Има ли друг начин?

Това е форум посветен на процедурата по имиграция в провинция Квебек - документи, интервюта, визи, пътуване.
Заключено
ragazza
Мнения: 7
Регистриран на: Вто Фев 01, 2005 3:56 pm
Обратна връзка:

Има ли друг начин?

Мнение от ragazza »

Здравейте на всички!Имам следния въпрос към Вас и ще съм много благодарна на всеки,който има някаква информация и я сподели с мен! Може ли съвместно съжителство да се докаже по друг начин,освен чрез обща адресна регистрация?
LaRue
Мнения: 2647
Регистриран на: Сря Мар 03, 2004 2:13 pm
Местоположение: Карлуково, избягал от Психиатричната Клиника

Мнение от LaRue »

Другият сигурен начин е ТУК
Госпожо, преди да виснете във форума изключихте ли печката???
This Account Has Been Suspended
Изображение
ragazza
Мнения: 7
Регистриран на: Вто Фев 01, 2005 3:56 pm
Обратна връзка:

Има ли друг начин?

Мнение от ragazza »

Мерси много-това решение ми е известно,но :roll:
pomiar
Мнения: 728
Регистриран на: Сря Сеп 01, 2004 11:12 am
Местоположение: ulitsa Sezam, vtora kofa, v liavo
Обратна връзка:

Мнение от pomiar »

Странното е че в Канада слeд 2 години на един адрес и сте вече легално женени, а в България не признават понякога даже и адресната регистрация. Ако интервюиращия се усъмни става страшно. Ние с мойта приятелка бяхме стигнали до там че да се женим само и само да вървят нещата. Когато обаче казахме че ако е необходимо ще се оженим мирясаха и ни пуснаха. За мене най-чистото решение е сватбата. Иначе рискувате да загубите месеци (като нас) в обяснения.
Ima hora gotovi da braniat istinata dokato ot neia ne ostane nishto. (J.R.Openhimer)
Аватар
Bily T
Мнения: 727
Регистриран на: Чет Окт 14, 2004 2:22 am
Местоположение: София екс жител на West Van

Мнение от Bily T »

Ragaza аз бях като теб, изпратих договор за наем на името на двамата и декларация от хазайката, не ги признаха, писаха да не изпращам повече никакви декларации от познати, съседи и т.н. единственият документ доказващ съвместен живот ако личните ви карти не са на един адрес е "удостоверение за настоящ адрес" издава се от общината или полицията - 9-то районно в Люлин. Пиши в коя община си ако искаш?
NO PAIN NO GAIN
biba
Мнения: 22
Регистриран на: Пон Апр 12, 2004 7:28 am
Местоположение: burgas

ob6to sajitelstvo

Мнение от biba »

nie dokazaxme savmestno sajitelstvo s akt za rajdane na dete i notarialen akt na imeto na dvamata, i kopie na li4nite karti 4e jiveem na edin adres pove4e ot 1 godina. moje s dokyment ot policiqta ili za plateni ob6ti smetki.
ragazza
Мнения: 7
Регистриран на: Вто Фев 01, 2005 3:56 pm
Обратна връзка:

Има ли друг начин?

Мнение от ragazza »

Мерси за отговорите!Това за Люлин май няма да свърши работа-от Пловдив съм :? Но ще търсим друг начин-все нещо ще се измисли! :nenam:
Sole
Мнения: 59
Регистриран на: Сря Фев 02, 2005 9:26 am

Мнение от Sole »

Zdravej,

i na nas ne ni priznaha dogovora za naem, makar 4e be6e notarialno zaveren. Nastoia6tiat adres moje i da mine, na men poznat advokat, samo 4e ot drug grad, kaza, 4e e minalo pri negovi priateli, samo 4e smenia6 si adr. registracia i o6te sy6tiq den nastoiava6 da ti izdadat dokumenta ot ob6tinata, za da e navsiakude s ednakvi dati i da ne obyrnat vnimanie. Oburni vnimanie i na drugo - na6iat poznat be6e ot drug grad i tam v dokumenta ne pi6e data na koiato si se registriral, a samo 4e kum datata na izdavane jiveete na tozi adres. v na6iq grad oba4e rabotiat s druga programa, i tam go pi6e i ne mogat da go iztriqt, avtomati4no se poiaviava na formuliara i ima goliama veroiatnost da se zaiadat. proveri kak e vyv va6ata ob6tina. men priateli, koito ve4e sa zaminali me posyvetvaha, 4e pak mogat da go vyrtiat i su4at i da ni motaiat, sled kato edin put ve4e sa se zaiali, pri polojenie 4e tiah sa gi pusnali s dogovor za naem, bez dori da e zaveren notarialno kato na6ia, taka 4e naj-sigurno i bezproblemno e da skliu4ite brak. nie tova napravihme za 2 dena, pratihme po DHL akta za gr. brak i sled niakolko dena mi se obadiha na mobilnia ot Viena da ni pokaniat na interviu i nikoj pove4e ne ni e pravil problem. vyv firmata za leg. prevodi sa imali mnogo takiva slu4ai, i ot tam su6to ni posyvetvaha, 4e naj-byrzoto, i bezbolezneno, kakto i naj-evtino (nie prosto se razpisahme prez sedmicata), e tova.
Uspeh! :D
Аватар
mecan
Мнения: 698
Регистриран на: Сря Дек 08, 2004 12:53 pm
Местоположение: Montreal

Мнение от mecan »

Ами ние заради тази пуста Канада се и оженихме през 2002. Бяхме живели заедно 7 години и дете си имаме, тогава беше на 5.На интервюто Пиер ни попита защо и ние си му казахме истината. Та мисълта ми е, ако нещата между вас са серьозни не му мислете, ами тичайте към гражданското за дата.
Според учението на философа Ли Тин Уидъл хаосът се намира в най-голямо
изобилие там, където някой се стреми да въведе ред. И хаосът винаги
надмогва реда, защото е по-способен организатор.
Аватар
sergarion
Мнения: 41
Регистриран на: Чет Юли 31, 2003 12:35 pm
Местоположение: Sofia
Обратна връзка:

Мнение от sergarion »

Извинявайте,ама вие сте се решили на толкова сериозна крачка в живота ,каквато е емиграцията и то през девет земи в десета,то си струва да направите още една сериозна крачка -СВАТБА!Та в крайна сметка там човека до вас ще вие едиственият близък,няма тате,няма мама...и според мен е глупаво да нямате законни отношения. :twisted:
Аватар
hankroum
Мнения: 317
Регистриран на: Нед Юни 06, 2004 9:27 am
Местоположение: CANADA
Обратна връзка:

nakraia se ojenihme

Мнение от hankroum »

-podpisahme predbra4en dogovor
-a edna adresna registracia se vodim
-pisahme pismo 4e predi interviuto 6te predstavim predbra4en dogovor

i pak ni otkazaha.togava se ojenihme i pratihme vednaga bra4noto svidetelstvo i sled 20dena ni pratiha data za interviu.

Ne se ma4ete! Ako otidete v CANADA dai boje 6te jiveete zaedno i tai ili ina4e 6te se ojenite.

USPEH ako s ne6to moga da pomogna prosto pi6ete
ragazza
Мнения: 7
Регистриран на: Вто Фев 01, 2005 3:56 pm
Обратна връзка:

Има ли друг начин?

Мнение от ragazza »

Благодаря на всички за съветите,за сега ще пробваме с адресните регистрации-дано да стане :roll:
Заключено