Знаете ли че...?!

За всичко, което се случва и ни интересува за Родината
Публикувай отговор
agent Ozo
Мнения: 9786
Регистриран на: Вто Дек 18, 2012 10:35 pm
Местоположение: Montréal

Re: Знаете ли че...?!

Мнение от agent Ozo »

Bistra написа:Ама аз съм обикновена драскачка...от вредните.
Просто няма как да не се съглася с теб. :)
„Стыдить лжеца, шутить над дураком и спорить с женщиной — все то же, что черпать воду решетом: от сих троих — избавь нас Боже!“ (М.Ю.Лермонтов)
scoubidou
Мнения: 230
Регистриран на: Чет Дек 15, 2011 9:25 am
Местоположение: Montreal

Re: Знаете ли че...?!

Мнение от scoubidou »

agent Ozo написа:
Bistra написа:Ама аз съм обикновена дрискачка...от вредните.
Просто няма как да не се съглася с теб. :)
И аз съм съгласен.
Аватар
Bistra
Напуснал форума
Мнения: 8801
Регистриран на: Сря Яну 19, 2011 12:19 pm
Местоположение: Rive-Sud de Montréal

Re: Знаете ли че...?!

Мнение от Bistra »

Знаете ли, че...нищо не знаете?! :D :party: :rock:
Аз не съм странен, шантав, откачен или луд. Просто моята реалност е различна от твоята. ("Алиса в Страната на чудесата") :)
Аватар
Guinness
Мнения: 1643
Регистриран на: Вто Яну 27, 2004 10:54 pm
Местоположение: Edinburgh,Scotland

Re: Знаете ли че...?!

Мнение от Guinness »

Bistra написа:Знаете ли, че...нищо не знаете?! :D :party: :rock:
Ние знаеме ,ама ти и това не знаеш :fubar: :fubar: :fubar:
Аватар
ivalin
Мнения: 914
Регистриран на: Сря Авг 27, 2008 6:40 am
Местоположение: Monreal

Re: Знаете ли че...?!

Мнение от ivalin »

Аз съм това, което ти ще бъдеш, а ти си това, което аз бях.
Аватар
ablood
Мнения: 10496
Регистриран на: Нед Авг 28, 2005 2:51 pm
Местоположение: Montreal
Обратна връзка:

Re: Знаете ли че...?!

Мнение от ablood »

Ивалине, за пети път. Виж това:

http://www.bgcanada.com/pforum/viewtopi ... 38&t=47824
Ако нямате аргументи срещу мнението ми, моля не подхващайте личността ми.
Аватар
ivalin
Мнения: 914
Регистриран на: Сря Авг 27, 2008 6:40 am
Местоположение: Monreal

Re: Знаете ли че...?!

Мнение от ivalin »

ablood написа:Ивалине, за пети път. Виж това:

http://www.bgcanada.com/pforum/viewtopi ... 38&t=47824
Извинявай, ablood! Аз въобще не знаех, че имаш нещо общо с обявата и мисля, че няма смисъл да го приемаш чак толова лично, че да пишеш за това в съвсем друга тема. Ще се опитам да отговоря с две - три думи на въпросите ти.
1. Мястото не е такова за каквото се предлага.
2. Въобще не става въпрос за заплащането.
3. Да, предложили са му съвсем различна работа от тази в обявата и въобще не е станало въпрос за друга. Оказва се, че посредника до последно не е знаел за кава работа става въпрос. Моя човек е бил на интервю без да знае изобщо за каква работа става въпрос. А те хората в Доларамата си търсели консиерж да им отпушва кенефите, а не работник в склад с незнам си какви заврангулки...
4. Да, моя източник е повече от сигурен!!!
Това е в общи линии, но в крайна сметка това е минала работа. В началото ми беше трагикомично, но сега вече ми е съвсем безралично. Просто с поста си съм реагирал съвсем импулсивно, за да кажа, че монетата винаги има най-малко две страни. В крайна сметка "тури му пепел" както казват старите хора и карай напред! 8)
Аз съм това, което ти ще бъдеш, а ти си това, което аз бях.
Аватар
valsto1
Мнения: 432
Регистриран на: Съб Авг 17, 2013 10:29 am

Re: Знаете ли че...?!

Мнение от valsto1 »

Как се управлява държава: ...някъде по нашите ширини... Това за мухата 2,става с ядене и пиене...

