носталгия

За това какъв е живота в Канада и какъв e смисъла да се имигрира.
Публикувай отговор
pumpy
Мнения: 10244
Регистриран на: Съб Юли 26, 2003 2:47 pm

Re: Носталгия

Мнение от pumpy »

NavinBG написа:Ирина,я се усмихни...когато човек е млад,здрав,образован има много възможности!Заповядай на гости,сигурни сме,че всичко при теб е много "преескпонирано".
Рая и Любен Маринови (514)762- 0725
Е да де, тя не е здрава.... или според някои менталното здраве не е важно и какв казват лекарите няма значение ?
Иначе звучи супер, но не докосва проблема ИЗОБЩО...Както и 90% от темата
Аватар
the_coach
Мнения: 3429
Регистриран на: Вто Юли 24, 2012 3:03 am
Местоположение: on the road......

Re: Носталгия

Мнение от the_coach »

pumpy написа:
NavinBG написа:Ирина,я се усмихни...когато човек е млад,здрав,образован има много възможности!Заповядай на гости,сигурни сме,че всичко при теб е много "преескпонирано".
Рая и Любен Маринови (514)762- 0725
Е да де, тя не е здрава.... или според някои менталното здраве не е важно и какв казват лекарите няма значение ?
Иначе звучи супер, но не докосва проблема ИЗОБЩО...Както и 90% от темата
Хехе, само дипломиран доктор може да се изкаже така :D
Аватар
Bistra
Напуснал форума
Мнения: 8801
Регистриран на: Сря Яну 19, 2011 12:19 pm
Местоположение: Rive-Sud de Montréal

Re: Носталгия

Мнение от Bistra »

pumpy написа:Е да де, тя не е здрава.... или според някои менталното здраве не е важно и какв казват лекарите няма значение ?
Иначе звучи супер, но не докосва проблема ИЗОБЩО...Както и 90% от темата
A как го реши това в един анонимен форум? ТЯ го твърди, да...На мен ми звучи доста нормална, междувпрочем. Имаше навремето един, дето ни замеряше с точки и тирета, както и един/а/ друг/а/, който на мен лично ми звучеше доста плашещо. На останалите съфорумци, обаче не им правеше впечатление. ОК, значи съм била доста подоздрителна! Ирина, обаче от началото, макар че си противоречи на моменти, не дава вид на депресиран човек. Надявам се, споделя и пред доктора си, че пише в анонимен форум и се допитва за съвети... :fubar:
Щото има и вариант зад този ник да е някой, който..."иска да види какво ще се случи". Има ги в изобилие - артисти всякакви. :geek:
Аз не съм странен, шантав, откачен или луд. Просто моята реалност е различна от твоята. ("Алиса в Страната на чудесата") :)
pumpy
Мнения: 10244
Регистриран на: Съб Юли 26, 2003 2:47 pm

Re: Носталгия

Мнение от pumpy »

Bistra написа:
pumpy написа:Е да де, тя не е здрава.... или според някои менталното здраве не е важно и какв казват лекарите няма значение ?
Иначе звучи супер, но не докосва проблема ИЗОБЩО...Както и 90% от темата
A как го реши това в един анонимен форум?
Аз не съм прихиатър, по форуми не лекувам и нищо не решавам. Прочетох го на първа страница, а и после някъде бяха споменати лекари и лечение. Не ми се рови излишно.....
Нямам причина да не й вярвам.
IrinaV написа:......Тази година имах психоза 2 месеца - временно ментално заболяване. Психиатрите мислят, че е от самота и изолация, но все още не са убедени. Сега съм с диагноза депресия и наистина я усещам - нямам мотивация за нищичко. .....
newcomer
Мнения: 1598
Регистриран на: Чет Сеп 20, 2012 9:48 am

Re: Носталгия

Мнение от newcomer »

