Въпрос за ваксини

За това какъв е живота в Канада и какъв e смисъла да се имигрира.
Аватар
ablood
Мнения: 10496
Регистриран на: Нед Авг 28, 2005 2:51 pm
Местоположение: Montreal
Обратна връзка:

Re: Въпрос за ваксини

Мнение от ablood »

Ninushevi написа:За твое сведение имам медицинско образование(1) и няколко (3-4) дипломи за други висши образования
;)
Ако нямате аргументи срещу мнението ми, моля не подхващайте личността ми.
Аватар
Павел
.
Мнения: 10209
Регистриран на: Пет Авг 10, 2007 4:57 pm

Re: Въпрос за ваксини

Мнение от Павел »

Ninushevi написа:
Павел написа:
IRA написа:В Канада ваксинациите не са задължителни, няма да имате проблеми.
Да не имунизираш детето си не е само признак на неграмотност и дебилщина, а престъпление, което би трябвало да се криминализира.
Много ми е интересно как доста често изказваш компетентно мнение по доста въпроси ?!?!? За твое сведение имам медицинско образование и няколко дипломи за други висши образования ( т.е. мога да кажа ,че съм достатъчно компетентна и образована) и съм добре запозната с ваксините.Именно това ,което искаш да криминализираш доведе (доказано) заболяване на детето ми и искам да ти кажа ,че е доста тежко да го гледаш как страда за това, което умишлено си му причинил,а именно имунизацията!
Independent написа: Ваксините са ефективни. Ваксините са доказано безопасни (прилагани повече от 100 години!). Ваксините спасяват животи. Отказът от ваксини би ни върнал стотици години назад, когато цели общества са изчезвали от грипни епидемии.
Да , безспорен факт е това ,че бихме се върнали години назад ,НО се моли и надявай никога да не ти се случи това да гледаш детето си да се мъчи ,заради ваксина! Така ,че всеки има право да избира това ,което е добре за детето му!
Направо ме респектира с тия десетина дипломи на трупчета. Взимам си думите назад - не бих искал да се криминализира престъпното родителско невежество, а бих изпратил на бесилото посмъртно хора като Луи Пастьор, Джонас Солк и Морис Хилеман, завършили, за разлика от теб, селскостопанския техникум в Бусманци. Също бих завел дело с/у Световната здравна организация, дето подвежда хората посещаващи страни от третия свят, съветвайки ги да се имунизират против това или онова.
ВАТНИК С УШАНКА/ТЪРГОВЕЦ НА КОПЪРКА
IfSD
Мнения: 8
Регистриран на: Чет Сеп 23, 2010 8:16 am

Re: Въпрос за ваксини

Мнение от IfSD »

Всъщност, ваксините, за чието производство се използват и до днес органи, кръв и урина от маймуни, свине, зайци, крави, пилета и много други видове животни, включително абортирани човешки фетуси и ракови клетки, са били наложени в съзнанието на хората чрез две големи измами. А те са:

1. Че ваксините са изкоренили инфекциозните болести;
2. Че ваксините дават имунитет срещу съответните инфекциозни болести.

Вероятно стотици родители ще бъдат шокирани да научат, че тези две измами са били напълно разобличени още преди 150-200 години, в зората на масовите ваксинационни програми! Световно известни учени, доктори и професори, са написали значими трудове, скрити и до днес от обществото, за които студентите по медицина нищо не са чували! Нека обаче споменем една малка част от тези изключително важни трудове (някои - брошури, а други - книги от по 700-800 стр.), които все още могат да се намерят в интернет :


1. Commentaries on the Diseases of Children (1815) - John Clark, M.D.

2. An Appeal to the Public, on the Hazard and Peril of Vaccination (1817) - John Birch

3. Dr. C.G.G. Nittinger's Evils of Vaccination (1856) - Chr. Charles Schieferdecker, M.D.

4. Essay on Vaccination (1868) - Dr. Charles T. Pearce, M.D.

5. Report on Small-Pox Cases (1873) - Dr. Leander J. Keller

6. Anti-Vaccination (1876) - Jno. Pickering, F.S.S., F.R.G.S.

7. Prison Thoughts on Vaccination (1876) - Henry Pitman

8. Vaccination Tracts (1879) - William Young & Neeld Terrace

9. Pasteur and Jenner (1881), 8 page booklet - J. J. Garth Wilkinson

10. Sanitation, Not Vaccination, the True Protection Against Small Pox (1881) – William Tebb

11. The Fable of the Small-Pox Hospital Nurses Saved from Small-Pox by Re-Vaccination (1882) - London Society for the Abolition of Compulsory Vaccination

12. Testimonies of Medical Men on the Protection Supposed to be Afforeded by Vaccination, from 1805 to 1881 (1882) - London Society for the Abolition of Compulsory Vaccination

