Българска бира в Онтарио

Конкретни въпроси и проблеми от житието-битието в останалите провинции (без Квебек)
jet
Мнения: 1148
Регистриран на: Съб Окт 22, 2005 12:56 pm
Местоположение: Toronto

Re: Българска бира в Онтарио

Мнение от jet »

Nov_emigrant, щом питаш за Каменица и Загорка значи почваш всички Lager бири подред с хмелен вкус докато си намериш твоята, щото "...То стела, то хайнекен, амстел, туборг има тук-там, бекс не пия...." са все сладки бири като за нежните половинки (сладка лимонада). Няма рецепта в тази работа - проба/грешка
Аватар
optics
Модератор
Мнения: 11764
Регистриран на: Пет Юли 23, 2004 6:39 am
Местоположение: Victoria, BC

Re: Българска бира в Онтарио

Мнение от optics »

А най-добре е да си промениш вкуса или казано на простоцарски - да се адаптираш.
Дето викаше Масларова - ето и аз се наложи да се преквалифицирам и сега съм министър.
:D
Аз нямам нищо против да има научно технически прогрес, но той да е рзумен.
Този матреиализъм не може да продължи, защото планетата е с крайни размери и не може да увеличава размера си и повърхността си.

2 юни 2012, budtel
Аватар
Mc.Murray
Мнения: 142
Регистриран на: Вто Юли 15, 2014 5:14 pm
Местоположение: Албърта
Обратна връзка:

Re: Българска бира в Онтарио

Мнение от Mc.Murray »

@Nov_emigrant сега сериозно.
След като ск емигрант вземи забрави за български полу к цели фабрикати. Идваш тестваш бирите, уискитата цигарите и което ти харесва това употребяваш. Не знам дали ще намериш продукти на нивото на бира Каменица и цигари Слънце, но определено ще намериш неща къде куде по-добри.
И да не вземеш да си варишчракия в мазето кактл правят някой образи тик :)
Аватар
Guinness
Мнения: 1643
Регистриран на: Вто Яну 27, 2004 10:54 pm
Местоположение: Edinburgh,Scotland

Re: Българска бира в Онтарио

Мнение от Guinness »

Mc.Murray написа:@Nov_emigrant сега сериозно.
След като ск емигрант вземи забрави за български полу к цели фабрикати. Идваш тестваш бирите, уискитата цигарите и което ти харесва това употребяваш. Не знам дали ще намериш продукти на нивото на бира Каменица и цигари Слънце, но определено ще намериш неща къде куде по-добри.
И да не вземеш да си варишчракия в мазето кактл правят някой образи тик :)
Айде сега преведи на български,моля :sweat: :sweat: :sweat:
Публикувай отговор