България - историята на Европа

За всичко, което се случва и ни интересува за Родината
Публикувай отговор
budtel
Мнения: 534
Регистриран на: Пет Сеп 02, 2011 8:00 pm

Re: България - историята на Европа

Мнение от budtel »

Някои хора не могат да разберат какви поразии причини Алеко Константинов на целия български народ със своите произведения. Не знам каква му е била целта да създаде този художествен герой, дали го е направил нарочно или е искал да направи нещо добро, но резулатът е направо плачевен. Днес българинът е Бай Ганьо!!! Нещо повече, ако по времето на Алеко е имало един двама Ганьовци от които той се е въодушевил и е написал книгите си, то днес неговите произведения са един добър наръчник на всички, които искат да бъдат Бай Ганьовци. Това произвдение е отвратително, показващо нескрита омраза към народа от който произхожда и самият Алеко, но той самият се е считал за американец може би, или поне така е искал. Днешните Бай Ганьовци черпят енеригия от произвденията на Алеко. Бай Ганьо пороби българският народ с помощта на идеолога байганист Алеко Константинов!
Аватар
myhata II
Мнения: 15705
Регистриран на: Чет Яну 18, 2007 5:16 pm
Местоположение: Toronto Ontario

Re: България - историята на Европа

Мнение от myhata II »

budtel написа:Някои хора не могат да разберат какви поразии причини Алеко Константинов на целия български народ със своите произведения. Не знам каква му е била целта да създаде този художествен герой, дали го е направил нарочно или е искал да направи нещо добро, но резулатът е направо плачевен. Днес българинът е Бай Ганьо!!! Нещо повече, ако по времето на Алеко е имало един двама Ганьовци от които той се е въодушевил и е написал книгите си, то днес неговите произведения са един добър наръчник на всички, които искат да бъдат Бай Ганьовци. Това произвдение е отвратително, показващо нескрита омраза към народа от който произхожда и самият Алеко, но той самият се е считал за американец може би, или поне така е искал. Днешните Бай Ганьовци черпят енеригия от произвденията на Алеко. Бай Ганьо пороби българският народ с помощта на идеолога байганист Алеко Константинов!
Само Ленин ще ги оправи Будителю ;)
„Робите лъжат, свободният човек казва истината.“
"Ако двама души мислят еднакво - единият е излишен."
Стефан Цанев
apple
Мнения: 1460
Регистриран на: Чет Юни 28, 2007 2:41 pm

Re: България - историята на Европа

Мнение от apple »

Аз се гордея с историята на България, но повече се гордея ето с това малко и крехко създание изпълнено с толкова много талант още от сега... Докато има деца като нея ще я има България. http://www.youtube.com/watch?v=mMtx15Af_vM"
Аватар
UnHoly
Напуснал форума
Мнения: 410
Регистриран на: Сря Ное 30, 2011 2:37 pm
Местоположение: East of Eden

Re: България - историята на Европа

Мнение от UnHoly »

apple написа:Докато има деца като нея ще я има България
Много удобна позиция! Нека някои други да крепят камъка на раменете си там, докато други родолюбиво им ръкопляскат от безопасно растояние. Не ли?
Последно промяна от UnHoly на Пет Май 04, 2012 11:14 pm, променено общо 1 път.
Всеки може да умре, но не всеки може да роди. Най-добрите остават неродени.
Аватар
MrGeek
Путлер Капут
Мнения: 16506
Регистриран на: Вто Мар 01, 2005 4:20 am
Местоположение: The Red Square

Re: България - историята на Европа

Мнение от MrGeek »

budtel написа:Някои хора не могат да разберат какви поразии причини Алеко Константинов на целия български народ със своите произведения. Не знам каква му е била целта да създаде този художествен герой, дали го е направил нарочно или е искал да направи нещо добро, но резулатът е направо плачевен. Днес българинът е Бай Ганьо!!! Нещо повече, ако по времето на Алеко е имало един двама Ганьовци от които той се е въодушевил и е написал книгите си, то днес неговите произведения са един добър наръчник на всички, които искат да бъдат Бай Ганьовци. Това произвдение е отвратително, показващо нескрита омраза към народа от който произхожда и самият Алеко, но той самият се е считал за американец може би, или поне така е искал. Днешните Бай Ганьовци черпят енеригия от произвденията на Алеко. Бай Ганьо пороби българският народ с помощта на идеолога байганист Алеко Константинов!
Фиу-фиу-фиу-фиу (опитвам се да възпроизведа сигнала на линейка, ама не знам дали се получава). :D
Теллъс -единственния доставчик на нет в Канада.
Казармата дава много и взима много,същото като имиграцията
богатите хора използват КЕШ или Дебит ,кредитните карти са за цървули