Разказват, че навремето, като понабрали самочувствие, младотурците отишли при Султана и му рекли: “Ние сме млади, интелигентни, учили сме по Париж и Лондон. Махни тези старчоци от Везирския съвет и управлявай с нас”. Султанът рекъл: "Добре. Елате довечера да хапнем, да пийнем и да поговорим."
~~
Отишли младотурците. Масите били отрупани с богати султански блюда. Но лъжиците били дълги по метър и половина. Как ли не опитвали да хапнат от султанските гозби, но все не ставало. Погледал Султанът, погледал пък им рекъл: "Момчета, сигурно много сте учили и сте образовани, интелигентни, но още не сте готови да управлявате държавата." И плеснал с ръце да влязат старите везири. Седнали те на масата и започнали да се хранят. Гребне един пълна лъжица и я подаде на този срещу него. После той гребне и му върне пълна лъжица. И така, докато се нахранили.
"Така, момчета, се управлява държава. Никой не трябва да слага направо в своята уста. Подай, за да ти се подаде." :lol:
Лъжата е участ на робите. Свободните хора са длъжни да говорят истината.- римска поговорка или /Монтен ??/
Аватар
ivalin
Мнения: 914
Регистриран на: Сря Авг 27, 2008 6:40 am
Местоположение: Monreal

Re: Знаете ли че...?!

Мнение от ivalin »

valsto1 написа:Лъжата е участ на робите. Свободните хора са длъжни да говорят истината.- римска поговорка или /Монтен ??/
Лажата е чест... Свободните хора са длъжни да не говорят истината - ромска поговорка или /народна мъдрост/... :lol: Интерпретация, въпрос на гледна точка или начин на живот...?! :rofl:
Аз съм това, което ти ще бъдеш, а ти си това, което аз бях.
Аватар
optics
Модератор
Мнения: 11764
Регистриран на: Пет Юли 23, 2004 6:39 am
Местоположение: Victoria, BC

Re: Знаете ли че...?!

Мнение от optics »

Знаете ли че, тия двамата си приличат:
Изображение

Куиз: Кой е единият и кой другият ? (без помощта на търсачки !)
Аз нямам нищо против да има научно технически прогрес, но той да е рзумен.
Този матреиализъм не може да продължи, защото планетата е с крайни размери и не може да увеличава размера си и повърхността си.

2 юни 2012, budtel
Аватар
myhata II
Мнения: 15705
Регистриран на: Чет Яну 18, 2007 5:16 pm
Местоположение: Toronto Ontario

Re: Знаете ли че...?!

Мнение от myhata II »

valsto1 написа:Как се управлява държава: ...някъде по нашите ширини... Това за мухата 2,става с ядене и пиене...
И Е..Е ! :!:
„Робите лъжат, свободният човек казва истината.“
"Ако двама души мислят еднакво - единият е излишен."
Стефан Цанев
agent Ozo
Мнения: 9786
Регистриран на: Вто Дек 18, 2012 10:35 pm
Местоположение: Montréal

Re: Знаете ли че...?!

Мнение от agent Ozo »

Това с младотурците и султана е голяма тъпотия. Колкото и дълга да е дръжката на една лъжица, винаги можеш да я хванеш толкова близко до основата ѝ, колкото е необходимо за да я поднесеш удобно до устата си. Кой глупак освен Валсто1 би я хвнал на края на еднометровата дръжка?! :)
„Стыдить лжеца, шутить над дураком и спорить с женщиной — все то же, что черпать воду решетом: от сих троих — избавь нас Боже!“ (М.Ю.Лермонтов)
Аватар
Bistra
Напуснал форума
Мнения: 8801
Регистриран на: Сря Яну 19, 2011 12:19 pm
Местоположение: Rive-Sud de Montréal

Re: Знаете ли че...?!

Мнение от Bistra »

myhata II написа:
valsto1 написа:Как се управлява държава: ...някъде по нашите ширини... Това за мухата 2,става с ядене и пиене...
И Е..Е ! :!:
На каучук, поради липса на будали. :lol:
Аз не съм странен, шантав, откачен или луд. Просто моята реалност е различна от твоята. ("Алиса в Страната на чудесата") :)
Аватар
Bistra
Напуснал форума
Мнения: 8801
Регистриран на: Сря Яну 19, 2011 12:19 pm
Местоположение: Rive-Sud de Montréal

Re: Знаете ли че...?!

Мнение от Bistra »

ivalin написа:
valsto1 написа:Лъжата е участ на робите. Свободните хора са длъжни да говорят истината.- римска поговорка или /Монтен ??/
Лажата е чест... Свободните хора са длъжни да не говорят истината - ромска поговорка или /народна мъдрост/... :lol: Интерпретация, въпрос на гледна точка или начин на живот...?! :rofl:
Може да се приложи и за монреалската социална общност. :rock: :lol:
Аз не съм странен, шантав, откачен или луд. Просто моята реалност е различна от твоята. ("Алиса в Страната на чудесата") :)
Аватар
optics
Модератор
Мнения: 11764
Регистриран на: Пет Юли 23, 2004 6:39 am
Местоположение: Victoria, BC

Re: Знаете ли че...?!

Мнение от optics »

Американци арестуват българска гордост:
http://lifestyle.ibox.bg/news/id_716505859"
Тя им обяснила, че е нормално да криволичи колата след като праща есемесчита.
:o :o :o
Аз нямам нищо против да има научно технически прогрес, но той да е рзумен.
Този матреиализъм не може да продължи, защото планетата е с крайни размери и не може да увеличава размера си и повърхността си.

2 юни 2012, budtel
Публикувай отговор