Торонто или Монреал?

За това какъв е живота в Канада и какъв e смисъла да се имигрира.
miteto
Модератор
Мнения: 11161
Регистриран на: Пон Юли 28, 2003 3:26 am
Местоположение: Toronto

Re: Торонто или Монреал?

Мнение от miteto »

Pointzero написа:Сам казваш да сравняваме ябълки с ябълки.
Къде е град с 2 млн и село с 500 души?.
Ами и Торонто и Монреал са милионни градове, затова per 100,000 е добър показател. Ако в град "А" с 1 милион жители се случват 100 убийства на година и в град "Б" с 3 милиона жители се случват 150 убийства, ти искаш да кажеш, че статистически е по-вероятно да те убият в град "Б", понеже 150 > 100 ?!?
silvestur
Мнения: 166
Регистриран на: Вто Мар 13, 2007 4:50 am

Re: Торонто или Монреал?

Мнение от silvestur »

В твоя случай - Торонто. Категорично!
zheniterziev
Мнения: 7
Регистриран на: Съб Мар 23, 2013 12:39 am

Re: Торонто или Монреал?

Мнение от zheniterziev »

Торонто. 3 университета. 25000 българи. 57 убити за 2012 година. 47500 средна заплата за 2012 год. - бруто.
Аватар
Nephilim
Мнения: 7
Регистриран на: Съб Апр 06, 2013 4:20 pm

Re: Торонто или Монреал?

Мнение от Nephilim »

Не питам само хипотетично, знам че имам достатъчно време за всичко, но искам да съм подготвен, за да няма изненади рано или късно.
Аватар
JoroF
Мнения: 796
Регистриран на: Нед Авг 10, 2003 12:51 pm
Местоположение: TORONTO-CANADA

Re: Торонто или Монреал?

Мнение от JoroF »

zheniterziev написа:Торонто. 3 университета. 25000 българи. 57 убити за 2012 година. 47500 средна заплата за 2012 год. - бруто.
57 убити ,два взвода воиници .Канадската армия в Авганистан няма такива загуби.
47500 и като те натоварат с данаците по пьлна програма ,умираш прав .Е има и хора кьдето им стигат .
THE LAST LINE OF DEFENSE
Аватар
ablood
Мнения: 10496
Регистриран на: Нед Авг 28, 2005 2:51 pm
Местоположение: Montreal
Обратна връзка:

Re: Торонто или Монреал?

Мнение от ablood »

И двата града си имат предимствата и недостатъци. Има баланс.

И в двата града ежегодно се заселват малоумници, които си въобръзяват, че единствено те са направили верният избор, а другите са идиоти.
Ако нямате аргументи срещу мнението ми, моля не подхващайте личността ми.
radiation0
Мнения: 33
Регистриран на: Нед Мар 03, 2013 5:04 pm

Re: Торонто или Монреал?

Мнение от radiation0 »

Щом си сам, най-добре в Монреал - мацките са по-добри. ;)
А за малки деца, не знам дали е добре |( , понеже първото ни дете се роди в Монреал.Същата година имаше един период в който температурите варираха м/у -20 и -50 в продължение на 20 дни.Но предполагам и в Торонто е същото.Там сме ходили само лятото на разходка, не е лош град.Ако не беше полярния студ, никога нямаше да мръдна от Монреал.
И все пак, всичко е относително.Ако се чувстваш повече европеец - Монреал, ако ли пик те е привлякъл американския имидж по някакъв начин - Торонто.Навсякъде има престъпност, а помня че докато бяхме в Монреал имаше и един показен разстрел в един расторант.
Публикувай отговор