13. Protest Against the Compulsory Vaccination, Vaccination Inquirer, Vol. 5, (1883) - Drs. George and F. E. Hoggan

14. A Review of the Norwich Vaccination Inquiry (1883) - William J. Collins, M.D., B.S., B.Sc.

15. Medical Men and Vaccination, Address by Dr. Allinson, Vaccination Inquirer (1883) - Dr. Allinson

16. Vaccination of Immigrants, Letter to William Tebb (1883) - F. Scrimshaw

17. Sir Lyon Playfair's Logic (1883) - William J. Collins, M.D., B.S., B.Sc.

18. Sir Lyon Playfair (1884) - William White

19. Compulsory Vaccination in England (1884) - W. Scott Tebb, M.A., M.D., D.P.H.

20. The Story of a Great Dillusion (1885) - William White

21. History and Pathology of Vaccination, Vol. I-II, (1889) - Prof. Edgar M. Crookshank, M.B.

22. Jenner and Vaccination (1889) - Dr. Charles Creighton, M.D.

23. Vaccination Proved Useless & Dangerous (1889) - Alfred Russel Wallace, LL.D.

24. The Increase of Cancer (1892), The TOSCIN journal - William Tebb

25. Leprosy and Vaccination (1893) - William Tebb

26. The Vaccination Question (1895) - Arthur Wollaston Hutton

27. The Case Against Vaccination (1896) - Walter Hadwen, M.D., L.R.C.P., M.R.C.S., L.S.A.

28. A Century of Vaccination and What It Teaches (1898) - W. Scott Tebb, M.A., M.D., D.P.H.

29. Vaccination a Dellusion (1898) - Alfred Russel Wallace, LL.D., DUBL., D.C.L., OXON., F.R.S., ETC.

30. The Vaccination Superstition (1902) - John W. Hodge

31. A Summary of the Proofs That Vaccination Does Not Prevent Smallpox but Really Increases It (1904) - Alfred Russel Wallace, LL.D., DUBL., D.C.L., OXON., F.R.S., ETC.

32. The Fallacy of Vaccination (1911) - John Pitcairn, Anti-Vaccination League of America

33. Leicester: Sanitanion versus Vaccination (1912) - J. T. Biggs, J. P.

34. The Crime of Vaccination: Or Bacteria, X.Y.Z. (1913) - Dr. Tenison Dean, M.D.

35. Vaccination and the State (1914) - Arnold Lupton, M.D., National Anti-Vaccination League

36. Horrors of Vaccination - Exposed and Illustrated (1920) - Chas M. Higgins

37. The Fraud of Vaccination (1923), article from "Truth" - Dr. Hadwen

38. Sanitation v. Vaccination (1923), article from "Truth" - Dr. Hadwen

39. Small Pox - A Healing Crisis & the Truth about Vaccination (1924) - H. Valentine Knaggs

40. Dare Doctors Think? (1925) - Dr. Hadwen, M.D., L.R.C.P., M.R.C.S., L.S.A.

41. The Medical Voodoo (1935) - Annie Riley Hale

42. The Case Against Vaccination (1936) - M. Beddow Bayly, L.R.C.P., M.R.C.S.

43. The Vaccination Problem (1936) - Joseph Swan

44. The Truth About Vaccination and Immunization (1951) - Lily Loat

45. B.C.G. Vaccination (1952) - M. Beddow Bayly, L.R.C.P., M.R.C.S.

46. The Poisoned Needle (1956) - Eleanor McBean

47. The Blood Poisoners (1965) - Lionel Dole

48. Inventing the AIDS Virus (1996), 720 pages - Prof. Peter H. Duesberg

49. Vaccines and Serum Evils (1996) - Dr. Herbert M. Shelton

50. Virus Mania (2008) - Torsten Engelbrecht, Claus Kohnlein

Тези трудове са само една малка част от огромния брой книги и брошури, издадени в течение на 200 години от въвеждането на масовите ваксинации! Те са писани от елита на медицинската общност, от уважавани доктори и професори, някои от тях имащи множество научни титли. Докато здравните власти днес се стараят да убедят студентите по медицина и обществото, че цялото мед. съсловие одобрява и поддържа ваксините и ваксинациите, това съвсем не е така! Точно обратното! Най-добрите специалисти в своята област и днес отричат напълно ваксините, заявявайки както своите предшественици, че те са една голяма измама, обслужваща единствено интересите на фармацевтичните картели! Много други доктори знаят истината, но се страхуват да говорят открито, за да не бъдат дискредитирани и изхвърлени от системата. Но времето, в което живеем, изисква жертви! Време е истината да бъде прогласена на висок глас, без страх от последствията! Време е всички съвестни мед. лица да се изправят срещу лъжата и измамата, знаейки, че ще бъдат отговорни за живота и здравето на техните пациенти!
Изследвайки гореизброените трудове на съвестните доктори и професори от миналите и сегашни времена, се натъкваме на потресаващи и чудовищни факти във връзка с масовите ваксинации! Ето само някои от тях:
1. Ваксините и ваксинациите са една голяма измама, една заблуда и престъпление!
2. Ваксините не дават никакъв имунитет, не носят никаква полза, а само увреди и смърт!
3. Причината за голямата смъртност от инфекциозни болести в миналото се е дължала на лошите хигиенни условия, бедността, мизерията, недохранването, лошите битови условия, отслабналата имунна система и др. фактори!
4. Твърдението за спад на инфекциозните заболявания чрез ваксини, е лъжа и измама!

