Як бой пред джамията

За всичко, което се случва и ни интересува за Родината
sommer
Мнения: 90
Регистриран на: Пет Авг 31, 2007 12:06 pm

Re: Як бой пред джамията

Мнение от sommer »

ivanko13 написа:Така се случиха нещата и в Босна и Херцеговина. Говорил съм си на дълго и широко с хървати, босанци и сърби на тая тема. Някои казаха как всичко почнало от обикновено сбиване на една сватба. Всички знаете какви бяха последиците.
Без да се натрапвам, бих желал да чуя повече по въпроса. Официалните източници съм ги чел, но никога не съм имал възможност да говоря с хора.

Благодаря!

А по темата: Болен е пионка. Засега не мога да разбера чии интереси обслужва, но очевидно доста пари стоят зад него. Интересно защо се показа на сцената чак в последните години? Къде беше през 90-те?
Странджата
Мнения: 3606
Регистриран на: Вто Дек 12, 2006 10:00 pm
Местоположение: Хъшия

Re: Як бой пред джамията

Мнение от Странджата »

За известно време беше гл.редактор на вестник ,,Демокрация,,.
sommer
Мнения: 90
Регистриран на: Пет Авг 31, 2007 12:06 pm

Re: Як бой пред джамията

Мнение от sommer »

Ако може да се вярва на Уикипедия той смърди здраво. Ако написаното е вярно - вече ми се изясни кой стои зад него.
Аватар
mortigur
Мнения: 1050
Регистриран на: Чет Апр 07, 2011 11:32 am
Местоположение: Jazan, Jazan Governorate, Saudi Arabia
Обратна връзка:

Re: Як бой пред джамията

Мнение от mortigur »

angelheart написа:
mortigur написа: няма бог ....
Ъф корс! На всяко партийно събрание ще ти го кажат 8)
А на теб той ти се показа, на сбирката в църквата ли? :rofl: :rofl:
Taxation is theft.
Аватар
angelheart
Мнения: 247
Регистриран на: Вто Юли 17, 2007 6:02 am
Местоположение: Montréal, Québec

Re: Як бой пред джамията

Мнение от angelheart »

mortigur написа:
А на теб той ти се показа, на сбирката в църквата ли? :rofl: :rofl:
Ай, ама к'ви наперени ги имало бе! Тебе к'во те вълнува тоя въпрос, като ти го раздаваш така бойно атеист?
Ский к'во, всеки знае да си казва мнението, ама много го боли другите да не му направят евалла за него... Какъвто е твоя случай. Заври се където щеш сега и ближи рани, а на мене ще ми е все тая, че ти не споделяш моето мнение. Просто не заслужаваш :D
Най-големите разочарования в живота са победите. От тях няма полза.
Аватар
mortigur
Мнения: 1050
Регистриран на: Чет Апр 07, 2011 11:32 am
Местоположение: Jazan, Jazan Governorate, Saudi Arabia
Обратна връзка:

Re: Як бой пред джамията

Мнение от mortigur »

angelheart написа:
mortigur написа:
А на теб той ти се показа, на сбирката в църквата ли? :rofl: :rofl:
Ай, ама к'ви наперени ги имало бе! Тебе к'во те вълнува тоя въпрос, като ти го раздаваш така бойно атеист?
Ский к'во, всеки знае да си казва мнението, ама много го боли другите да не му направят евалла за него... Какъвто е твоя случай. Заври се където щеш сега и ближи рани, а на мене ще ми е все тая, че ти не споделяш моето мнение. Просто не заслужаваш :D
Ти беше човека, който почна да се заяжда.... но това си е твой проблем. Как разбра че съм го раздавал бойно атеист само не разбрах.
Taxation is theft.
Аватар
angelheart
Мнения: 247
Регистриран на: Вто Юли 17, 2007 6:02 am
Местоположение: Montréal, Québec

Re: Як бой пред джамията

Мнение от angelheart »

mortigur написа: Как разбра че съм го раздавал бойно атеист само не разбрах.
mortigur написа: няма бог ....
А това ти твърдение дали може да ми го изтълкуваш по друг начин? Аз съм дотук в приказките с теб. Дай да не разводняваме темата!
Най-големите разочарования в живота са победите. От тях няма полза.
Аватар
Rambler
Мнения: 119
Регистриран на: Нед Юни 20, 2010 4:40 am
Местоположение: Сопот, България
Обратна връзка:

Re: Як бой пред джамията

Мнение от Rambler »

Поредния театър в България. Тоя Болен е такъв циркаджия, че нямам думи. Преди 2 седмици прави циркове на американския посланик. Съпартиниците му са същите смешници. Тук на представителя на партия атака казват "Хищника" (прякор), само като му видиш електората и оставаш без думи.
12.02.2011 - Първи урок по Френски

http://immigration2quebec.blogspot.com/" onclick="window.open(this.href);return false;
Аватар
myhata II
Мнения: 15705
Регистриран на: Чет Яну 18, 2007 5:16 pm
Местоположение: Toronto Ontario

