Кратък тест за кандидант-имигранти

За това какъв е живота в Канада и какъв e смисъла да се имигрира.
Публикувай отговор
sommer
Мнения: 90
Регистриран на: Пет Авг 31, 2007 12:06 pm

Re: Кратък тест за кандидант-имигранти

Мнение от sommer »

:rock:

И аз искам автоматик, а не съм жена. Това как се отразява на твоята теория?
Аватар
Gotina
Мнения: 106
Регистриран на: Сря Мар 05, 2008 8:56 am
Местоположение: Montreal

Re: Кратък тест за кандидант-имигранти

Мнение от Gotina »

Californian написа:Ти си ми типичния пример за доказателство, че Българските жени се променят като стъпат на тукашна почва. :envy:
Даа, тук се научих да готвя - ако знаеш кво пиле със зеле правя, и баница... :pizza:
“Човекът е единственото животно, което се изчервява и има защо.”
Марк Твен
Mr.D
Баннат за 7 дни
Мнения: 747
Регистриран на: Пон Юни 20, 2011 12:54 am

Re: Кратък тест за кандидант-имигранти

Мнение от Mr.D »

Аз сьм за Порше 911 стик шифт.
Сабирай пари в Америка и ги инвестирай в имоти в БГ. рестурантс, барове,хотелчета по селата. Бльскай си гигове в Калифорния + работата ти и не си харчи парите в Америка за картонени кьщури за по 30 години лоанс.
Аватар
Californian
Мнения: 853
Регистриран на: Сря Дек 30, 2009 5:23 pm
Местоположение: Texas --> Seattle, WA

Re: Кратък тест за кандидант-имигранти

Мнение от Californian »

Брей случайно видях, че ти си емигрант от няколко месеца кога дойде та почна акъл да ми даваш, все пак да си спазваме ранговете аз съм дошъл по тези ширини 2008ма година, та ще вдигаш ръка за почит, както и аз на тези от преди това дошли. :lol:
Още не знае къде е, я има 10хил долара по сметка я не, тръгнал съвети да дава. :rofl:
Mr.D
Баннат за 7 дни
Мнения: 747
Регистриран на: Пон Юни 20, 2011 12:54 am

Re: Кратък тест за кандидант-имигранти

Мнение от Mr.D »

Ами че живях в Америка 6 години преди да се приместя тук. Имам далеч повече от 10 хилки. По спокойно А.
sommer
Мнения: 90
Регистриран на: Пет Авг 31, 2007 12:06 pm

Re: Кратък тест за кандидант-имигранти

Мнение от sommer »

:rock: :party: :rofl:
Аватар
Californian
Мнения: 853
Регистриран на: Сря Дек 30, 2009 5:23 pm
Местоположение: Texas --> Seattle, WA

Re: Кратък тест за кандидант-имигранти

Мнение от Californian »

Mr.D написа:Ами че живях в Америка 6 години преди да се приместя тук. Имам далеч повече от 10 хилки. По спокойно А.

Твоето не се брои пичага,
аз ти казвам, че по тея ширини от 2008ма съм със статут на емигрант(Канадски ПР) друг е въпроса, че не съм живял в Канада повече от няколко месеца ама това не е важно. :rofl:

Докато ти най-вероятно си дошъл в Америка на визичка. ;)

Много ми е смешно някой в Америка като каже от X години съм, ми кво като си от 5 години, ми голям праз че си там 5 години на визичка дето като си на виза всеки те подритва като мръсно коте(лично изпитано)
Mr.D
Баннат за 7 дни
Мнения: 747
Регистриран на: Пон Юни 20, 2011 12:54 am

Re: Кратък тест за кандидант-имигранти

Мнение от Mr.D »

калифорниан пошваш много да простееш. за 6 години в америка не сьм спрял да работя. :)
Аватар
Californian
Мнения: 853
Регистриран на: Сря Дек 30, 2009 5:23 pm
Местоположение: Texas --> Seattle, WA

Re: Кратък тест за кандидант-имигранти

Мнение от Californian »

Mr.D написа:калифорниан пошваш много да простееш. за 6 години в америка не сьм спрял да работя. :)

Ок, ок от късметлийте си тогава :lol:
Mr.D
Баннат за 7 дни
Мнения: 747
Регистриран на: Пон Юни 20, 2011 12:54 am

Re: Кратък тест за кандидант-имигранти

Мнение от Mr.D »

