И да не забравите като идвате да донесете подобаващо количество ракия!!!Тук тя свършва бързо,а се намира много трудно.После трябва да ходите до Онтарио за цуйка не,че е далеч,обаче си е загуба на време и средства !
И нашият ред дойде да се похвалим с покани за визи.
За информация само на интересуващите се, медицинските си ги направихме на 22 май.
Желая на всички които не са си получили поканата все още, в най скоро време и те да се похвалят.
Явно на 07.08 някой се е разработил и е пуснал радостни новини на народа.
Ние сме в кюпа също - покани за визи от 07.08, само че се бяхме навряли на едно хладно място без телевизор,пък за нет да не говорим. Сега с тези 12 месеца за паспорта - утре сме в София за експресна поръчка - ако някой иска да пием кафе, да казва.
Честито на всички,крайно време беше.
Виена 31.03.2011
Интервю 23.10.2012
Нова Скотия 12.11.2012
Медицински формуляри 04.03.2013
Покани за визи 07.08.2013
Копирай от www. нататък го постави в полето за страница на браузъра.
Аз така направих.
Няма смисъл да се хабиш да търсиш къде пише за снимката - последно е.
Това са указанията за попълване на документите за Сидни - снимките са съшите размери като тогава.
Виена 31.03.2011
Интервю 23.10.2012
Нова Скотия 12.11.2012
Медицински формуляри 04.03.2013
Покани за визи 07.08.2013
Външните размери на снимките са същите, като за Сидни - 35/45 мм, но не сме сигурни за размера на главата-В едните изисквания са посочени едни цифри, в другите други. Който има вече виза да каже кои изисквания е спазил. Благодаря предварително.
Ееее, браво !!! Стягайте багажа и дим да ви няма, ама преди това да се видим да почерпите! Още веднъж - ЧЕСТИТО brbrbrbr !
„Вроденият порок на капитализма е неравното разпределение на благата. Вродената добродетел на социализма е равното разпределение на лишенията.” Уинстън Чърчил
Един въпрос към имащите визи. След като си изпратихте паспортите получихте ли мейл от Букурещ, че визите ви са сложени или куриерската фирма сама си е правила проверките кога са готови?
март 2011 - DCS Виена
ноември 2011 - акюзе
октомври 2012 - интервю
ноември 2012 - документи Нова Скотия
февруари 2013 - мед. изследвания
август 2013 - покана за визи
полет - 25.09.2013
brigo написа:Един въпрос към имащите визи. След като си изпратихте паспортите получихте ли мейл от Букурещ, че визите ви са сложени или куриерската фирма сама си е правила проверките кога са готови?
От посолството се свързват с куриера. Имейл не сме получавали.