Къде да се емигрира - Канада,Европа,САЩ или другаде?

За това какъв е живота в Канада и какъв e смисъла да се имигрира.
Заключено
Аватар
ablood
Мнения: 10496
Регистриран на: Нед Авг 28, 2005 2:51 pm
Местоположение: Montreal
Обратна връзка:

Re: Къде да се емигрира - Канада,Европа,САЩ или другаде?

Мнение от ablood »

Naaah...

Антония Петрова е внушителна дългокрака сексбомба. Титлите Мис България и Мисис Русия са и малко прекалени защото освен че не е перфектна красавице е и относително нефотогенична, но колкото пъти съм я гледал по телевизията, винаги е изглеждала зрелищно красива.

Иначе много се дразня, когато евтини жълти статиии изтипосват нечия най-лоша възможна снимка, търсейки скандал, клюки и възмущение.
Ако нямате аргументи срещу мнението ми, моля не подхващайте личността ми.
Аватар
Kpetrov
.
Мнения: 8444
Регистриран на: Чет Яну 15, 2004 4:31 am
Местоположение: KIRIBATI
Обратна връзка:

Re: Къде да се емигрира - Канада,Европа,САЩ или другаде?

Мнение от Kpetrov »

Bistra написа:
Kpetrov написа:Гоогл-ето показа това... това ли е въпросната...!? Чак пък крокодил!!! Няма нужда да се изхвърляме чак толкоз!
Има не особено интелигентното излъчване на повечето рускини. Ясно, защо руснак си е паднал по нея. Иначе не е крокодил, ама чак пък еталон за хубост? :D
Що бре... ако сложи едни очила на тая снимка ще утрепа рибата по интелигентно излъчване!


То и по външен вид ли вече се определя интелигентността!? Интересно според теб жените от кой тип или народност излъчват най-много интелигентност?
Аватар
optics
Модератор
Мнения: 11764
Регистриран на: Пет Юли 23, 2004 6:39 am
Местоположение: Victoria, BC

Re: Къде да се емигрира - Канада,Европа,САЩ или другаде?

Мнение от optics »

Kpetrov написа:Гоогл-ето показа това... това ли е въпросната...!? Чак пък крокодил!!! Няма нужда да се изхвърляме чак толкоз!
абе дали се изхвърляме... нас никой не ни пита. Почетното звание й го е лепнал Народът :lol:


''Навсякъде по света едно момиче, което е метър и осемдесет, висока, руса, слаба, с правилни пропорции на лице и тяло, с бяла кожа, сини очи, има грация, възпитание, добро образование, е първа красавица, а в България тя е крокодил. Ти виждаш ли крокодил срещу себе си?'' – коментира Антония най-популярното прозвище, което получи след като спечели короната.
Аз нямам нищо против да има научно технически прогрес, но той да е рзумен.
Този матреиализъм не може да продължи, защото планетата е с крайни размери и не може да увеличава размера си и повърхността си.

2 юни 2012, budtel
Аватар
Bistra
Напуснал форума
Мнения: 8801
Регистриран на: Сря Яну 19, 2011 12:19 pm
Местоположение: Rive-Sud de Montréal

Re: Къде да се емигрира - Канада,Европа,САЩ или другаде?

Мнение от Bistra »

Kpetrov написа:Що бре... ако сложи едни очила на тая снимка ще утрепа рибата по интелигентно излъчване!
Да, с тази събираща мухи уста. :D
Добре, де. Може и да съм предубедена. За мен лично тя носи характерна за рускините физиономия, която е доста различна от тази на другите славянки. Следователно не я харесвам. Не съм само аз, де. Моят мъж е запален фен на ориенталския тип, т.е. не харесва блондинки.По това си приличаме, щото и аз не харесвам блондини. :party:
Съжалявам, ако изрекох някаква ерес, ама туй то!
Аз не съм странен, шантав, откачен или луд. Просто моята реалност е различна от твоята. ("Алиса в Страната на чудесата") :)
Аватар
optics
Модератор
Мнения: 11764
Регистриран на: Пет Юли 23, 2004 6:39 am
Местоположение: Victoria, BC

Re: Къде да се емигрира - Канада,Европа,САЩ или другаде?

