Як бой пред джамията

За всичко, което се случва и ни интересува за Родината
Аватар
myhata II
Мнения: 15705
Регистриран на: Чет Яну 18, 2007 5:16 pm
Местоположение: Toronto Ontario

Як бой пред джамията

Мнение от myhata II »

„Робите лъжат, свободният човек казва истината.“
"Ако двама души мислят еднакво - единият е излишен."
Стефан Цанев
Странджата
Мнения: 3606
Регистриран на: Вто Дек 12, 2006 10:00 pm
Местоположение: Хъшия

Re: Як бой пред джамията

Мнение от Странджата »

Ако ще и джамията да сринат,щом Конституцията и гоце са зад резаците,все тая братчед!
Аватар
IRA
Съсел
Мнения: 7532
Регистриран на: Пон Дек 22, 2003 8:53 pm
Местоположение: MONTREAL

Re: Як бой пред джамията

Мнение от IRA »

Толкова як, че не разбрах минавайки горе долу по това време покрай нея. Шумотевицата е била за 5 мин, ама нали журналистите трябва да имат какво да пишат.
Простакът е кремък- корав и могъщ,
Простакът е демон без лик, вездесъщ
Акула на сухо, безкрил, а хвърчи.
Удариш на кухо, простакът звучи.

Радой Ралин
Аватар
Koko
Мнения: 8033
Регистриран на: Съб Юли 26, 2003 2:47 pm

Re: Як бой пред джамията

Мнение от Koko »

В(Б)олен си мисли че така ще спечели изборите, но мисля че ще му излезнат криви сметките.
Be yourself - no one else is more qualified.

"Accountant" - Someone who does precision guesswork based on unreliable data provided by those of questionable knowledge. (See also: Wizard, Magician)
gt_2006
Мнения: 333
Регистриран на: Пон Мар 27, 2006 2:34 pm

Re: Як бой пред джамията

Мнение от gt_2006 »

Доган е бил "потресен", но такава е постановката на главният "режисьор"!Режима има нужда от такива размирици точно сега, когато се клатят краката на Доган вътре в "партията" му! Сидеров му помогна , защото без ДПС, няма Атака ! Нали всички са от една майка,партията-кърмилница. Атака е създадена от генералското крило на БКП/ДС с цел отклоняване на демократични гласове. Както впрочем и ДПС. Едни на други ги "противопоставят" и отклоняват евентуални гласове по изборите против развитието на демократичният процес в страната.
apple
Мнения: 1460
Регистриран на: Чет Юни 28, 2007 2:41 pm

Re: Як бой пред джамията

Мнение от apple »

А за тази новина какво ще кажете:
Въоръжени до зъби цигани от фамилията Зрънкови предизвикаха война в Ихтиман, в която бяха ранени няколко души. Те се саморазправиха с клана на Кокаларите, като обсадиха къщата им и я обстрелваха с пушки-помпи и автоматично оръжие.
Ето линк към цялата историяhttp://www.razkritia.com/96401/200-%D1% ... %85%D1%82/
Но за тази новина няма нищо в основните ел. медии, що ли? И как така пушки-помпи, калашници и друг вид автоматично оръжие се притежава и използва от мангалите и то Зрънкови, които би трябвало да са обект на постоянно наблюдение и контрол!?! Не знам кой етнос е застрашен всъщност :?:
Аватар
hadministratora
Хабсурден
Мнения: 1669
Регистриран на: Пон Фев 16, 2009 11:48 am
Местоположение: Toronto, ON, Canada

Re: Як бой пред джамията

Мнение от hadministratora »

apple написа:А за тази новина какво ще кажете...
Ми на мен ми звучи като "Цигани трепят други цигани". Не e като да има религиозна, етническа или друга подобна нетърпимост. Иначе съм съгласен, че тия би трябвало да ги държат на верига, че да не се само-избият......
Аватар
азо
Мнения: 276
Регистриран на: Пон Май 23, 2011 12:26 pm
Местоположение: İstanbul

Re: Як бой пред джамията

Мнение от азо »

До къде стигаме заради лакомията за власт на тоя лумпен Волен Сидеров?
Върнахме се в мрачните времена на сталинизма ли?
Как може в центъра на София да се поругават верски символи и ритуали, да се осквернява една молитва на официално призната религия, и да се позори името на България и свободите в нея пред целия свят, само за да се набере някаква политическа преднина от болни хора?
don azo - the spirit of istanbul.
Аватар
азо
Мнения: 276
Регистриран на: Пон Май 23, 2011 12:26 pm
Местоположение: İstanbul

