Защо Канада не е добро място за живеене?

За това какъв е живота в Канада и какъв e смисъла да се имигрира.
Публикувай отговор
Аватар
roumensp
Мнения: 15285
Регистриран на: Сря Мар 28, 2007 7:38 pm
Местоположение: Далеч от наполеонки и дзифт

Re: Защо Канада не е добро място за живеене?

Мнение от roumensp »

speedy написа:И аз го гледах това оня ден. Тези нови инструкции ми харесват. Щели да питат хората как да се обръщат към тях. Великолепно хрумване. Аз бих искал да ми казват "Ваше Величество". Може и "Сахиб"
Е досега не питаха ли ? Можеше ли да лепнат Mrs. на 18-годишно момиче без да питат преди това ?
Иначе аз съм за, сигурен съм че има и такива дето биха си избрали Другарю. :D
speedy
Мнения: 4160
Регистриран на: Вто Юли 29, 2003 9:08 am
Местоположение: Ontario, Canada

Re: Защо Канада не е добро място за живеене?

Мнение от speedy »

Може и да са питали. Аз по принцип гледам да нямам много вземане-даване с тях, освен при вадене на паспорти. Като си замине Трюдо, ще намалят глупостите.
За оплаквания: Armenian Holy Trinity Church - (416) 431-3001
Аватар
shany
Мнения: 143
Регистриран на: Пон Фев 26, 2018 10:53 am

Re: Защо Канада не е добро място за живеене?

Мнение от shany »

speedy написа:Може и да са питали. Аз по принцип гледам да нямам много вземане-даване с тях, освен при вадене на паспорти. Като си замине Трюдо, ще намалят глупостите.
Той за Индия ли ще заминава?
speedy
Мнения: 4160
Регистриран на: Вто Юли 29, 2003 9:08 am
Местоположение: Ontario, Canada

Re: Защо Канада не е добро място за живеене?

Мнение от speedy »

shany написа:
speedy написа:Може и да са питали. Аз по принцип гледам да нямам много вземане-даване с тях, освен при вадене на паспорти. Като си замине Трюдо, ще намалят глупостите.
Той за Индия ли ще заминава?
Където иска да ходи, само да няма постоянно място с пощенски код K1A 0A6.

Сега се сетих, че темата е "Защо Канада не е добро място за живеене?".

Един от валидните отговори - Трюдо
За оплаквания: Armenian Holy Trinity Church - (416) 431-3001
Аватар
ivandaman
Мнения: 5245
Регистриран на: Съб Яну 30, 2010 9:09 pm
Местоположение: NOT in 'The Mental Institution Formerly Known as Canada', but in a perfect multiCULTural UTOPIA

Re: Защо Канада не е добро място за живеене?

Мнение от ivandaman »

roumensp написа:
Mrs. е простотия, това ли е най-важното качество на една жена като се представя, че е женена ? И Канада не е добро място за живот щото вече няма да ти викат мистър като идеш да си сменяш паспорта, разбрахме. :D
Да прав си, Това е по-скоро за темата Канадски простотии .

Само констатирам абсолютно ненужната полит коректна промяна.

Аз бях напълно ОК с това да се обръщат към мен като Мр. Ти ако предпочиташ нещо друго, I'm not here to judge. Всеки си има предпочитания..
_________________________________________________
Pro-OPEN BORDERS
Proud GLOBALIST & proponent of DIVERSITY - OUR GREATEST STRENGTH
UNCONDITIONAL support for & ZIONISM
Justin Trudeau's BIGGEST FAN
Аватар
roumensp
Мнения: 15285
Регистриран на: Сря Мар 28, 2007 7:38 pm
Местоположение: Далеч от наполеонки и дзифт

Re: Защо Канада не е добро място за живеене?

Мнение от roumensp »

Аз пък съм ОК да ме питат как да се обръщат към мен, може да предпочитам Другарю например.
Ти му даваш опции, то протестира, е това ако не е българска работа ... :D
Аватар
ivandaman
Мнения: 5245
Регистриран на: Съб Яну 30, 2010 9:09 pm
Местоположение: NOT in 'The Mental Institution Formerly Known as Canada', but in a perfect multiCULTural UTOPIA

Re: Защо Канада не е добро място за живеене?

