Защо ми е чужбината?

За всичко, което се случва и ни интересува за Родината
Публикувай отговор
Аватар
myhata II
Мнения: 15705
Регистриран на: Чет Яну 18, 2007 5:16 pm
Местоположение: Toronto Ontario

Re: Защо ми е чужбината?

Мнение от myhata II »

Koko написа:
myhata II написа:Няма за какво,хамериканците си свършиха работата,това което искаха стана,дадоха заем на гърчулята,и вкара Европата в калта,не можахте ли да го разберете най накрая ,че САЩ не искат силна и обединена Европа и че масоните от Англия и чичовците от частната банка ФЕД/която между другото няма и един грам злато покритие/ ,са раздали картите и си трайкат
Вече не се водят оръжейни войни,по лесно и по гадно е икономически,какво по хубаво от това рабите да работят за теб и да ги държиш на изскъсо 8)
Два въпроса
- кои са частните собственици на ФЕД?
- защо е нужно да има златно покритие?
Коки аз ще ти отговоря
ФЕД е ЧАСТНА ИНСТИТУЦИЯ,вплела се в държавната система на САЩ,даже когато си попълваш данъчната декларация в САЩ има процент който официално се прибира от ФЕД
Къде си чул по света освен в щатите частна компания да печата парите и те да нямат златно покритие
2 Нужно е ,защото Коки ,тези хартийки нямат никаква стойност,както и хартийките на "Фейсбук",ако си обърнал внимание най големите компании и корпорации,обръщат в злато или петрол активите си ,това са най сигурните инвестиции

Айде сега един въпрос към теб
Кой уби президента,Кенеди и защо ? 8)
„Робите лъжат, свободният човек казва истината.“
"Ако двама души мислят еднакво - единият е излишен."
Стефан Цанев
Аватар
Koko
Мнения: 8033
Регистриран на: Съб Юли 26, 2003 2:47 pm

Re: Защо ми е чужбината?

Мнение от Koko »

myhata II написа:
Коки аз ще ти отговоря
ФЕД е ЧАСТНА ИНСТИТУЦИЯ,вплела се в държавната система на САЩ,даже когато си попълваш данъчната декларация в САЩ има процент който официално се прибира от ФЕД
Къде си чул по света освен в щатите частна компания да печата парите и те да нямат златно покритие
2 Нужно е ,защото Коки ,тези хартийки нямат никаква стойност,както и хартийките на "Фейсбук",ако си обърнал внимание най големите компании и корпорации,обръщат в злато или петрол активите си ,това са най сигурните инвестиции

Айде сега един въпрос към теб
Кой уби президента,Кенеди и защо ? 8)
Вземи се ограмоти малко, защото само се излагаш.
Отново ще ти задам въпроса - ако ФЕД е частен, кой му е собственика?
Може би ще уточниш и под каква форма съществува собствеността, например - корпорация, дружество с ограничена отговорност, благотворително дружество, едноличен търговец?
Можеш ли да ми посочиш поне една държава на глобуса на която парите й да са обезпечени със злато?
Be yourself - no one else is more qualified.

"Accountant" - Someone who does precision guesswork based on unreliable data provided by those of questionable knowledge. (See also: Wizard, Magician)
Аватар
азо
Мнения: 276
Регистриран на: Пон Май 23, 2011 12:26 pm
Местоположение: İstanbul

Re: Защо ми е чужбината?

Мнение от азо »

Koko написа: Можеш ли да ми посочиш поне една държава на глобуса на която парите й да са обезпечени със злато?


Изображение
don azo - the spirit of istanbul.
Аватар
ivandaman
Мнения: 5245
Регистриран на: Съб Яну 30, 2010 9:09 pm
Местоположение: NOT in 'The Mental Institution Formerly Known as Canada', but in a perfect multiCULTural UTOPIA

Re: Защо ми е чужбината?

Мнение от ivandaman »

@Koko

Мисля си че Мухът базира информацията си на филма:

America: Freedom to Fascism

На продуцента Aaron Russo

Беше доста нашумял преди няколко години.. Нямам нерви да го гледам пак но мисля че достатъчно ясно беше обяснено кои са собствениците на "ФР".

Ако имаш някаква друга достоверна информация моля да я споделиш..
_________________________________________________
Pro-OPEN BORDERS
Proud GLOBALIST & proponent of DIVERSITY - OUR GREATEST STRENGTH
UNCONDITIONAL support for & ZIONISM
Justin Trudeau's BIGGEST FAN
Аватар
Koko
Мнения: 8033
Регистриран на: Съб Юли 26, 2003 2:47 pm

Re: Защо ми е чужбината?

