Открий дали си фантом в списъците на ЦИК

За всичко, което се случва и ни интересува за Родината
Публикувай отговор
Аватар
myhata II
Мнения: 15705
Регистриран на: Чет Яну 18, 2007 5:16 pm
Местоположение: Toronto Ontario

Открий дали си фантом в списъците на ЦИК

Мнение от myhata II »

„Робите лъжат, свободният човек казва истината.“
"Ако двама души мислят еднакво - единият е излишен."
Стефан Цанев
Аватар
Koko
Мнения: 8033
Регистриран на: Съб Юли 26, 2003 2:47 pm

Re: Открий дали си фантом в списъците на ЦИК

Мнение от Koko »

myhata II написа:https://www.cik.bg/reg_podpiski
Мухи, нощни дежурства ли даваш или ставаш много рано за работа? Питам, защото като гледам това мнение е пуснато към четири и половина сутринта торонтовско време, та се питам с форума лягаш или ставаш?
Be yourself - no one else is more qualified.

"Accountant" - Someone who does precision guesswork based on unreliable data provided by those of questionable knowledge. (See also: Wizard, Magician)
Аватар
Bistra
Напуснал форума
Мнения: 8801
Регистриран на: Сря Яну 19, 2011 12:19 pm
Местоположение: Rive-Sud de Montréal

Re: Открий дали си фантом в списъците на ЦИК

Мнение от Bistra »

Ми, не искам. Какво значение има, особено като не ме интересува? Отново много усилия за нищо. :D
Аз не съм странен, шантав, откачен или луд. Просто моята реалност е различна от твоята. ("Алиса в Страната на чудесата") :)
Аватар
MrGeek
Путлер Капут
Мнения: 16506
Регистриран на: Вто Мар 01, 2005 4:20 am
Местоположение: The Red Square

Re: Открий дали си фантом в списъците на ЦИК

Мнение от MrGeek »

Няма да е лошо да видим колко от нас, постоянно живеещите в чужбина, са се оказали жертва на масовите фалшификации. Всъщност това са списъци с имена, ЕГН и "собственоръчен подпис" на хора, подкрепящи различни партийни формации за регистрация и участие в изоборите за Европейски парламент. Е, оказа се, че аз съм ходил и съм се подписвал за някаква партийка. Да не се оказа, че и ти си ходил да се подписваш, мухЪ? :D

Между другото, ето откъс от наказателния кодекс:
Глава девета
ДОКУМЕНТНИ ПРЕСТЪПЛЕНИЯ


Чл. 308. (1) Който състави неистински официален документ или преправи съдържанието на официален документ с цел да бъде използуван, се наказва за подправка на документ с лишаване от свобода до три години.
...
Чл. 309. (1) Който сам или чрез другиго състави неистински частен документ или преправи съдържанието на частен документ и го употреби, за да докаже, че съществува или не съществува или че е прекратено или изменено някое право или задължение, или някое правно отношение, се наказва за подправка на документ с лишаване от свобода до две години.
...
Чл. 315. (1) Който състави документ, като попълни лист, носещ подписа на издателя, със съдържание, което не съответствува на волята на подписалия, се наказва съобразно с различията в чл. 308 и 309 .
Теллъс -единственния доставчик на нет в Канада.
Казармата дава много и взима много,същото като имиграцията
богатите хора използват КЕШ или Дебит ,кредитните карти са за цървули

__ Powered by мухЪтЪ.
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Колкото до науката, ми вярвам и даже прекалено и вярвам, но не вярвам толкова на хората.
__ Powered by Kpetrov
Аватар
myhata II
Мнения: 15705
Регистриран на: Чет Яну 18, 2007 5:16 pm
Местоположение: Toronto Ontario

Re: Открий дали си фантом в списъците на ЦИК

Мнение от myhata II »

