Novi pasporti

Това е форум посветен на процедурата по имиграция в провинция Квебек - документи, интервюта, визи, пътуване.
Заключено
Valentin Angelov
Мнения: 48
Регистриран на: Пет Апр 30, 2004 11:44 am
Местоположение: Montreal

Novi pasporti

Мнение от Valentin Angelov »

Vcera polucihme pismo za vizi.Pasportite ni izticat na 04.04.2005.Podadohme molba za novi.Ste sa gotovi okolo 15 oktomvry.Az izkah da gi izvadim po-rano no ot policiata mi kazaha ce triabva da ostava 1 mesec do izticaneto na starite.Sega kum izkaneto prilogih pismoto(kopie)za vizi sus izkaneto za <12meseca srok na validnost za postavianeto na vizata.Slid izlizaneto na noviye pasporti kak e nai-dobre:da im izpratia starite i novite ili novita s cserokopie ot starite i susto triabva li di im pisha obiasnitelno pismo?Izkam da pitam dali ste e problem zabavianeto ot 1 mesec?V pismoto pishe vuzmigno nai-burzo no niama opomenat srok?
Zlati
Мнения: 8
Регистриран на: Пет Дек 12, 2003 12:28 pm
Местоположение: BELGIQUE

Re: Novi pasporti

Мнение от Zlati »

Ne se pritesniavai , priatel , zabavianeto na pasportite ti ne e fatalno , osven ako ti ne barzash da zaminavash :wink: , za Posolstvoto tova ne e problem !!! Otnosno izdavaneto na noviat ti pasport , mozesh da si go napravish i s ekspresna poracka , bez znacenie kolko meseca ostavat do izticaneto mu . Primerno na moiat ostavaha 9 meseca , iztica 05/2005 obace poneze az ziveja v BELGIA , kogato se pribrah latoto otidoh da si podnovia pasporta i na men mi kazaha sashtoto neshto kakto na teb , no pak priatel policai mi kaza ce ima vazmoznost za smiana i toi e :
Pisheh MOLBA ( svoboden tekst ) do nacalnika na sluzba zadgranicni pasporti kam MVR . I toi vednaga ti dava pravo da si smenish pasporta pri osnovatelna pricina , a ti imash : ce Posolstvoto ti iziskva pasporta i toi triabva da e s validnost min. 1 godina. Az kazah sashtoto ce ziveja v BELGIA no mislia da otida do Canada i ce za da mi bade zalepena kanadska viza Posolstvoto mi iziskva pasport s min. 1 god. validnost . I taka stana momentalno !!! ako iskash napishi MOLBA i otidi pri nacalnika , rabota za 2 minuti , posle doplashtash za po-barzata usluga za izdavane , predstaviash ja na gisheto i si gotov !!! USPEH !!!
Dano da sam bil polezen , ne biah vlizal vav foruma povece ot 6 meseca.
p.s. Moga li da popitam v koi grad mislite da hodite ?
Аватар
optics
Модератор
Мнения: 11762
Регистриран на: Пет Юли 23, 2004 6:39 am
Местоположение: Victoria, BC

nowi pasporti

Мнение от optics »

Nie si smenime pasportite (toest izwadihme nowi) tuk w Sofia (Liulin) bez nikakwi specialni obesnenia. Imaha nekade po 9 meseca ostawashti.
Az imah walidna US viza koiato za da moze da se polzwa mi wyrnaha i staria pasport.
Starite pasporti na zenata i decata gi pribraha zashtoto nemaha nikakwi wizi. Samo sme gi presnimali na kseroks zaglawnite stranici.

Ako kazesh che si go iskash, triabwa winagi da gi nosish i dwata - pone taka ni obqsniha.
Valentin Angelov
Мнения: 48
Регистриран на: Пет Апр 30, 2004 11:44 am
Местоположение: Montreal

Мнение от Valentin Angelov »

V Montreal.
Заключено