Зъболекар ми трябва!

Конкретни въпроси и проблеми от житието-битието в провинцията.
Заключено
Аватар
krimon
гугуле
Мнения: 7159
Регистриран на: Вто Юли 29, 2003 9:56 am
Местоположение: GMA

Мнение от krimon »

Ivet написа:Имам чувството, че Тошко освен зъба, и главата го е заболяла след тая тема! :lol:

На децата 100% ли им е безплатно зъболечението? И до колко години се водят "деца"?
до 10 г., не е 100 % покрито, само кариеси и почистване, ортопедията не е включена
Аватар
Ivet
Мнения: 3362
Регистриран на: Нед Мар 13, 2005 10:15 pm
Местоположение: Нангилима
Обратна връзка:

Мнение от Ivet »

А след 10 год. има ли някакви специални цени, или всички минават по едни тарифи?
Let it go...
Аватар
krimon
гугуле
Мнения: 7159
Регистриран на: Вто Юли 29, 2003 9:56 am
Местоположение: GMA

Мнение от krimon »

по същите тарифи за възрастни
Аватар
ioiobg
Мнения: 82
Регистриран на: Вто Яну 04, 2005 3:03 pm

Мнение от ioiobg »

be daite da gi obesime tia zubolekari na nas zubi ni ne trebvat!
bravo

Мнение от bravo »

NEAM NERVI si4ko da 4eta, ama na, 4udeh se kvo mi lipsva poslednite godina - 2 , mi to bilo 4etkata za zabi!!!

az s pastata si laskam belite 4epici obiknoveno. za kvo mi e drugo, takvaz sam prosta, tva zastrahovki nema, kvi zabi, davai ciala podkova, plastmasova, 4e i s vero se 4isti...........


ega ti!
bateto
Мнения: 4226
Регистриран на: Пет Мар 02, 2018 3:48 pm

Мнение от bateto »

Здравей докторе,правилно си допуснал,че съм спретнат и интелигентен,към това бих добавил и много лъскав и симпатичен,на времето ме подиграваха като ми викаха манекена така ,че бъди нащрек,настоящата ми професия -шофьор да не те заблуди и да ти изиграе лоша шега.Това е следствие на ;канадското куче;,ако не знаеш това е един вид особенно заболяване с/у което ваксина все още не е открита ,среща се при 90% от имигрантите ,така че и това го имай напредвид.
Не отмина и чувството ми за хумор и за това ти благодаря ,но ти всъщност както ни описа си дота добре и добре подреден ,защо тогава се натискаш да идваш тук,опитай се да си направиш още едно по сериозно и задълбочено проучване ,за да не ти се налага някой ден да си спомниш за мен. :o
Аватар
bbb
Мнения: 360
Регистриран на: Вто Мар 29, 2005 12:55 am

Мнение от bbb »

poumpy написа: в4ера поанат запо4на като хигиенист без лиценз за 25 на 4ас - смешное твърдението 4е стоматолог пе4ели 8 долара пове4е

Статистика
pumpy
Мнения: 10244
Регистриран на: Съб Юли 26, 2003 2:47 pm

Мнение от pumpy »

bbb написа:
poumpy написа: в4ера поанат запо4на като хигиенист без лиценз за 25 на 4ас - смешное твърдението 4е стоматолог пе4ели 8 долара пове4е

Статистика
средностатистически българина яде на нова година пиле със зеле - само дето някой ядат пилето, а други зелето.....
todor++
Мнения: 393
Регистриран на: Сря Юни 23, 2004 1:13 am
Местоположение: Южната част на Северния полюс

Мнение от todor++ »

Успокойте топката. Намерих си зъбоЛЕКАР. Няма да кажа обаче кой! Ама е най-добрият!
:lol: :lol: :lol:
Аватар
goliama mechka
Син на Великата Мечка
Мнения: 2082
Регистриран на: Нед Окт 05, 2003 4:20 am

Мнение от goliama mechka »

todor++ написа:Успокойте топката. Намерих си зъбоЛЕКАР. Няма да кажа обаче кой! Ама е най-добрият!
:lol: :lol: :lol:
е това е най важното :lol: :lol: :lol: Зъбара си е номер едно,който и да е той,нищо че ние сме нискоинтелигентно племе,което няма здравна култура,и нема пари да си плати на зъбарите :lol: :lol: :lol:
Вече съм спокоен за теб,спокоен и за зъбаря,окйто отиде по руските форуми,отивам да пия текила с мексикансите шофьори (космати и мирищещи на пот).Кво да прайш,мизерия,безпаричие,тъпотия до шия :beer: :beer: :beer:
Мечката се мие, чисти
в потоците сребристи.
Има ли за тебе пречка
да постъпваш като мечка.
Аватар
Kwon-Do
Мнения: 391
Регистриран на: Съб Юни 18, 2005 4:31 am

Мнение от Kwon-Do »

Ох,виждам ,че темата е предизвикала интерес.Радвам се и за това ,че накрая все пак навлезна в добрия тон.Радвам се и за Тодор,който все пак си намери зъбоЛЕКАР!Пожелавам му да е жив и здрав и да си оправи всички проблеми!Радвам се за Батето ,че е изключение от масата шофьори! :lol: Радвам се и за Пумпи,който е все така точен,изпълнен с оптимизъм и амбициозен!Радвам се и за това ,че скоро ще дойда и аз в Монреал и ще можем да се видим ....ха-ха-ха, та да ми разкажеш лично как зъболекарите "едвам едвам свързват двата края в Канада"....шегувам се.
Радвам се ,че темата е разбунила духовете и е имало дискусия по явно наболялата тема за зъболечението.
Аватар
Jane
Мнения: 1781
Регистриран на: Пет Апр 15, 2005 9:15 pm
Местоположение: Mtl, QC

Мнение от Jane »

Kwon-Do написа:Радвам се ,че темата е разбунила духовете и е имало дискусия по явно наболялата тема за зъболечението.

Kwon-Do, аз също много се радвам, че си разбрал, че тук всички ги няболяват темите. :dent: Хубаво е, когато се разбират хората, макар и на 8 страница. :wink:
И настана една радост ...... :D
borsay
Мнения: 540
Регистриран на: Сря Яну 21, 2004 11:34 am
Местоположение: Saint Liban

hi

Мнение от borsay »

na detza, az pravya bezplatna ortopediya. moze i bez upoika, che kato se setya, za daskaluvaneto i karies moga da im napravya
Аватар
Леля Екимка
Диване
Мнения: 3297
Регистриран на: Пон Юли 28, 2003 12:38 pm
Местоположение: град Кралски хълм
Обратна връзка:

Re: hi

Мнение от Леля Екимка »

borsay написа:na detza, az pravya bezplatna ortopediya. moze i bez upoika, che kato se setya, za daskaluvaneto i karies moga da im napravya
колега, аз и зъби мога да вадя...А как махам косми с упойка...
Представителна извадка тип "паплач"
Изображение
borsay
Мнения: 540
Регистриран на: Сря Яну 21, 2004 11:34 am
Местоположение: Saint Liban

hi

Мнение от borsay »

mi eto sabrahme se edin zabarski kabinet, koi sha e sestrata, che na mene mnogo mi hodi kassinkata, bez tuy opleshivyavam i navlizam v kriza na srednata kriza.
Заключено