дойдоха пустите визи!!! и какво...

Това е форум посветен на процедурата по имиграция в провинция Квебек - документи, интервюта, визи, пътуване.
Заключено
Аватар
sasho71
Зомби 2004
Зомби 2004
Мнения: 4882
Регистриран на: Пон Авг 18, 2003 8:28 am
Местоположение: отнороТ

дойдоха пустите визи!!! и какво...

Мнение от sasho71 »

най после и при мен дойдоха визите. и изведнъж си дадох сметка че дотук беше лесно а сега предстои трудното. честно казано-хвана ме шубето. почнах да се питам къде съм тръгнал да гоня дивото, как ли ще бъде, ами ако нищо не стане...такива ми ти работи. не знам как е с другите, но аз се зарадвах точно 5 минути и след това посърнах и в главата ми се втълпи въпроса-къде съм тръгнал към тази далечна страна, много различна от нашата.... айде да не ви занимавам с тези мои страхове. ДАЛИ със всички на които им предстои излитане се чустват по този начин. или аз просто не ставам за емигрант.....
kakapana
Мнения: 36
Регистриран на: Пет Авг 08, 2003 11:52 am
Местоположение: Montreal

Мнение от kakapana »

I nie biahme taka-no posle si wikash-ako ne opitam,ste sajaliavam cial jivot.A i vinagi mojesh da se varnesh.Taka 4e prosto si kaji 4e ste opitash i ne se zamisliai pove4e.Kasmet.
Rosi

Мнение от Rosi »

..
Последно промяна от Rosi на Чет Сеп 18, 2003 11:34 pm, променено общо 1 път.
Аватар
iliana
Мнения: 1714
Регистриран на: Нед Юли 27, 2003 5:21 am
Местоположение: Ottawa
Обратна връзка:

Мнение от iliana »

Oh, I az sam taka. Liu6kam se v nastroeniata si kato mahalo. Goliamo 6ube me e hvanalo, no tvardo sam re6ila da tragna. V kraina smetka - mnogo trud, usilia, emocii i pari vlojihme, triabva pone da vidim kak e tam.
Аватар
titi
Мнения: 467
Регистриран на: Нед Авг 03, 2003 2:15 pm
Обратна връзка:

re

Мнение от titi »

Сашо, какво е това настроение?
Знаеш ли колко хора дават мило и драго да бъдат сега на твое място.
Радвай се бе,човече!!!!!
Да, така е, винаги те обхващат много налудничави мисли преди да направиш решителната крачка, да хванеш самолета и ти, сам или със семейството си, да прелетиш над океана и да се установиш в една съвсем нова за всеки от нас страна.
Как ще разбереш какво те очаква там или как ще си отговориш на хилядите въпроси, които те измъчват сега, ако не отидеш там и не се убедиш лично.
Горе главата. Смело напред и дерзай!!!
Успех и наслука в новата ти държава. :lol: :oops: :P :beer: :D
Аватар
sasho71
Зомби 2004
Зомби 2004
Мнения: 4882
Регистриран на: Пон Авг 18, 2003 8:28 am
Местоположение: отнороТ

Мнение от sasho71 »

eee iavno ne samo az se lushkam ot euforia do strah. iavno tova e prisashto za povecheto bratya immigranti....
Заключено