Мнение от optics »

то ориенталския тип включва и други еуементи, не само цвят на косата....
Аз нямам нищо против да има научно технически прогрес, но той да е рзумен.
Този матреиализъм не може да продължи, защото планетата е с крайни размери и не може да увеличава размера си и повърхността си.

2 юни 2012, budtel
Аватар
Bistra
Напуснал форума
Мнения: 8801
Регистриран на: Сря Яну 19, 2011 12:19 pm
Местоположение: Rive-Sud de Montréal

Re: Къде да се емигрира - Канада,Европа,САЩ или другаде?

Мнение от Bistra »

optics написа:то ориенталския тип включва и други еуементи, не само цвят на косата....
Да, ама са все външни, нали? Нямащи нищо общо с манталитета?
Мисля, че се разбрахме с това уточнение. ;)
Аз не съм странен, шантав, откачен или луд. Просто моята реалност е различна от твоята. ("Алиса в Страната на чудесата") :)
Аватар
Kpetrov
.
Мнения: 8444
Регистриран на: Чет Яну 15, 2004 4:31 am
Местоположение: KIRIBATI
Обратна връзка:

Re: Къде да се емигрира - Канада,Европа,САЩ или другаде?

Мнение от Kpetrov »

optics написа:
Kpetrov написа:Гоогл-ето показа това... това ли е въпросната...!? Чак пък крокодил!!! Няма нужда да се изхвърляме чак толкоз!
абе дали се изхвърляме... нас никой не ни пита. Почетното звание й го е лепнал Народът :lol:
Ааа незнам аз кой ви пита, но ти даде примерите, посъветва ни да питаме гооглето и явно си съгласен със званията или ти се шегуваш, а не Блъда!

Бистра, хубаво не харесвате с мъжа ти, само неразбрах за интелигентността. Това че не харесвате някой тип не значи, че не е интелигентен.
Излиза, че ориенталците вече са най-интелигентни ли?!
Аха явно вече се разграничаваш от външния вид и манталитета, след като е свързано с твоите лични предпочитания.
Аватар
Guinness
Мнения: 1643
Регистриран на: Вто Яну 27, 2004 10:54 pm
Местоположение: Edinburgh,Scotland

Re: Къде да се емигрира - Канада,Европа,САЩ или другаде?

Мнение от Guinness »

никой написа:
tanyatais написа:Бистра :handshake: Дано ! Аз съм позитивна и се надявам да намеря училище по скоро за детето и да започна работа , за другото съм с много добро първо впечатление.
Лично за мен Канада води класациите за имиграция, защото няколко години сме проучвали къде ще е най-добре за нас лично. Мъжът ми работеше в австралийска фирма доста години и на два пъти имаше предложения за заселване с работа тип трансфер от Лондон -Мелбърн/Пърт ,но заради климата , цената на домовете и образоването не се възползвахме.
САЩ винаги ни е било мечта заради доста добрите цени на домовете и по добрия стандарт на живот . Но заради досегашната й политика, характерологичните й особености и високата престъпност, достъп до наркотици , оръжие и т.н., не ни е фаворит след като имаме и дете .
Англия беше доста добра дестинация преди 2007 ,но след масовото преселение на народите в следствие на присъединяването към ЕС , последвалата криза , астрономическите цени на жилищата и доброто образование ...не ни възторгваше вече да си отглеждаме детето там.
Реджина ,за момента, ни предлага това спокойствие, добронамереност и възможности за работа ,които искаме за първо време ,а времето ще покаже къде и кога ще се заселим след ПР. Имаме приятели тук, намерихме и нови такива, всички са много дружелюбни и услужливи ,мъжът ми работи 4 по дълги дни вместо 5 къси и имаме много свободно време за семейството ни ... с две думи доволни сме .
Навън е снежна приказка, доста е студено ,но фърниса работи и с чаша топло какао гледаме филм с детето , уча и за правилника за нов шофьор , а мъжа ми е в цеха на работа :))
:y: :y: :y: :y: :y: :y:
Анализа ти за САЩ,Англия,Канада,Австралия е 99.9999999999999999999% точен.Дано успеете. :y:
Никой,къде си в момента,нещо не виждам никаква локация индикирана под никнейма ти.Да не се окаже ,че Канада,Европа и т.н си ги виждал само на Google maps :$ :$ :$ :$
Аватар
Bistra
Напуснал форума
Мнения: 8801
Регистриран на: Сря Яну 19, 2011 12:19 pm
Местоположение: Rive-Sud de Montréal

Re: Къде да се емигрира - Канада,Европа,САЩ или другаде?