__ Powered by мухЪтЪ.
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Колкото до науката, ми вярвам и даже прекалено и вярвам, но не вярвам толкова на хората.
__ Powered by Kpetrov
Аватар
myhata II
Мнения: 15705
Регистриран на: Чет Яну 18, 2007 5:16 pm
Местоположение: Toronto Ontario

Re: България - историята на Европа

Мнение от myhata II »

MrGeek написа:
budtel написа:Някои хора не могат да разберат какви поразии причини Алеко Константинов на целия български народ със своите произведения. Не знам каква му е била целта да създаде този художествен герой, дали го е направил нарочно или е искал да направи нещо добро, но резулатът е направо плачевен. Днес българинът е Бай Ганьо!!! Нещо повече, ако по времето на Алеко е имало един двама Ганьовци от които той се е въодушевил и е написал книгите си, то днес неговите произведения са един добър наръчник на всички, които искат да бъдат Бай Ганьовци. Това произвдение е отвратително, показващо нескрита омраза към народа от който произхожда и самият Алеко, но той самият се е считал за американец може би, или поне така е искал. Днешните Бай Ганьовци черпят енеригия от произвденията на Алеко. Бай Ганьо пороби българският народ с помощта на идеолога байганист Алеко Константинов!
Фиу-фиу-фиу-фиу (опитвам се да възпроизведа сигнала на линейка, ама не знам дали се получава). :D
Ша тъ бият китайците от съседния апартамент,ако продължаваш да фучиш Гайка! :lol:
„Робите лъжат, свободният човек казва истината.“
"Ако двама души мислят еднакво - единият е излишен."
Стефан Цанев
Аватар
azzura
Мнения: 799
Регистриран на: Нед Май 23, 2010 1:43 am

Re: България - историята на Европа

Мнение от azzura »

budtel, ти доообре ли си?!? Алеко бил антибългарин ?! Да не си се припознал в произведенията му? Всичко, което е писал важи с пълна сила и днес.Един мой любим цитат относно политиците ни ''Всичките са маскари..."
http://www.youtube.com/watch?v=3moLkjvhEu0" onclick="window.open(this.href);return false;
apple
Мнения: 1460
Регистриран на: Чет Юни 28, 2007 2:41 pm

Re: България - историята на Европа

Мнение от apple »

UnHoly написа:
apple написа:Докато има деца като нея ще я има България
Много удобна позиция! Нека някои други да крепят камъка на раменете си там, докато други родолюбиво им ръкопляскат от безопасно растояние. Не ли?
Не, защото аз съм от тези, които ще се върнат! Говори за себе си. А ти ръкопляскай задигайки фуста на канадските таланти щом това те увлича. ;) Не ти ли е неудобно поне малко да обезценяваш така таланта на това дете? :?: Я покажи равностоен пример за канадско надарено хлапе? Може ама в състезание по надяждане с бургери :lol: Там нямат равни...
Аватар
UnHoly
Напуснал форума
Мнения: 410
Регистриран на: Сря Ное 30, 2011 2:37 pm
Местоположение: East of Eden

Re: България - историята на Европа

Мнение от UnHoly »

apple написа:Не ти ли е неудобно поне малко да обезценяваш така таланта на това дете?
И го правя точно КЪДЕ, удобно ли е да посочиш?
Всеки може да умре, но не всеки може да роди. Най-добрите остават неродени.
Странджата
Мнения: 3606
Регистриран на: Вто Дек 12, 2006 10:00 pm
Местоположение: Хъшия

Re: България - историята на Европа

Мнение от Странджата »

