Ey kakvo stana s

Това е форум посветен на процедурата по имиграция в провинция Квебек - документи, интервюта, визи, пътуване.
Заключено
bateto
Мнения: 4226
Регистриран на: Пет Мар 02, 2018 3:48 pm

Ey kakvo stana s

Мнение от bateto »

Miloto i Kiypara ,ottarvaha se ot tova teglo i go udariha na givot i izobshto ne se seshtata za nas deto ostanahme da se pargim tuk.
Botzo

Мнение от Botzo »

Ха Батка ама като гледам на теб или ти харесва да се пържиш или си мазохист :wink:

Изображение
bateto
Мнения: 4226
Регистриран на: Пет Мар 02, 2018 3:48 pm

Мнение от bateto »

Abe ne mi haresva ,ama za shibanite money si nalyagam parcalite zasega.
Botzo

Мнение от Botzo »

Е така е ...... всички ще стискаме щом е за тях.
Да е жива и здрава Канада че ги дава.

Изображение
bateto
Мнения: 4226
Регистриран на: Пет Мар 02, 2018 3:48 pm

Мнение от bateto »

gledam po gore si otvoril pechatnica ,ne mogesh li nyakak si da gi razmnogish ,a ako im slogish i po edno 00 sled 1ta az se zaemam seriozno s razprostranenieto im.
Botzo

Мнение от Botzo »

Бате, ти ако за такива работи мислиш може наистина да почнеш да се печеш като на шиш 8)
bateto
Мнения: 4226
Регистриран на: Пет Мар 02, 2018 3:48 pm

Мнение от bateto »

Razbiram ,znachi ne si saglasen s ofertata mi,gonite shobeto yavno .normalno.
Botzo

Мнение от Botzo »

Бате, не е шубе ами е уважение към Канада.
Ама знам че няма да ме разбереш :wink:
bateto
Мнения: 4226
Регистриран на: Пет Мар 02, 2018 3:48 pm

Мнение от bateto »

Ami sigurno za sebe si si prav ,no az naistina ne moga da te razbera ,vig ako beshe ot Burundi ili Kanawakestan e po razlichno.
Botzo

Мнение от Botzo »

:idea: Бате, ако прочетеш внимателно това което написа току що много бързо ще ме разбереш :wink:
Аватар
Kpetrov
.
Мнения: 8444
Регистриран на: Чет Яну 15, 2004 4:31 am
Местоположение: KIRIBATI
Обратна връзка:

Мнение от Kpetrov »

Mi vyrni se tuka da se pyrjish daje za bez pari she si bachkash kolko da ne umresh
Аватар
goliama mechka
Син на Великата Мечка
Мнения: 2082
Регистриран на: Нед Окт 05, 2003 4:20 am

Мнение от goliama mechka »

батка,не ми е работа,ама теб кой те е вързал да се пържиш бе,какво е това тегло,дето все ти тежи?Нали БГ е рая,защо не скокнеш там,държавата ще се погрижи за теб,защо си дошъл в дива Америка пари да правиш?Милото и Кийпъра поне казаха-прибираме се и толкова,чак пък да са плакали как са били вързани тук,не съм чул.И който има интерес,нека им прочете постингите,много добри неща са видели тук.ама нейсе и в рая да пратиш Бг рин,пак ще плаче и ще е недоволен
Keeper of the 7 keys
Мнения: 334
Регистриран на: Пон Юли 28, 2003 12:14 am
Местоположение: Sofia
Обратна връзка:

Мнение от Keeper of the 7 keys »

Dobre sme Bate, ne se oplakvame.
Mnogo rabotim, a az i za edin izpit ucha i ne ostava mnogo vreme za stoene po forumite.
A az lichno se seshtam za Montreal, lipsvat mi niakoi neshta (osobeno futbola:)). Az sum takuv chovek - i 1 sedmica da sum niakude posle malko ili mnogo mi lipsva, a tam vse pak biah ciala godina.
Dobre si se chuvstvame tuk, mai nie ne sme ot horata, koito stavat za emigranti..
Ta foruma ne sum go zabravil, vlizam poniakoga da vidia kakvo stava, kato imam vreme i poveche shte se vkliuchvam.

Pozdravi i uspehi i se stiagaite za zimata :)
Заключено