Как се отключва андроид телефон за малко пари?

За това какъв е живота в Канада и какъв e смисъла да се имигрира.
succes
Мнения: 470
Регистриран на: Пет Дек 18, 2009 6:11 pm
Местоположение: София

Как се отключва андроид телефон за малко пари?

Мнение от succes »

Здравейте,
ако някой има опит да сподели с отключване на андроид телефон през интернет, нека сподели. Аз разпитах тук и там и цените варират от 40-50 долара. Намерих някакви сайтове, които дават код за 5-10 долара, но не знам доколко са легитимни и не ми се дават данните на кредитната карта.Един такъв сайт е http://www.cellunlocker.com" , в който има други сайтове, но аз лично не смея да дажам данните от кредитната карта, за да нямам изненади после. Ако някой има опит нека сподели.
Доколкото разбрах другия вариант е да се руут-не телефона, ама ми се струва рисково за неспециалисти да се бъзика на системно ниво в софтуера.
Аватар
kiro
Мнения: 877
Регистриран на: Сря Сеп 12, 2012 7:27 pm
Местоположение: Торонто

Re: Как се отключва андроид телефон за малко пари?

Мнение от kiro »

Ebay
Bulgayrian
succes
Мнения: 470
Регистриран на: Пет Дек 18, 2009 6:11 pm
Местоположение: София

Re: Как се отключва андроид телефон за малко пари?

Мнение от succes »

kiro написа:Ebay
Аз мислих че това е само за разни покупки, нямам опит с този сайт. Ти отключвал ли си си телефон през този сайт?
Аватар
kiro
Мнения: 877
Регистриран на: Сря Сеп 12, 2012 7:27 pm
Местоположение: Торонто

Re: Как се отключва андроид телефон за малко пари?

Мнение от kiro »

succes написа:
kiro написа:Ebay
Аз мислих че това е само за разни покупки, нямам опит с този сайт. Ти отключвал ли си си телефон през този сайт?
Da, 2-3 долара струваше и трябваше да им ипратиш IMEI кода
Bulgayrian
succes
Мнения: 470
Регистриран на: Пет Дек 18, 2009 6:11 pm
Местоположение: София

Re: Как се отключва андроид телефон за малко пари?

Мнение от succes »

kiro написа:
succes написа:
kiro написа:Ebay
Аз мислих че това е само за разни покупки, нямам опит с този сайт. Ти отключвал ли си си телефон през този сайт?
Da, 2-3 долара струваше и трябваше да им ипратиш IMEI кода

Аз успях да намеря за 20 ...
Аватар
c200
Мнения: 2095
Регистриран на: Сря Юли 30, 2003 8:35 am

Re: Как се отключва андроид телефон за малко пари?

Мнение от c200 »

ebay +1
отключвал съм един андроидски LG за $2 и един Windows Phone HTC за $4. НТС-то беше $20 докато беше нов модел, просто почаках 3-4 месеца и цените паднаха. Всички доставчици в ebay пишат, че след плащането ще ти пратят хартиен плик по пощата с код и инструкции, за да не нарушавали политиката на Ибей. Това, което остава скрито за широката публика е, че инструкциите всъщност се получават до 5 мин след плащането по имейла :)
«Хотели как лучше, а получилось как всегда» - Виктор Степанович Черномырдин
succes
Мнения: 470
Регистриран на: Пет Дек 18, 2009 6:11 pm
Местоположение: София

Re: Как се отключва андроид телефон за малко пари?

Мнение от succes »

c200 написа:ebay +1
отключвал съм един андроидски LG за $2 и един Windows Phone HTC за $4. НТС-то беше $20 докато беше нов модел, просто почаках 3-4 месеца и цените паднаха. Всички доставчици в ebay пишат, че след плащането ще ти пратят хартиен плик по пощата с код и инструкции, за да не нарушавали политиката на Ибей. Това, което остава скрито за широката публика е, че инструкциите всъщност се получават до 5 мин след плащането по имейла :)
Аз търсих за samsung galaxy ace ii x, но не успях да намеря :(
Аватар
roumensp
Мнения: 15285
Регистриран на: Сря Мар 28, 2007 7:38 pm
Местоположение: Далеч от наполеонки и дзифт

Re: Как се отключва андроид телефон за малко пари?

Мнение от roumensp »

succes написа:Намерих някакви сайтове, които дават код за 5-10 долара, но не знам доколко са легитимни и не ми се дават данните на кредитната карта.
Аз съм имал 2 неуспешни опита за отключване с такива сайтове, кодовете които ми пратиха не свършиха работа.
Ако се притесняваш за картата, мисля че почти всички приемат и PayPal.
grozdan
Мнения: 1324
Регистриран на: Пон Авг 01, 2011 10:58 am
Местоположение: Монреал

Re: Как се отключва андроид телефон за малко пари?