Мнение от ivandaman »

roumensp написа:Аз пък съм ОК да ме питат как да се обръщат към мен, може да предпочитам Другарю например.
Ти му даваш опции, то протестира, е това ако не е българска работа ... :D
Аз съм напълно ОК с "Опцията" с която съм роден, тези които не са, за тях алтернативните опции най-вероятно са добре дошли
_________________________________________________
Pro-OPEN BORDERS
Proud GLOBALIST & proponent of DIVERSITY - OUR GREATEST STRENGTH
UNCONDITIONAL support for & ZIONISM
Justin Trudeau's BIGGEST FAN
Аватар
roumensp
Мнения: 15285
Регистриран на: Сря Мар 28, 2007 7:38 pm
Местоположение: Далеч от наполеонки и дзифт

Re: Защо Канада не е добро място за живеене?

Мнение от roumensp »

Там е работата, че ти не си всички. Мъжете в джамахириите също няма от какво да се оплакват и са си ОК с текущото положение.
Аватар
Kpetrov
.
Мнения: 8444
Регистриран на: Чет Яну 15, 2004 4:31 am
Местоположение: KIRIBATI
Обратна връзка:

Re: Защо Канада не е добро място за живеене?

Мнение от Kpetrov »

roumensp написа:Аз пък съм ОК да ме питат как да се обръщат към мен, може да предпочитам Другарю например.
Ти му даваш опции, то протестира, е това ако не е българска работа ... :D
Може и да не е лошо да те питат, но за това питане вероятно отделят милиони.
Не виждам обаче какъв е смисъла да променят нещо което така или иначе работи ефективно и напълно нормално.
Russophrenia - a condition where the sufferer believes Russia is both about to collapse, and take over the world.
Аватар
roumensp
Мнения: 15285
Регистриран на: Сря Мар 28, 2007 7:38 pm
Местоположение: Далеч от наполеонки и дзифт

Re: Защо Канада не е добро място за живеене?

Мнение от roumensp »

Kpetrov написа:
roumensp написа:Аз пък съм ОК да ме питат как да се обръщат към мен, може да предпочитам Другарю например.
Ти му даваш опции, то протестира, е това ако не е българска работа ... :D
Може и да не е лошо да те питат, но за това питане вероятно отделят милиони.
Не виждам обаче какъв е смисъла да променят нещо което така или иначе работи ефективно и напълно нормално.
За какво отделят милиони, за да инструктират служители как да се обръщат към клиенти ? Тови би могло да стане с просто изпращане на имейл ...
Аватар
ivandaman
Мнения: 5245
Регистриран на: Съб Яну 30, 2010 9:09 pm
Местоположение: NOT in 'The Mental Institution Formerly Known as Canada', but in a perfect multiCULTural UTOPIA

Re: Защо Канада не е добро място за живеене?

Мнение от ivandaman »

roumensp написа:Там е работата, че ти не си всички. Мъжете в джамахириите също няма от какво да се оплакват и са си ОК с текущото положение.
Май не правиш разлика между универсални ценности, прогрес, и чисти проби извращения, дегенерация и ментални отклонения.. Всичките теи изгъзици са заради така наречената "Джендър Идеология" която твърди че всеки може да си избира джендъра.. За това си има термин
Gender Dysphoria който все още е листнат в страницата на American Psychiatric Association като mental disorder

В либерална Канада пък узаконяват менталните проблеми и принуждават мнозинството да се съобразява с малцинство което е под 1%..

Ти ако не виждаш абсурда в това, проблема определено не е в моят телевизор
_________________________________________________
Pro-OPEN BORDERS
Proud GLOBALIST & proponent of DIVERSITY - OUR GREATEST STRENGTH
UNCONDITIONAL support for & ZIONISM
Justin Trudeau's BIGGEST FAN
Аватар
roumensp
Мнения: 15285
Регистриран на: Сря Мар 28, 2007 7:38 pm
Местоположение: Далеч от наполеонки и дзифт

Re: Защо Канада не е добро място за живеене?

Мнение от roumensp »

ivandaman написа:
roumensp написа:Там е работата, че ти не си всички. Мъжете в джамахириите също няма от какво да се оплакват и са си ОК с текущото положение.
Май не правиш разлика между универсални ценности, прогрес, и чисти проби извращения, дегенерация и ментални отклонения.. Всичките теи изгъзици са заради така наречената "Джендър Идеология" която твърди че всеки може да си избира джендъра.. За това си има термин
Gender Dysphoria който все още е листнат в страницата на American Psychiatric Association като ментъл илнес

В либерална Канада пък узаконяват менталните проблеми и принуждават мнозинството да се съобразява с малцинство което е под 1%..