Re: Як бой пред джамията

Мнение от азо »

Бог е един за всички хора на света, независимо с какви имена го наричаме - всяка религия е различен път до него и никоя религия не се противопоставя на друга!
Конфронтират се недоразбрали елементарните правила на мир и любов между хората индивиди, които независимо от тяхната религия, са малоумни и трудно проумяващи елементарни постулати.
Насилието и подтисничеството нямат НИЩО ОБЩО с религията - с нито една от религиите!
don azo - the spirit of istanbul.
IFF
Мнения: 2495
Регистриран на: Чет Юни 22, 2006 9:30 am
Местоположение: Montreal

Re: Як бой пред джамията

Мнение от IFF »

азо написа:До къде стигаме заради лакомията за власт на тоя лумпен Волен Сидеров?
Върнахме се в мрачните времена на сталинизма ли?
Как може в центъра на София да се поругават верски символи и ритуали, да се осквернява една молитва на официално призната религия, и да се позори името на България и свободите в нея пред целия свят, само за да се набере някаква политическа преднина от болни хора?
И аз така си помислих, че в центъра на Исламабад християнските символи са на почит :rofl: Между другото, пред никой не сме се изложили, антиислямистките настроения са обхванали доста европейски страни, в някои от тях даже са подкрепяни от правителството. Националистически партии участват и с представители в парламентите им.
Аватар
ivanko13
Модератор
Мнения: 3602
Регистриран на: Сря Юни 29, 2005 5:02 pm
Местоположение: Toronto

Re: Як бой пред джамията

Мнение от ivanko13 »

Така се случиха нещата и в Босна и Херцеговина. Говорил съм си на дълго и широко с хървати, босанци и сърби на тая тема. Някои казаха как всичко почнало от обикновено сбиване на една сватба. Всички знаете какви бяха последиците.
"Нищо велико на този свят не е постигнато без страст"
Георг Вилхелм Фридрих Хегел
Аватар
mortigur
Мнения: 1050
Регистриран на: Чет Апр 07, 2011 11:32 am
Местоположение: Jazan, Jazan Governorate, Saudi Arabia
Обратна връзка:

Re: Як бой пред джамията

Мнение от mortigur »

азо написа:Бог е един за всички хора на света, независимо с какви имена го наричаме - всяка религия е различен път до него и никоя религия не се противопоставя на друга!
Конфронтират се недоразбрали елементарните правила на мир и любов между хората индивиди, които независимо от тяхната религия, са малоумни и трудно проумяващи елементарни постулати.
Насилието и подтисничеството нямат НИЩО ОБЩО с религията - с нито една от религиите!
няма бог ....
Taxation is theft.
Аватар
angelheart
Мнения: 247
Регистриран на: Вто Юли 17, 2007 6:02 am
Местоположение: Montréal, Québec

Re: Як бой пред джамията

Мнение от angelheart »

mortigur написа: няма бог ....
Ъф корс! На всяко партийно събрание ще ти го кажат 8)
Най-големите разочарования в живота са победите. От тях няма полза.
Аватар
Bistra
Напуснал форума
Мнения: 8801
Регистриран на: Сря Яну 19, 2011 12:19 pm
Местоположение: Rive-Sud de Montréal

Re: Як бой пред джамията

Мнение от Bistra »

mortigur написа:няма бог ....
Не мога да го твърдя със сигурност, макар че не вярвам в съществуването му.
Заради това уважавам хората, които вярват в Него. :)
По темата: Хич не мога да споделя възторга на ципокрилото.
За мен това е поръчкова акция осъществена от банда лумпени, която не е добра за България. :(
P.S.Жалко, че Волен Сидеров навремето беше главен редактор на вестник "Демокрация".Какво ли не правят парите!
(Някой заговори за принципи, не си спомням вече къде. ;)
За себе си мисля, че всичко бих продала, но не и принципите си.)
А, може би и това е било поръчково. Болно е когато вярата и надеждите на хората се сриват - независимо в какво. :|
Аз не съм странен, шантав, откачен или луд. Просто моята реалност е различна от твоята. ("Алиса в Страната на чудесата") :)
pavelyankov
Напуснал форума
Мнения: 903
Регистриран на: Пет Авг 14, 2009 8:29 am
Местоположение: varna

Re: Як бой пред джамията

Мнение от pavelyankov »

"Мобилизиране на електората". Това прави Волен в момента. Очаквайте още такива прояви до изборите.
Изхарчих много пари по жени. Изхарчих много пари за алкохол. Изхарчих много пари за хазарт. Но изхарчих много пари и за глупости.
Вини Джоунс
Публикувай отговор