Документи Букурещ - Пролет 2011

Това е форум посветен на процедурата по имиграция в провинция Квебек - документи, интервюта, визи, пътуване.
Публикувай отговор
warthog
Мнения: 80
Регистриран на: Сря Мар 02, 2011 3:22 pm

Re: Документи Букурещ - Пролет 2011

Мнение от warthog »

За първи път в тази тема има такова мълчание. Никой нищо не споделя. Имам чувството, че умората от чакането вече взима връх. Хайде някой да се похвали с нещо!! :)
pavelyankov
Напуснал форума
Мнения: 903
Регистриран на: Пет Авг 14, 2009 8:29 am
Местоположение: varna

Re: Документи Букурещ - Пролет 2011

Мнение от pavelyankov »

warthog написа:За първи път в тази тема има такова мълчание. Никой нищо не споделя. Имам чувството, че умората от чакането вече взима връх. Хайде някой да се похвали с нещо!! :)

Нашата покана сме си я поръчали за Коледа :D
Още нямаме ОК :)
Изхарчих много пари по жени. Изхарчих много пари за алкохол. Изхарчих много пари за хазарт. Но изхарчих много пари и за глупости.
Вини Джоунс
warthog
Мнения: 80
Регистриран на: Сря Мар 02, 2011 3:22 pm

Re: Документи Букурещ - Пролет 2011

Мнение от warthog »

И ние така. Чакаме този коледен подарък. След това една българска нова година както ние си знаем, а след това през март бегом на тръстиката. :)
Joya
Мнения: 474
Регистриран на: Чет Апр 20, 2006 3:49 am

Re: Документи Букурещ - Пролет 2011

Мнение от Joya »

Малко остана :) , аз очаквам скоро добри новини, и края на чакането. Всеки момент ще се раздвижат от посолството, така го чувствам :devil:
"Повечето истински провали се дължат на ограничения, които хората си поставят сами, в собствените си умове." Н.Х.
AVB
Мнения: 131
Регистриран на: Пон Мар 22, 2010 3:56 am

Re: Документи Букурещ - Пролет 2011

Мнение от AVB »

Те чакат да дойдат празниците, за да може ефекта да е по голям. На нас миналата година поканата ни дойде на 31 декември следобед, точно за новогодишен подарък ;)

Търпение, успех и скорошно приключване на процедурата на всички!
Аватар
kaliopeq
Мнения: 79
Регистриран на: Съб Май 29, 2010 3:46 pm

Re: Документи Букурещ - Пролет 2011

Мнение от kaliopeq »

:lol: леле каква активност :))))

аз се смея , но и аз чакам . Дано да имаме всички коледен подарък от букурещци :emo:
23.04.2010 - 17.12.2011
Процедура : 1 година, 7 месеца, 24 дни
Аватар
mufc
Мнения: 1322
Регистриран на: Пон Яну 05, 2009 3:56 pm
Местоположение: Stretford End

Re: Документи Букурещ - Пролет 2011

Мнение от mufc »

Някой скоро да е получавал медицински, че аз започвам вече 8ми месец чакането им?
Варианта да са се загубили по пощата го изключвам.
Manchester United Football Club
pileto81
Мнения: 73
Регистриран на: Пет Апр 23, 2010 9:32 am

Re: Документи Букурещ - Пролет 2011

Мнение от pileto81 »

Хубавото за едни е че си чакат поканите за визи :) има и такива като нас които си чакат мед. :( на кратко всеки чака нещо :) успех на всички и дано по скоро да имаме повод да си кажем :drinks:
niko8003
Мнения: 28
Регистриран на: Нед Яну 23, 2011 12:07 pm

Re: Документи Букурещ - Пролет 2011

Мнение от niko8003 »

В официалният сайт към нашият статус е добавено- Medical results have been received. Дано това да означава скорошна покана?
mariqpetrova
Мнения: 81
Регистриран на: Пет Май 07, 2010 4:19 pm

Re: Документи Букурещ - Пролет 2011

Мнение от mariqpetrova »

Здравейте! :hai:
Мислех, че няма да ми се налага да се включвам вече по този проблем,но...
Изпратих документи до Букурещ на 22.07.11и не съм получила баркодове. Писах email на 18.10.11, но и на него не съм получила отговор.Прочетох, че на email-ите отговарят други служители не офицерите разглеждащи досиетата,но знаете ли дали има срок, в който да отговорят и възможно ли е изобщо да не го направят? Да пиша ли нов email? Без баркодове мога ли да разбера дали досието ми се разглежда? :(
Аватар
mufc
Мнения: 1322
Регистриран на: Пон Яну 05, 2009 3:56 pm
Местоположение: Stretford End

Re: Документи Букурещ - Пролет 2011

Мнение от mufc »

На мен също до момента не са ми отговаряли на мейли, но проблема е вече в скороста на обработката... в смисъл една част от хората върви по-бързо при други по-бавно... тук вече говорим и за доза късмет. А за досието не се притеснявай все някога ще му дойде реда за разглеждане, аз чакам моето досие да бъде разгледано от началото на Април но този момент още не е дошъл а и не се знае кога ще дойде... напоследък станаха доста объркани нещата.
Manchester United Football Club
bubush82
Мнения: 51
Регистриран на: Вто Мар 22, 2011 6:46 am

Re: Документи Букурещ - Пролет 2011

Мнение от bubush82 »

[quote="mufc"]

И ние чакаме от началото на май месеци медицинските док. и никакво движение до сега. Да вземем да мръднем до букурещ ?Какво ще кажеш ?
Аватар
mufc
Мнения: 1322
Регистриран на: Пон Яну 05, 2009 3:56 pm
Местоположение: Stretford End

Re: Документи Букурещ - Пролет 2011

Мнение от mufc »

Два пъти съм ходил и знам какво ще ми кажат... "Досието ви чака на опашка да му бъде поставена първоначална отценка" или с други думи още не сме ви отворили досието.

Преди 3 седмици бях там за последно и не смятам в скоро време да си губя времето като знам че няма да ми ги дадът без да са ми разгледали досието.

Имай предвид че има дни в , които не допускат външни хора в посолството.
Виж по-назад в тази тема съм описъл за ходенията ми до Букурещ.
Далеч съм от идеята че нарочно се бавят.
За едни процедурата върви в нормални срокове... за други нещата зациклиха... това са фактите.
Manchester United Football Club
escape
Мнения: 143
Регистриран на: Нед Ное 22, 2009 3:33 am
Местоположение: bg

Re: Документи Букурещ - Пролет 2011

Мнение от escape »

Освен че днес е една интересна дата - 11.11.11, ще я запомня и с още едно хубаво нещо - отварям пощата, и...голямо пликче с медицинскитеее.
:)
16.03.11 - интервю
11.11.11 - покана за медицински
28.06.12 - покани за визи
03.08.12 - визи
27.08.12 - полет
Аватар
mufc
Мнения: 1322
Регистриран на: Пон Яну 05, 2009 3:56 pm
Местоположение: Stretford End

Re: Документи Букурещ - Пролет 2011

Мнение от mufc »

Честито escape,
Хареса ми това, защото знаеш, че съм на опашката след теб :drinks:
Manchester United Football Club
Публикувай отговор