Дата и час: Съб Май 25, 2019 7:37 pm

Часовете са според зоната UTC - 5 часа [ DST ]

Напиши нова тема Отговори на тема  [ 28 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2
Автор Съобщение
МнениеПубликувано на: Нед Май 20, 2018 12:29 pm 
Аватар

Lancelot написа:
Сега кое ме спря? Стажа ми е по-голям.

Спират те недостатъчното точки. Ако имаше стаж над 6 години и/или жена знаеща езика щеше да минеш ситото. Ти лично сметна ли си дали събираш 67 точки ? Ако не ги събираш, не отговаряш на условията, това е и само си губиш времето, докато не успееш да ги събереш.

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Нед Май 20, 2018 6:06 pm 

roumensp написа:
Lancelot написа:
Сега кое ме спря? Стажа ми е по-голям.

Спират те недостатъчното точки. Ако имаше стаж над 6 години и/или жена знаеща езика щеше да минеш ситото. Ти лично сметна ли си дали събираш 67 точки ? Ако не ги събираш, не отговаряш на условията, това е и само си губиш времето, докато не успееш да ги събереш.

Езика защо е 20?

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Нед Май 20, 2018 6:40 pm 
Аватар

Lancelot написа:
Езика защо е 20?

Aми щото си изкарал нива 6,5 на останалите тестове и само на теста за слушане 7. И като се влезе с тези данни в ей тая таблица

се вижда (2-ри ред отгоре надолу), че получаваш максимум по 5 т. на всеки един от тестовете или общо 4х5=20 т. от 24 възможни.
Ако беше изкарал минимум 7 на отделните тестове, щеше да получиш максималния брой точки.
И както сам виждаш, с ниво 5,5 изобщо не влизаш в класацията. Поради което и директно ти е била отхвърлена кандидатурата предния път.

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пон Май 21, 2018 12:06 am 

agent Ozo написа:
Lancelot написа:
Езика защо е 20?

Aми щото си изкарал нива 6,5 на останалите тестове и само на теста за слушане 7. И като се влезе с тези данни в ей тая таблица

се вижда (2-ри ред отгоре надолу), че получаваш максимум по 5 т. на всеки един от тестовете или общо 4х5=20 т. от 24 възможни.
Ако беше изкарал минимум 7 на отделните тестове, щеше да получиш максималния брой точки.
И както сам виждаш, с ниво 5,5 изобщо не влизаш в класацията. Поради което и директно ти е била отхвърлена кандидатурата предния път.

5.5. беше миналата година

Тази е 6.5 оувърал скор.
7 имам на листънинга

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пон Май 21, 2018 1:04 am 

Lancelot, защо не дадеш повече информация за апликацията си, оценки на отделните модули например.
7 на лисънинг ти дава 4 точки, другото което не ти дава макс точки сякаш е стажа ти. Може да компенсираш точките с висока оценка от иелтс.

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пон Май 21, 2018 7:18 am 
Аватар

Ч то и така е ясно. За да има средна оценка 6.5 от всички модули, при 7 за слушане, това означава, че оценките на останалите модули са между 6.0 и 6.5. При това оценки 6.5 трябва да има на поне 2 модула.

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пон Май 21, 2018 8:54 am 

agent Ozo написа:
Ч то и така е ясно. За да има средна оценка 6.5 от всички модули, при 7 за слушане, това означава, че оценките на останалите модули са между 6.0 и 6.5. При това оценки 6.5 трябва да има на поне 2 модула.

3 модула са 6.5, слушането е 7

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пон Май 21, 2018 10:09 am 
Аватар

При това положение, точките ти е по-вероятно да са 19, а не 20. Тъй като според горната таблица за да ти се дадат по 5 т. за всеки един модул, то на слушането трябва да имаш минимум 7,5 и по 6,5 на останалите 3 модула. Второто условие го изпълняваш, но не и първото.

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Сря Май 23, 2018 2:43 am 

agent Ozo написа:

Ти колко пъти си се явявал на IELTS?...не може ли да има 7 7 6 6 ?
Аз имах 7 6 6 6,5 с оверол 6.5 навремето и общо 17 точки, дано си разбрал защо питах за конкретните числа.

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Сря Май 23, 2018 5:46 am 
Аватар

За да се направят елементарни аритметични сметки, не е необходимо човек да е ходил на IELTS, а минимум в средно училище. :)
Не може Ланселот да има повече от една 7-ца, защото е казал, че има такава само на слушането.
Твоите оценки не противоречат на това, което съм казал по-горе.

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Сря Май 23, 2018 9:35 am 

agent Ozo написа:
За да се направят елементарни аритметични сметки, не е необходимо човек да е ходил на IELTS, а минимум в средно училище. :)
Не може Ланселот да има повече от една 7-ца, защото е казал, че има такава само на слушането.
Твоите оценки не противоречат на това, което съм казал по-горе.

Явно не си вникнал...последно обяснявам. аз имах 7 6 6 6.5 с Оверол 6.5 и 17 точки.

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Сря Май 23, 2018 9:42 am 

tonny написа:
Koko написа:
Ако не се лъжа тези критерии бяха въведени когато влезна в сила Експрес Ентри в началото на 2015-та година, ето тук можеш да видиш по всеки един от показателите как се дават точките:

https://www.canada.ca/en/immigration-re ... rkers.html

Ако погледнем първите четири показателя на база това което си написал:

Language skills - 20
Education - 21
Experience - 11
Age - 12

Общо: 64 - което за съжаление е под изискваният минимум

По Федералната даваха 23 за мастър предполагам са прехвърлили изискванията...

език - 19
образование - 23 мастър, 21 бакалавър
опит - 11
години -12

Ланселот пази си документите, догодина би трябвало да имаш 67 с натрупване на допълнителна година стаж ако имаш мастър, ако имаш бак трябва да повишиш оценката от иелтс или да изчакаш 3 години.
Ако си електро и доидеш във Ванкувър мога да те уредя да започнеш по специалността си.

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пон Фев 11, 2019 8:02 pm 

И аз не съм одобрен, но имам 68 точки по FSW Жена ми, която е с 69 е в пула. Сигурен съм за точките и имам достатъчно пари. Пробвах с нови акаунти и профили но нищо не стана ?!?!! Не съм единствения с този проблем!!!

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Отговори на тема  [ 28 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2

Часовете са според зоната UTC - 5 часа [ DST ]