъби!!!
И моите уважения към г-н Лазар Груев, но все пак аз съм гражданин на тази страна преди всичко, мажоритарно избран съм за 41-ото Народно събрание. Г-н Лазар Груев не знам в какъв избор е участвал, но всички знаем как беше посочен и как стана шеф на съда", атакува министърът. Преди да оглави ВКС, Груев бе конституционен съдия от квотата на президента. А преди това бе и зам.-председател на правния съвет към държавния глава. Той бе единственият номиниран да оглави ВКС и бе избран с пълна подкрепа от Висшия съдебен съвет. От ВКС вчера отказаха да коментират нападките.
http://www.segabg.com/online/new/articl ... id=0000101 Има международно правни актове даващи формулата за преодоляване на сегашното положение НАКАЗАТЕЛНАТА КОНВЕНЦИЯ ЗА КОРУПЦИЯТА подписана от държавите членки на Съвета на Европа ратифицирана на 12.04.2001 г. обнародвана на 26 юли 2002 г. и КОНВЕНЦИЯ НА ОРГАНИЗАЦИЯТА НА ОБЕДИНЕНИТЕ НАЦИИ СРЕЩУ КОРУПЦИЯТА ратифицирана на 3.08.2006 г. обнародвана на 3.11.2006 г. Най-важното от тези конвенции е , че лицата имащи длъжности с висока отговорност, при които има изкушения за корупция трябва да са с мандат и да има ротация. Българската съдебна власт е точно обратното всички стоят и растат в рангове на едни и същи места
Публикувай отговор