Мнение от Bistra »

Kpetrov написа:Бистра, хубаво не харесвате с мъжа ти, само неразбрах за интелигентността. Това че не харесвате някой тип не значи, че не е интелигентен.
Излиза, че ориенталците вече са най-интелигентни ли?!
Аха явно вече се разграничаваш от външния вид и манталитета, след като е свързано с твоите лични предпочитания.
Гледай какъв си буквоядец, да му се не види! Нищо не искам да кажа. Имало ли връзка или нямало? На мен лично рускините ми изглеждат глуповати. Много вероятно е да не са, но аз съм предубедена, както казах. Това е.
Аз не съм странен, шантав, откачен или луд. Просто моята реалност е различна от твоята. ("Алиса в Страната на чудесата") :)
Аватар
Kpetrov
.
Мнения: 8444
Регистриран на: Чет Яну 15, 2004 4:31 am
Местоположение: KIRIBATI
Обратна връзка:

Re: Къде да се емигрира - Канада,Европа,САЩ или другаде?

Мнение от Kpetrov »

Bistra написа:
Kpetrov написа:Бистра, хубаво не харесвате с мъжа ти, само неразбрах за интелигентността. Това че не харесвате някой тип не значи, че не е интелигентен.
Излиза, че ориенталците вече са най-интелигентни ли?!
Аха явно вече се разграничаваш от външния вид и манталитета, след като е свързано с твоите лични предпочитания.
Гледай какъв си буквоядец, да му се не види! Нищо не искам да кажа. Имало ли връзка или нямало? На мен лично рускините ми изглеждат глуповати. Много вероятно е да не са, но аз съм предубедена, както казах. Това е.
Ми така де... няма да се ебавате с братчедката я! ;)
Аватар
Bistra
Напуснал форума
Мнения: 8801
Регистриран на: Сря Яну 19, 2011 12:19 pm
Местоположение: Rive-Sud de Montréal

Re: Къде да се емигрира - Канада,Европа,САЩ или другаде?

Мнение от Bistra »

Kpetrov написа: Ми така де... няма да се ебавате с братчедката я! ;)
Да ти кажа, честно, ако имах братовчедка участвуваща по подобни конкурси...не бих се гордяла с това. По-скоро бих се опитала да го заобиколя. :D
Аз не съм странен, шантав, откачен или луд. Просто моята реалност е различна от твоята. ("Алиса в Страната на чудесата") :)
Аватар
Kpetrov
.
Мнения: 8444
Регистриран на: Чет Яну 15, 2004 4:31 am
Местоположение: KIRIBATI
Обратна връзка:

Re: Къде да се емигрира - Канада,Европа,САЩ или другаде?

Мнение от Kpetrov »

Bistra написа:
Kpetrov написа: Ми така де... няма да се ебавате с братчедката я! ;)
Да ти кажа, честно, ако имах братовчедка участвуваща по подобни конкурси...не бих се гордяла с това. По-скоро бих се опитала да го заобиколя. :D
Е ти много буквално го прие... братчедка = адашка да уточня е и да видя реакцията. ;)
Няма да я търся в нета коя е ако ми е рода!
Иначе не бих се срамувал от нещо толкова маловажно даже и така да беше.
Аватар
Bistra
Напуснал форума
Мнения: 8801
Регистриран на: Сря Яну 19, 2011 12:19 pm
Местоположение: Rive-Sud de Montréal

Re: Къде да се емигрира - Канада,Европа,САЩ или другаде?

Мнение от Bistra »

Kpetrov написа:Иначе не бих се срамувал от нещо толкова маловажно даже и така да беше.
Маловажно? А, не! Ние в нашият род се гордеем, че ни ценят въпреки красотата ни. ;) Демек (за да съм по-ясна)...за други качества. Хубаво е, че си любознателен и ми изследваш реакциите, ама темата е за имиграция все пак. :D
Аз не съм странен, шантав, откачен или луд. Просто моята реалност е различна от твоята. ("Алиса в Страната на чудесата") :)
никой
Мнения: 85
Регистриран на: Чет Юли 11, 2013 6:13 pm
Местоположение: Somewhere over the rainbow

Re: Къде да се емигрира - Канада,Европа,САЩ или другаде?