5. Ваксинациите са един противоестествен метод на здравна превенция, притиворечащ на естествените процеси в човешкото тяло и здравните закони!
6. Масовите ваксинации са причинили бум на инфекциозни и тежки заболявания, както и масова смъртност, наброяваща в някои случаи няколко десетки души! В случая със СПИН говорим за няколко десетки милиона!
7. Бумът на рак, проказа, сифилис и други тежки и инвалидизиращи заболявания, се дължи на ваксините! Най-добър пример е епидемията от аутизъм при децата след въвеждането на живака като консервант във ваксините!
8. Били са предизвиквани изкуствени епидемии от инфекциозни болести чрез изкуствени методи на заразяване с вируси и бактерии, за да бъдат оправдани в някои случаи и наложени масовите ваксинации!
9. Били са обявявани от здравните власти епидемии от инфекциозни болести в населени места, където изобщо не е имало епидемии!
10. Масово наложените по този начин ваксинации впоследствие са предизвиквали истински епидемии!
11. В много страни са били налагани от властите задължителни ваксинации, съпроводени с глоби и дори затвор за тези, които са отказвали ваксините!
12. В много страни по света е имало масови протести и бунтове на населението срещу задължителните ваксинации!
13. Хиляди ваксинирани са умирали в ужасни болки и агония! Понякога смъртната агония е продължавала дни наред!
14. Елитът на медицинската общност се е изправил срещу ваксините и ваксинациите!
15. В много страни по света са формирани граждански сдружения и алианси срещу ваксините!
16. Били са писани множество протестни писма от съвестни доктори и държавни лица до държавните власти, включително са били водени съдебни спорове и битки, довели до отмяна на задължителните ваксинации в редица държави!
17. Страшната пандемия от "испански грип" през 1918-1919 г. е била предизвикана от ваксини и изкуствено заразяване на масите! Жертвите са били 20 млн. (според някои източници - много повече)! Повечето оцелели в годините на пандемията са били неваксинирани граждани и селяни!
18. Ваксините са биологично оръжие за разпространение на смъртоносни рекомбинантни вируси, бактерии и други вредни и опасни за здравето вещества! Ваксините се използват за манипулиране гените на човека и постигане на умствен контрол върху масите! Чрез ваксините се променят още от бебешка възраст биохимичните процеси в мозъка на човека, които водят впоследствие до проблеми с опознаването на света и реалността, асоциално и деструктивно поведение и мислене, лесно пристрастяване към опиати и наркотици!

Горните факти са само една малка част от цялата картина и са доказани с множество официални данни, таблици и снимков материал! Това, което последно мога да кажа, е, че ваксините са един от най-добрите методи на съвремената Инквизиция, която днес е по-жива и действена от всякога! Отново подчертавам, че те са един от най-добрите методи за умствен контрол на масите, тъй като чрез тях успешно се манипулират човешките гени и се променя биохимията на мозъчните процеси в човешкия организъм още от най-ранна детска възраст! Днес е доказано, че това, което пише на етикетите на ваксините, е само една малка част от целия отровен коктейл! Какви още убийствени съставки съдържат, знаят само тези, които са ги създавали! За ваксината срещу свинския грип, например, бе разкрито, че съдържа наночастици-сензори, за които само може да се гадае как действат върху организма (освен многото отровни и вредни съставки като живак, формалдехид, скуалин, жив или отслабен вирус на свинския грип и др.).
Ninushevi
Мнения: 505
Регистриран на: Чет Май 28, 2009 9:46 am
Местоположение: Montreal,Quebec
Обратна връзка:

Re: Въпрос за ваксини

Мнение от Ninushevi »

Павел написа:Направо ме респектира с тия десетина дипломи на трупчета. Взимам си думите назад - не бих искал да се криминализира престъпното родителско невежество, а бих изпратил на бесилото посмъртно хора като Луи Пастьор, Джонас Солк и Морис Хилеман, завършили, за разлика от теб, селскостопанския техникум в Бусманци. Също бих завел дело с/у Световната здравна организация, дето подвежда хората посещаващи страни от третия свят, съветвайки ги да се имунизират против това или онова.
Да,определено трябва да си респектиран ,не само от дипломите ми ,но и от мен самата,защото предполагам(от многото твои изказвания) ,че съм доста по компетентна,образована и възпитана от теб.Радвам се ,че с тази тема си успял да прочетеш и евентуално да научиш 2-3 имена на значими учени в сферата на медицината.Спирам да коментирам темата ,защото е безсмислено!
И все пак всеки сам решава какво ,как и защо да се случва с него и децата му , а твоите коментари са повече от смешни!
DCS- Виена - 12.10.2009 г.
ПОЛЕТ-София-Мюнхен–Монреал-25.03.2012г.
emimilanova
Мнения: 225
Регистриран на: Нед Апр 29, 2007 3:44 pm
Местоположение: Montreal

