Документи Букурещ - Пролет 2011

Това е форум посветен на процедурата по имиграция в провинция Квебек - документи, интервюта, визи, пътуване.
Публикувай отговор
pavelyankov
Напуснал форума
Мнения: 903
Регистриран на: Пет Авг 14, 2009 8:29 am
Местоположение: varna

Re: Документи Букурещ - Пролет 2011

Мнение от pavelyankov »

illman написа:Това е bucharest-immigration@international.gc.ca адреса на който пишете в Букурещ ?
Да, това е . Успех !
Изхарчих много пари по жени. Изхарчих много пари за алкохол. Изхарчих много пари за хазарт. Но изхарчих много пари и за глупости.
Вини Джоунс
Аватар
nedelcheva_n
Мнения: 189
Регистриран на: Чет Юли 09, 2009 8:48 am

Re: Документи Букурещ - Пролет 2011

Мнение от nedelcheva_n »

Искам да споделя мнението на Павката, аз също мисля, че тия от МОМ въобще не са компетентни по въпросите задавани от нас. Аз също писах до Букурещ и от там ми отговарят - със закъснение, но отговарят. Въпроса им към мен беше: "Кога са изпратен допълнителните Ви прегледи?" Званях в МОМ те ми казват дата 05.12 са тръгнали от тях, званят във Вита те ми казаха на 06.12 сме ги пратели към МОМ. Така че всички в БГ занимаващи се с нашите медицински - вятър ги вее. Те за мен са просто едни куриери, който о4акват просто да им се плати. Споко, Павка, храчката не е страшна и резултатите ще са наред, само дето ще трябва да чакаш- 40-50 дена да излязат резултатите. Хубав ден на всички!
pavelyankov
Напуснал форума
Мнения: 903
Регистриран на: Пет Авг 14, 2009 8:29 am
Местоположение: varna

Re: Документи Букурещ - Пролет 2011

Мнение от pavelyankov »

Имам чувството, че съм попаднал в някакво безумие. Как може на здрави хора да искат такива изследвания ? Ако е нещо обезпокоително защо Втората комисия не ми поиска това, и дали в Лондон изобщо някой е гледал снимката ми ? Или просто са прочели забележката от Втора комисия и са казали: "Дай да си вържем гащите и да поискаме изследвания".
Сега зорлем ли трябва пия отхрачващи сиропчета и прахчета ? Че инъче ще ми е проблем да се изкашлям :D
Изхарчих много пари по жени. Изхарчих много пари за алкохол. Изхарчих много пари за хазарт. Но изхарчих много пари и за глупости.
Вини Джоунс
Аватар
mufc
Мнения: 1322
Регистриран на: Пон Яну 05, 2009 3:56 pm
Местоположение: Stretford End

Re: Документи Букурещ - Пролет 2011

Мнение от mufc »

През последната година цялата процедура на етап Букурещ се разхвърча в различни посоки.
Едни отдавна си получиха визите, други имат забавяне заради медицинските изледвания, други като нас все още пък си чакат медицинските формуляри абе купона е пълен :party:
Manchester United Football Club
Mr.D
Баннат за 7 дни
Мнения: 747
Регистриран на: Пон Юни 20, 2011 12:54 am

Re: Документи Букурещ - Пролет 2011

Мнение от Mr.D »

mufc написа:През последната година цялата процедура на етап Букурещ се разхвърча в различни посоки.
Едни отдавна си получиха визите, други имат забавяне заради медицинските изледвания, други като нас все още пък си чакат медицинските формуляри абе купона е пълен :party:
Е що бьрзаш? Кьм кой град си се насочил?
Аватар
mufc
Мнения: 1322
Регистриран на: Пон Яну 05, 2009 3:56 pm
Местоположение: Stretford End

Re: Документи Букурещ - Пролет 2011

Мнение от mufc »

Монреал е града.
А иначе не знам вече дали бързам :D
Само медицинските формуляри ги чакаме тука няколко души да ги пратят... след няколко дни започвам да ги чакам 11 месеца ... дано да ни ги пратят поне в рамките на тази календарна година... абе цялата процедура се изроди нещо...
Manchester United Football Club
Mr.D
Баннат за 7 дни
Мнения: 747
Регистриран на: Пон Юни 20, 2011 12:54 am

Re: Документи Букурещ - Пролет 2011

Мнение от Mr.D »

mufc написа:Монреал е града.
А иначе не знам вече дали бързам :D
Само медицинските формуляри ги чакаме тука няколко души да ги пратят... след няколко дни започвам да ги чакам 11 месеца ... дано да ни ги пратят поне в рамките на тази календарна година... абе цялата процедура се изроди нещо...
Бил си в Америка и Англия защо не ходиш в английската част?
След като кацнеш де.
Аватар
mufc
Мнения: 1322
Регистриран на: Пон Яну 05, 2009 3:56 pm
Местоположение: Stretford End

