Къде си Жой къде си, нека си върнем нашето другарче

Конкретни въпроси и проблеми от житието-битието в провинцията.
Аватар
Guinness
Мнения: 1643
Регистриран на: Вто Яну 27, 2004 10:54 pm
Местоположение: Edinburgh,Scotland

Мнение от Guinness »

Canuck написа:Joy, az sashto mislya, che ti puskashe edni ot nay-poleznite postingi v toya forum i zatova molya te, ne obrshaty vnimanie na tikvenici, koito te obijdat i se vrni tuk. Ne priemay obidite navatre, prosto prez ednoto vlyazlo, prez drugoto izlyazlo i tolkova. A, i se chudya kak izobshto mojesh da pozvolish da te obijdat hora, koito ne poznavash?! Az se obijdam, samo kogato mi kaje neshto blizak chovek, a ot nyakakv tikvenik, koyto nito sam vijdal, nito iskam da vijdam kvo da se obijdam, prosto mi dreme seshtash se na kakvo. Taka che, ancora una volta ili encore une fois, ako predpochitash- VRNI SE, lipsvash ni!
КанУк,а да си пооправиш малко прилагателните и квалификациите!
Аватар
fe_ya
Ефирна
Мнения: 557
Регистриран на: Нед Юли 27, 2003 12:19 am
Местоположение: извън Монреал...
Обратна връзка:

Мнение от fe_ya »

Джой - аз изтървах екшъна та не съм в течение - ама бъди широка душа и вземи се върни :-) няма сега да се предаваш де - толкоз работи пребори пък тук дигна ръце .... айде че няма кой да ме подтиква към кулинарни издевателства.
G_Rosi
Мнения: 714
Регистриран на: Съб Юли 26, 2003 5:35 pm

Мнение от G_Rosi »

fart написа:G_Rosi, а ти къде се губиш толкова време?
tuk sum si - celodnevno pred PC:)) i cheta redovno foruma, no mi e dosta trudno da pisha na kirilica:))))
a ima i oshte nesto - dosta ot horata se razbjagaha i shouto ne e takova kakvoto beshe predi edna-dve godini , pak i vlashha e dosta shtroga i nakazva provinilite se :)))))
Аватар
goliama mechka
Син на Великата Мечка
Мнения: 2082
Регистриран на: Нед Окт 05, 2003 4:20 am

Мнение от goliama mechka »

juggle написа:тооооооо форум,много нежни души имало :)
:haplio: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: i sym napylno съгласен с помияр,че е много гадно да си изтриеш постингите,като претендираш,че помагаш на хората
Мечката се мие, чисти
в потоците сребристи.
Има ли за тебе пречка
да постъпваш като мечка.
pomiar
Мнения: 728
Регистриран на: Сря Сеп 01, 2004 11:12 am
Местоположение: ulitsa Sezam, vtora kofa, v liavo
Обратна връзка:

Мнение от pomiar »

shnorhela написа:Ти Балкане без да се обиждаш ще те помоля ако нямаш за казване добри думи не ги казвай (нищо лично), то е ясно че едва ли една персона се харесва на всички, помисли си хубаво дали си идеален и ако не си спираш да хулиш нали ;)
Съжалявам, но когато изпитваш много положителни чувства към някой, то е напълно нормално когато бъде разочарован да минеш в другата крайност. Не винаги и не всичко което Joy пишеш ми беше по сърце, но много малко хора могат да се мерят с нея по полезно инфо и редовно участие. За това ме заболя страшно когато постъпи като пионерче- 3-ти клас. Не смятах че егоизма е присъщ и на нея и то в такива катастрофални размери. Съжалявам ако си помислил че Joy ми е безразлична. Мъчно ми е и за бгмонтреал, но той поне не би тъпаните че си отива и не си изтри постингите. За това ставаше въпрос, а не че е обидена. И аз бих се обидил ако ме хулеха както Joy. И тука е момента да кажа че понякога и аз съм се бъзикал с нея, но никога със злоба и зла умисъл. Joy, сори ако съм те засегнал. :oops:
Ima hora gotovi da braniat istinata dokato ot neia ne ostane nishto. (J.R.Openhimer)
Гост

Мнение от Гост »

ама не се излагай, pomiar, бгмонреал си е тук, само че е сезона на данъците и е затрупан с работа :D
pomiar
Мнения: 728
Регистриран на: Сря Сеп 01, 2004 11:12 am
Местоположение: ulitsa Sezam, vtora kofa, v liavo
Обратна връзка:

Мнение от pomiar »

Ombudsman написа:ама не се излагай, pomiar, бгмонреал си е тук, само че е сезона на данъците и е затрупан с работа :D
Аха. ОК. Дет са вика ден година храни. Значи кат са наработи пак ша са появи. :P
Ima hora gotovi da braniat istinata dokato ot neia ne ostane nishto. (J.R.Openhimer)
dido13
Мнения: 20
Регистриран на: Пет Яну 14, 2005 2:45 pm

Мнение от dido13 »

Ombudsman написа:ама не се излагай, pomiar, бгмонреал си е тук, само че е сезона на данъците и е затрупан с работа :D
sezona na danacite :shock:
che to i edin dokument, oshte ne e izpraten, a toi zatrupan s rabota :shock:

skoro go mernah, no ne mi se widia zatrupan s danachni dosieta :D
Ognen_led
Мнения: 637
Регистриран на: Чет Дек 16, 2004 8:18 pm
Местоположение: Montreal
Обратна връзка:

Мнение от Ognen_led »

Ей така както съм седнал моа ли зададе един тъп въпрос. Защо ревнахте за Joy и я оценихте едва след като си отиде? Питам аз и отговор не искам.
Гост

Мнение от Гост »

Изобщо не отговарям на по-горното изказване :lol:
Народната поговорка гласи, че оценяваш нещо/някой, чак когато го загубиш :idea:
Заключено