Re: Въпрос за ваксини

Мнение от emimilanova »

IfSD написа:Всъщност, ваксините, за чието производство се използват и до днес органи, кръв и урина от маймуни, свине, зайци, крави, пилета и много други видове животни, включително абортирани човешки фетуси и ракови клетки, са били наложени в съзнанието на хората чрез две големи измами. А те са:

1. Че ваксините са изкоренили инфекциозните болести;
2. Че ваксините дават имунитет срещу съответните инфекциозни болести.
ха-ха-ха
Чудно как винаги се намира някой, който да разбули "великата конспирация" :D
Това ме подсеща как наскоро един приятел ентусиазирано ми разказваше как един "много компентен лекар" говорел в едно предаване и "разбулил" мита за вредните и позелезните храни :D Как години наред сме били зблуждавани, че наситените и транс мазнини са вредни за здравето и сме били "съзнателно подтиквани" да се "тровим" с плодове и зеленчуци ... :x
miteto
Модератор
Мнения: 11161
Регистриран на: Пон Юли 28, 2003 3:26 am
Местоположение: Toronto

Re: Въпрос за ваксини

Мнение от miteto »

IfSD написа:Ваксините се използват за манипулиране гените на човека и постигане на умствен контрол върху масите!
:rofl: Манипулиране на гените :rofl:
IfSD написа:За ваксината срещу свинския грип, например, бе разкрито, че съдържа наночастици-сензори, за които само може да се гадае как действат върху организма (освен многото отровни и вредни съставки като живак, формалдехид, скуалин, жив или отслабен вирус на свинския грип и др.).
Наночастици-сензори :rofl:
IfSD
Мнения: 8
Регистриран на: Чет Сеп 23, 2010 8:16 am

Re: Въпрос за ваксини

Мнение от IfSD »

Лични свидетелства за вредите от ваксините

http://bgpetition.com/lipsa-na-izbor-pr ... index.html"



1546 Маргарита Веселинова Гарова Пловдив България

Моето детенце пострада от ваксините. Бяха му направени пърите 5 ваксини след като получи цялостно кожно възпаление. Лутахме се цяла една година по лекари и всичките ни даваха диагноза остър атопичен дерматит. След малко повече от година му направижме изследване за тежки метали. Оказа се че нивото на живака и оловото в кръвта му е много над нормалното ниво в следствие от ваксините.



1555 Николай Боянов Методиев София България

Имам епилепсия, предизвикана от ваксина срещу детски паралич,а дъщеря ми беше заразена с коклюш след ваксина ДТК(още наследващия ден беше с кашлица).



1585 Надя Иванова Нонова София България

Подозирам първата ваксина Пентаксим,сложена на 3-месечна възраст на бебчето ни, за ужасната кожна реакция - мокра екзема, с която дълго се борихме. До онзи момент не бях подозирала какви последствия може да има от една имунизация.



1597 Паулина Петрова Димитрова София България

Аз също смятам,че се нарушават правата ми за избор.Дъщеря ми остана без половин ляв дроб след ваксина БЦЖ.Подробностите около ужаса,който изживях ще Ви ги спестя,но сега тя е жива само благодарение на професионализма на лекарите в детското отделение на "Пирогов".Сега тя си е в къщи и изпитвам ужас от следваща ваксина.Кой ще поеме отговорността, ако се случи нещо с детето ми? Или болката и мъката са си мой проблем,важното е да процъфтява фармацевтичната индустрия!? Защо има толкова болни от туберкулоза?Та нали всички имат ваксини? Защо като се ударим на желязо ни слагат инжекция против тетанус?Нали всички имаме ваксини? Защо боледувам след противогрипна ваксина?и т.н. Защо нямаме право на избор?!



1540 Елена Свиленова Иванова Атина Гърция

Имам син на 6 месеца и няма нито една ваксина.Расте здраво и жизнерадостно дете и искам да си остане така.НЕ НА ВАКСИНИТЕ.ТЕ УВРЕЖДАТ И УБИВАТ.Нека спрем лекомислено да ги подлагаме на такива манипулации.



1532 Снежанка Лазарова Димитрова София България

Синът ми бе ваксиниран преди три години от грип в Германия След ваксината получава инсулт, едва спасиха живота му, но сега е с усложния на черния дроб, вече е развалина, а беше един чудесен спортист!



1521 Десислава Димитрова Зидарова София България

Работя в социална институция,където е обособена група на деца със специални потребности.Много от тях са получили увреждания след направени ваксини.Това е всеизвестно,но се възмущавам от лицемерието на цялата система,която предпочита да извлича дивиденти,вместо да направи нещо практично –информиране на обществото и неотнемане правото на избор на родителите.



