кола под наем в БГ

За всичко, което се случва и ни интересува за Родината
Публикувай отговор
evgenimari
Мнения: 3
Регистриран на: Чет Сеп 17, 2009 12:43 pm

кола под наем в БГ

Мнение от evgenimari »

Здравейте,моля за информация от къде най-евтино мога да наема кола в София за около 20 дни.Благодаря предварително!
Аватар
IRA
Съсел
Мнения: 7532
Регистриран на: Пон Дек 22, 2003 8:53 pm
Местоположение: MONTREAL

Re: кола под наем в БГ

Мнение от IRA »

Ето виж http://bgcanada.com/pforum/viewtopic.php?f=21&t=32017"

Мъжът ми нае кола от него за 15 лева на ден, за редовни клиенти, за нови е 20 лева. Цената е актуална.
Простакът е кремък- корав и могъщ,
Простакът е демон без лик, вездесъщ
Акула на сухо, безкрил, а хвърчи.
Удариш на кухо, простакът звучи.

Радой Ралин
Аватар
Bistra
Напуснал форума
Мнения: 8801
Регистриран на: Сря Яну 19, 2011 12:19 pm
Местоположение: Rive-Sud de Montréal

Re: кола под наем в БГ

Мнение от Bistra »

Ние ползвахме преди 2 години също неговите услуги, като взехме телефона му от Форума. Момчето е много точно.
Обадете му се обаче още първия ден на пристигането си, защото колите му са заети поради голямото търсене.Успех! :)
Аз не съм странен, шантав, откачен или луд. Просто моята реалност е различна от твоята. ("Алиса в Страната на чудесата") :)
Аватар
petiov
Мнения: 195
Регистриран на: Съб Дек 09, 2006 10:28 am
Обратна връзка:

Re: кола под наем в БГ

Мнение от petiov »

Преди около 3 месеца се прибрахме от БГ,там за целият престой ползвахме кола под наем.Аз също се допитах до форума и също попаднах на телефона на г-на от Люлин, ама така и не взехме кола от него,защото не беше сигурен за цената, а пък и годинките на колата ,която предлагаше бяха доста.Както и да е, от съображения за сигурност( понеже бяхме с бебе) реших да потърся нещо по-добро в интернет.Така си намерих и кола 4-годишна и в сравнително добро състояние за скромната сума от 1000 лева за 40 дни.Фирмата се казваше Дреников и ни докараха колата до летището ,а след това при връщането,човек дойде пак на летището да я прибере.Проблеми нямахме ,нито с колата ,нито с фирмата.За координати можеш да провериш в нета.
Аватар
Rambler
Мнения: 119
Регистриран на: Нед Юни 20, 2010 4:40 am
Местоположение: Сопот, България
Обратна връзка:

Re: кола под наем в БГ

Мнение от Rambler »

12.02.2011 - Първи урок по Френски

http://immigration2quebec.blogspot.com/" onclick="window.open(this.href);return false;
evgenimari
Мнения: 3
Регистриран на: Чет Сеп 17, 2009 12:43 pm

Re: кола под наем в БГ

Мнение от evgenimari »

Благодаря за инфото,но само да уточня за някои ,че аз няма да купувам кола а искам да НАЕМА.
Аватар
Rambler
Мнения: 119
Регистриран на: Нед Юни 20, 2010 4:40 am
Местоположение: Сопот, България
Обратна връзка:

Re: кола под наем в БГ

Мнение от Rambler »

Като не ти харесват цените не взимай. В отговорите по темата има достатъчно избор и ти трябва да прецениш. Аз сега ще ходя на о.Крит за 10 дни и прецених, че ми е по евтино вместо да наемам кола там около 350 евро да си кача моето канче на ферибота (190 евро отиване-връщане за колата). При теб случая е съвсем различен разбира се но просто давам като пример. Не очаквай някой да ти даде кола за 5 лева на ден.
12.02.2011 - Първи урок по Френски

http://immigration2quebec.blogspot.com/" onclick="window.open(this.href);return false;
evgenimari
Мнения: 3
Регистриран на: Чет Сеп 17, 2009 12:43 pm

Re: кола под наем в БГ

Мнение от evgenimari »

Виждам че правиш разлика между 350 и 190 евро.А случайно да виждаш разликата между 20 лева и 20 евро.За това иде реч.Или вече 1 лев е 1 евро?
Аватар
Rambler
Мнения: 119
Регистриран на: Нед Юни 20, 2010 4:40 am
Местоположение: Сопот, България
Обратна връзка:

Re: кола под наем в БГ

Мнение от Rambler »

Правя разлика между много работи, исках да помогна при търсенето на автомобил под наем, а не да Ви накарам да го наемете. Но явно не сте ме разбрали правилно тези фирми не са мой, че да ги рекламирам (де да бяха мой). Както казах по горе избора си е изцяло ваш. Мисля, че темата е изчерпана.
12.02.2011 - Първи урок по Френски

http://immigration2quebec.blogspot.com/" onclick="window.open(this.href);return false;
Публикувай отговор