Bistra написа:
pumpy написа:Е да де, тя не е здрава.... или според някои менталното здраве не е важно и какв казват лекарите няма значение ?
Иначе звучи супер, но не докосва проблема ИЗОБЩО...Както и 90% от темата
A как го реши това в един анонимен форум? ТЯ го твърди, да...На мен ми звучи доста нормална, междувпрочем. Имаше навремето един, дето ни замеряше с точки и тирета, както и един/а/ друг/а/, който на мен лично ми звучеше доста плашещо. На останалите съфорумци, обаче не им правеше впечатление. ОК, значи съм била доста подоздрителна! Ирина, обаче от началото, макар че си противоречи на моменти, не дава вид на депресиран човек. Надявам се, споделя и пред доктора си, че пише в анонимен форум и се допитва за съвети... :fubar:
Щото има и вариант зад този ник да е някой, който..."иска да види какво ще се случи". Има ги в изобилие - артисти всякакви. :geek:
:party: :party: :party: artisti :D
Черната Бистра от Биг Форум БГканада и A-блъд от Лавал.
Рядка порода голи охлюви обитавща зелената тревна маса на северния и южния бряг.

От кога охлювите дават наклон на ястребите струва ли си да се лети?
IrinaV
Мнения: 29
Регистриран на: Вто Май 07, 2013 6:39 pm

Re: носталгия

Мнение от IrinaV »

Ама аз съм и артист на всичко отгоре - художник съм - ей ви на!Хихи!
Съжалявам, че не пиша повече във форума - просто получих повече от необходимото внимание и съчувствие. Да, психиатърът ми знае, че пиша в анонимен форум - аз лично съм много доволна, много хора ми и пратиха телефонните си номера на лични съобщения и ми споделиха личен опит ,който не желаят да обсъждат във форума. На някои хора не им приличам на депресирана, аз няма нарочно да рева, за да го доказвам. Менталните заболявания трудно се "виждат", както и по-трудно и бавно се лекуват от физическите. Аз обаче лично съм доволна от начина, по който ме третираха тук здравеопазването, да зачекна и друга тема, тъй като чувам много хора не са доволни. Като пристигнах още в Канада трябваше да ида за хапчета, защото и тогава бях много зле само ревях за щяло и нещяло. А най-абсурдното е, че в болницата много ми хареса - бях като на хотел - така се грижеха за мен даже специално вегетариански манджи ми сервираха.
Какво да се правя - чувствителен художник... :/
Аватар
Bistra
Напуснал форума
Мнения: 8801
Регистриран на: Сря Яну 19, 2011 12:19 pm
Местоположение: Rive-Sud de Montréal

Re: носталгия

Мнение от Bistra »

:super: Значи темата е помогнала и не е 90 % спам. Успех по-нататък!
Аз не съм странен, шантав, откачен или луд. Просто моята реалност е различна от твоята. ("Алиса в Страната на чудесата") :)
Аватар
myhata II
Мнения: 15705
Регистриран на: Чет Яну 18, 2007 5:16 pm
Местоположение: Toronto Ontario

Re: носталгия

Мнение от myhata II »

IrinaV написа:Ама аз съм и артист на всичко отгоре - художник съм - ей ви на!Хихи!
Съжалявам, че не пиша повече във форума - просто получих повече от необходимото внимание и съчувствие. Да, психиатърът ми знае, че пиша в анонимен форум - аз лично съм много доволна, много хора ми и пратиха телефонните си номера на лични съобщения и ми споделиха личен опит ,който не желаят да обсъждат във форума. На някои хора не им приличам на депресирана, аз няма нарочно да рева, за да го доказвам. Менталните заболявания трудно се "виждат", както и по-трудно и бавно се лекуват от физическите. Аз обаче лично съм доволна от начина, по който ме третираха тук здравеопазването, да зачекна и друга тема, тъй като чувам много хора не са доволни. Като пристигнах още в Канада трябваше да ида за хапчета, защото и тогава бях много зле само ревях за щяло и нещяло. А най-абсурдното е, че в болницата много ми хареса - бях като на хотел - така се грижеха за мен даже специално вегетариански манджи ми сервираха.
Какво да се правя - чувствителен художник... :/
Цялата работа е ясна !
Най накрая си разбрала че си била "Гастербайтер" !
Затова мощно в България на Ядене и Пиене и третото ти си го знаеш ! :rock:
Успех ! :y:
„Робите лъжат, свободният човек казва истината.“
"Ако двама души мислят еднакво - единият е излишен."
Стефан Цанев
Аватар
Bistra
Напуснал форума
Мнения: 8801
Регистриран на: Сря Яну 19, 2011 12:19 pm
Местоположение: Rive-Sud de Montréal

