Напускащи Квебек (Канада)

Конкретни въпроси и проблеми от житието-битието в провинцията.
Заключено
newcomer
Мнения: 1598
Регистриран на: Чет Сеп 20, 2012 9:48 am

Re: Напускащи Квебек (Канада)

Мнение от newcomer »

myhata II написа::rofl:
newcomer написа:
ablood написа:newcomer,

Не за първи път умишлено цитираш хейтъри, които знаеш, че са ми в игнор-листа. Точка! Отиваш при тях, където са и старите ти никове.

Хайде почвай да раздуваш как не те интересувало! Ама да ми беше обръщал по-малко внимание.

:rofl:

:D не беше ли аблъда дето се хвалеше,че изплащал ипотеката на жълтото бунгало с детските помощи дето му ги давали и работа от време на време на черно

а с женската заплата зареждали хладилника и ходели 2 пъти в годината на море семейно
Черната Бистра от Биг Форум БГканада и A-блъд от Лавал.
Рядка порода голи охлюви обитавща зелената тревна маса на северния и южния бряг.

От кога охлювите дават наклон на ястребите струва ли си да се лети?
pumpy
Мнения: 10244
Регистриран на: Съб Юли 26, 2003 2:47 pm

Re: Напускащи Квебек (Канада)

Мнение от pumpy »

Явно двете групички си говорят на различни езици:
- за едните богатствотото са децата и семейството;
- за другата е пиенето, плажа, партитата;
Всеки има право на избор, но втората група наистина я виждам "напускаща/напуснала Канада"
Аватар
myhata II
Мнения: 15705
Регистриран на: Чет Яну 18, 2007 5:16 pm
Местоположение: Toronto Ontario

Re: Напускащи Квебек (Канада)

Мнение от myhata II »

Айдаа, почнахме да се оправдаваме със семействата и децата :lol:

Бай Дъ вей ти май беше тоя с кредитната карта и моргиджа който си се опитвал да прекарваш през нея, като слон през иглини уши , за да спестиш некоя стинка
„Робите лъжат, свободният човек казва истината.“
"Ако двама души мислят еднакво - единият е излишен."
Стефан Цанев
grozdan
Мнения: 1324
Регистриран на: Пон Авг 01, 2011 10:58 am
Местоположение: Монреал

Re: Напускащи Квебек (Канада)

Мнение от grozdan »

Муха, кога за последно ходи на Лазурния бряг? Щото аз бех там миналата година и не ми аресА. Нема плаж, сичко е камънак. Само в Монако ми допаднА, некакси като за мене беше ;)
Танграта рече и отсече: Един влог за 1% лихва вади повече дивиденти от префърцунените им инвестиции.
Аватар
Guinness
Мнения: 1643
Регистриран на: Вто Яну 27, 2004 10:54 pm
Местоположение: Edinburgh,Scotland

Re: Напускащи Квебек (Канада)

Мнение от Guinness »

pumpy написа:Явно двете групички си говорят на различни езици:
- за едните богатствотото са децата и семейството;
- за другата е пиенето, плажа, партитата;
Всеки има право на избор, но втората група наистина я виждам "напускаща/напуснала Канада"
Помпи,колко хора от напусналите/напускащите Канада познаваш, че правиш поредните малоумни изводи. :@ :@
И към коя ще причислиш един хаш виден съфорумец ,който беше заплашил сина си ,че ще го лиши от наследство :fubar: :fubar: :fubar: :fubar: :fubar: :fubar: :fubar:
pumpy
Мнения: 10244
Регистриран на: Съб Юли 26, 2003 2:47 pm

Re: Напускащи Квебек (Канада)

Мнение от pumpy »

Guinness написа:
pumpy написа:Явно двете групички си говорят на различни езици:
- за едните богатствотото са децата и семейството;
- за другата е пиенето, плажа, партитата;
Всеки има право на избор, но втората група наистина я виждам "напускаща/напуснала Канада"
Помпи,колко хора от напусналите/напускащите Канада познаваш, че правиш поредните малоумни изводи. :@ :@
И към коя ще причислиш един хаш виден съфорумец ,който беше заплашил сина си ,че ще го лиши от наследство :fubar: :fubar: :fubar: :fubar: :fubar: :fubar: :fubar:
Аз не правя изводите си от познатите ми, а от безумните простотии, които мога да прочета в тази тема.
А моя си милост ще причисля към тези първите, за които семейството и децата са това, което ги мотивира и кара да продължат напред, даже и в невероятно трудни моменти;
Аватар
Guinness
Мнения: 1643
Регистриран на: Вто Яну 27, 2004 10:54 pm
Местоположение: Edinburgh,Scotland

Re: Напускащи Квебек (Канада)

