Някой подал втори док. Юли

Това е форум посветен на процедурата по имиграция в провинция Квебек - документи, интервюта, визи, пътуване.
Заключено
Kali
Мнения: 58
Регистриран на: Пет Сеп 05, 2003 1:59 am

Някой подал втори док. Юли

Мнение от Kali »

Здравейте приятели,
Ние подадохме вторите документи 08. Юли. От форума разбрах, че някои хора , подали Юли вече са получили покана за интервю.
Моля всички които чакат като нас да драснат по един ред, за да се успокоя че не сме сами. :roll:
Canuck
Непукист
Мнения: 1836
Регистриран на: Съб Юли 26, 2003 2:36 pm
Местоположение: Мадрид

Мнение от Canuck »

Spoko ne ste sami, i az podadoh yuli, malko po-kasno ot vas na 22, na deveti avgust poluchih potvrjdenie za polucheni dokumenti i nomera na dosieto mi za spravki che do tri meseca shte mi razgledat sluchaya i tova e to, oshte nyamam pokana za intervyu. E, az ne kandidatstvam kato vas ot bg, ami ottuk si podadoh dokumentite v New York, no vse pak procedurite sa edni i sashti predpolagam. Bonne chace i ne se trevojete. :lol:
Per aspera ad astra!
Горд канадски гражданин в Мадрид :)
Аватар
sve
Мнения: 148
Регистриран на: Нед Юли 27, 2003 2:02 am
Местоположение: Montreal
Обратна връзка:

privet

Мнение от sve »

Az ne sum podal dokumenti praz Uli a na 8 Avgust, ne sum poluchil pokana koeto mislq che e v reda na nestata. Datata mi e blizka do vashite i zatova reshih i az da spodelq vse pak zasto poluchite li pokana malko sled tova ste trqbva da chakam i az :)
Imam i edin vupros znaete li kolko vreme sled poluchavane na pokana trqbva da se prati potvurjdenie !?
Kali
Мнения: 58
Регистриран на: Пет Сеп 05, 2003 1:59 am

Мнение от Kali »

Zdravei Sve,
Ne znam kolko vreme sled poluchavane na pokanata triabva da pratish potvarzdenie, no az mislia da go napravia vednaga. A kolkoto do vaprosa ti, da niakoi hora koito sa pusnali nachaloto na July veche sa poluchili pokana
Bjorn
Мнения: 7
Регистриран на: Сря Сеп 10, 2003 12:47 pm
Местоположение: Selanin v Sofia

Мнение от Bjorn »

22.07.2003 - подадени втори документи
29.07.2003 - изпратено от Виена Acuse de reception
01.08.2003 - получено в BG Acuse de reception, с дата за интервю втората половина на 2003
18.08.2003 - изпратен от Виена Certificat de Selection du Quebec
22.08.2003 - получен в BG Certificat de Selection du Quebec
31.08.2003 - изпратени документи за виза в Букурещ
oт 01.09.2003 - чакам - това е ..
Kali
Мнения: 58
Регистриран на: Пет Сеп 05, 2003 1:59 am

Мнение от Kali »

Boje ti si im razbil vsichki srokove, bravo na teb. Pozelavat ti barzo i lesto da minesh prez ostanalite formalnosti. Pishi kak gi vpechatli tolkova, kakva ti e profesiata, kakvo ti e obrazovanieto, za frensikiia prilozil li si dokumenti?
Thanks predvaritelno
Аватар
sve
Мнения: 148
Регистриран на: Нед Юли 27, 2003 2:02 am
Местоположение: Montreal
Обратна връзка:

:)

Мнение от sve »

BRAVO ! Samo edni hora poznavam koito ne sa hodili na intervu a sa gi intervuirali po telefona! No siguren sum stom si minal bez intervu znachi ne imalo nesto koeto da te spune a za ezik sigurno si pisul 12 ;)
Chestito oste vednuj i ni stiskaj palci ;))
ani
Мнения: 30
Регистриран на: Нед Юли 27, 2003 9:32 am
Местоположение: Plovdiv
Обратна връзка:

Мнение от ani »

Bonjour de Plovdiv, Kali!
Пиша от името на кандидати, които нямат директен достъп до Форума.
2-ри документи - изпратени на 30 юни. На 20 август изпратена покана за интервю - получена на 25 август. Дата за интервю - 29 октомври.

Както са се засилили (4-та мисия за тази година от Виена в България!!), май вече и по родните места, че и д'ома ще идват да канят за имиграция в туй Quebec!!!
Bjorn
Мнения: 7
Регистриран на: Сря Сеп 10, 2003 12:47 pm
Местоположение: Selanin v Sofia

за Kali и Sve

Мнение от Bjorn »

Писах владеене на френски 10, което отговаряше на нивото ми от месец юли. Записан съм студент в един от франкофонските филиали в BG - те са 5 или 6 . Друго какво - подредих много добре вторите документи. Първо списък и след това с POST - it стикер всеки един документ за какво се отнася.
Освен това на срещата с представителите на Квебекоград ( La ville de Quebec ) в малкото НДК зала 11 - ми стана ясно - ТЕ имат нужда от нас!!!
Желая ви успех и на вас.
Убеден съм, че ще успеете!!
Заключено