1512 Нина Б. Петкова Пловдив България

Българското ДТК има 1250 микрограма алуминий и 45 микрограма тиомерсал (49% живак) - в САЩ дори и преди да забранят живака във ваксините максималното съдържание е било 25 микрограма; алуминият е 300 микрограма в Тетраксима (и в Пентаксима). Всички хепатитни ваксини съдържат 250 микрограма алуминий. В английската листовка на ваксината Пентаксим за Швеция пише, че ако се започне от третия месец (а не от втория), реимунизацията не е нужна, но това не го пише в българската листовка – спазват българския имунизационен календар. Децата НЕ СА опитни мишки!!!Родителите трябва да имат право на избор!!!



1444 невена славова донева раковски българия

детето ни е с увреждане ;причината е ваксинация



1442 Любомира Владимирова Вълчева Пловдив България

Моето дете е на 2 год. и няма нито една ваксина. Благодарение на Интернет се образовах достатъчно за да откажа каквито и да е подобни интервенции още в родилното. Досега с мъжа ми си държим на решението. От Хеи ни наложиха глоба 50 лв, но все още не сме я платили. Писах 2 стр. жалба срещу тях. Относно детските заведения хич не ме е грижа - нямам намерение да захвърля детето си на произвола на държавните институции. Хора, освен че имаме избор дали да ваксинираме или не, имаме избор дали да дадем детето си на държавата да го "възпита, образова и социализира". Има и други варианти. Смятате ли, че една непозната жена ще се грижи по-добре от вас за Вашето дете, при положение, че на главата и висят още 30 деца? Смятате ли, че само в детската градина(държавното училище) детето Ви може да се социализира, образова и възпита? Не се ли нагледахме на толкова много примери за обратното? Или по-точно за това, че се социализира образова и възпитава по начин, който не съответства на Вашите разбирания за морал и академичен успех? Помислете и потърсете алтернативи. Най-бързо развиващото се движение в Щатите и въобще в света е това на родителите,които поемат контрол над образованието на собствените си деца като ги образоват в къщи сами, в група с други родители, или чрез дистанционни програми за обучение. Потърсете и вижте кои ученици в Щатите имат най-висок академичен успех на стандартните тестове. Кои ученици са най-желани в Университетите? Кои ученици се справят най-добре във Висшите училища? Хоумскулърите. Винаги имаме избор.



1437 Надежда Владимирова Панайотова Провадия България

Миналата седмица детето ми пострада от глупавата ви жива ДТК ваксина. Вдигна 40 градусаТ и разви синдром на Шонлайн Хенох. Хайде стига сте експериментирали на наш гръб по дяволите. Освен в нашата нещастна държава и в Румъния, къде другаде ваксинират насилствено? Освен това, нито личните лекари, нито педиатрите разкриват информация какво съдържат убийствените ви ваксини, нито информират за алтернативни варианти...? Вадят спринцовките, бодат децата като добитък и това е. Освен това, не оставят децата под наблюдение половин час както трябва да е , а боц и кой от къде е. Заклевам се, че повече няма да ваксинирам децата си и ще тръбя до дупка на всеки за вредата от тези гадости. Ако трябва ще подкупвам лекари за да могат децата ми да посещават градини и училища.



1423 Елена Пламенова Георгиева София България

Моето дете е със синдром на уест, най-вероятно след ваксина пентаксим



1379 Мария Атанасова Узунова Пловдив България

Видях как пред очите ми едно дете, което рецитираше стихчета, спря да говори и стана аутист вследствие на ваксинация, нямам думи да опиша болката си!!!



1367 Десислава Михайлова Будакова Варна България

Никой не ни информира за страничните реакции след ваксинация, наложи се да си ги намерим в нета, докато бебето ни плака почти 4 часа след ваксинация.



1337 ЮЛИЯНА МАРИНОВА КОСТАДИНОВА СОФИЯ БЪЛГАРИЯ

МОЯ ВНУК СТАНА ЖЕРТВА НА ТАКА НАРЕЧЕНИТЕ ЗАДЪЛЖИТЕЛНИ ВАКСИНИ ПРОТИВ ДЕТСКИ ПАРАЛИЧ, ТАКА ЧЕ СЪМ ЗА ТОВА ИЗНУДВАНЕ ДА БЪДЕ ПРЕКРАТЕНО.АКО Е НЕОБХОДИМО НЯКАКВО СЪДЕЙСТВИЕ ИМАТЕ ГО




1333 Мария Цветанова Рафаилова Илиева София България

И ние си пострадахме от тези вълшебни ваксини



1328 Десислава Златкова Георгиева София, с. Казичене България

Майка съм на две деца - момче на 8г. и момиче на 5г. Не бях съгласна синът ми да се ваксинира в предучилищна възраст със задължителната ваксина БЦЖ, но ми беше заявено, че ако не го ваксинирам, няма да бъде приет в първи клас. Така по този начин бяхме принудени да направим тази ваксина, въпреки факта, че след втория прием на ДТК детето получи алергия, която с годините не се повлияваше от никакво лечение (включително и алопатично) и след тестуване за над 20 алергена, не показа положителен резултат към нито един. Въпреки всичко аз бях убедена, че тази негова алергия е в следствие именно на ваксина. След 2 години ми предстои същия избор, но се надявам до тогава да има промяна в законите за здравеопазването и да не се налага да го правя.