Мнение от Guinness »

pumpy написа:
Guinness написа:
pumpy написа:Явно двете групички си говорят на различни езици:
- за едните богатствотото са децата и семейството;
- за другата е пиенето, плажа, партитата;
Всеки има право на избор, но втората група наистина я виждам "напускаща/напуснала Канада"
Помпи,колко хора от напусналите/напускащите Канада познаваш, че правиш поредните малоумни изводи. :@ :@
И към коя ще причислиш един хаш виден съфорумец ,който беше заплашил сина си ,че ще го лиши от наследство :fubar: :fubar: :fubar: :fubar: :fubar: :fubar: :fubar:
Аз не правя изводите си от познатите ми, а от безумните простотии, които мога да прочета в тази тема.
А моя си милост ще причисля към тези първите, за които семейството и децата са това, което ги мотивира и кара да продължат напред, даже и в невероятно трудни моменти;
И къде ги видя тези "безумни простотии"? Май само в твойта глава.Трябва много да си затъпяал от сметки и броене на $$$$$$,за да ръсиш подобни идиотии :fubar: :fubar: :fubar: :fubar:представени под формата на великомъдри изводи и заключения!
Аватар
Bistra
Напуснал форума
Мнения: 8801
Регистриран на: Сря Яну 19, 2011 12:19 pm
Местоположение: Rive-Sud de Montréal

Re: Напускащи Квебек (Канада)

Мнение от Bistra »

pumpy написа:Явно двете групички си говорят на различни езици:
- за едните богатствотото са децата и семейството;
- за другата е пиенето, плажа, партитата;
Всеки има право на избор, но втората група наистина я виждам "напускаща/напуснала Канада"
:y:
Само да вметна. Едното не изключва другото.
Единственото нещо, което ме възпира, че с децата не ходим на същите места, на които ходим без децата... заради благоприличие.
Но сме на финалната права. След някоя и друга година децата ще почнат да си ходят насам-натам сами и тогава..."Пей сърце!" :rock: :party: :dance: :d:
Аз не съм странен, шантав, откачен или луд. Просто моята реалност е различна от твоята. ("Алиса в Страната на чудесата") :)
newcomer
Мнения: 1598
Регистриран на: Чет Сеп 20, 2012 9:48 am

Re: Напускащи Квебек (Канада)

Мнение от newcomer »

myhata II написа:Айдаа, почнахме да се оправдаваме със семействата и децата :lol:

Бай Дъ вей ти май беше тоя с кредитната карта и моргиджа който си се опитвал да прекарваш през нея, като слон през иглини уши , за да спестиш некоя стинка

Мух,то това е единственният им аргумент.Не им го отнемай.
Те с друго какво не могат да оправдаят собственната си негодност.
Кой си е кадърен си е кадърен,не пуска питомното за да ходи да гони дивото.
Черната Бистра от Биг Форум БГканада и A-блъд от Лавал.
Рядка порода голи охлюви обитавща зелената тревна маса на северния и южния бряг.

От кога охлювите дават наклон на ястребите струва ли си да се лети?
newcomer
Мнения: 1598
Регистриран на: Чет Сеп 20, 2012 9:48 am

Re: Напускащи Квебек (Канада)

Мнение от newcomer »

Bistra написа:
pumpy написа:Явно двете групички си говорят на различни езици:
- за едните богатствотото са децата и семейството;
- за другата е пиенето, плажа, партитата;
Всеки има право на избор, но втората група наистина я виждам "напускаща/напуснала Канада"
:y:
Само да вметна. Едното не изключва другото.
Единственото нещо, което ме възпира, че с децата не ходим на същите места, на които ходим без децата... заради благоприличие.
Но сме на финалната права. След някоя и друга година децата ще почнат да си ходят насам-натам сами и тогава..."Пей сърце!" :rock: :party: :dance: :d:
..... и тогава ;пей сърце; единия на опашка за нови ченета,другия за нови бастуни
Черната Бистра от Биг Форум БГканада и A-блъд от Лавал.
Рядка порода голи охлюви обитавща зелената тревна маса на северния и южния бряг.