MrGeek написа:Няма да е лошо да видим колко от нас, постоянно живеещите в чужбина, са се оказали жертва на масовите фалшификации. Всъщност това са списъци с имена, ЕГН и "собственоръчен подпис" на хора, подкрепящи различни партийни формации за регистрация и участие в изоборите за Европейски парламент. Е, оказа се, че аз съм ходил и съм се подписвал за някаква партийка. Да не се оказа, че и ти си ходил да се подписваш, мухЪ? :D

Между другото, ето откъс от наказателния кодекс:
Глава девета
ДОКУМЕНТНИ ПРЕСТЪПЛЕНИЯ


Чл. 308. (1) Който състави неистински официален документ или преправи съдържанието на официален документ с цел да бъде използуван, се наказва за подправка на документ с лишаване от свобода до три години.
...
Чл. 309. (1) Който сам или чрез другиго състави неистински частен документ или преправи съдържанието на частен документ и го употреби, за да докаже, че съществува или не съществува или че е прекратено или изменено някое право или задължение, или някое правно отношение, се наказва за подправка на документ с лишаване от свобода до две години.
...
Чл. 315. (1) Който състави документ, като попълни лист, носещ подписа на издателя, със съдържание, което не съответствува на волята на подписалия, се наказва съобразно с различията в чл. 308 и 309 .
Точно за това съм постнал тази тема ,за да се преброим тук и да се проверим
Мен и жена ми ни няма !
„Робите лъжат, свободният човек казва истината.“
"Ако двама души мислят еднакво - единият е излишен."
Стефан Цанев
Аватар
myhata II
Мнения: 15705
Регистриран на: Чет Яну 18, 2007 5:16 pm
Местоположение: Toronto Ontario

Re: Открий дали си фантом в списъците на ЦИК

Мнение от myhata II »

Koko написа:
myhata II написа:https://www.cik.bg/reg_podpiski
Мухи, нощни дежурства ли даваш или ставаш много рано за работа? Питам, защото като гледам това мнение е пуснато към четири и половина сутринта торонтовско време, та се питам с форума лягаш или ставаш?
Не можах да спя тази нощ, благодаря за интереса и загрижеността към моята личност ! :y:
„Робите лъжат, свободният човек казва истината.“
"Ако двама души мислят еднакво - единият е излишен."
Стефан Цанев
Аватар
Bistra
Напуснал форума
Мнения: 8801
Регистриран на: Сря Яну 19, 2011 12:19 pm
Местоположение: Rive-Sud de Montréal

Re: Открий дали си фантом в списъците на ЦИК

Мнение от Bistra »

MrGeek написа: Между другото, ето откъс от наказателния кодекс:
Глава девета
ДОКУМЕНТНИ ПРЕСТЪПЛЕНИЯ


Чл. 308. (1) Който състави неистински официален документ или преправи съдържанието на официален документ с цел да бъде използуван, се наказва за подправка на документ с лишаване от свобода до три години.
...
Чл. 309. (1) Който сам или чрез другиго състави неистински частен документ или преправи съдържанието на частен документ и го употреби, за да докаже, че съществува или не съществува или че е прекратено или изменено някое право или задължение, или някое правно отношение, се наказва за подправка на документ с лишаване от свобода до две години.
...
Чл. 315. (1) Който състави документ, като попълни лист, носещ подписа на издателя, със съдържание, което не съответствува на волята на подписалия, се наказва съобразно с различията в чл. 308 и 309 .
М-Да, трябваше да уточниш, че това е част от Наказателният кодекс на РБ.
Точно в нарушение на горните точки на свекърва ми и бяха подправили подписа и откраднали приватизационни бонове. Официално тя е видяла и документа, съдържащ "нейния" подпис. За момента пие една студена вода.
Та какво викаш ще направиш според този точно Кодекс, особено ако не може да се докаже кой точно го е направил? :^)
Аз не съм странен, шантав, откачен или луд. Просто моята реалност е различна от твоята. ("Алиса в Страната на чудесата") :)
Аватар
MrGeek
Путлер Капут
Мнения: 16506
Регистриран на: Вто Мар 01, 2005 4:20 am
Местоположение: The Red Square

