Kursove za samopodgotovka po frenski?

Това е форум посветен на процедурата по имиграция в провинция Квебек - документи, интервюта, визи, пътуване.
Заключено
Аватар
bogosian
Мнения: 7
Регистриран на: Вто Юни 08, 2004 4:28 pm
Местоположение: sofia
Обратна връзка:

Kursove za samopodgotovka po frenski?

Мнение от bogosian »

Zavyrshil sym ezikova gimnazia s angliiski i nemski i si mislia ,4e shte moga da se opravia s frenskia i bez da hodia na plateni kursove.Hrumna mi da vi pitam dali ne se seshtate otkyde moga da si izteglia takiva kursove i da si u4a vkushti pred kompiutyra.Moje i da sa online.Blagodaria.
Аватар
Kpetrov
.
Мнения: 8444
Регистриран на: Чет Яну 15, 2004 4:31 am
Местоположение: KIRIBATI
Обратна връзка:

Мнение от Kpetrov »

Kolkoto i da vi se otdavat ezicite pone za proiznushenieto she trebe da izkarate edno nivo :lol:
IVO
Мнения: 88
Регистриран на: Нед Юли 27, 2003 10:17 am
Местоположение: Sofia

Мнение от IVO »

Здравей,
виж тази тема :
http://www.bgcanada.com/pforum/viewtopi ... 0%EA%F1%E0
ако не можеш да си изтеглиш от интернет /предложението на yahoo /,аз също мога да ти дам диска на Релакса,за да си го копираш.
Има още теми за учене на френски,чрез програми на компютър във форума,можеш да ги потърсиш.
Успех! Иво
Аватар
bogosian
Мнения: 7
Регистриран на: Вто Юни 08, 2004 4:28 pm
Местоположение: sofia
Обратна връзка:

Мнение от bogosian »

Mersi IVO ,mnogo mi pomogna.
botzovtori

Re: Kursove za samopodgotovka po frenski?

Мнение от botzovtori »

bogosian написа:Zavyrshil sym ezikova gimnazia s angliiski i nemski i si mislia ,4e shte moga da se opravia s frenskia i bez da hodia na plateni kursove.Hrumna mi da vi pitam dali ne se seshtate otkyde moga da si izteglia takiva kursove i da si u4a vkushti pred kompiutyra.Moje i da sa online.Blagodaria.
Арменците сте родени полиготи и сигурно ще се справиш
Успех!!!!!!!!!!!!!!
Заключено