Работа

Купувам-Продавам.Обяви за работа. Квартири.
Публикувай отговор
Аватар
myhata II
Мнения: 15705
Регистриран на: Чет Яну 18, 2007 5:16 pm
Местоположение: Toronto Ontario

Re: Работа

Мнение от myhata II »

Bistra написа:Хм, аз и не искам да чуя някой българин да ми стане колега. Така че даже и да имам информация за работа в нашата фирма, никога няма да я предоставя в този форум дори срещу заплащане. Нямам зъб на форума, но имам зъб на някои елементи в него, така че...
Покрай елементите страдат може би и свестните хора, но...
C'est la vie! :$
Всеки да се оправя сам, както може!
Животът е сурав и курав! 8)
Ти за "свястна" ли се имаш ?!? :o
И що си мислиш че някой ще примира да работи с теб в твоята фирма ? :lol: :D

Боже, боже, колко мъка имало по този свят !
„Робите лъжат, свободният човек казва истината.“
"Ако двама души мислят еднакво - единият е излишен."
Стефан Цанев
Аватар
Bistra
Напуснал форума
Мнения: 8801
Регистриран на: Сря Яну 19, 2011 12:19 pm
Местоположение: Rive-Sud de Montréal

Re: Работа

Мнение от Bistra »

Не,...аз не се имам за свястна, но работата ми е повече от свястна...Та зат'ва. :D :rofl:
Аз не съм странен, шантав, откачен или луд. Просто моята реалност е различна от твоята. ("Алиса в Страната на чудесата") :)
Аватар
myhata II
Мнения: 15705
Регистриран на: Чет Яну 18, 2007 5:16 pm
Местоположение: Toronto Ontario

Re: Работа

Мнение от myhata II »

Bistra написа:Не,...аз не се имам за свястна, но работата ми е повече от свястна...Та зат'ва. :D :rofl:
Ама не ти е печеливша, в днешно време не се гледа какво работиш, а колко вадиш ! ;)
за справка, само двата мои иншуранса за автомобилите ми се равняват на твоя месечен моргидж за бараката ! :lol:
Сега разбираш ли къде са разликите ? :*
„Робите лъжат, свободният човек казва истината.“
"Ако двама души мислят еднакво - единият е излишен."
Стефан Цанев
Аватар
Bistra
Напуснал форума
Мнения: 8801
Регистриран на: Сря Яну 19, 2011 12:19 pm
Местоположение: Rive-Sud de Montréal

Re: Работа

Мнение от Bistra »

Разбирам, разбирам, че живееш под наем в колата. :D
Аз не съм странен, шантав, откачен или луд. Просто моята реалност е различна от твоята. ("Алиса в Страната на чудесата") :)
Аватар
myhata II
Мнения: 15705
Регистриран на: Чет Яну 18, 2007 5:16 pm
Местоположение: Toronto Ontario

Re: Работа

Мнение от myhata II »

Bistra написа:Разбирам, разбирам, че живееш под наем в колата. :D
И сега ако сложиш косматата ушанка, ще си номер едно ! :y: :rofl: :lol:
„Робите лъжат, свободният човек казва истината.“
"Ако двама души мислят еднакво - единият е излишен."
Стефан Цанев
Аватар
Bistra
Напуснал форума
Мнения: 8801
Регистриран на: Сря Яну 19, 2011 12:19 pm
Местоположение: Rive-Sud de Montréal

Re: Работа

Мнение от Bistra »

С ушанка по бикини не щеш ли?! :D
Стига си цапал на човека обявата! Може да има нуждаещи се. |(
Аз не съм странен, шантав, откачен или луд. Просто моята реалност е различна от твоята. ("Алиса в Страната на чудесата") :)
Аватар
myhata II
Мнения: 15705
Регистриран на: Чет Яну 18, 2007 5:16 pm
Местоположение: Toronto Ontario

Re: Работа

Мнение от myhata II »