1321 Румяна Рахнева Маринова Бургас България

Детски лекар съм от 26 гдини и моите наблюдения са , че децата боледуват по често след като започнат ваксините.


ВСИЧКИ КОМЕНТАРИ В ПЕТИЦИЯТА:
http://bgpetition.com/lipsa-na-izbor-pr ... /view.html"

ХОРА, ТЪРСЕТЕ САМИ ИСТИНАТА ЗА ВАКСИНИТЕ И ПРОГРАМАТА НА ГЛОБАЛНИЯ ЕЛИТ ЗА ДЕПОПУЛАЦИЯ!

ЕТО И ОЩЕ СВИДЕТЕЛСТВА ОТ ЕДИН ДРУГ ФОРУМ:
http://forum.bg-mamma.com/index.php?topic=245299.0;all"


Здравейте,
Аз съм майка на близнаци, които бяха заразени с ваксинален полиомиелит в едно от здравните заведения в които се налагаше да лежат, докато достигнат необходимите си килограми. Болестта беше страшна, доста време имаше опастност за живота им, след това повече от година провеждахме непрекъсната рехабилитация на засегнатите крайници, но сега СЛАВА НА БОГА - нещата са доста добре и ще стават все по-добре и по-добре. Сигурна съм.
Скоро след нашия случай, друго дете в Бургас /ние също сме от този регион/, пострада сериозно след поставяне на жива полиомиелитна ваксина. Родителите водят дело срещу здравната система, но положението е доста стряскащо - казват че техния случай е единствен в страната ни през последните 50 години и че рискът е оправдан и прочие. Отказват да признаят че и ние сме подобен случай, въобще не сме регистрирани в Министерство на здравеопазването, дори просто като статистика - черно на бяло за пред света. Ние си имаме епикризи, голяма част от лекарското съсловие е чувало и зная за нашия случай - но формално никъде не фигурираме.
Въпросът ми към Вас е следният : имате ли информация за други деца, които са имали усложнения след поставянето на ПОЛИОМИЕЛИТНА ваксина и какви са били последствията при тях. И ако изобщо /дано няма/ познавате някой пострадал, или вие сте родител на пострадало дете - за вашия случай уведомено ли е МЗ, Световната Здравна Организация, РИОКОЗ и пр. институции?
Питам, защото ни омръзна вечно да ни лъжат, нещо да крият от нас и да си мислят, че като си затворят очите за миналите случаи, сякаш нещата ще се оправят от самосебе си и никога повече няма да се повторят!!!
Простете ако на моменти мисълта ми е хаотична, просто съм афектирана от момента в който разговарях с родителите на другото пострадало дете, за развоя на делото.


Ами, при моето дете сме почти сигурни, че се касае за реакция след тази ваксина.Понеже Алекс се развиваше добре за възрастта си (7м) ,беше започнал да се движи с паяка ,стоеше поне по един час по коремче и се опитваше да пълзи.Но след като приехме последния прием, който ни закъсняха с един месец, 2 седмици след това той спря да прави каквото и да било.Само можеше да стои седнал и да си играе с играчки но краката му не се движеха,нито вече можеше да стои по корем.Когато попитах лекартата ни тя каза че бил по-спокоен и да го държа изправен докато хвана мускулна треска и той щял да се изправи.И дотам.после ни сложиха диагноза СМА II тип незнам защо?! Имал го вроодено и така но ние пък го нямаме.и така след много ходене по мъките с некъдърни рехабилитатори сега сме в клиниката в Красна поляна и имаме макар и минимален напредък,но хубавите неща бавно стават. Казаха ми че няма смисъл да се занимавам с жалби и такива неща защото до никъде няма да стигна.


Зная за момиче в София, което преди няколко години почина на възраст 18 г. след като е била заразена след ваксина. Подробности не зная: при коя ваксинация е станало, например. Но личният ми опит доказва пълното нехайство на лекарите: моята дъщеря получи реакция на полиемиелитната ваксина (просто падна и 1 час беше неподвижна, след това се оправи, слава богу), и след като я заведохме на консулт в педиатричната болница и в инфекциозна болница, не й обърнаха почти никакво внимание. Нито изследвания, нито контролни прегледи, нищо.... Спомням си и, че тогава имаше една дискусия в някой от форумите, в която се споменаваше при извънредната ваксинация по училищата преди години колко случая е имало: и преходни, и на деца с трайни увреждания...


За повече информация относно държавния геноцид с ваксините:

Христо Цанков
skype: hi.tsankov
e-mail: hi.tsankov@gmail.com
facebook: http://www.facebook.com/hi.tsankov"
Аватар
Independent
Мнения: 1723
Регистриран на: Пет Сеп 24, 2004 8:03 am
Местоположение: Montreal, QC

Re: Въпрос за ваксини

Мнение от Independent »

Нямам нерви да чета цялата словесна диария горе. А ако се съди по множеството удивителни, най-вероятно няма и смисъл. Хващам се само за цитатие, които е дал митето. И какво да кажа: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl:

Наночастици-сензори?! Are you kidding me?! Компании от ранга на Самсунг и Киа (лидери в електронните технологии) от години ескпериментират със субмикронни технологии, но никой досега не ги е довел на ниво, позволяващо масовото производство на нано компоненти. Ужасно скъпи, ужасно трудоемки, енерго-емки процеси, които за момента нямат практическо приложение. Нано технологиите са бъдещето на човешката цивилизация, но за жалост засега са само добро пожелание.