Re: Як бой пред джамията

Мнение от myhata II »

Театър ама новодошлите "циганета" стискат палци да не го забранят че им отидоха причините в ряката :lol:
„Робите лъжат, свободният човек казва истината.“
"Ако двама души мислят еднакво - единият е излишен."
Стефан Цанев
Аватар
angelheart
Мнения: 247
Регистриран на: Вто Юли 17, 2007 6:02 am
Местоположение: Montréal, Québec

Re: Як бой пред джамията

Мнение от angelheart »

myhata II написа:Театър ама новодошлите "циганета" стискат палци да не го забранят че им отидоха причините в ряката :lol:
Това изречение опитах да го разтълкувам как ли не, и не успях. Виното ли ми идва малко тази вечер, или е защото по принцип не пия халюциногени, не знам...
Най-големите разочарования в живота са победите. От тях няма полза.
Аватар
roumensp
Мнения: 15285
Регистриран на: Сря Мар 28, 2007 7:38 pm
Местоположение: Далеч от наполеонки и дзифт

Re: Як бой пред джамията

Мнение от roumensp »

angelheart написа:
myhata II написа:Театър ама новодошлите "циганета" стискат палци да не го забранят че им отидоха причините в ряката :lol:
Това изречение опитах да го разтълкувам как ли не, и не успях. Виното ли ми идва малко тази вечер, или е защото по принцип не пия халюциногени, не знам...
За разлика от друг път, тоя път успях да схвана мисълта на Мухата. :lol: Иска да каже, че партията на Болен се явява удобен предлог за съществуването на псевдо-рифюджита дето се правят на малтретирани БГ "цигани", каквито, доколкото чувам, все още се намират. Аз лично познавах един бивш БГ адвокат в Сиатъл, на който му викахме "Веско Циганина", понеже е успял да остане в САЩ като се е направил на дискриминиран циганин.
Аватар
myhata II
Мнения: 15705
Регистриран на: Чет Яну 18, 2007 5:16 pm
Местоположение: Toronto Ontario

Re: Як бой пред джамията

Мнение от myhata II »

Кой разбрал,разбрал Румба,има хора на които не им отърва да разбират майна 8)
Кажи сега какви са ти впечетленията от Торонто и Онтарио ?
„Робите лъжат, свободният човек казва истината.“
"Ако двама души мислят еднакво - единият е излишен."
Стефан Цанев
Аватар
roumensp
Мнения: 15285
Регистриран на: Сря Мар 28, 2007 7:38 pm
Местоположение: Далеч от наполеонки и дзифт

Re: Як бой пред джамията

Мнение от roumensp »

myhata II написа:Кой разбрал,разбрал Румба,има хора на които не им отърва да разбират майна 8)
Кажи сега какви са ти впечетленията от Торонто и Онтарио ?
Ниагара определено ми хареса, едва ли на някой не е харесала. Преди това не знаех, че освен водопада в района има и доста други забавления, от типа на казина, amusement parks и т.н. Отбих се и до Niagara-on-the-Lake.

Торонто общо-взето е приятен и определено повече ми хареса от Монреал. Районът на Queens Quay W е станал много приятен ... Забелязвам че има доста ново строителство и вървят по пътя на Ванкувър, който преди няколко години успя да изчисти всички бараки от downtown и да ги подмени с ново строителство.
Предполагам че имате най-добрите пътища в цяла Канада, но и те не помагат в пиковите часове, понеже имате и много хора. Трябваха ми два и половина часа, за да прекося метрополитена от изток на запад (по 401 и QEW, м/у 4 и 6 pm). :( Аз се мотах предимно в района на downtown (мои познати са там), от предградия като Etobicoke или York нямам впечатления. Отскочих и до Toronto Islands с ферито.

От другите градове, които посетих, Отава и Квебек Сити ми направиха приятно впечатление, докато Монреал ме разочарова (но пък ми хареса ботаническата градина на Монреал).

Ванкувър си остава номер 1 за мен (природата на Ванкувър няма аналог), но ако трябва да се местя, предполагам че бих избрал Торонто.

PS
Един шофьор на tour-bus в Монреал се оплака, че ако нещо в Монреал било хубаво и вървяло добре - премествали го в Торонто. :D
Аватар
myhata II
Мнения: 15705
Регистриран на: Чет Яну 18, 2007 5:16 pm
Местоположение: Toronto Ontario

Re: Як бой пред джамията

Мнение от myhata II »

Значи майна,Тороно ти харесал.
Е добре ,сега остава аз да отскоча до Ван,а за Монтреал си прав, по разхвърлян и разбитайкан град не бях виждал ! ;)
„Робите лъжат, свободният човек казва истината.“
"Ако двама души мислят еднакво - единият е излишен."
Стефан Цанев
Публикувай отговор