Re: носталгия

Мнение от Bistra »

Да-м и "лекарите са на световно ниво". ;)
Аз не съм странен, шантав, откачен или луд. Просто моята реалност е различна от твоята. ("Алиса в Страната на чудесата") :)
IrinaV
Мнения: 29
Регистриран на: Вто Май 07, 2013 6:39 pm

Re: носталгия

Мнение от IrinaV »

не знам какво е "Гастербайтер", но предполагам, че трябва да кажа "мерси" :)
Godis
Мнения: 1661
Регистриран на: Пон Юли 28, 2003 2:22 am
Местоположение: Montreal, Pointe Claire

Re: носталгия

Мнение от Godis »

"Гастербайтер" значи че си имала гастрит но ти е минал :)
Аватар
myhata II
Мнения: 15705
Регистриран на: Чет Яну 18, 2007 5:16 pm
Местоположение: Toronto Ontario

Re: носталгия

Мнение от myhata II »

IrinaV написа:не знам какво е "Гастербайтер", но предполагам, че трябва да кажа "мерси" :)
https://www.google.ca/search?q=%D0%B3%D ... B800%3B630"

Голямо "Мирси" :D
„Робите лъжат, свободният човек казва истината.“
"Ако двама души мислят еднакво - единият е излишен."
Стефан Цанев
Аватар
Bistra
Напуснал форума
Мнения: 8801
Регистриран на: Сря Яну 19, 2011 12:19 pm
Местоположение: Rive-Sud de Montréal

Re: носталгия

Мнение от Bistra »

Мухи, имаше и една гола кака...И тя ли гастер...как го каза? :D
И що правиш сърч па рускому? Тъй болгарский не гавариш? :D
Аз не съм странен, шантав, откачен или луд. Просто моята реалност е различна от твоята. ("Алиса в Страната на чудесата") :)
Аватар
myhata II
Мнения: 15705
Регистриран на: Чет Яну 18, 2007 5:16 pm
Местоположение: Toronto Ontario

Re: носталгия

Мнение от myhata II »

Bistra написа:Мухи, имаше и една гола кака...И тя ли гастер...как го каза? :D
И що правиш сърч па рускому? Тъй болгарский не гавариш? :D
Патамучта руские девушки,самьй лучшей в мире !
А тьй ако меня не вериш попроси гаврош канадской,что он думает ! :D :rofl: :lol:
„Робите лъжат, свободният човек казва истината.“
"Ако двама души мислят еднакво - единият е излишен."
Стефан Цанев
Аватар
Bistra
Напуснал форума
Мнения: 8801
Регистриран на: Сря Яну 19, 2011 12:19 pm
Местоположение: Rive-Sud de Montréal

Re: носталгия

Мнение от Bistra »

А затова ме питат постоянно дали съм рускиня...а аз колкото ги обичам, мани, мани! :D
Щерю ще трябва да си смени фамилията. Ще му се незнай и руската фамилия! Депресирана съм, значи! :D
Аз не съм странен, шантав, откачен или луд. Просто моята реалност е различна от твоята. ("Алиса в Страната на чудесата") :)
Публикувай отговор