Мнение от grozdan »

Аз си взех отключен телефон от тука, след като правих опити на също един такъв Samsung Galaxy Ace II X. Забелязах, че новия телефон дойде в кутия на Телъс и "майстора" го отключи за 2 минути. Удоволствието ми струваше $20 след пазарлък (арабин все пак). Иначе можеш да отвориш кижижи и да потърсиш. Поне ще го правят пред тебе и ако нещо стане имаш възможността да търсиш възмездие.
Танграта рече и отсече: Един влог за 1% лихва вади повече дивиденти от префърцунените им инвестиции.
succes
Мнения: 470
Регистриран на: Пет Дек 18, 2009 6:11 pm
Местоположение: София

Re: Как се отключва андроид телефон за малко пари?

Мнение от succes »

roumensp написа:
succes написа:Намерих някакви сайтове, които дават код за 5-10 долара, но не знам доколко са легитимни и не ми се дават данните на кредитната карта.
Аз съм имал 2 неуспешни опита за отключване с такива сайтове, кодовете които ми пратиха не свършиха работа.
Ако се притесняваш за картата, мисля че почти всички приемат и PayPal.
Пробвал ли си с тези http://www.unlock-code-warehouse.com/" , кофтито е, че след въвевдане на данните на телефона, те прехвърлят на dalpay.is нещо си и не виждам опция paypal. Има само visa, visa electron, master, maestro.
Аватар
roumensp
Мнения: 15285
Регистриран на: Сря Мар 28, 2007 7:38 pm
Местоположение: Далеч от наполеонки и дзифт

Re: Как се отключва андроид телефон за малко пари?

Мнение от roumensp »

succes написа:Пробвал ли си с тези http://www.unlock-code-warehouse.com/" ...
Не съм.
Аватар
Mc.Murray
Мнения: 142
Регистриран на: Вто Юли 15, 2014 5:14 pm
Местоположение: Албърта
Обратна връзка:

Re: Как се отключва андроид телефон за малко пари?

Мнение от Mc.Murray »

succes написа:Как се отключва андроид телефон за малко пари?
Отговорът е едн: НИКАК
Ти сега с булгаристански маймунджолъци искаш да минеш, хем да ти отключат телефона, ако може за малко пари или най-добре ще е да ти и платят като ти свършат работата.

Стегни се и бъркай в кесията катто искаш нещо.
succes
Мнения: 470
Регистриран на: Пет Дек 18, 2009 6:11 pm
Местоположение: София

Re: Как се отключва андроид телефон за малко пари?

Мнение от succes »

Mc.Murray написа:
succes написа:Как се отключва андроид телефон за малко пари?
Отговорът е едн: НИКАК
Ти сега с булгаристански маймунджолъци искаш да минеш, хем да ти отключат телефона, ако може за малко пари или най-добре ще е да ти и платят като ти свършат работата.

Стегни се и бъркай в кесията катто искаш нещо.
Тук ми намирисва на некой шаран с развързана кесия ... даже на нищо да не хвърлям пак се лови, аман.
def34
Мнения: 435
Регистриран на: Пет Ное 16, 2007 9:28 am
Местоположение: Toronto

Re: Как се отключва андроид телефон за малко пари?

Мнение от def34 »

По принцип в ebay можеш да намериш евтини кодове за отключване на телефони които са широко разпространени.
Samsung Galaxy Ace ii x e Канадска версия на Samsung Galaxy Ace II с по кофти процесор,затова и няма налични кодове за отключване-телефона се продава само в Канада.
Пробвай http://www.cellunlocker.net/" ,отключвал съм три телефона през тях и никога не съм има проблем.Ще спестиш $20 долара, те ти искат $30, ако отговаряш на условията за отключване и го отключиш през Телъс ще ти струва $50.
Можеш да пробваш и тези, плаща се с Paypal http://www.ebay.com/itm/Unlock-Code-for ... 4185949d0d"
Аватар
yahoo
Мнения: 2330
Регистриран на: Чет Авг 28, 2003 7:47 am
Местоположение: Montreal

Re: Как се отключва андроид телефон за малко пари?

Мнение от yahoo »

Не разбирам как така да няма в ebay.com кодове за този модел. Давам търсене за "unlock code samsung galaxy ace 2x" и излизат по $17.41 варианти за отключване точно на този модел от Telus, Bell, Rogers, Virgin, Koodo ... Това не е много скъпо за такава екзотика все още. Сигурен съм че ще стане защото всички модели досега на Самсунг Галакси се отключват еднотипно и безпроблемно. Моите всички съм ги купувал вече отключени и не мога да препоръчам сигурен и евтин сайт.
Публикувай отговор