Какво се случва в България?

За всичко, което се случва и ни интересува за Родината
Публикувай отговор
feather
Деактивиран
Мнения: 201
Регистриран на: Нед Юли 03, 2016 10:21 am

Re: Какво се случва в България?

Мнение от feather »

Да бе сигурно го правят! :D
Затова са се домъкнали чак до Канада и мизерстват на социал. Казват имало възмездие. ;)
Аватар
Ivan1007
Мнения: 12490
Регистриран на: Нед Юни 11, 2006 2:01 am
Местоположение: Calgary

Re: Какво се случва в България?

Мнение от Ivan1007 »

Хахаха. Старшинката за какво да им завиждам на тия дето крадат? Тях ги гърмят, а аз си спя с чиста съвест и без да крада съм в горните 5% по доходи в Канада.
Доходите ми са по-високи от заплатата на президента в България за какво да им завиждам.
Иначе това че и президента сега и министър-председателя и председателката на НС са все твои бивши съпартийци е факт неоспорим.
Ти има за какво да им завиждаш, щото си десетата дупка на кавала в Канада. :D
Тясната съветизация в широкия смисъл на думата води до широка идиотизация в тесния смисъл на думата.

Be careful when you follow the Masses! Sometimes M is silent.
jovani
Мнения: 4047
Регистриран на: Съб Ное 19, 2005 4:44 am

Re: Какво се случва в България?

Мнение от jovani »

Ivan1007 написа:Хахаха. Старшинката за какво да им завиждам на тия дето крадат? Тях ги гърмят, а аз си спя с чиста съвест и без да крада съм в горните 5% по доходи в Канада.
Доходите ми са по-високи от заплатата на президента в България за какво да им завиждам.
Иначе това че и президента сега и министър-председателя и председателката на НС са все твои бивши съпартийци е факт неоспорим.
Ти има за какво да им завиждаш, щото си десетата дупка на кавала в Канада. :D
Доходите ти може и да са по-високи на хартия, ама и заемите ти са многократно по-високи и всяка вечер заспиваш с кошмари какво ли може да реши Путин с петрола (което си личи от писанията ти във форума).

И стига сте лъгали хората - Канада е една фалирала държава, която едва се крепи от парите на имигрантите от Азия, Албърта е уолкинг зомби, повечето петролни компании са фалирали, но
още не искат да си го признаят (надяват се на чудо). Шефа на Статистикс Канада си подаде оставката преди няколко дни с мотива, че му е писнало да лъже по политически причини (http://www.cbc.ca/news/politics/statsca ... -1.3765765), дъ мост ливабъл ситис ин дъ уърлд се базира на такива "статистики", предполагам си е направил пачката в последните години и е решил че вече няма как да се покрие лайното. И това е вторият директор на статкан поред, подал си оставката...
Глупавите хора си повтарят грешките, умните не, а мъдрите се учат от чуждите такива.
Някои хора се нагаждат към околната среда, други променят средата според себе си.
Има три вида хора: такива, които могат да броят и такива, които не могат...
Аватар
myhata II
Мнения: 15705
Регистриран на: Чет Яну 18, 2007 5:16 pm
Местоположение: Toronto Ontario

Re: Какво се случва в България?

Мнение от myhata II »

сакън недей, че ще вземат да се сгромолясат цените на имотито и тогава ще има ред плач, ред сополи :rofl: :D
„Робите лъжат, свободният човек казва истината.“
"Ако двама души мислят еднакво - единият е излишен."
Стефан Цанев
feather
Деактивиран
Мнения: 201
Регистриран на: Нед Юли 03, 2016 10:21 am

Re: Какво се случва в България?

Мнение от feather »

Колко викаш ти стрували щорите? :lol:
Е радвай се, че си се отървал! Само да не си се телепортирал в някоя комуналка като muhataII? ;)
feather
Деактивиран
Мнения: 201
Регистриран на: Нед Юли 03, 2016 10:21 am

Re: Какво се случва в България?

Мнение от feather »

Хъх, Муха, сега се загледах в подписа ти. Много съмишленици сте се сбрали в тоя форум, значи според тази логика, трябва да изпратиш излишните по живо по здраво. :rofl:
Аватар
Ivan1007
Мнения: 12490
Регистриран на: Нед Юни 11, 2006 2:01 am
Местоположение: Calgary

Re: Какво се случва в България?

