Документи Букурещ - Пролет 2011

Това е форум посветен на процедурата по имиграция в провинция Квебек - документи, интервюта, визи, пътуване.
Публикувай отговор
Аватар
nedelcheva_n
Мнения: 189
Регистриран на: Чет Юли 09, 2009 8:48 am

Re: Документи Букурещ - Пролет 2011

Мнение от nedelcheva_n »

Не мисля, че документите са загубени, защото на мен лично ми отговарят "Няма Ви в базата данни".Званях и в посолството, но отговора е на секретар записан, където казват:"канадското посолство не дава инфо по тел за информация на сайта http://www...." .И на номера на Баховски званях, казват ми, че в момента я няма из4акайте ще се свържите с някой друг и връзката прекъсва. Някой има ли идея как да се свържа с тези хора.
Аватар
azzura
Мнения: 799
Регистриран на: Нед Май 23, 2010 1:43 am

Re: Документи Букурещ - Пролет 2011

Мнение от azzura »

Това, че ви няма в базата данни по телефона ли ти го казаха или по мейл-а?
http://www.youtube.com/watch?v=3moLkjvhEu0" onclick="window.open(this.href);return false;
bubush82
Мнения: 51
Регистриран на: Вто Мар 22, 2011 6:46 am

Re: Документи Букурещ - Пролет 2011

Мнение от bubush82 »

kaliopeq написа:
Ninushevi написа:
bubush82 написа:я дайте линк да си проверим и ние и да Ви информираме , плиййс
Ние проверяваме на този линк : https://services3.cic.gc.ca/ecas/security.do?app=ecas" , като въвеждаме номера от баркода ама....нищо не излиза.Ако някой знае друго място за проверка да сподели.
И аз проверявам тук, но няма инфо :) и да ви кажа не знам дали изобщо ще има. :emo:


Само да попитам : На идентификейшън тайп какво избирате ?
Аватар
azzura
Мнения: 799
Регистриран на: Нед Май 23, 2010 1:43 am

Re: Документи Букурещ - Пролет 2011

Мнение от azzura »

immigration file number
http://www.youtube.com/watch?v=3moLkjvhEu0" onclick="window.open(this.href);return false;
Аватар
nedelcheva_n
Мнения: 189
Регистриран на: Чет Юли 09, 2009 8:48 am

Re: Документи Букурещ - Пролет 2011

Мнение от nedelcheva_n »

azzura написа:Това, че ви няма в базата данни по телефона ли ти го казаха или по мейл-а?
На мейла ми го писаха, по тел. не мога да се свържа с тях. Някой има ли идея над тези служители в Букорещ кой стои?
Аватар
zory_bory
Мнения: 133
Регистриран на: Нед Окт 12, 2008 5:11 am

Re: Документи Букурещ - Пролет 2011

Мнение от zory_bory »

nedelcheva_n написа:Някой има ли идея над тези служители в Букорещ кой стои?

Ако знаеш и аз как искам да разбера това. Те работят за минестерството на имиграцията сигурно, но иди се оплаквай. По телефона е почти невъзможно да се свържеш с тях.
pavelyankov
Напуснал форума
Мнения: 903
Регистриран на: Пет Авг 14, 2009 8:29 am
Местоположение: varna

Re: Документи Букурещ - Пролет 2011

Мнение от pavelyankov »

Неделчева, как изпратихте документите ? С куриер или по пощата? Имате ли някакво потвърждение, че документите ви са доставени в посолството?

Ние и до Виена и после до Букурещ пращахме с куриер, и през интернет следяхме кога е доставена пратката и кой я е получил.
Дано някой пощальон не ви е забутал документите някъде.
Изхарчих много пари по жени. Изхарчих много пари за алкохол. Изхарчих много пари за хазарт. Но изхарчих много пари и за глупости.
Вини Джоунс
Аватар
nedelcheva_n
Мнения: 189
Регистриран на: Чет Юли 09, 2009 8:48 am

Re: Документи Букурещ - Пролет 2011

Мнение от nedelcheva_n »

С куриер ги пратихме, пратката ни е предадена, дори фирмата спедитор, имат подпис и печат, че са предали документите.
Аватар
nedelcheva_n
Мнения: 189
Регистриран на: Чет Юли 09, 2009 8:48 am

Re: Документи Букурещ - Пролет 2011

Мнение от nedelcheva_n »

След като писах по два мейла на ден, най-накрая ми отговориха да си изпратя името и датата на раждане, за да ме намерят в базата им данни. И какво се оказа - писмото с баркодовете ни било изпратено преди 3 месеца. И сега и ние си получихме номера на досието само че по е-мейла. :party: Съветвам всички Ви да не се отказвате да им пишете, но след като изтекър определените срокове, защото на мен постоянно ми връщаха "Няма Ви в базата данни".
Аватар
emili_vn
Мнения: 1241
Регистриран на: Пон Ное 23, 2009 4:21 am
Местоположение: Montréal

Re: Документи Букурещ - Пролет 2011

Мнение от emili_vn »

И аз това твърдях: че хората са изпратили баркодовете и леко са се позагубили.
Ако не сте сигурни в адресите си- по-добре ги сменете и уведомете Букурещ, за да не се загубят медицинските. Баркодовете не са толкова важни, колкото медицинските формуляри.
DSC - 01.03.2010
Визи - 03.12.2011
Полет - 25.03.2012
Аватар
nedelcheva_n
Мнения: 189
Регистриран на: Чет Юли 09, 2009 8:48 am

Re: Документи Букурещ - Пролет 2011

Мнение от nedelcheva_n »

Направо ще говоря в пощальонката, да ми се обажда като дойдат писма за мен.А при нас не е от пощите, съседите твърде много се интерисуват от писмата ни, защото често получавам отворени писма.Така че не се знае при нас кой е виновен.
pavelyankov
Напуснал форума
Мнения: 903
Регистриран на: Пет Авг 14, 2009 8:29 am
Местоположение: varna

Re: Документи Букурещ - Пролет 2011

Мнение от pavelyankov »

Честито, Неделчева :D
Да почерпиш Емили ! И да си наемеш пощенска кутия, че да ликвидираш любопитните съседи, и немарливите пощальони ;)
Сега друго се диша, нали? ;)
Изхарчих много пари по жени. Изхарчих много пари за алкохол. Изхарчих много пари за хазарт. Но изхарчих много пари и за глупости.
Вини Джоунс
pileto81
Мнения: 73
Регистриран на: Пет Апр 23, 2010 9:32 am

Re: Документи Букурещ - Пролет 2011

Мнение от pileto81 »

някой няма ли да се похвали с мед.вече :) че да можем да отидем спокойно на моренце :) Искам да питам нали мед.ги чакаме пак по пощата :) Не знам за вас но това чакане вече ми идва в поече :( пожелавам ви приатели скоро да получите дълго чаканите медицински. :y: успеххххх :) :) :)
escape
Мнения: 143
Регистриран на: Нед Ное 22, 2009 3:33 am
Местоположение: bg

Re: Документи Букурещ - Пролет 2011

Мнение от escape »

Хора, успокойте се! Не си разваляйте морето. Всичко ще си дойде с времето :)
16.03.11 - интервю
11.11.11 - покана за медицински
28.06.12 - покани за визи
03.08.12 - визи
27.08.12 - полет
pileto81
Мнения: 73
Регистриран на: Пет Апр 23, 2010 9:32 am

Re: Документи Букурещ - Пролет 2011

Мнение от pileto81 »

escape мерси за успокоителният отговор :y: :) но времето лети лети :lol:
Публикувай отговор