Само Ленин ще ги оправи Будителю ;)[/quote]
Tой вече ни оправи Мухаша,а неговият последовател и най-долен предател в българската история Гошо Тарабата ни довърши!!!А на теб щом всичко това ти е смешно......
Аватар
Marto
Мнения: 4042
Регистриран на: Вто Юни 28, 2005 5:24 am
Местоположение: Edmonton, AB

Re: България - историята на Европа

Мнение от Marto »

apple написа:
UnHoly написа:
apple написа:Докато има деца като нея ще я има България
Много удобна позиция! Нека някои други да крепят камъка на раменете си там, докато други родолюбиво им ръкопляскат от безопасно растояние. Не ли?
Не, защото аз съм от тези, които ще се върнат! Говори за себе си. А ти ръкопляскай задигайки фуста на канадските таланти щом това те увлича. ;) Не ти ли е неудобно поне малко да обезценяваш така таланта на това дете? :?: Я покажи равностоен пример за канадско надарено хлапе? Може ама в състезание по надяждане с бургери :lol: Там нямат равни...
То детето може да е талантливо, но няма как да знаем, щото единственото, което чуваме е плейбек. А ако си мислиш, че това на записа му е естествения глас... :x
budtel
Мнения: 534
Регистриран на: Пет Сеп 02, 2011 8:00 pm

Re: България - историята на Европа

Мнение от budtel »

azzura написа:budtel, ти доообре ли си?!? Алеко бил антибългарин ?! Да не си се припознал в произведенията му? Всичко, което е писал важи с пълна сила и днес.Един мой любим цитат относно политиците ни ''Всичките са маскари..."
Това ''Всичките са маскари..." важи в пълна сила и за другите парламенти. Аз като дойдох тука гледах един дебат с Шаре и още някаква си. Бях шокиран, че удивително приличат на наште маскари. Политическото театро, което се разиграва сега навсякъде не е патент на блгарите, даже не е и на Бай Ганьо. Лошото е, че всички лошотии на различните строеве се приписват на българите и така се петни името ни. Дори и ние емигрантите живеем с тези белези на антибългарскта пропаганда. Ето Bistra говори за някакъв си Иречек, който плюел българите без да взима под внимание че по това време българиският народ се е пробуждал от 500 годишно подтисничество. Бил е с накърнено самочуваствие, с наведена глава. Че и днес някои наричат българите "гяури!". Не мога да рабера каква е тази омраза към собственият ти народ. Хей хора, осъзнайте се!
speedy
Мнения: 4160
Регистриран на: Вто Юли 29, 2003 9:08 am
Местоположение: Ontario, Canada

Re: България - историята на Европа

Мнение от speedy »

Единственият документиран случай, когато Бай Ганьо е чел "Бай Ганьо".

Изображение
За оплаквания: Armenian Holy Trinity Church - (416) 431-3001
prace
Мнения: 1617
Регистриран на: Чет Юни 02, 2005 2:17 am
Местоположение: София

Re: България - историята на Европа

Мнение от prace »

Относно българските таланти и аз имам да кажа нещо...
http://www.youtube.com/watch?v=bsPruA2K ... AF00707DD7"
Те просто не са в България.
тези двамата не са в България от много години, А и почти целият ни национален отбор по акробатика треньори и състезатели не са в България от много години. Бяхме водеща световна сила. Както художествената, спортната гимнастика и много други спортове.
Мъжът от видиото работи в Англия (Той е световен шампион и носител на световна купа), (момичето съм аз преди много години, но не се занимавам с акробатика тук)...
Ако това момиче, което пее сега, продължава да е толкова хубаво и да пее хубаво, то и него Боко и всичката пасмина политическа ще прогонят от България.
Така че България е имала и продължава да има таланти, но те просто не стоят в България.
Голяма част от българските интелигентни, можещи и полезни хора просто не са в България...точно това е лошото.
Аватар
azzura
Мнения: 799
Регистриран на: Нед Май 23, 2010 1:43 am

Re: България - историята на Европа

Мнение от azzura »

Поздравления, prace, страхотни сте !!! Това някъде из корейско ли е?
http://www.youtube.com/watch?v=3moLkjvhEu0" onclick="window.open(this.href);return false;
Публикувай отговор