Сменени паспорти - кои да пращам

Конкретни въпроси и проблеми от житието-битието в останалите провинции (без Квебек)
Заключено
Аватар
optics
Модератор
Мнения: 11762
Регистриран на: Пет Юли 23, 2004 6:39 am
Местоположение: Victoria, BC

Сменени паспорти - кои да пращам

Мнение от optics »

Здравейте!
Записах се днес във форума :D :D :D .

Въпроса ми е следния:

Паспортите ни бяха тръгнали да изтичат (пък нали има изискване да им остава повече от година за да ти сложат визата). Подадохме заявления за нови. Обаче когато (дай боже) дойде хабера да ги пращаме за виза, като пратим новите паспорти, няма ли да стане някакво недоразумение, поради факта че във документите за киандидатстване са посочени номерата на старите (сегашните) ни паспорти ?
Предполагам че тази ситуация не е чак толкова рядка и все на някого вече се е случвала. Моля споделете опит.
Мерси !
IvanBG
Мнения: 7
Регистриран на: Пон Юли 19, 2004 4:22 pm
Местоположение: Sofia

Мнение от IvanBG »

Аз съм в същата ситуация и на много места прочетох, че се пращат новите паспорти със копие от първата страница на старите. Още повече когато ти издават нов паспорт, старият ти го вземат или перфорират. Аз мисля да направя точно така да изпратя новите с копие от старият.
Аватар
janyz
Мнения: 719
Регистриран на: Пет Фев 27, 2004 11:32 am
Местоположение: Montreal

!

Мнение от janyz »

Izobshto ne se pritesnjavai !!! Imahme sashtata situacija ! Izvazdash si novijat pasport i s drugite dokumenti ,tezi koito trjabva da prashtash za medecinski i viza si prilagash novijat pasport !!! Te mnogo dobre vizdat ,che starijat ti izticha i si izvadil nov !!!! Uspeh !!!
boriss
Мнения: 113
Регистриран на: Чет Сеп 18, 2003 1:34 pm
Местоположение: Mississauga

Мнение от boriss »

Ami dobre doshli wyw foruma. Kakto se wijda w postinga skoro ochakwate vizi. Ne minawajte prez foruma kato snqg prez lqtoto. Ako imate neshto da spodelite s ostanalite go naprawete, za da wi pomognat i na was.
Hajde sys zdrawe!
Аватар
St.Anger
Some Kind of Monster
Мнения: 712
Регистриран на: Нед Яну 04, 2004 11:26 am
Местоположение: Montreal

Мнение от St.Anger »

Аз също бях в такава ситуация! Спомням си, че се обадих в Букорещ и ги попитах, а те ми казаха да си пращам новия паспорт. Така и направих и нямах проблеми! :beer:
To Live Is To Die
Аватар
optics
Модератор
Мнения: 11762
Регистриран на: Пет Юли 23, 2004 6:39 am
Местоположение: Victoria, BC

благодаря на всички

Мнение от optics »

Благодаря на всички за отговорите.

Не съм и мислел да изчезвам от форума :)
Просто сега за първи път можах да прочета отговорите, поради историите с пренасянето на друг сървър.

Пак мерси и поздрави !
dudo
Мнения: 47
Регистриран на: Нед Юли 18, 2004 1:20 pm
Местоположение: в облаците ...
Обратна връзка:

Мнение от dudo »

Aз не знаех че паспорта ми трябва да е валиден една година напред.
Когато ми поискаха паспорта да го пратя за визата хората ми го напомниха с една бланка. Вероятно това е една от причините да искат ксерокопия на първите страници от паспорта. Аз изпратих новия си паспорт с едно кратко пояснение от 5 реда, да не се чудят :)
Никакви проблеми нямах в крайна сметка.
Успех!
Заключено