Bistra написа:С ушанка по бикини не щеш ли?! :D
Стига си цапал на човека обявата! Може да има нуждаещи се. |(
За какво бе Бистра, за какво ?
За "аргати" ли, отдавна спряха да идват нови имигранти от както дигнаха летвата по процедурата !
Рефюджита също, много бързо ги връщат ...
На такива обяви "стар имигранто" не фаща дикиш ! ;) :*
„Робите лъжат, свободният човек казва истината.“
"Ако двама души мислят еднакво - единият е излишен."
Стефан Цанев
Аватар
Bistra
Напуснал форума
Мнения: 8801
Регистриран на: Сря Яну 19, 2011 12:19 pm
Местоположение: Rive-Sud de Montréal

Re: Работа

Мнение от Bistra »

Що бе? Ако е дремал с години на социал, може да му е дошъл акъла в кратуната и да се превъзпита. :lol:
Като нямаш квалификация е смешно да си с големи очаквания.
Аз не съм странен, шантав, откачен или луд. Просто моята реалност е различна от твоята. ("Алиса в Страната на чудесата") :)
pumpy
Мнения: 10244
Регистриран на: Съб Юли 26, 2003 2:47 pm

Re: Работа

Мнение от pumpy »

IFF написа:
pumpy написа:
IFF написа:......А пък обявите няма да спрат, сещай се защо :lol:
Заради 20 кинта ?
Просто не е истина.....
На моята работа дават по $250 за препоръчан човек.
Майна, не знам какво работиш, но не забравяй, че става дума за Канада и е малко вероятно за хамали да се дават по 250 кинта на препоръчан и НАЕТ човек.
И в работата на жена и се дават по 250 за препоръка, но няма НАЧИН да го направиш освен ако не знаеш наистина за какво става дума, защото гарантираш с името си за този човек - моето такова "струва" доста повече от 250 кинта.....
scoubidou
Мнения: 230
Регистриран на: Чет Дек 15, 2011 9:25 am
Местоположение: Montreal

Re: Работа

Мнение от scoubidou »

grozdan написа:Много интересна и поучителна тема. Лицето Х пуска обява, че предлага работа. Оттам му скачат няколко човека на бой, кръв и слюнки.
После лицето У, което обмисля да пусне подобна обява си казва "'бал съм го, да се обяснявам по форуми" и обява нема.
Идва лицето Z, което е в нужда и търси работа под дърво и камък. Уви, такава вече не се предлага в иначе полезен форум. Побойниците получават душевен оргазъм, че са "спасили" някой от "работа с черните".
ХвалА на таквизи майстори!
Личи си че не си работил с тази агенция, аз като работих с тях нямаше много работа, пратят те някъде, разтовариш за два часа и надника ти за деня е $16. На месец я вържеш $1000 я не. На това му викам мечешка услуга, по-добре на публисак или пица, хем е по-удобно ако учиш нещо.
Аватар
Bistra
Напуснал форума
Мнения: 8801
Регистриран на: Сря Яну 19, 2011 12:19 pm
Местоположение: Rive-Sud de Montréal

Re: Работа

Мнение от Bistra »

В моята давaт 1000 за препоръчан и нает човек. И за толкова не бих си заложила името. Хубавите неща се градят бавно, с много упоритост и усърдие, а се развалят толкова бързо. Лош човек съм, признавам си, но семейството ми и неговото благополучие ми е по-скъпо от някой непознат сънародник. ;)
Аз не съм странен, шантав, откачен или луд. Просто моята реалност е различна от твоята. ("Алиса в Страната на чудесата") :)
grozdan
Мнения: 1324
Регистриран на: Пон Авг 01, 2011 10:58 am
Местоположение: Монреал