Re: Открий дали си фантом в списъците на ЦИК

Мнение от MrGeek »

Bistra написа:М-Да, трябваше да уточниш, че това е част от Наказателният кодекс на РБ.
Трябваше да уточня???? Правен цитат на български очевидно има шанс да е изваден от законодателството на Канада??? Нямаш ли си друга работа днес, Бистре? :D :rofl:
Теллъс -единственния доставчик на нет в Канада.
Казармата дава много и взима много,същото като имиграцията
богатите хора използват КЕШ или Дебит ,кредитните карти са за цървули

__ Powered by мухЪтЪ.
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Колкото до науката, ми вярвам и даже прекалено и вярвам, но не вярвам толкова на хората.
__ Powered by Kpetrov
Аватар
Bistra
Напуснал форума
Мнения: 8801
Регистриран на: Сря Яну 19, 2011 12:19 pm
Местоположение: Rive-Sud de Montréal

Re: Открий дали си фантом в списъците на ЦИК

Мнение от Bistra »

MrGeek написа:Нямаш ли си друга работа днес, Бистре? :D :rofl:
Не. Една въпросителна е достатъчна. :P
Аз не съм странен, шантав, откачен или луд. Просто моята реалност е различна от твоята. ("Алиса в Страната на чудесата") :)
Аватар
plamsht
Мнения: 221
Регистриран на: Вто Окт 24, 2006 11:28 am
Местоположение: Montreal

Re: Открий дали си фантом в списъците на ЦИК

Мнение от plamsht »

При въвеждане на произволен 10 цифрен номер(например 222..),бд връща регистрирани лица с това егн..няма проверка за валидност, няма други защити..прилича на фишинг сайт :x щяхме да правим електронно правителство, ама по нататък...
borismorev
Мнения: 62
Регистриран на: Пет Окт 11, 2013 1:30 am
Местоположение: Calgary

Re: Открий дали си фантом в списъците на ЦИК

Мнение от borismorev »

Bistra написа:Ми, не искам. Какво значение има, особено като не ме интересува? Отново много усилия за нищо. :D
Бистре, да ти кажа трябва да ти пука, защото ако някои злоупотребява с името, подписа или гласа ти, ТИ може да се окажеш в ареста. Например като се прибираш за ваканция в БГ (ако изобщо се прибираш някога).

Пример - един мой приятел искаха да го съдят, защото бил гласувал 2 пъти - в БГ и в Германия, а той от 6 месеца не беше стъпвал в БГ.
Аватар
MrGeek
Путлер Капут
Мнения: 16506
Регистриран на: Вто Мар 01, 2005 4:20 am
Местоположение: The Red Square

Re: Открий дали си фантом в списъците на ЦИК

Мнение от MrGeek »

Летищните премеждия на Бистра се преместиха тук. Моля, по същество в темата, а ако Бистра продължава да наклепва всяка тема с глупости, ще и дадем заслужена почивка.
Теллъс -единственния доставчик на нет в Канада.
Казармата дава много и взима много,същото като имиграцията
богатите хора използват КЕШ или Дебит ,кредитните карти са за цървули

__ Powered by мухЪтЪ.
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Колкото до науката, ми вярвам и даже прекалено и вярвам, но не вярвам толкова на хората.
__ Powered by Kpetrov
agent Ozo
Мнения: 9786
Регистриран на: Вто Дек 18, 2012 10:35 pm
Местоположение: Montréal

Re: Открий дали си фантом в списъците на ЦИК

Мнение от agent Ozo »

Пчеличката Мая се сети как и от този резил да изкара дивиденти за управляващата сбирщина - Борсата с подписи - положителен ефект от Изборния кодекс, смята Манолова
Ако верно промененият изборен закон е причина да се хванат фалшификациите, то това си е абсолютен автогол за Майчето.
„Стыдить лжеца, шутить над дураком и спорить с женщиной — все то же, что черпать воду решетом: от сих троих — избавь нас Боже!“ (М.Ю.Лермонтов)
Публикувай отговор