Кьсметлия че сме в Канада и не трябва да рина лайна в Америка. Само приятелски сьвет се опитах да ти дам.
Странджата
Мнения: 3606
Регистриран на: Вто Дек 12, 2006 10:00 pm
Местоположение: Хъшия

Re: Кратък тест за кандидант-имигранти

Мнение от Странджата »

Californian написа:
Mr.D написа:калифорниан пошваш много да простееш. за 6 години в америка не сьм спрял да работя. :)

Ок, ок от късметлийте си тогава :lol:
Историческа справка-Хаджи Късметлий,основоположник на стар български род ,пословичен с многобройните имоти,предприятия и парични средства натрупани през късното средновековие.Търговският и предприемачески дух на Късметлий са неизменно вродени в неговите наследници от поколения наред,така наречените ,,късметлийте,, ,които са пръснати по цялото Земно кълбо,включително и в необятната Северна Америка!
Аватар
Rall
Мнения: 2239
Регистриран на: Чет Авг 10, 2006 8:16 am
Местоположение: Raccoon City

Re: Кратък тест за кандидант-имигранти

Мнение от Rall »

Абе, Калифорния искаш да кажеш, че посещаваш 2 университета и неможеш за се уредиш с нищо за изчукване?!? Пич да не се окаже, че проблема е в твоя телевизор? :(
Dead Eyes See No Future
Аватар
Californian
Мнения: 853
Регистриран на: Сря Дек 30, 2009 5:23 pm
Местоположение: Texas --> Seattle, WA

Re: Кратък тест за кандидант-имигранти

Мнение от Californian »

Rall написа:Абе, Калифорния искаш да кажеш, че посещаваш 2 университета и неможеш за се уредиш с нищо за изчукване?!? Пич да не се окаже, че проблема е в твоя телевизор? :(

Е ако бях жена щях да се уредя - щото е лесно за жена в америка, американците са отворени за чуждите когато искат да чукат....Българските жени им е кеф и в Америка и в Канада и така.....Българските мъже, в болшинството случай .....не е същото просто. ;)

Имам една колежка от университета, дето замина от бригада в америка и още си е тука(нелегално) в съседен щат, беше много невървежна за жена, дори повече от мен като мъж, което си е трагедия за жена - демек грозна..... е скъса се да излиза с всякакви мъже тука - те Американците много се кефят на всякви бели жени само да не са американки.......та това е положението.....за съжаление на мъжете в Америка......

Аз се кефя на американки ама никоя още не е проявила интерес към мен - иначе намерил съм си за изчукване, то ако е само за чукането лесна работата - повечето дето ме желаят са от латинска америка - мексикански и подобни - за мене все са мексиканци, тея от цяла южна америка не им правя разлика....
та такива дето работят за 10долара на час - жени да ги ринеш мога всяка вечер да съм с различна и са ме сваляли, ама не съм такъв аз.

Аз си искам готини бели жени, една жена и една любовница.....ама бели.

А белите жени....пък искат бели - ама американци или пък афроамериканци, а аз не съм нито един от горните две.

Естествено има изключения, и също така болшинството изключения - тея дето са си довели жени от европа - тогава е ок.

Абе истината е, че аз съм си претенциозен дори за любовниците - искам ги с поне бакалавър - ама не някое измислена икономика - а инженерки, докторки, адвокатки.
Също така освен образовани ги искам и готини и красиви, не някоя 70килограмова дебелана.
Също така и поне 167-8, щото аз съм близо 190см и под 168 си е направо тапичка за мене, което автоматично значи към 50тина кила и 168см
Също така с хубаво лице, красиво, очи, коса...
И абе - всички жени се мислят за умни и красиви, ама явно не според моите критерии, щото по моите от 10, я има една такава я не...... :fubar:
sommer
Мнения: 90
Регистриран на: Пет Авг 31, 2007 12:06 pm

Re: Кратък тест за кандидант-имигранти

Мнение от sommer »

Нищо, не се притеснявай и твоя ред ще дойде. Дотогава - сядай на ръката да изтръпне :rofl:
Аватар
ivanko13
Модератор
Мнения: 3602
Регистриран на: Сря Юни 29, 2005 5:02 pm
Местоположение: Toronto

Re: Кратък тест за кандидант-имигранти

Мнение от ivanko13 »

Калифорниец, признай си ,че те е страх от жените. Стига си усуквал. Не се лигави ами натискай мексиканките и грозничките колежки докато още са навити :D
"Нищо велико на този свят не е постигнато без страст"
Георг Вилхелм Фридрих Хегел
Публикувай отговор