"манипулиране гените на човека и постигане на умствен контрол върху масите" (с удивителна накрая :rofl: :rofl: :rofl: ) Не съм генен инженер, но от каквото си спомням от часовете по биология, манипулиране на гените се постига единствено на ниво отделни клетки, а не напълно развит организъм. Ако бъркам, ще ми е много интересно как точно става това манипулиране на гените в едно завършено същество, та ще помоля за линкове. По възможност на популярен език, като за лаик.

"отровни и вредни съставки като ... жив или отслабен вирус на свинския грип" Ми ако ваксината е против свински грип, как точно ще се постигне имунизация БЕЗ отслабен вирус на въпросния? Дрън-дрън та пляс. Горкото ви детенце!
I must not fear.
Fear is the mind-killer.
I will face my fear.
I will permit it to pass over me and through me.
And when it has gone past I will turn the inner eye to see its path.
Where the fear has gone there will be nothing.
Only I will remain.
Аватар
anxeli
Мнения: 3805
Регистриран на: Вто Ное 02, 2004 1:36 pm
Местоположение: TO

Re: Въпрос за ваксини

Мнение от anxeli »

И аз бих обесила Луи Пастьор и другите любители, заради тях сега земята е пренаселена! Трябва да се оставят нещата на естествения подбор, а не сега да се тъпчем в мравуняците и да работим от сутрин до мрак да храним африканците :fubar: ... Ето сега и на маларията и намериха цаката, безобразие !
В Бг е по-розово положението, там ето, повече хора са прогледнали. Затуй си има и коклюш и детски паралич, ама и докторите помагат, такава некадърност при поставянето плюс остарели технологии и отречени ваксини, плюс ваксиниране на деца с грип и др. проблеми дава супер резултати. Подобно на франция, там също са много образовани, половината население се лекува със захарни дражета от премит в двеста води гъши дроб, гурме лаа :clap: ...
Циганите - на Сатурн !
Аватар
Bistra
Напуснал форума
Мнения: 8801
Регистриран на: Сря Яну 19, 2011 12:19 pm
Местоположение: Rive-Sud de Montréal

Re: Въпрос за ваксини

Мнение от Bistra »

Сама по себе си ръждата не е опасна (това за ablood) при нараняване, но виж пръста, да.Това го знам без да имам медицинско образование.
Ето, за информация:
http://bg.wikipedia.org/wiki/%D0%A2%D0% ... 1%83%D1%81"
Между другото, братовчед на майка ми е починал от тетанус в тинейджърска възраст, точно поради причината, че едно време ваксинациите в България не са били задължителни.
Чак да се криминализира неваксинирането, бих казала по-скоро, не.В някои общества не го практикуват поради религиозни съображения.Все пак въпрос на личен избор е да бъдеш или не. :)
Аз съм ваксинирала децата си. Тук като дойдох видях, че има ваксина дори и срещу варицела.Е, не се ваксинирахме, но за сметка на това сина ми ме ваксинира естествено. Да прекараш варицела на 35 години не е сред най-върховните изживявания в живота.За щастие не се мре и ставаш дейно съпричастен с всички онези, които са против ваксинациите. :D
Аз не съм странен, шантав, откачен или луд. Просто моята реалност е различна от твоята. ("Алиса в Страната на чудесата") :)
pavelyankov
Напуснал форума
Мнения: 903
Регистриран на: Пет Авг 14, 2009 8:29 am
Местоположение: varna

Re: Въпрос за ваксини

Мнение от pavelyankov »

Bistra написа:Сама по себе си ръждата не е опасна (това за ablood) при нараняване, но виж пръста, да.Това го знам без да имам медицинско образование.
Ето, за информация:
http://bg.wikipedia.org/wiki/%D0%A2%D0% ... 1%83%D1%81"
Между другото, братовчед на майка ми е починал от тетанус в тинейджърска възраст, точно поради причината, че едно време ваксинациите в България не са били задължителни.
Чак да се криминализира неваксинирането, бих казала по-скоро, не.В някои общества не го практикуват поради религиозни съображения.Все пак въпрос на личен избор е да бъдеш или не. :)
Аз съм ваксинирала децата си. Тук като дойдох видях, че има ваксина дори и срещу варицела.Е, не се ваксинирахме, но за сметка на това сина ми ме ваксинира естествено. Да прекараш варицела на 35 години не е сред най-върховните изживявания в живота.За щастие не се мре и ставаш дейно съпричастен с всички онези, които са против ваксинациите. :D
Едно човешко мнение :y:
Аз също съм ваксинирал децата си, но това не ми пречи да приемам с разбиране тези, които не го правят.
От злъч и злоба на някои хора не им стига акъла да се поставят в ситуацията на всички онези родители, чиито деца са получили увреждания от ваксинациите.
Изхарчих много пари по жени. Изхарчих много пари за алкохол. Изхарчих много пари за хазарт. Но изхарчих много пари и за глупости.
Вини Джоунс
Аватар
IRA
Съсел
Мнения: 7532
Регистриран на: Пон Дек 22, 2003 8:53 pm
Местоположение: MONTREAL