От кога охлювите дават наклон на ястребите струва ли си да се лети?
NightMartini
Мнения: 368
Регистриран на: Сря Юли 06, 2011 7:46 am

Re: Напускащи Квебек (Канада)

Мнение от NightMartini »

От както съм тук ме вълнува още един въпрос.
Българската жена.
Тази, която изглежда на двайсет дори и след тридесет години ежедневна борба с безумни проблеми. Тази, която знае как да открадне време за себе си, да се държи като жена, да вълнува душата ти, да ти дава смисъл и пълнота. Да те обича и да те подкрепя в трудните моменти. Да съчетава в себе си култура, традиции и в същото време да е модерна и развиваща се. Тя ти дава усещането за допир до жената-земя пълна с емоции и колкото повече четеш ти става още по-приятно.
Знам че сега ще направя грешка като се опитам да обобщя. Но всеки ден когато срещам на улицата и в метрото местната „льо-льо” жена се питам - как можа да оставиш всичкото това културно богатство в България и да да дойдеш в родината на жените разхождащите се с чайници, които съвсем преднамерено остават дамската си чанта на земята и имат странно мнение за това, как да се обличат, гримират, къде да си слагат обици и татуировки. Изобщо не искам да споменавам за силната им връзка с телефона или таблета им. Та тази жена съчетана с другота национално богатство тук „климатът” превръща оцеляването в трудно начинание.
Колкото и дебитни и кредитни карти да имаш, ако няма светлинка в прозореца на апартамента ти, когато се прибираш, няма сила, която да те направи спокоен и щастлив.
Мога да подмина всичко тук с пренебрежение. Не не мога да бъда цял на място където жената излъчва само мъжки хормони. Понякога има приятни изключение. Но само понякога.
newcomer
Мнения: 1598
Регистриран на: Чет Сеп 20, 2012 9:48 am

Re: Напускащи Квебек (Канада)

Мнение от newcomer »

[Тази, която изглежда на двайсет дори и след тридесет години ежедневна борба с безумни проблеми. Тази, която знае как да открадне време за себе си, да се държи като жена, да вълнува душата ти, да ти дава смисъл и пълнота. Да те обича и да те подкрепя в трудните моменти. Да съчетава в себе си култура, традиции и в същото време да е модерна и развиваща се. Тя ти дава усещането за допир до жената-земя пълна с емоции и колкото повече *]

много се отвличаш мен
да си чул някога кравата да суче от телето
тва може да го има някъде в саудитска арабия и то по принуждение,ама в модерния свят в който живееш няма как да стане
;модерните; жени им трябват такспеъри,а не льохмани да дъндуркат

влизй в час ,щото жената мисли поне с два хода преди мъжа,
освен ако не си Рокфелер или Доналд Тръмп
Черната Бистра от Биг Форум БГканада и A-блъд от Лавал.
Рядка порода голи охлюви обитавща зелената тревна маса на северния и южния бряг.

От кога охлювите дават наклон на ястребите струва ли си да се лети?
turist
Мнения: 21
Регистриран на: Сря Юни 17, 2015 1:03 pm

Re: Напускащи Квебек (Канада)

Мнение от turist »

pumpy написа:Явно двете групички си говорят на различни езици:
- за едните богатствотото са децата и семейството;
- за другата е пиенето, плажа, партитата;
Всеки има право на избор, но втората група наистина я виждам "напускаща/напуснала Канада"
На тия с грозните жени, само децата и семейството са им на устата/ на клавиатурата.
Гузен, негонен бяга.
Който е уверен със семейството и избора си, не го пъчи като отчаян аргумент, за да оправдае навремешния си избор, или липса на избор.
А може и на тези другите, семейството да им е приоритет. Дори и все още да нямат такова. Но се иска малко пипе, за да се чатне, а и поне малко емпатия, да се поставяш на мястото на другия.
grozdan
Мнения: 1324
Регистриран на: Пон Авг 01, 2011 10:58 am
Местоположение: Монреал

Re: Напускащи Квебек (Канада)

Мнение от grozdan »

Боже, колко мъка има по тоя свят ...

Днешната млада българка е копие на Галена и Андреа, яко чалга, к..валък, мене ме е гнус да ги гледам. Това са по-симпатичните. Иначе има и мустакати, дето не знаят как да си обръснат мустака. По-дъртите изглеждат едно поне 5 години по-стари отколкото са. Мъжете също между другото.

Аз тука една не съм видял с косми по лицето. Една да не е поддържана. И стари, и млади. Не че ме интересуват, ама е приятно за окото.

Да ви имам критериите ...
Танграта рече и отсече: Един влог за 1% лихва вади повече дивиденти от префърцунените им инвестиции.
Аватар
Bistra
Напуснал форума
Мнения: 8801
Регистриран на: Сря Яну 19, 2011 12:19 pm
Местоположение: Rive-Sud de Montréal

Re: Напускащи Квебек (Канада)

Мнение от Bistra »

Грозни жени? :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl:
Един единствен път съм мервала съпругата на пумпи (когато той самият беше публикувал почетна извадка от завърщващите университет. Предполагам е бил много горд с нея. :) ) и смея да твърдя, че е голяма красавица. Казвам го без излишна завист, защото самата аз съм жена. :y:
Аз не съм странен, шантав, откачен или луд. Просто моята реалност е различна от твоята. ("Алиса в Страната на чудесата") :)
Заключено