Мнение от Koko »

азо написа:
Koko написа: Можеш ли да ми посочиш поне една държава на глобуса на която парите й да са обезпечени със злато?


Изображение
От 1-ви Май 2000-та година и швейцарският франк вече не е обезпечен със злато, това не е толкова трудно да се провери.
Be yourself - no one else is more qualified.

"Accountant" - Someone who does precision guesswork based on unreliable data provided by those of questionable knowledge. (See also: Wizard, Magician)
Аватар
Koko
Мнения: 8033
Регистриран на: Съб Юли 26, 2003 2:47 pm

Re: Защо ми е чужбината?

Мнение от Koko »

ivandaman написа:@Koko

Мисля си че Мухът базира информацията си на филма:

America: Freedom to Fascism

На продуцента Aaron Russo

Беше доста нашумял преди няколко години.. Нямам нерви да го гледам пак но мисля че достатъчно ясно беше обяснено кои са собствениците на "ФР".

Ако имаш някаква друга достоверна информация моля да я споделиш..
Ако последният въпрос е към мене - отговорите можеш да ги намериш в линка към уикипедията който съм пуснал по-горе.
Be yourself - no one else is more qualified.

"Accountant" - Someone who does precision guesswork based on unreliable data provided by those of questionable knowledge. (See also: Wizard, Magician)
Аватар
ivandaman
Мнения: 5245
Регистриран на: Съб Яну 30, 2010 9:09 pm
Местоположение: NOT in 'The Mental Institution Formerly Known as Canada', but in a perfect multiCULTural UTOPIA

Re: Защо ми е чужбината?

Мнение от ivandaman »

Линка в Уикипидиата има точно толкова тежест колкото твоето, моето или на Мухътъ мнението..

Но дори и в този линк не се опровергава твърдението на Мухътъ че федералният резерв е Институция от Частни Банки, а доколкото разбирам посоченият линк трябваше да опровергае това твърдение..
_________________________________________________
Pro-OPEN BORDERS
Proud GLOBALIST & proponent of DIVERSITY - OUR GREATEST STRENGTH
UNCONDITIONAL support for & ZIONISM
Justin Trudeau's BIGGEST FAN
Аватар
Koko
Мнения: 8033
Регистриран на: Съб Юли 26, 2003 2:47 pm

Re: Защо ми е чужбината?

Мнение от Koko »

ivandaman написа:Линка в Уикипидиата има точно толкова тежест колкото твоето, моето или на Мухътъ мнението..

Но дори и в този линк не се опровергава твърдението на Мухътъ че федералният резерв е Институция от Частни Банки, а доколкото разбирам посоченият линк трябваше да опровергае това твърдение..
Вярно че за тази цел трябва повече четене, но дори от статията в уикито могат да се намерят препратки към закона с който ФЕД е конституиран от Конгреса на САЩ като Федерална институтция, както и какви са провомощията на ФЕД като иституция - а имено да изпълнява ролята на централа банка на САЩ. Не е трудно от същия линк да се намерят препратки и към Конгреса на САЩ, към законодателният им архив, както и към уебсайта на самият ФЕД, където е обяснено досто по-подробно каква е структурата му, как фукционира и какви са провомощията им.

Ето още един цитат от друга статия в уикито, оттам нататък търсенето на оригиналните източници на систематизираната в уикито информация оставя за тези които имат време и желание

http://en.wikipedia.org/wiki/Federal_Reserve_Act"

The Federal Reserve Act (ch. 6, 38 Stat. 251, enacted December 23, 1913, 12 U.S.C. ch.3) is an Act of Congress that created and set up the Federal Reserve System, the central banking system of the United States of America, and granted it the legal authority to issue Federal Reserve Notes (now commonly known as the U.S. Dollar) and Federal Reserve Bank Notes as legal tender. The Act was signed into law by President Woodrow Wilson.

Ако наистина смяташ че федерална институция учредена със закон е частна собственост, аз нямам повече какво да добавя по темата.
Be yourself - no one else is more qualified.