Мнение от Ivan1007 »

Хехехе.
Не закъсня и другото комуне, дето още жали за властта на дядо си признат за баш разбойник / АБПФК и който по линия на дедо, мама и тати завършил гимназия и университет та го пратили на работа в чужбина. :D
Я, го обясни туй за Путин и за цените на петрола защо са 40 долара за барел, а не 140?
Путин ги държи ниски, за да съсипва икономиките на страните вносителки от ЕС и САЩ? :D
И аз не спя щото ще ги вдигне и ще плащам 10 кинта повече на зареждане на мойта кола ?? :D
Или фирмата 30 повече на служебния пикап ма ще изкарвам 3000 повече на ден за нея от които 120 за мен? :D
Албърта така както си е ударена ... аве средната заплата в Русия май стана 350 щатски долара на месец , колкото помощите за безработни за седмица в Канада и цоциала на Старшинката за две седмици.
Заемите ми не ги мисли.
Имам безлихвен заем за кола, който винаги мога да изплатя и мортгиджа ми, който си е чиста далавера с тая лихва.
Тясната съветизация в широкия смисъл на думата води до широка идиотизация в тесния смисъл на думата.

Be careful when you follow the Masses! Sometimes M is silent.
agent Ozo
Мнения: 9786
Регистриран на: Вто Дек 18, 2012 10:35 pm
Местоположение: Montréal

Re: Какво се случва в България?

Мнение от agent Ozo »

Краварчето,

И хвалбите ти вече не фащат дикиш. Дори и по-преуспял от Игнат Канев да се направиш, все тая си е. Даже още по-зле.

Защото преуспелите се радват на живота, харчейки парите си. А не се врат по форуми на кандидат-имигранти, пица-деливъри, камионджии и социаладжии за да се фукат или да плещят безспир за престъпленията на комунистите.
При това без самите те, или някой от близките им, да си пострадали от тези нечувани комунистически зверства и жестокости. :D
„Стыдить лжеца, шутить над дураком и спорить с женщиной — все то же, что черпать воду решетом: от сих троих — избавь нас Боже!“ (М.Ю.Лермонтов)
feather
Деактивиран
Мнения: 201
Регистриран на: Нед Юли 03, 2016 10:21 am

Re: Какво се случва в България?

Мнение от feather »

Я виж ти не знаех, че форумът е запазен за "кандидат-имигранти, пица-деливъри, камионджии и социаладжии".
Всеки може да си пише, каквото си иска, ако има време за губене и това му доставя удоволствие, нал тъй? Ай залепи се у лево, че минавам! :rofl:
agent Ozo
Мнения: 9786
Регистриран на: Вто Дек 18, 2012 10:35 pm
Местоположение: Montréal

Re: Какво се случва в България?

Мнение от agent Ozo »

feather написа:Я виж ти не знаех, че форумът е запазен за "кандидат-имигранти, пица-деливъри, камионджии и социаладжии".
Не е запазен, естествено. Просто сме болшинство.
То, ако беше иначе, нямаше да влизате тук с баща ти за да рекламирате скапаните му апартаментчета под наем, Бистре. Съгласи се, че в тях биха живяли само новопристигнали имигранти, пица-деливъри и социаладжии. :D
„Стыдить лжеца, шутить над дураком и спорить с женщиной — все то же, что черпать воду решетом: от сих троих — избавь нас Боже!“ (М.Ю.Лермонтов)
feather
Деактивиран
Мнения: 201
Регистриран на: Нед Юли 03, 2016 10:21 am

Re: Какво се случва в България?

Мнение от feather »

Това не го разбрах, ама както и да е! Май не е и нужно. :)
Тук съм забелязал, много се интересувате от семействата на списващите. Сигурно поради липса на ваши такива. Ама аз съм също сам, хехехех. ;)
agent Ozo
Мнения: 9786
Регистриран на: Вто Дек 18, 2012 10:35 pm
Местоположение: Montréal

Re: Какво се случва в България?

Мнение от agent Ozo »

feather написа: хехехех.
Това "хехехех" си е също твоя запазена марка, Бистре.
Ето няколко цитата от твоите бисери.
Bistra написа:В никакъв случай няма да съм тежест за децата си. Ще си намеря някое място, където срещу заплащане "да вегетирам". Хехехе...Смех!
Bistra написа:Хехехе не съм се възгордяла. А по бански беше, щото темата бе такава - за карибските почивки.
Bistra написа:Хехехе открили топлата вода!
Bistra написа:Между другото този проблем го имат всички мъже, де...хехехе.
Bistra написа:Добре, че не съм притеснителна. Така съм си от малко момиченце хехехе
Другият ти дежурен лаф ще ти го кажа някой друг път. ;)
„Стыдить лжеца, шутить над дураком и спорить с женщиной — все то же, что черпать воду решетом: от сих троих — избавь нас Боже!“ (М.Ю.Лермонтов)
Аватар
Ivan1007
Мнения: 12490
Регистриран на: Нед Юни 11, 2006 2:01 am
Местоположение: Calgary

Re: Какво се случва в България?

