Хиляди българи против Хелоуин

За всичко, което се случва и ни интересува за Родината
Аватар
Bistra
Напуснал форума
Мнения: 8801
Регистриран на: Сря Яну 19, 2011 12:19 pm
Местоположение: Rive-Sud de Montréal

Re: Хиляди българи против Хелоуин

Мнение от Bistra »

Аз съм франкофонка, пардон телефонка, та ми е позволено да го произнасям, както си искам. :P
Горното беше само с информативен характер и не съм целяла никакво заяждане. :)
P.S. Ти Павле, се включи много навреме. Като кучето на Павлов. Дрънне звънчето и то пуска лига. :D :rofl:
Аз не съм странен, шантав, откачен или луд. Просто моята реалност е различна от твоята. ("Алиса в Страната на чудесата") :)
Аватар
ivalin
Мнения: 914
Регистриран на: Сря Авг 27, 2008 6:40 am
Местоположение: Monreal

Re: Хиляди българи против Хелоуин

Мнение от ivalin »

Павел написа:А аз съм против всички българи, казващи хЕлоуин. Aко за живеещите в Бг това е простено, щото те там нищо не произнасят както трябва, независимо че всички са с перфектен английски :rofl: , то за живеещите в английско говореща държава е кощунство да говорят като Митьо пищова.
Вчера обаче една българка, явно от мьекащите части на Бг, направо ме хвърли в тъч, както изтърси хилоуин :rofl:
Че какво лошо има да си в тъча? Хелоин си е Хелоин, който и както да му вика и да го празнува. Ако някой не иска да го празнува, да не го празнува, това си е личен избор. Но, ако го сравня с Кукерите, за мен лично в пъти е много по-хубав, ако изобщо кукерите могат да се нарекат хубави. Никога не съм харесвал тези скачащи откачалки, нито като дете, нито пък като голям. Тука децата са много щастливи от този празник, да не казвам най. А когато децата са щастливи респективно и родителите също. Моите малките тази вечер се прибраха с две пълни чанти с лакомства и сега ги класифицират по тяхна си схема.
Аз съм това, което ти ще бъдеш, а ти си това, което аз бях.
Аватар
Павел
.
Мнения: 10209
Регистриран на: Пет Авг 10, 2007 4:57 pm

Re: Хиляди българи против Хелоуин

Мнение от Павел »

Bistra написа:Аз съм франкофонка, пардон телефонка, та ми е позволено да го произнасям, както си искам. :P
Горното беше само с информативен характер и не съм целяла никакво заяждане. :)
P.S. Ти Павле, се включи много навреме. Като кучето на Павлов. Дрънне звънчето и то пуска лига. :D :rofl:
Нещо което ти вече не пускаш, поради мено-паузата :rofl:
ВАТНИК С УШАНКА/ТЪРГОВЕЦ НА КОПЪРКА
Аватар
7George
Мнения: 9672
Регистриран на: Съб Яну 21, 2006 12:42 pm
Местоположение: Calgary

Re: Хиляди българи против Хелоуин

Мнение от 7George »

Павел написа:А аз съм против всички българи, казващи хЕлоуин. Aко за живеещите в Бг това е простено, щото те там нищо не произнасят както трябва, независимо че всички са с перфектен английски :rofl: , то за живеещите в английско говореща държава е кощунство да говорят като Митьо пищова.
Вчера обаче една българка, явно от мьекащите части на Бг, направо ме хвърли в тъч, както изтърси хилоуин :rofl:
:D Аз само така го пиша, иначе го произнасям правилно. :beer: И нямам нищо против буквоядите. 8)
Embrace your climate change!
Аватар
ivandaman
Мнения: 5245
Регистриран на: Съб Яну 30, 2010 9:09 pm
Местоположение: NOT in 'The Mental Institution Formerly Known as Canada', but in a perfect multiCULTural UTOPIA

Re: Хиляди българи против Хелоуин

Мнение от ivandaman »

ablood написа: Други традиции са голяма радост за децата и полезни за икономиката. Без значение на произхода те се налагат глобално. Естествено винаги има мърморковци, които се противопоставят по националистически причини, завист, или за да се правят на интересни.
Guinness написа:Ами това си е празник на децата.Щом децата са щастливи - нека бъде празник!
ivalin написа: Тука децата са много щастливи от този празник, да не казвам най. А когато децата са щастливи респективно и родителите също. Моите малките тази вечер се прибраха с две пълни чанти с лакомства и сега ги класифицират по тяхна си схема.