Мнение от никой »

Guinness написа:
никой написа:
tanyatais написа:Бистра :handshake: Дано ! Аз съм позитивна и се надявам да намеря училище по скоро за детето и да започна работа , за другото съм с много добро първо впечатление.
Лично за мен Канада води класациите за имиграция, защото няколко години сме проучвали къде ще е най-добре за нас лично. Мъжът ми работеше в австралийска фирма доста години и на два пъти имаше предложения за заселване с работа тип трансфер от Лондон -Мелбърн/Пърт ,но заради климата , цената на домовете и образоването не се възползвахме.
САЩ винаги ни е било мечта заради доста добрите цени на домовете и по добрия стандарт на живот . Но заради досегашната й политика, характерологичните й особености и високата престъпност, достъп до наркотици , оръжие и т.н., не ни е фаворит след като имаме и дете .
Англия беше доста добра дестинация преди 2007 ,но след масовото преселение на народите в следствие на присъединяването към ЕС , последвалата криза , астрономическите цени на жилищата и доброто образование ...не ни възторгваше вече да си отглеждаме детето там.
Реджина ,за момента, ни предлага това спокойствие, добронамереност и възможности за работа ,които искаме за първо време ,а времето ще покаже къде и кога ще се заселим след ПР. Имаме приятели тук, намерихме и нови такива, всички са много дружелюбни и услужливи ,мъжът ми работи 4 по дълги дни вместо 5 къси и имаме много свободно време за семейството ни ... с две думи доволни сме .
Навън е снежна приказка, доста е студено ,но фърниса работи и с чаша топло какао гледаме филм с детето , уча и за правилника за нов шофьор , а мъжа ми е в цеха на работа :))
:y: :y: :y: :y: :y: :y:
Анализа ти за САЩ,Англия,Канада,Австралия е 99.9999999999999999999% точен.Дано успеете. :y:
Никой,къде си в момента,нещо не виждам никаква локация индикирана под никнейма ти.Да не се окаже ,че Канада,Европа и т.н си ги виждал само на Google maps :$ :$ :$ :$
На Google Earth е по-удобно.Иначе гледам един атлас за 8кл и от там знам че има такиви места по света.Ако напиша локация и не повярваш каква е следв.стъпка???Да сканирам л.документи :rofl:
Нищо лично,братле!Дискутираме,не спорим :!: Нали за това е форума че да обсъдим различните точки!Давам мнение и гледам да е обосновано донякъде. :geek: Вярно съм се чудил какво ще стане със Шотландия след референдума.
Пък и Камерън ако вкара референдума за ЕС, съвсем ще цъфне Кралството.Нисан-Рено,за пример,официално казаха,че ако се гласува излизане,компанията ще затвори мощностите в Съндърланд.Плюс е,че шансът да преизберат Консерваторите клони към нулата че и отвъд нея т.е. референдума може и да не се случи :wasntme:
Да емигрираш е лесно.Но за да си свалиш цървулите и пояса с мускалите са необходими десетилетия
Joya
Мнения: 474
Регистриран на: Чет Апр 20, 2006 3:49 am

Re: Къде да се емигрира - Канада,Европа,САЩ или другаде?

Мнение от Joya »

спрягате само Европа и Америка, има и други континенти ;)
http://www.manager.bg/%D1%81%D0%B2%D1%8 ... 1%82%D0%B0

Хората например са написали че дори в Китай може да живееш чудесно ако си чужденец на хубава работа и заплата. Така го приемам и аз, ако държавата има закони, които се спазват, имаш хубава работа и приличен доход, децата ти се чувстват добре, имат шанс за развитие = тази държава е добра за емиграция. Разни хора, разни идеали. Имам доста познати в Европа, от както съм в Канада масово ми пишат за информация и за подробности. Явно Европата не е за всеки ....
"Повечето истински провали се дължат на ограничения, които хората си поставят сами, в собствените си умове." Н.Х.
Заключено