Ти ако не виждаш абсурда в това, проблема определено не е в моят телевизор
Точно в твоя телевизор е, защото твоите "универсални ценности" не са непременно универсални и за други.
Демократичните държави именно затова са демократични, защото не игнорират малцинства, които представляват едва 1-2% от населението. Ако не ти харесва подобна система - има достатъчно други държави.
Аватар
ivandaman
Мнения: 5245
Регистриран на: Съб Яну 30, 2010 9:09 pm
Местоположение: NOT in 'The Mental Institution Formerly Known as Canada', but in a perfect multiCULTural UTOPIA

Re: Защо Канада не е добро място за живеене?

Мнение от ivandaman »

roumensp написа:
Демократичните държави именно затова са демократични, защото не игнорират малцинства, които представляват едва 1-2% от населението. Ако не ти харесва подобна система - има достатъчно други държави.
И къде е демократцията при положение че 99% трябва да се съобразяват с 1%?? Май имаше друг термин за това..

Плюс това аз нямам абсолютно никакви проблеми с "малцинствата", да ги приемаме, да са равноправни, и да сме толерантни спрямо тях, но когато се опитват да заставят и подчиняват мнозинството на идеалите на малцинствата, това вече е шизофрения.
_________________________________________________
Pro-OPEN BORDERS
Proud GLOBALIST & proponent of DIVERSITY - OUR GREATEST STRENGTH
UNCONDITIONAL support for & ZIONISM
Justin Trudeau's BIGGEST FAN
Аватар
roumensp
Мнения: 15285
Регистриран на: Сря Мар 28, 2007 7:38 pm
Местоположение: Далеч от наполеонки и дзифт

Re: Защо Канада не е добро място за живеене?

Мнение от roumensp »

Какво точно се съобразяваш ? Някой травестит ти открадна закуската и не смееш да се оплачеш ? :D Защо аз и други не се оплакваме, че трябва да се съобразяваме с незнам-си-какво ? Пропагандата която ти виждаш навсякъде е предимно в твоята глава, защото специално я търсиш.
А иначе всеки се съобразява, аз например не влизам в женските тоалетни дори и много да съм на зор. :lol: По същия начин се съобразяваш и с инвалиди, малки деца, бременни жени, стари хора и т.н.
Не можеш ли да разбереш, че твоите разбирания не се споделят от всеки и как реши, че съвпадат с разбиранията на 99% от обществото ?

Какво точно те е страх, че мъжете ще загубят интерес към жените и обратното, поради пропаганда (която е предимно в главата на някои) ? Ми не, няма да стане тая, може да си сигурен. :D
Аватар
ivandaman
Мнения: 5245
Регистриран на: Съб Яну 30, 2010 9:09 pm
Местоположение: NOT in 'The Mental Institution Formerly Known as Canada', but in a perfect multiCULTural UTOPIA

Re: Защо Канада не е добро място за живеене?

Мнение от ivandaman »

Както съм го споменавал безброй пъти, аз за себе си нямам абсолютно никакви притеснения. Нас възрастните никой не може да ни промени, но ние имаме деца, един ден може и да имаме и внуци, и какъв точно свят ще им оставим на тях? Свят в който от малки да ги учат че могат да си избират джендъра, че семейството не е важно, че едно и също да израстнеш осиновен от двама бащи или две майки както като в семейство в което имаш майка и баща.

Ето изгледай първите 5-10 мин от това видео (защото е прекалено дълго) на Джордън Питърсън. И той има подобни притеснения, въпреки че е дългогодишен професор и best selling автор. Или ще го обвиниш и него че "пропагандата му е в главата" ?

Просто някои хора забелязваме тревожните тенденции а други се правите че не ги забелязвате..

_________________________________________________
Pro-OPEN BORDERS
Proud GLOBALIST & proponent of DIVERSITY - OUR GREATEST STRENGTH
UNCONDITIONAL support for & ZIONISM
Justin Trudeau's BIGGEST FAN
Публикувай отговор