Keyword: "ДЕЦАТА"

Трета поредна година обикалям с малкия и неколко дузини съседски дечурлига из махалата и за малчуганите определено това е един от най-забавните дни в годината.
_________________________________________________
Pro-OPEN BORDERS
Proud GLOBALIST & proponent of DIVERSITY - OUR GREATEST STRENGTH
UNCONDITIONAL support for & ZIONISM
Justin Trudeau's BIGGEST FAN
Аватар
Bistra
Напуснал форума
Мнения: 8801
Регистриран на: Сря Яну 19, 2011 12:19 pm
Местоположение: Rive-Sud de Montréal

Re: Хиляди българи против Хелоуин

Мнение от Bistra »

Павел написа: Нещо което ...
А ти внимавай поради ранно изкуфяване да не тръгнеш с лигавник. :P
Аз не съм странен, шантав, откачен или луд. Просто моята реалност е различна от твоята. ("Алиса в Страната на чудесата") :)
Аватар
Павел
.
Мнения: 10209
Регистриран на: Пет Авг 10, 2007 4:57 pm

Re: Хиляди българи против Хелоуин

Мнение от Павел »

Bistra написа:
Павел написа: Нещо което ...
А ти внимавай поради ранно изкуфяване да не тръгнеш с лигавник. :P
От Танграта ли взимаш частни уроци по jokes writing?
Не е лошо да побързаш със stand up кариерата си, щото след година-две ще можеш да стендваш ап само с бастун.

И btw, пак ли има повреда в игнор-листа :rofl:
ВАТНИК С УШАНКА/ТЪРГОВЕЦ НА КОПЪРКА
Аватар
Bistra
Напуснал форума
Мнения: 8801
Регистриран на: Сря Яну 19, 2011 12:19 pm
Местоположение: Rive-Sud de Montréal

Re: Хиляди българи против Хелоуин

Мнение от Bistra »

Игнор листата ми Гусин Злобаров си е наред. Тя ми позволява избирателно четене и отговаряне, както и не позволява да ми изпращат някои хора лични съобщения.
Колкото до другото... Наистина не знам за какво говориш. Танграта отдавна е в игнор листата ми и честно да ти призная не го чета. :)
Аз не съм странен, шантав, откачен или луд. Просто моята реалност е различна от твоята. ("Алиса в Страната на чудесата") :)
Аватар
optics
Модератор
Мнения: 11764
Регистриран на: Пет Юли 23, 2004 6:39 am
Местоположение: Victoria, BC

Re: Хиляди българи против Хелоуин

Мнение от optics »

Малко за разведряване:
Изображение
Аз нямам нищо против да има научно технически прогрес, но той да е рзумен.
Този матреиализъм не може да продължи, защото планетата е с крайни размери и не може да увеличава размера си и повърхността си.

2 юни 2012, budtel
Аватар
7George
Мнения: 9672
Регистриран на: Съб Яну 21, 2006 12:42 pm
Местоположение: Calgary

Re: Хиляди българи против Хелоуин

Мнение от 7George »

Тва да не е телефон-съпорта на Уиндоус 10 ? :D
Embrace your climate change!
Аватар
Ivan1007
Мнения: 12490
Регистриран на: Нед Юни 11, 2006 2:01 am
Местоположение: Calgary

Re: Хиляди българи против Хелоуин

Мнение от Ivan1007 »

Би следвало да бъде обявен за национален празник в България - може и като Ден на Тиквата :)
Тясната съветизация в широкия смисъл на думата води до широка идиотизация в тесния смисъл на думата.

Be careful when you follow the Masses! Sometimes M is silent.
Аватар
optics
Модератор
Мнения: 11764
Регистриран на: Пет Юли 23, 2004 6:39 am
Местоположение: Victoria, BC

Re: Хиляди българи против Хелоуин

Мнение от optics »

Някакво училище което спонсорирал го поздравява за 60-годишнината.
Аз нямам нищо против да има научно технически прогрес, но той да е рзумен.
Този матреиализъм не може да продължи, защото планетата е с крайни размери и не може да увеличава размера си и повърхността си.

2 юни 2012, budtel
Аватар
7George
Мнения: 9672
Регистриран на: Съб Яну 21, 2006 12:42 pm
Местоположение: Calgary

Re: Хиляди българи против Хелоуин

Мнение от 7George »

optics написа:Някакво училище което спонсорирал го поздравява за 60-годишнината.
Аз рекох, че са се маскирали като бели хора за Халоуина....
Embrace your climate change!
Публикувай отговор