Мнение от Ivan1007 »

agent Ozo написа:Краварчето,

И хвалбите ти вече не фащат дикиш. Дори и по-преуспял от Игнат Канев да се направиш, все тая си е. Даже още по-зле.

Защото преуспелите се радват на живота, харчейки парите си. А не се врат по форуми на кандидат-имигранти, пица-деливъри, камионджии и социаладжии за да се фукат или да плещят безспир за престъпленията на комунистите.
При това без самите те, или някой от близките им, да си пострадали от тези нечувани комунистически зверства и жестокости. :D
Старшинката,
Аз не съм преуспял, радвам се на живота и харча парите, които изкарвам с труд. :D
Камионджии правят същото.
Остава ти да разбереш, че на социаладжиите не ви е мястото по форумите. И че не върви да даваш акъл на тези дето ти плащат социала. Както и не върви да защитаваш комунизма и да ръсиш проруска пропаганда щото това което правиш се разминава почти изцяло с всичко, което пишеш.
Тясната съветизация в широкия смисъл на думата води до широка идиотизация в тесния смисъл на думата.

Be careful when you follow the Masses! Sometimes M is silent.
Аватар
myhata II
Мнения: 15705
Регистриран на: Чет Яну 18, 2007 5:16 pm
Местоположение: Toronto Ontario

Re: Какво се случва в България?

Мнение от myhata II »

Ivan1007 написа:
agent Ozo написа:Краварчето,

И хвалбите ти вече не фащат дикиш. Дори и по-преуспял от Игнат Канев да се направиш, все тая си е. Даже още по-зле.

Защото преуспелите се радват на живота, харчейки парите си. А не се врат по форуми на кандидат-имигранти, пица-деливъри, камионджии и социаладжии за да се фукат или да плещят безспир за престъпленията на комунистите.
При това без самите те, или някой от близките им, да си пострадали от тези нечувани комунистически зверства и жестокости. :D
Старшинката,
Аз не съм преуспял, радвам се на живота и харча парите, които изкарвам с труд. :D
Камионджии правят същото.
Остава ти да разбереш, че на социаладжиите не ви е мястото по форумите. И че не върви да даваш акъл на тези дето ти плащат социала. Както и не върви да защитаваш комунизма и да ръсиш проруска пропаганда щото това което правиш се разминава почти изцяло с всичко, което пишеш.
за разлика от много тука пишещите, единствено бай Линко си каза че е на социална пенсия, за което му свалям шапка !
:y:
„Робите лъжат, свободният човек казва истината.“
"Ако двама души мислят еднакво - единият е излишен."
Стефан Цанев
agent Ozo
Мнения: 9786
Регистриран на: Вто Дек 18, 2012 10:35 pm
Местоположение: Montréal

Re: Какво се случва в България?

Мнение от agent Ozo »

Краварчето,

Изобщо не ти е известно какво правя, а и не е твоя работа.
Това, че си приел идеята за "социаладжията" като много удобна за да изливаш злобата си към тази група хора, изобщо не означава, че тя отговаря на действителността.
И нямаш дори толкова акъл за да си дадеш сметка за тази вероятност - че това може би не е вярно. Най-малкото защото не ми дреме от това обръщение.
И няма как да е иначе, след като то си няма нищо общо с истината.

Имаше тук преди време едно бивше ченге от нашия край - Стони, който се усети по едно време и ме покани да се видим на живо. Отзовах се, разбира се, а човекът се убеди, че едно е форумната ми версия, а съвсем друга е реалността.
Другият подобен случай бе с Маргинала - Владо Христов.

Ама ти си карай както си занеш, де. След като те успокоява и така си избиваш комплексите, давай все така. ;)
„Стыдить лжеца, шутить над дураком и спорить с женщиной — все то же, что черпать воду решетом: от сих троих — избавь нас Боже!“ (М.Ю.Лермонтов)
Публикувай отговор