Re: Работа

Мнение от grozdan »

scoubidou написа:Личи си че не си работил с тази агенция, аз като работих с тях нямаше много работа, пратят те някъде, разтовариш за два часа и надника ти за деня е $16. На месец я вържеш $1000 я не. На това му викам мечешка услуга, по-добре на публисак или пица, хем е по-удобно ако учиш нещо.
Вярно, не съм работил нито с тази, нито с която и да е друга агенция. Смятам обаче за ненужно и безполезно нападането на който и да е предлагащ работа. Въпрос на принцип.
Преди време имаше обяви за чистене на къщи (ама те били еврейски), обща работа (ама тя не била на струг, а в склад), разнасяне на публисак (ама то не било публисак, а вестници) и прочие. Сега обяви за работа почти не се виждат.
По-добре да се предлага некачествена работа отколкото никаква. След това всеки си преценява сам.
Танграта рече и отсече: Един влог за 1% лихва вади повече дивиденти от префърцунените им инвестиции.
Аватар
ablood
Мнения: 10496
Регистриран на: Нед Авг 28, 2005 2:51 pm
Местоположение: Montreal
Обратна връзка:

Re: Работа

Мнение от ablood »

scoubidou написа: Личи си че не си работил с тази агенция, аз като работих с тях нямаше много работа, пратят те някъде, разтовариш за два часа и надника ти за деня е $16.
Да им се чудиш на тъпите капиталисти как са недооценили такъв компетентен кадър като теб и са те оставили резерва за краен случай, а разни шибaни натегачи не само уреждаха на пълно работно време, ами даже дръпваха на постоянни позиции при клиентите.

Както вече няколко пъти пиша - това беше една смотана агенция и определено не беше полезна за всеки. Определено обаче можеше да се извлече полза от нея при правилно изиграни карти. Не знам как е днес.
Ако нямате аргументи срещу мнението ми, моля не подхващайте личността ми.
scoubidou
Мнения: 230
Регистриран на: Чет Дек 15, 2011 9:25 am
Местоположение: Montreal

Re: Работа

Мнение от scoubidou »

grozdan написа:
scoubidou написа:Личи си че не си работил с тази агенция, аз като работих с тях нямаше много работа, пратят те някъде, разтовариш за два часа и надника ти за деня е $16. На месец я вържеш $1000 я не. На това му викам мечешка услуга, по-добре на публисак или пица, хем е по-удобно ако учиш нещо.
Вярно, не съм работил нито с тази, нито с която и да е друга агенция. Смятам обаче за ненужно и безполезно нападането на който и да е предлагащ работа. Въпрос на принцип.
Преди време имаше обяви за чистене на къщи (ама те били еврейски), обща работа (ама тя не била на струг, а в склад), разнасяне на публисак (ама то не било публисак, а вестници) и прочие. Сега обяви за работа почти не се виждат.
По-добре да се предлага некачествена работа отколкото никаква. След това всеки си преценява сам.
За мене работата от тази агенция (за общ работник) клони към "никаква". Имам един познат който започна от същата агенция, но работата беше с местно образование, езици и т.н. - така става.
pumpy
Мнения: 10244
Регистриран на: Съб Юли 26, 2003 2:47 pm

Re: Работа

Мнение от pumpy »

scoubidou написа:
grozdan написа:
scoubidou написа:Личи си че не си работил с тази агенция, аз като работих с тях нямаше много работа, пратят те някъде, разтовариш за два часа и надника ти за деня е $16. На месец я вържеш $1000 я не. На това му викам мечешка услуга, по-добре на публисак или пица, хем е по-удобно ако учиш нещо.
Вярно, не съм работил нито с тази, нито с която и да е друга агенция. Смятам обаче за ненужно и безполезно нападането на който и да е предлагащ работа. Въпрос на принцип.
Преди време имаше обяви за чистене на къщи (ама те били еврейски), обща работа (ама тя не била на струг, а в склад), разнасяне на публисак (ама то не било публисак, а вестници) и прочие. Сега обяви за работа почти не се виждат.
По-добре да се предлага некачествена работа отколкото никаква. След това всеки си преценява сам.
За мене работата от тази агенция (за общ работник) клони към "никаква". Имам един познат който започна от същата агенция, но работата беше с местно образование, езици и т.н. - така става.
Когато и 16 започне да клони към нула, тогава пак ще си говорим, защото в момента математиката ни е различна....
Публикувай отговор