"Accountant" - Someone who does precision guesswork based on unreliable data provided by those of questionable knowledge. (See also: Wizard, Magician)
Аватар
ivandaman
Мнения: 5245
Регистриран на: Съб Яну 30, 2010 9:09 pm
Местоположение: NOT in 'The Mental Institution Formerly Known as Canada', but in a perfect multiCULTural UTOPIA

Re: Защо ми е чужбината?

Мнение от ivandaman »

Koko написа:
Ако наистина смяташ че федерална институция учредена със закон е частна собственост, аз нямам повече какво да добавя по темата.
Откровенно казано нищо не смятам, Защото информацията в линковете които си пуснал е отворена за интерпретация..

Как би интерпретирал това:
"The Reserve Banks are not federal instrumentalities for purposes of the FTCA [the Federal Tort Claims Act], but are independent, privately owned and locally controlled corporations."
Както вече казах уикипедия линкс за мен не са свещенното слово и не бих си правил заключения от тях..
_________________________________________________
Pro-OPEN BORDERS
Proud GLOBALIST & proponent of DIVERSITY - OUR GREATEST STRENGTH
UNCONDITIONAL support for & ZIONISM
Justin Trudeau's BIGGEST FAN
Аватар
Koko
Мнения: 8033
Регистриран на: Съб Юли 26, 2003 2:47 pm

Re: Защо ми е чужбината?

Мнение от Koko »

ivandaman написа:....
След като искаш да се замерваме с цитати извадени от контекста, отнасящи се за съвсем различен закон - и в случая който ти си цитирал - всъщност касаещи съдебно дело за нанесени щети при автомобилна катастрофа с кола която е собственост на една банките в системата на федералния резерв, ето един цитат и от мене, от друго съдебно дело, доказващ точно обратното

The Reserve Banks have properly been held to be federal instrumentalities for some purposes. In United States v. Hollingshead, 672 F.2d 751 (9th Cir. 1982), this court held that a Federal Reserve Bank employee who was responsible for recommending expenditure of federal funds was a "public official" under the Federal Bribery Statute. That statute broadly defines public official to include any person acting "for or on behalf of the Government."

Не е лошо да прочетеш също какво е Tort в юридически контекст и за какви щети става дума в случая, както в каква степен държавата или някоя държавна институтция може да бъде съдена от частно лице за нанесени щети и защо в такъв случай съдът може да третира държавната иститутция като частен ответник по делото. В скоби казано, тази част на правото няма нищо общо със ФЕД и основните му функции на централна банка.

Що се отнася до статийте от уикито, както вече споменах, от тях може да стигне много лесно до оригиналните източници на информация, стига човек да има желанието да натисне някой и друг интернет линк и да прочете какво пише в оригиналният източник.
Be yourself - no one else is more qualified.

"Accountant" - Someone who does precision guesswork based on unreliable data provided by those of questionable knowledge. (See also: Wizard, Magician)
Аватар
mortigur
Мнения: 1050
Регистриран на: Чет Апр 07, 2011 11:32 am
Местоположение: Jazan, Jazan Governorate, Saudi Arabia
Обратна връзка:

Re: Защо ми е чужбината?

Мнение от mortigur »

В случая май се отклонявате от въпроса. Дали е частно или държавно дружество е много мъглива работа. Обаче най мощния клон на резерва да се управлява от Шефа на JP Morgan Chase, определено си мирише работата.
Taxation is theft.
Аватар
ivandaman
Мнения: 5245
Регистриран на: Съб Яну 30, 2010 9:09 pm
Местоположение: NOT in 'The Mental Institution Formerly Known as Canada', but in a perfect multiCULTural UTOPIA

Re: Защо ми е чужбината?

Мнение от ivandaman »

@Koko

Безмислена дискусия. Прав си.

Приемам че Федералният Резерв е правителствена организация, (въпреки широко разпространените съмнения) докато не се намери неоспоримо доказателсвтво че това не е така.

Аз базирах заключенията си на документалният филм на Арон Русо който гледах преди няколко години. Очевидно неговата интерпретация не е bulletproof.
_________________________________________________
Pro-OPEN BORDERS
Proud GLOBALIST & proponent of DIVERSITY - OUR GREATEST STRENGTH
UNCONDITIONAL support for & ZIONISM
Justin Trudeau's BIGGEST FAN
Аватар
myhata II
Мнения: 15705
Регистриран на: Чет Яну 18, 2007 5:16 pm
Местоположение: Toronto Ontario

Re: Защо ми е чужбината?

