Професия Montage de câbles et de circuits ?

Това е форум посветен на процедурата по имиграция в провинция Квебек - документи, интервюта, визи, пътуване.
Публикувай отговор
Аватар
thunderbolt
Мнения: 106
Регистриран на: Чет Окт 02, 2008 5:44 am

Професия Montage de câbles et de circuits ?

Мнение от thunderbolt »

Здравейте!

Искам да попитам дали някой може да ми каже как точно се превежда на български тази професия и до кое българско образование е близко? Електротехник или друго ? Ще бъда много благодарен, ако се включат и хора минали интервю с тази професия.

Благодаря Ви предварително!
draganovi81
Мнения: 12
Регистриран на: Пон Ное 21, 2011 5:58 am

Re: Професия Montage de câbles et de circuits ?

Мнение от draganovi81 »

Малко заблуждава свързана е с производството на платки и части за самолетостроенето. Има доста разяснения за тази специалност много хора както и ние се заблуждават, че има нещо общо с електроизграждане.
ibogdanov
Мнения: 46
Регистриран на: Съб Дек 17, 2011 7:20 am
Местоположение: все още в БГ
Обратна връзка:

Re: Професия Montage de câbles et de circuits ?

Мнение от ibogdanov »

draganovi81 написа:Малко заблуждава свързана е с производството на платки и части за самолетостроенето. Има доста разяснения за тази специалност много хора както и ние се заблуждават, че има нещо общо с електроизграждане.
от къде черпиш инфо, аз рових в http://www.workingincanada.gc.ca" , но без особен успех.
draganovi81
Мнения: 12
Регистриран на: Пон Ное 21, 2011 5:58 am

Re: Професия Montage de câbles et de circuits ?

Мнение от draganovi81 »

Във форума има няколко теми точно за тази професия и доста коментари не е мое лично откритие . С търсачката може да потърсите, само че са в различни теми.
Аватар
thunderbolt
Мнения: 106
Регистриран на: Чет Окт 02, 2008 5:44 am

Re: Професия Montage de câbles et de circuits ?

Мнение от thunderbolt »

Като се поразтърсих по-обстойно намерих следното: http://www.immigration-quebec.gouv.qc.c ... cuits.html" и наистина се отнася за самолетостроенето, за съжаление...
danielagogo
Мнения: 12
Регистриран на: Пет Мар 18, 2011 8:11 am

Re: Професия Montage de câbles et de circuits ?

Мнение от danielagogo »

Да,и аз мислех,че е нещо свързано с поставяне на кабели и ел.вериги и ми беше много странно,защото специалност "ел.обзавеждане" не е в търсените професии ,а " Montage de câbles et de circuits " е?!?!
...линкът обяснява нещата :)...
Аватар
acsior
Мнения: 56
Регистриран на: Нед Яну 16, 2011 7:33 pm
Местоположение: София

Re: Професия Montage de câbles et de circuits ?

Мнение от acsior »

Аз някъде по-назад бях питал същия въпрос :) За съжаление за Квебек май електротехник не е от предпочитаните професии, но пък за федералната процедура е :) Аз лично с тия промени през 1-2 месеца не знам кога ще успеем да подадем документи и вече наистина се замислям дали да не кандидатстваме по федералната процедура. Пък ако всичко мине ОК, както някой в друга тема беше замислил да кацнем в Монреал, че там са ни познатите и на нас...
Rock 'N' Roll
Публикувай отговор