Re: Документи Букурещ - Пролет 2011

Мнение от mufc »

Пич чакай да дойде първо този момент, че дотогава животът ми може да тръгне и в други посоки.
Ходил съм в посолството няколко пъти и съм разговарял в имиг. офицер дето ми разглежда документите и го питам
"Колко най-много може да се обработва едно досие?"
Отговор:
"Понякога е възможно да се достигне до 4 години, но какдидата не трябва да се притеснява , че сертификата за селекция може да му изтече,защото ние служебно ще му преиздадем нов за още 12 месеца валидност"

Та това ми е мисълта... може и да не ги дочакам тези времеви диапазони защото животът си върви.
Manchester United Football Club
facile
Мнения: 29
Регистриран на: Пет Ное 14, 2008 4:17 am

Re: Документи Букурещ - Пролет 2011

Мнение от facile »

Хей , mufc ти изпрати ли в Букурещ свидетелство за съдимост от Англия и САЩ.Ако не си може и заради това да ти бавят медицинските . Ние също сме били и в Англия и САЩ и си изпратихме свидетелство за съдимост, независимо, че в САЩ, бяхме за по малко от 6 месеца. Не знам но пък това е нечовешко да те бавят толкова много. Успех от мен и дано по скоро да получиш медицинските формуляри.
Аватар
mufc
Мнения: 1322
Регистриран на: Пон Яну 05, 2009 3:56 pm
Местоположение: Stretford End

Re: Документи Букурещ - Пролет 2011

Мнение от mufc »

Всичко необходимо съм го приложил към документите в самото начало именно с цел да няма забавяния и да замина по най-бързия начин дето се вика.

Като ходих в Букурещ няколко пъти съм го питал иммиг. офицер разглеждащ документите ми...
"Има ли още нещо, което да добавя към досието?"
Отговор
"Досието ви е пълно и няма нужда от още документи."

Нещата опират и до късмет, дали служителят работи бързо или бавно.
Далеч съм от мисълта , че съм само аз в това положение чакащ все още медицински формуляри. Тук в форума има още колеги дето ги чакат и още хора дето не пишат тук.

Гледам, че и след медицинските прегледи приключенията продължават , така че въпреки че всички сме уж на финалната права нещата все още са неясни колко още време ще се протакват.
Manchester United Football Club
Аватар
nedelcheva_n
Мнения: 189
Регистриран на: Чет Юли 09, 2009 8:48 am

Re: Документи Букурещ - Пролет 2011

Мнение от nedelcheva_n »

Статуса ни е променен,много съм щастлива:"Les résultats médicaux ont été reçus." :party: Сега колко ли трябва да чакаме за покана? Много дълаг и трънлив тоя път.
Аватар
sudju4e
Мнения: 376
Регистриран на: Чет Юни 10, 2010 3:59 pm
Местоположение: Стара Загора
Обратна връзка:

Re: Документи Букурещ - Пролет 2011

Мнение от sudju4e »

Честито!!! Дано поканите пристигнат мн скоро :)
DSC - 30.04.2010
Entervue - 08.03.2011 - успешно
DRP - Букурещ -23.03.2011
Медицински - 22.08.2011 (направени - 23.08.2011)
Покани - 24.01.2012
Визи - 23.02.2012
Полет - 25.03.2012
pavelyankov
Напуснал форума
Мнения: 903
Регистриран на: Пет Авг 14, 2009 8:29 am
Местоположение: varna

Re: Документи Букурещ - Пролет 2011

Мнение от pavelyankov »

Честито Неделчева :party:
Няма да ви бавят много. Съвсем скоро ще ви пратят поканите ;)
Изхарчих много пари по жени. Изхарчих много пари за алкохол. Изхарчих много пари за хазарт. Но изхарчих много пари и за глупости.
Вини Джоунс
Аватар
mufc
Мнения: 1322
Регистриран на: Пон Яну 05, 2009 3:56 pm
Местоположение: Stretford End

Re: Документи Букурещ - Пролет 2011

Мнение от mufc »

Неделчева,
честито :party:
Още малко ви остана :drinks:
Manchester United Football Club
celicata
Мнения: 153
Регистриран на: Сря Фев 03, 2010 6:58 am
Местоположение: Gatineau / Ottawa

Re: Документи Букурещ - Пролет 2011

Мнение от celicata »

И при нас статуса се промени на : "Medical results have been received", каквото и да означава това.
Публикувай отговор