Мнение от myhata II »

Koko написа:
myhata II написа:
Коки аз ще ти отговоря
ФЕД е ЧАСТНА ИНСТИТУЦИЯ,вплела се в държавната система на САЩ,даже когато си попълваш данъчната декларация в САЩ има процент който официално се прибира от ФЕД
Къде си чул по света освен в щатите частна компания да печата парите и те да нямат златно покритие
2 Нужно е ,защото Коки ,тези хартийки нямат никаква стойност,както и хартийките на "Фейсбук",ако си обърнал внимание най големите компании и корпорации,обръщат в злато или петрол активите си ,това са най сигурните инвестиции

Айде сега един въпрос към теб
Кой уби президента,Кенеди и защо ? 8)

Вземи се ограмоти малко, защото само се излагаш.
Отново ще ти задам въпроса - ако ФЕД е частен, кой му е собственика?
Може би ще уточниш и под каква форма съществува собствеността, например - корпорация, дружество с ограничена отговорност, благотворително дружество, едноличен търговец?
Можеш ли да ми посочиш поне една държава на глобуса на която парите й да са обезпечени със злато?

Виждам не ти се сърдя Коки ,не знаеш и си шокиран,но това е истината -Частен и Озаконен !!
Ето това няма да го намериш в Уикито,а и да не забравяме че и Уикито е частно и всеки може да пише и допълва ;)
Но да се върнем към темата:


По какъв начин правителството на САЩ получава пари за своите нужди:

Да предположим, че са му нужни 2 трилиона долара. В САЩ, със всички пари се разпорежда централната банка, която всъщност е тесен кръг от неколко елитарни частни еврейски банки. Тази система от частни банки се нарича, "Федерален Резерв". Ще видите че тази система е федерална и резервна, но съвсем не за народа и държавата САЩ. Тази Банка на Федералния Резерв е тайно акционерно дружество. Никой не знае членовете и, приходите и, разходите и, и няма никакви отчети за дейността и. Никакъв държавен или обществен орган не контролира този, ужким, Федерален Резерв. Може без преувеличение да се каже, че Америка се управлява от тайно общество, и трябваше да съжаляваме Америка, ако в почти всички други страни по света, не беше съвсем същата ситуация.

Почти във всяка страна, Централната банка е главното ръководещо, извънконституционно, тайно общество, което ръководи съответната страна, от името и по нареждане на международния синдикат на интернационалните банки.

Затова, когато има нужда от пари, правителството на САЩ отива във Федералния Резерв и иска 2 трилиона долара. Федералният Резерв включва печатарската машина и след час, без да се напрягат, дават на правителството 2 трилиона долара, но искат разписка, понеже Федералният Резерв дава парите само на заем и с лихва. Разписките на правителството на САЩ са облигации за държавен заем, които правителството оставя в касата на Федреалния Резерв, за сумата взета в заем. Номерът е в това, че държавните облигации са лихвени 'полици', с които правителството се задължава да върне взетите пари, заедно с лихвата, след изтичането на установения срок. И тогава ще си получи обратно дълговата разписка - облигацията за държавния заем!

Пак повтаряме: След изтичане на договорения срок, правителството на САЩ, е длъжно да отиде във Федералния Резерв и да върне сумата 2 трилиона долара, но с лихвата, която при 10%, прави 200 милиона долара, които членовете на Федералния Резерв печелят за този период от време, докато пачатарската машина е била включена за около час, през което време те са пиели по кафе и са беседвали с правителството за "световната" политика.
Та кой ли член на това "благотворително общество", ако е с ума си, ще позволи на учените или журналистите да обсъжда тази разбойническа система? Или обратно: Кой няма да печата неограничени заплати за професори и журналисти, за да хвалят и защищават денонощно, тази "мъдра и взаимоизгодна", частна печатница за пари?

А целият фокус в тази мъдра система е, че правителството на САЩ, вместо реално фалшивите, връща на Банката на Федералния Резерв, не мними, а напълно легални, изпрани 2 трилиона долара (и не само в този хипотетичен случай, а редовно). Ето това наистина е "Глобална пералня за пари"

Но понякога, преднамерено или не, банкерите така ускоряват печатането на парите, че вече никакъв труд и никакви хитри похвати, не могат да смогнат да изперат мнимите пари; парите се обезценяват и започва инфлация, която завършва с пълен крах за народа и държавата, но не и за банкерите; и когато банкерите отново започната да печатат нови банкноти, тогава настъпва оживление, до следващата инфлация, при която хората пак ще бъдат ограбени, и цялата новопридобита народна и обществена собственост, пак преминава в ръцете на "Тайното банкерско общество"!


