imam vuprosi po dokumentite

Това е форум посветен на процедурата по имиграция в провинция Квебек - документи, интервюта, визи, пътуване.
Заключено
meglena
Мнения: 18
Регистриран на: Сря Сеп 08, 2004 10:11 am
Местоположение: burgas
Обратна връзка:

imam vuprosi po dokumentite

Мнение от meglena »

zdraveite, za purvi put pisha izobsto tema vuv forum, no ima problem i se nadiavam da mi pomognete.
kandatstvame s priqteliqt mo po otdelno i v momenta se opitvame da si suberem dokumentite.
spored saita az moga da kandidatstvam po ptogramata za tursena profesia - tehnolog sum, s 6 godini trudov staj, rabotia kakvoto sum zavurshila. Obache za nego mi e trudno da se orientiram - zavurshil e seslkostopanski tehnikum - rastinievudstvo, no blizo 10 godini raboti kato avtomehanik. Reshih, che ste otgovori na programata za mobilnost. Prava li sum?
Osven tova ne moga da otkria tochna suma za bankovata garancia - mislia, che triabva da e 2446$ za vseki ot nas?
Taksata ia otkrih na 300$.

Ta, molia ako niakoi znae otgovorite na tezi vuprosi ili kude da gi otkria, da mi otgovori.
meglena
megun@abv.bg
valBG
Мнения: 252
Регистриран на: Чет Юли 31, 2003 12:22 pm
Местоположение: Montreal
Обратна връзка:

Мнение от valBG »

zdr

ami ima TEST
quebec.viking-bulgaria.biz

ama tozi link shte e validen oshte 2-4 mececa
opisvate si vsi4ko i go minavate v 2-ta varianta za VODESHT kandidat
vodeshtiyat tryabva da znae French....

2. Texnolog kakva specialnost? ako e Ximiya SUPER

3. nyama zna4enie kakva e specialnostta na 2-riya , a i kolkoto pove4e specialnosti tolkova po dobre

4. PARITE za parvite 3 mececa po $1200 CAD za Vodesht = 3600
po $1000 za vtoriya i prepora4itelno e da pokajete POVE4e

okolo 10000 za dvama e super
ama tryabva da pokajete 4e imate pari za Bileti i VISI toest + 2800 EURO dopalnitelno za dvamata

yspex

valBG
Аватар
Kpetrov
.
Мнения: 8444
Регистриран на: Чет Яну 15, 2004 4:31 am
Местоположение: KIRIBATI
Обратна връзка:

Мнение от Kpetrov »

Abe valBG cheti vnimatelno bre te kandidatstvat otdelno!!!
Znachi parite sa za vseki po minimuma kolkoto poveche tolkova po dobre.
A za myja ti niama problem che e rabotil kato mehanik daje e dobre tova se tyrsi pishi che tam she raboti kato mehanik a kvoto e uchil uchil pak e dobre te she reshat kolko tochki e, no da ne te pritesniava che staja ne e po specialnosta
Аватар
milla
Модератор
Мнения: 1115
Регистриран на: Чет Фев 19, 2004 3:09 pm
Местоположение: BG, Пловдив, вече в Монреал

Мнение от milla »

Разбира се, начина на кандидатстване си е ваш избор, но ако искате да заминете със сигурност заедно, има вариант да пишете, че сте годеници, но тогава може да ви поискат дата за сватбата. Понякога така се събират повечето точки и пак в зависимост какво представлява кандидатурата на единия или другия.
Добре е да се пробвате не само отделно, но и като обща кандидатура в гореспоменатия тест. Така ще разберете по кой начин шансовете ви са по-големи.
Успех!!!
Мечтите се постигат, когато се потрудиш за тях, така както вятърът гони облаците, докато се покаже слънцето!
meglena
Мнения: 18
Регистриран на: Сря Сеп 08, 2004 10:11 am
Местоположение: burgas
Обратна връзка:

Мнение от meglena »

blagodaria za otzivchivostta,
kakto razbiram triabva da dokajem, che imame pone $8000 za vseki ot nas.
inache sum tehnolog: zaharni i shokoladovi izdelia, rastitelni, eterichni masla i kozmetichni produkti. ideiata mi beshe da si subera pari u da ucha v McGill. Mislia, che za occupations in demand- Industrial and Manufacturing Engineers-otgovariam po opisanie na profesiata. znaia, che nikoi tam niama da vzeme vpredvid obrazovanieto mi. Zatova iskah da ucha.
ima li uchastnici ot burgas, koito si organizirat sresti, zastoto ako e taka, bih se radvala da se vklucha?
Заключено