Re: Въпрос за ваксини

Мнение от IRA »

Не знам защо темата се превърна за и против ваксините, имаше конкретен въпрос. Спорът е безсмислен, никой никого няма да убеди , всеки сам си решава.
В Квебек в училищата също искат доказателства за ваксините при записване в училище, но това не значи ,че са задължителни, има декларация в която декларираш отказ за ваксиниране.
На сина ми снимаха картона с ваксинациите, ама явно са го загубили и сега са ми пратили бележка да им пратя доказателство или да подпиша декларацията за отказ, но насила не могат да те накарат да се ваксинираш.
Когато имигрирах на мен никой не ми е искал документ за ваксинация.
Аз реваксинациите за тетанус не съм си ги правила . Вие правите ли си ги ?
Това,че си ваксиниран срещу коклюш не е гаранция ,че няма да се разболееш. Племеника ми го кара въпреки, че е ваксиниран.
Аз също съм ваксинирал децата си, но това не ми пречи да приемам с разбиране тези, които не го правят
И аз така, особено като знам как сестра ми преди 30 години почти не почина при ваксинация.
Простакът е кремък- корав и могъщ,
Простакът е демон без лик, вездесъщ
Акула на сухо, безкрил, а хвърчи.
Удариш на кухо, простакът звучи.

Радой Ралин
Аватар
Павел
.
Мнения: 10209
Регистриран на: Пет Авг 10, 2007 4:57 pm

Re: Въпрос за ваксини

Мнение от Павел »

anxeli написа:И аз бих обесила Луи Пастьор и другите любители, заради тях сега земята е пренаселена! Трябва да се оставят нещата на естествения подбор, а не сега да се тъпчем в мравуняците и да работим от сутрин до мрак да храним африканците :fubar: ... Ето сега и на маларията и намериха цаката, безобразие !
В Бг е по-розово положението, там ето, повече хора са прогледнали. Затуй си има и коклюш и детски паралич, ама и докторите помагат, такава некадърност при поставянето плюс остарели технологии и отречени ваксини, плюс ваксиниране на деца с грип и др. проблеми дава супер резултати. Подобно на франция, там също са много образовани, половината население се лекува със захарни дражета от премит в двеста води гъши дроб, гурме лаа :clap: ...
:) :) :)
ВАТНИК С УШАНКА/ТЪРГОВЕЦ НА КОПЪРКА
Аватар
ablood
Мнения: 10496
Регистриран на: Нед Авг 28, 2005 2:51 pm
Местоположение: Montreal
Обратна връзка:

Re: Въпрос за ваксини

Мнение от ablood »

4-5-орната висшистка нали обидено се беше фръцнала от темата? ;)

Нали не очакваш някой повече да те взима на сериозно?

Аз също съм за някаква наказуемост срещу родители, които не ваксинират децата си, или поне не декларират причини. Пълно е с къпи патки, които по цял ден си пият кафенца с приятелки, възнамерявайки да ваксинират детето си "някой ден". Ако получат предупреждение за глоба веднага ще се размърдат.
Ако нямате аргументи срещу мнението ми, моля не подхващайте личността ми.
Ninushevi
Мнения: 505
Регистриран на: Чет Май 28, 2009 9:46 am
Местоположение: Montreal,Quebec
Обратна връзка:

Re: Въпрос за ваксини

Мнение от Ninushevi »

ablood написа:4-5-орната висшистка нали обидено се беше фръцнала от темата? ;)

Нали не очакваш някой повече да те взима на сериозно?

Аз също съм за някаква наказуемост срещу родители, които не ваксинират децата си, или поне не декларират причини. Пълно е с къпи патки, които по цял ден си пият кафенца с приятелки, възнамерявайки да ваксинират детето си "някой ден". Ако получат предупреждение за глоба веднага ще се размърдат.
Най-малко от вас очаквам някакво одобрение или да ме вземате някак си. Чета си безмълвно както виждаш ,но след като има отправено към мен конкретно съобщение ,взех отношение.
Аз не съм изказала мнение дали съм срещу или за ваксините.А за това да не се казват обиди срещу хората ,които не са на нашето мнение ,а просто да се научим ,ако не да ги разбираме,то поне да уважаваме тяхното мнение.
Бистра и ИРА много хубаво са го казали,няма смисъл да ги повтарям.
И наистина е повече от безсмислено да се обяснявам и занимавам с персони като Павел!
DCS- Виена - 12.10.2009 г.
ПОЛЕТ-София-Мюнхен–Монреал-25.03.2012г.
Публикувай отговор