Наполеон: 'Когато едно правителство е зависимо от парите на банкерите, тогава те, а не правителствените ръководители контролират нацията, защото ръката, която дава, е над ръката, която взема. Финансистите са без патриотизъм и без морал'

Евреи контролират парите в Америка. Евреи притежават и ръководят Федералния резерв, от който правителството на САЩ непрекъснато взема заеми и му е вечен дължник.

При приемането на Закона за Федералния резерв, 1913 г., с подкупи прокарват клауза, акционерите на Федералния резерв, да се пазят в тайна. И едва наскоро евреите, акционери на Федералния резерв, излезоха наяве.


ФЕДЕРАЛНИЯТ РЕЗЕРВ
Е ЧАСТНА ЕВРЕЙСКА БАНКА ПОДТИСКАЩА АМЕРИКА!

„Федералният резерв“ е консорциум от 9 обединени еврейски банки, начело с Ротшилд:

$1. Rothschild Banks of London and Berlin

$2. Lazard Brothers Banks of Paris

$3. Israel Moses Seif Banks of Italy

$4. Warburg Bank of Hamburg and Amsterdam

$5. Lehman Brothers of NY

$6. Kuhn, Loeb Bank of NY (Now Shearson American Express)

$7. Goldman, Sachs of NY

$8. National Bank of Commerce NY/Morgan Guaranty Trust (J. P. Morgan Bank - Equitable Life - Levi P. Morton are principal shareholders)

$9. Hanover Trust of NY (Уилиам и Дейвид Рокфелер са основните притежатели на акции!)







„Федералния резерв“ – исторически поглед




1791-1811: Ротшилдовата „Първа банка на Съединените щати“

1816-1836: Rothschilds "Втора банка на Съединените щати“

1837-1862: Свободна Банкова Ера - Без Официална централна банка

1862-1913: Система от национални банки

1913 – Законът за Федералния резерв, и създаване на консорциум от частни еврейски банки наречен: Банка за Федерален резерв. Най-големите акционери на Федералния резер, са Ротшилдови от London holding, с 57% от акциите, които не са достъпни за публично търгуване.

На 23-ти май 1933 година, конгресмен Луис Т. McFadden, внасе дискредитиращи обвинения срещу членовете на Федералния резерв. Последва мръсна качмпания срещу срещу McFadden, и 3 години по-късно, той е отровен.
...................

БОРДЪТ НА ДИРЕКТОРИТЕ НА ФЕДЕРАЛНИЯ РЕЗЕРВ
Евреите, които контролират правителството на Америка:

1) Бен Шалом Бернанке: Председател на Борда на управителите на Федералния резерв. С мандат до 2020 година.

2) Доналд Л. Koх: Заместник Председател на Борда на управителите на Федералния резерв. С мандат до 2016 г.

3) Рандал С. Kроцнер: Член на Борда на управителите на Федералния резерв.

4) Фредерик С. Мишкин: Член на Борда на управителите на Федералния резерв. С мандат до 2014 г.

5) Алън Гриинспън: Съветник на Борда на управителите на Федералния резерв. Предишен председател.




Как работи Федералният резерв?




ЕВРЕЙСКИТЕ БАНКЕРИ ПЕЧАТАТ ПАРИТЕ в сгради на Федералния резерв, из цялата територията на САЩ, пазени от тежко въоръжена охрана. След което еврейските банкери „дават на заем“ парите, на американското правителство, под лихва. Макар че, според член I, раздел 8 от Конституцията на САЩ, само Конгреса има право да емитира пари и да регулира тяхната стойност. (??)

Така че, е незаконно, „частно“ да се печатат парите на САЩ. Но тъй като влиятелни евреи като Пол Варбург и Яков Шиф, при приеманетона Закона за Федералния резерв, 1913, с подкупи прокарват клауза, акционерите на Федералния резерв, да се пазят в тайна. И едва наскоро евреите, акционери на Федералния резерв, излезоха наяве.

През 1985 г., служители от „JP Морган банка“ на Ню Йорк, на срещна с Credit Lyonnais Bank на Франция, създадоха Съюза на европейска валутна банкова асоциация (ECUBA), за да получат подкрепата на света за една единна валута.

През октомври 1987 г., Асоциацията за валутен съюз на Европа (AMUE), тайно се срещна и препоръча, ЕКЮ-то (европейска парична единица) да замести съществуващите национални валути, както и че всички европейски централни банки да се комбинират в и издаване на екюто, като единна официална валута. Така се случи и през 1999 г. с издаването на Еврото.

Планът на международния еврейски банков заговор е, да има само 3 централни банки в света: Федералният резерв банка, Европейската централна банка и Централната банка на Япония. Всички тези банки се оглавяват от Rothschilds.
.............................................

Brother Nathanael Kapner
A Former Jew. Now An Orthodox Christian!
брат Натанаел Капнер
'Бивш' евреин, сега - Православен Християнин!
http://www.realjewnews.com/?p=177"
„Робите лъжат, свободният човек казва истината.“
"Ако двама души мислят еднакво - единият е излишен."
Стефан Цанев
Аватар
myhata II
Мнения: 15705
Регистриран на: Чет Яну 18, 2007 5:16 pm
Местоположение: Toronto Ontario

Re: Защо ми е чужбината?

Мнение от myhata II »

http://en.wikipedia.org/wiki/Louis_Thomas_McFadden"

McFadden is also remembered as a "vociferous foe of the Federal Reserve,"[2] which he claimed was created and operated by European banking interests who conspired to economically control the United States. On June 10, 1932, McFadden made a 25-minute speech before the House of Representatives,[3] in which he accused the Federal Reserve of deliberately causing the Great Depression. McFadden also claimed that Wall Street bankers funded the Bolshevik Revolution through the Federal Reserve banks and the European central banks with which it cooperated.

McFadden moved to impeach President Herbert Hoover in 1932, and also introduced a resolution bringing conspiracy charges against the Board of Governors of the Federal Reserve. The impeachment resolution was defeated by a vote of 361 to 8; it was seen as a big vote of confidence to President Hoover from the House.[4] According to Time magazine McFadden was “denounced and condemned by all Republicans for his ‘contemptible gesture’.[2][4] The Central Press Association reported that he was “virtually read out of his party…[had] his committee posts…taken away from him…was ostracized by Republicans [and] called crazy…”.[5] Sen. David A. Reed (R-PA) said “We intend to act to all practical purposes as though McFadden had died”.[6

He “was in New York City visiting with his wife and son in late September (1936) when he was taken ill at his hotel died shortly thereafter” [21] of coronary thrombosis in the Hospital for Ruptured and Crippled, in Manhattan.[18][22][23] He was interred in East Canton Cemetery in Canton, Pennsylvania.
„Робите лъжат, свободният човек казва истината.“
"Ако двама души мислят еднакво - единият е излишен."
Стефан Цанев
gt_2006
Мнения: 333
Регистриран на: Пон Мар 27, 2006 2:34 pm

Re: Защо ми е чужбината?

Мнение от gt_2006 »

Муха,така хубаво си изкопирал от блога на Григор Симов http://grigorsimov.blog.bg/politika/200 ... sht.445528" ,още тук http://grigorsimov.blog.bg/politika/200 ... dol.463365" че някой може да си помисли,брей какъв "експерт" си имаме във форума!!
Но, преди всичко, забравяш или не знаеш,че всичкото това е съчинено на Лубянка с адрес КГБ Масквата/силата/! Много такива фалшификати имат същият адрес,най-вече след сгромолясването на съветската система,както например ,за речта на Алън Дълес,произнесена уж при създаването на ЦРУ през 1945 година,на която опашата лъжа се е вързал и въпросният твой "източник"... http://eltimir.ucoz.ru/news/vechnijat_d ... 02-12-2777"
- Ако имате предвид художествената литература, аз съм от най-навежите, не само защото нямам време за нея, но и поради фактите изнесени в следната извадка от т.н. "ПРОГНОЗА НА АЛЪН ФОСТЪР ДЪЛЕС” от 1945 г. – тогава - началник на ЦРУ:
И как може да се вярва на такъв "източник"!?

Те и самите демократично мислещи хора в Русия сами иронизират такива "конспирации"...http://absurdopedia.net/wiki/%D0%9C%D0% ... 0.B8.D1.8E"


А истината за Алън Дълес е ,че ЦРУ е създадено две години по-късно - през 1947г. , да не говорим, че Алън Дълес е назначен в ЦРУ 1950г.
Последно промяна от gt_2006 на Съб Май 26, 2012 11:13 am, променено общо 1 път.
Публикувай отговор